درباره ما | مجموعه دیدنگار

دیدنگار در سال 1389 توسط دکتر علی فروغی تاسیس شد. در ابتدا به عنوان فروشگاه دوربین عکاسی و لوازم و تجهیزات عکاسی کار را آغاز کرد و به مرور زمان بخش های دیگر شامل تعمیرگاه، آموزشگاه عکاسی و مجله عکاسی دیدنگار به مجموعه اضافه شدند تا مجموعه ای کامل تر را شکل دهند.

از 1389 تا به حال دیدنگار توانسته با بهره گیری از افراد متخصص و کارشناسان مجرب موفقیت قابل توجهی را در عرصه فروش دوربین عکاسی و تجهیزات عکاسی و خدمات رسانه ای و آموزشی کسب کند.

با توجه به تغییرات سریع دنیای امروز و حضور اینترنت پر سرعت به عنوان بخشی از زندگی روزمره افراد جامعه مدیریت مجموعه در سال 1396 تصمیم به ورود به حوزه فروش اینترنتی گرفت و بدین ترتیب سایت دیدنگار آغاز به کار کرد.

در این سایت شما می توانید با توجه به نیازتان هر محصولی را خریداری و آن را جلوی درب منزلتان تحویل بگیرید و همچنین از خدمات پس از فروش و امکان برگرداندن محصول در صورت داشتن نواقص نیز برخوردار باشید. با اینکه هنوز راه درازی تا رسیدن به مطلوب باقیست اما ما بر باورمان و تعهداتمان نسبت به خدمت رسانی با کیفیت به همراهانمان ایستاده ایم و همواره در حال تلاش برای ارتقاء و بهبود شرایط هستیم.

آموزشگاه عکاسی دیدنگار

مجموعه دیدنگار در مسیر کاری خود تصمیم به ایجاد موسسه ای آموزشی برای پرورش استعدادهای علاقمندان عکاسی گرفت. به همین جهت آموزشگاه عکاسی دیدنگار در سال 1395 با اهداف آموزشی و بهره گیری از اساتید خوش نام و مجرب آغاز به کار کرد. این آموزشگاه دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور است.

در آموزشگاه عکاسی دیدنگار انواع کلاس های آموزشی در مورد نورپردازی و شیوه های عکاسی برگزار می شود تا علاقمندان با ورود به حوزه عکاسی حرفه ای بتوانند از آموزش های با کیفیت برخوردار شوند و گواهینامه معتبر فنی و حرفه ای را نیز دریافت کنند.

تعمیرگاه دوربین دیدنگار

در روند فروش و ارتباط با مشتریان، تیم مدیریت مجموعه متوجه شد که یکی از الزامات خدمات رسانی وسیع تر به همراهان دیدنگار افتتاح تعمیرگاه دوربین و تجهیزات عکاسی است که بتوانند لوازم خود را در صورت بروز مشکل به محلی مورد اطمینان بسپرند تا با مشکلات دیگر و یا تحمیل هزینه های اضافی از طرف برخی سودجویان مواجه نشوند. این تعمیرگاه با کادری مجرب در زمینه تعمیر دوربین عکاسی و تجهیزات مشغول فعالیت است.

تعمیر دوربین

ایونت ها و کمپ های عکاسی

یکی از برنامه هایی که دیدنگار در جهت ترغیب جوانان و علاقمندان به عکاسی در نظر گرفته است برگزاری ایونت ها و کمپ های عکاسی است. مجموعه دیدنگار در هر ماه یک سفر عکاسی را ترتیب می دهد و طی آن حدود 15 نفر از همراهان را به مکان های خاص برای عکاسی می برد. لذت عکاسی در مکان های خاص و در کنار گروه انگیزه عکاسی را بیشتر از پیش می کند.

کارهای حمایتی

دیدنگار خود را موظف می داند که حامی جامعه عکاسان کشور باشد. بدین منظور طرح های حمایتی مثل مسابقه نوروزنگار را شروع کردیم و در صدد گسترش آن ها هستیم. همچنین دیدنگار از حامیان رسمی انجمن های علمی عکاسی دانشگاه های تهران است و وظیفه خود می داند از متخصصین حوزه عکاسی حمایت کند.

با توجه به اینکه دست اندرکاران مجموعه دیدنگار همگی از علاقمندان و افراد شاغل در حوزه عکاسی و فیلمبرداری هستند، به عنوان یکی از علایق اعضای گروه تصمیم بر این شد مجله دیدنگار به عنوان رسانه ما شروع به کار کند. در این مجله با ارائه مقالات تالیفی و ترجمه های به روز سعی کردیم جدیدترین و کاربردی ترین نکات مربوط به عکاسی و خبرهای روز دنیای دوربین های عکاسی را برای شما جمع آوری کنیم و در اختیارتان قرار دهیم تا به راحتی از دنیای روز عکاسی و اخبار مربوط به آن مطلع شوید.

مجموعه دیدنگار فعالیت گسترده ای در شبکه های اجتماعی ار جمله اینستاگرام هم دارد. نقد و بررسی محصولات جدید و ارائه پیشنهادات شگفت انگیز از جمله فعالیت های دیدنگار در اینستاگرام است. آخرین پست های اسنیتاگرام دیدنگار را در ادامه مشاهده خواهید کرد.

در دیدنگار سعی کرده ایم محیطی دوستانه و سرزنده را برای اعضای گروه مهیا کنیم تا با علاقه و انگیزه بهترین کیفیت کاری خود را ارائه دهند. این فضای سرزنده و دوستانه با برگزاری جشن های کوچکی مثل تولد کارمندان رنگ و بویی زیباتر به خود می گیرد.

این بخش از دیدنگار که به تازگی جهت ارائه خدمات عکاسی به شما عزیزان به مجموعه اضافه شده با بهترین قیمت در حوزه عکاسی پرتره و عکاسی کودک در خدمت شما همراهان گرامی است.