سافروتو - Safrotto

برند سافروتو

برند سافروتو در دهه نود به عنوان فروشگاه اکسسوری و تجهیزات عکاسی در پکن شروع به کار کرد. پس از چندی این فروشگاه شروع به تولید کیف دوربین کرد و محصولات خود را در همان حوالی پکن به فروش می رساند.

رفته رفته سافروتو کار خود را گسترش داد و به مناطق بیشتری نفوذ کرد. اکنون دیگر خرید کیف دوربین سافروتو یکی از کارهای روزمره در بازار تجهیزات عکاسی مخصوصا در بازار ایران است.

سافروتو اولین بار در سال 2005 بود که با تولید یکی از کیف دوربین هایش به شهرت جهانی دست یافت و عکاسان بسیاری کیف دوربین سافروتو را خریداری کردند. از آن به بعد خرید کیف دوربین سافروتو به افزایشی چشم گیر دست یافت و مدیران سافروتو با حجم تقاضایی روبرو شدند که تا پیش از آن تصورش را هم نمی کردند.

از آن پس دیگر خرید کیف دوربین سافروتو از انتخاب های اول خریداران و عکاسان بوده و سافروتو به عنوان یک برند تولید کیف دوربین جایگاهی ثابت و مستحکم در بازار برای خود دست و پا کرده است.

دیدگار نیز به عنوان نمایندگی فروش محصولات سافروتو در ایران، انواع مختلف کیف دوربین سافروتو را به شما ارائه می دهد و شما می توانید با مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری نسبت به خرید کیف دوربین سافروتوی مد نظرتان اقدام کنید.

لازم به ذکر است یکی از ویژگی هایی که باعث فروش بالای محصولات سافروتو می شود قیمت کیف دوربین سافروتو است که به نسبت کیفیتی که ارائه می دهد، در مقایسه با هم رده های خود از قیمت مناسب تری برخوردار است و شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر کیف دوربین با کیفیت تری را صاحب شوید.

سافروتو انواع مختلف کیف دوربین از قبیل کیف دوربین رودوشی، پوزه ای و کوله ای را تولید می کند. جنس بدنه کیف ها از برزنت مرغوب است که بسیار با دوام بوده و به راحتی خراب نمی شود.

در تمام کیف ها از ضربه گیرهای با کیفیت استفاده شده تا در صورت ضربه خوردن، صدمه ای به دوربینتان وارد نشود.

همچنین کیف های رودوشی و کوله ای سافروتو محفظه هایی برای قرار دادن تبلت، لپ تاپ و دیگر وسایل جانبی دارند که کار حمل تجهیزات شما را ساده تر می کنند.

در نهایت باید گفت سافروتو در بازار ایران  به عنوان یک برند تولید کیف دوربین با قیمت مناسب و کیفیتی قابل قبول یکی از چند انتخاب اول عکاسان است.

تمامی محصولات سافروتو موجود در سایت دیدنگار دارای کیفیت و قیمت های رقابتی هستند؛ در صورت نیاز همکاران ما، شما را در انتخاب مناسب ترین  کیف دوربین راهنمایی خواهند کرد؛
با ما تماس بگیرید.