کلاب مشتریان دیدنگار

مجموعه دیدنگار از ابتدای تاسیس خود به عنوان یک فروشگاه اینترنتی احترام ویژه ای برای مشتریان خود قائل بوده است. این مجموعه حال برای ارج نهادن به اعتماد شما، کلاب مشتریان خود را راه اندازی کرده است.

شما با هر خریدی که در وب سایت انجام میدهید، مقداری امتیاز دریافت می کنید که مقدار آن در صفحه هر محصول قید شده است. امتیازات کسب شده به همراه تاریخچه کسب امتیازات در صفحه کاربری شما و در تب “امتیاز” قابل مشاهده هستند. علاوه بر این دیدنگار به مناسبت های مختلف نیز امتیازات ویژه ای برای کاربران خود واریز خواهد کرد. کلیه این امتیازات در صفحه پرداخت خریدهای بعدی شما قابل تبدیل شدن به تخفیف هستند.

کلاب مشتریان دیدنگار

دیدنگار برای مشتریان دائمی خود امتیازات ویژه ای را نیز برای خریدهای بعدی در نظر گرفته است که بر اساس اصول مدون شده، پس از خرید به حساب مشتریان واریز و به آنها از طریق پیامک و ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد. به عبارت دیگر با خرید هرچه بیشتر از دیدنگار، علاوه بر امتیاز روی هر محصول، امتیاز بیشتری نیز از ما دریافت می کنید.

علاوه بر این دیدنگار ساز و کار جدیدی برای کاربران خود فراهم نموده است که با معرفی دوستان خود به ما هر دو طرف از پاداش های ویژه برخوردار شوند. کافیست پس از ثبت نام به صفحه معرفی دوستان رفته و از طریق ارسال یک پیام حاوی کد تخفیف ویژه، دوستان خود را به ما معرفی کنید. دوستان شما با این کد تخفیف از تخفیف ویژه ای بهره مند شده و شما نیز پس از خرید هر یک از دوستان خود از ما پاداش خواهید گرفت. پس از کسب هر پاداش به شما اطلاع رسانی نیز خواهد شد. همچنین میزان پاداش کسب شده از طریق صفحه معرفی دوستان در صفحه کاربریتان قابل مشاهده خواهد یود. این پاداش ها در خرید بعدی شما به صورت تخفیف رو سبدخریدتان تبدیل خواهد شد.

برای ورود به کلاب مشتریان دیدنگار و بهره مند شدن از امتیازات مختلف کافیست اولین خرید خود را از سایت دیدنگار انجام دهید. دقت داشته باشید برای معرفی دوستان نیازی به خرید نیست. حتی اگر تاکنون خریدی از ما انجام نداده باشید هم می توانید دوستان خود را به ما معرفی کنید.