نصب اینستاگرام قبلی خودم | نصب مجدد اینستاگرام

نصب اینستاگرام قبلی

یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر نرم‌ افزار اینستاگرام بوده که میلیون‌ها کاربر را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است. بدون شک می‌دانید که برای ورود به اینستاگرام نیاز به ساخت یک اکانت شخصی تک و غیرتکراری وجود دارد. گاهی اوقات برخی از کاربران به دلایل مختلف تصمیم به انجام دیلیت اکانت اینستاگرام خود می کنند و زمانی که قصد ورود مجدد به اکانت قبلی خود را دارند با مشکلاتی مواجه می‌شوند. از جمله این مشکلات می‌توان به فراموش کردن رمز ورود و یا فراموش کردن اطلاعات حساب کاربری اشاره کرد. در این مقاله قصد داریم تا روش‌های ورود به اکانت قبلی اینستاگرام را آموزش دهیم ( شاید مقاله نصب مجدد واتساپ هم برایتان جالب باشد). پس از این امر نیز شیوه‌های دانلود و نصب اینستاگرام قبلی برای برخی از گوشی‌های قدیمی را که از نسخه‌های جدید این نرم‌ افزار به درستی پشتیبانی نمی‌کنند، آموزش می‌دهیم.

دیلیت اکانت اینستاگرام
فهرست محتوا پنهان کردن

راه‌های ورود به اکانت قبلی اینستاگرام |نصب مجدد اینستاگرام حذف شده

جهت ورود به اکانت اینستاگرامی که از روی گوشی حذف شده و یا جهت وارد کردن اکانت اینستاگرام خود در یک گوشی جدید، می‌توان از سه روش مختلف استفاده کرد. در ادامه به بررسی این روش‌ها می‌پردازیم. پیش از پرداختن به این موارد به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر با این برنامه آشنا نیستید، حتما آن را دانلود کنید و حساب کاربری‌تان را بسازید. حتی اگر به فکر کسب درآمد از این اپلیکیشن هستید، حتما مقاله بهترین ایده‌های کسب درآمد از اینستاگرام را مرور کنید.

ورود به اینستاگرام با استفاده از ایمیل | نصب اینستاگرام قبلی خودم

نصب اینستاگرام قبلی

حتما می‌دانید که در هنگام ساخت حساب کاربری در اینستاگرام معمولا نیاز به وارد کردن ایمیل (در صورت نداشتن ایمیل میتوانید از طریف مقاله ساخت ایمیل برای خود ایمل بسازید) می‌باشد. همچنین در مواردی که کاربران با استفاده از شماره تلفن همراه خود به اینستاگرام وارد شده باشند و پس از آن از قسمت تنظیمات برای اکانت خود یک ایمیل تعریف کرده باشند، می‌توانند با استفاده از ایمیل، اکانت خود را بازگردانی کنند.

برای این امر می‌توان در هنگام ورود به اینستاگرام از ایمیل به عنوان نام کاربری استفاده کرده و پس از آن با وارد کردن رمز عبور و انتخاب گزینه‌ Log in به راحتی به حساب اینستاگرام خود وارد شوید. اما در صورتی که رمز عبور را فراموش کرده‌اید، لازم است تا بر روی گزینه Get help logging in کلیک کرده و سپس با وارد کرده ایمیل یا شماره تلفنی که با آن حساب اینستاگرام خود را ساخته‌اید و انتخاب گزینه Forgot Password رمز عبور خود را بازیابی کنید. کد تایید به ایمیل ثبت شده ارسال می‌شود. همچنین در صورتی که با شماره تلفن خود وارد حساب کاربری خود شده‌اید کد تایید رمز عبور به صورت SMS برای شما ارسال می‌گردد.

ورود به اینستاگرام با استفاده از شماره تلفن همراه

همانطور که گفته شد کاربران جهت ورود به اینستاگرام می‌توانند به جای وارد کردن ایمیل، شماره تلفن خود را به عنوان نام کاربری وارد کنند. در صورتی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام و یا پس از ساخت اکانت از قسمت تنظیمات اینستاگرام، حساب کاربری خود را به این شماره تلفن متصل کرده باشید می‌توانید از شماره تلفن جهت بازیابی مجدد حساب کاربری خود و بازیابی رمز عبور استفاده کنید. برای انجام این کار کافی‌ست تا شماره تلفن مرتبط با اکانت را وارد کرده و سپس رمز عبور خود را وارد کنید و در آخر گزینه‌ Log In را انتخاب کنید. در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید نیز مانند روش قبل باید بر روی گزینه‌ Forgot password کلیک کرده تا کد تایید رمز عبور به ایمیل یا شماره تلفن همراه شما ارسال گردد.

