وسکات - westcott

رفلکتور Westcott reflector 80cm 5 in 1

۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان

رفلکتور وسکات Westcott reflector 110cm 5 in 1

۱,۱۷۰,۰۰۰ تومان

رفلکتور وسکات ۵ کاره 150*100 سانتی متر

۲,۵۵۰,۰۰۰ تومان

برند وسکات Westcott

هر باری که صفحات مجازی مربوط به خرید و فروش تجهیزات عکاسی و نورپردازی را باز می‌کنید با سیل عظیمی از انواع و اقسام برندهای چینی روبرو می‌شوید. نه اینکه برندهای چینی فی نفسه بد باشند که بسیاریشان برندهای معتبر و شناخته شده‌ای هستند اما بر اثر تکرار این اثر در ذهن مخاطب گذاشته می‌شود که همه چیز را چینی می‌پندارد.  

ما در دیدنگار با وقوف به این موضع در صدد این برآمدیم تا برندهای غیرچینی و معتبر جهان را به صورت پررنگ‌تری معرفی کنیم تا همراهانمان با این برندها آشنا شده و از محصولات با کیفیت آن‌ها استفاده کنند. یکی از برندهایی که برای این مهم در نظر داشتیم برند کانادایی وسکات Westcott بود که از نام و اعتبار بین‌المللی بالایی برخوردار بوده و در سطوح بالای کیفی تولیدکنندگان تجهیزات عکاسی و نورپردازی قرار دارد. 

همانطور که ذکر شد برند وسکات یک شرکت تولیدکننده تجهیزات نورپردازی است که در اوهایو کانادا واقع است. برند وست کات در سال 1899 در اطراف اوهایو متولد شد و از آن زمان تا کنون فراز و نشیب‌های بسیاری را پیمود تا بتواند خود را در بازار جهانی حفظ کرده و سهم خود را در این بازار ارتقاء دهد. 

شاید جالب باشد بدانید که آن‌ها در ابتدا چتر تولید می‌کردند اما رفته رفته تغییر شکل داده و به صورت یک برند معتبر تولیدکننده تجهیزات نورپردازی درآمدند که این خود قصه درازی دارد. از اعتبار بالای برند وست‌‎کات همین بس که بدانید این شرکت برنده جوایز بین‌لمللی بسیاری در حوزه تجهیزات نورپردازی است. 

اتفاقا آخرین بار همین اخیرا و در سال 2019 این اتفاق افتاده و یکی از جوایز سالیانه در کتگوری منبع نور را از آن خود کرده است. با این تفاصیل قطعا می‌دانید که با برند اصل و نسب دار و قرص و محکمی طرف هستید. نگاه ما در دیدنگار نیز بر این اساس است که در کنار برندهای متفرقه که برای علاقمندان عکاسی که توانایی پرداخت هزینه‌های بالا را ندارند ارائه می‌کنیم چندین برند معتبر و با کیفیت بین‌المللی را نیز در گنجینه خود داشته باشیم و در دسترس علاقمندان عکاسی و حرفه‌ای‌ها قرار دهیم چرا که نگاه ما به این مسئله حرفه‌ایست.

به هر جهت امروز محصولات برند وسکات در دیدنگار به وفور موجودند و به راحتی می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید. خرید محصولات وست کات علاوه بر کیفیتی که به کارتان اضافه می‌کند اعتبار و هویتی مضاعف به استودیوی شما می‌دهد. 

برای آشنایی بیشترتان با برند سرشناس وست کات باید اضافه کنم که این برند در پنج محور یا کتگوری به تولید محصولات مرتبط با نور و تجهیزات نوری می‌پردازد؛

دسته اول مربوط به نوردهی و محصولات اصلی نوردهی یا همان منبع نور است. در این دسته شاهد استروب‌ها یا فلاش‌ها، فلکس‌ها و دیگر محصولاتی هستیم که تامین کننده نور اصلی هستند و به اصطلاح منبع نورند.

دسته دوم شکل‌دهنده‌های نور هستند. شکل‌دهنده‌های نور در عکاسی استودیویی و اصلا در عکاسی حتی در بعضی اوقات از خود نور هم مهم‌ترند. در این دسته محصولاتی چون سافت‌باکس، اکتاباکس، بیوتی دیش، چتر آتلیه و از این دست هستند.این محصولات دسته دوم بیشتر در دیدنگار موجودند.

دسته سوم کنترل کننده نوری می‌باشند. این دسته محصولاتی چون رفلکتور و دیفیوزر را شامل می‌شوند. یادتان باشد که رفلکتور و دیفیوزر با اینکه قیمتی ندارند و به برق هم متصل نمی‌شوند اما در عکاسی بسیار با اهمیت و کاربردی هستند. 

دسته چهارم نیز یه دسته دوست داشتنی است. در اینجا تولیدات پس‌زمینه‌ای برند وست کات قرار دارند. فون‌های عکاسی و هر چیزی که مربوط به پس‌زمینه می‌شود در ایجا حضور دارد.

و بالاخره در کتگوری پنجم اکسسوری ها قرار دارند. تجهیزاتی شامل باتری، کیف و کیس، کابل و غیره از این جمله‌اند.

بله مشاهده کردید که با یک برند ساختارمند، با برنامه و اصولی روبرو هستید که با استفاده از مواد اولیه مرغوب و طراحی‌های سطح بالا بهترین تجهیزات را در اختیار علاقمندان قرار می‌دهد. محصولات برند وست کات را از دیدنگار نمایندگی رسمی وست کات خریداری نمایید و از خدمات حرفه‌ای ما بهره‌مند شوید.