ورود به اینستاگرام با استفاده از نام کاربری | نصب اینستاگرام قبلی خودم

در ابتدای ساخت اینستاگرام ساخت اکانت شخصی و ورود به اینستاگرام تنها از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور امکان‌پذیر بود که پس از اضافه شدن قابلیت‌های ورود با ایمیل و شماره تلفن، این روش کمرنگ‌تر شد. در صورتی که کاربران ایمیل یا شماره تلفنی که با آن نسبت به ساخت اکانت اینستاگرام خود اقدام کرده‌اند را به خاطر ندارند، ناچارند از نام کاربری یا همان Username خود برای ورود به اکانت اینستاگرام خود استفاده کنند.

برای این امر لازم است نام کاربری و رمز عبور را وارد کرده و بر روی گزینه‌ Log In کلیک کنید. بدیهی است که در صورت فراموش کردن نام کاربری در ابتدا باید نسبت به پیدا کردن آن اقدام شود. برای یافتن نام کاربری خود لازم است تا با استفاده از یک صفحه‌ اینستاگرامی فعال وارد بخش اکسپلور شده و نام احتمالی صفحه‌ خود را جستجو کنید تا در بین صفحات یافت شده بتوانید نام کاربری پیج خود را بیابید. در صورتی که به هیچ عنوان نام کاربری خود را به یاد ندارید باید از طریق فالوئرها نسبت به یافتن پیج خود اقدام کنید.

بدیهی است که هر کاربر با حساب کاربری خود افرادی را فالو کرده باشد. بنابراین می‌تواند با مراجعه به لیست فالوئینگ فالوورهای خود، نسبت به پیدا کردن آیدی پیج خود اقدام کند. پس از یافتن نام کاربری چنانچه کاربر رمز عبور خود را نیز فراموش کرده است باید مانند روش‌های قبلی بر روی گزینه‌ Get Help Logging In کلیک کرده و پس از وارد کردن نام کاربری گزینه‌ Next را انتخاب کند. در چنین شرایطی کد تایید رمز عبور برای وی ارسال خواهد شد.

تولید محتوا

نحوه نصب اینستاگرام قبلی خودم (قبل از آپدیت)

اینستاگرام برای اولین بار در سال 2010 به جهان معرفی شد و از آن موقع تاکنون تغییرات زیادی در شکل ظاهری و قابلیت‌های آن صورت گرفته است. طراحان اینستاگرام هر ساله آپدیت‌های مختلفی برای این نرم‌ افزار ارائه داده‌اند که در این آپدیت‌ها قابلیت‌های مختلفی به اینستاگرام اضافه شده است. از جمله این قابلیت‌های اضافه شده می‌توان به قابلیت به اشتراک گذاشتن استوری، قابلیت پست کردن ویدیوهای IGTV، قابلیت اشتراک‌گذاری Reels، قابلیت اشتراک گذاری ویدیوهای بیش از 15 ثانیه و… اشاره کرد. با این وجود بدیهی است که هر چه قابلیت‌های اینستاگرام بیشتر شده و این نرم‌ افزار آپدیت گردد، ممکن است در برخی از گوشی‌های هوشمند قدیمی که از اندروید‌های پایین‌تر پشتیبانی می‌کنند، به درستی اجرا نشود. از این رو کاربرانی که از این گوشی‌ها استفاده می‌کنند ترجیح می‌دهند برای سهولت در استفاده از اینستاگرام از آپدیت کردن آن خودداری کرده و از همان ورژن‌های قبلی استفاده کنند.

حال اگر کاربری بخواهد نسبت به دانلود ورژن‌های قبلی اینستاگرام اقدام کند می‌تواند به سراغ سایت‌های معتبر ارائه‌دهنده‌ ورژن‌های مختلف این نرم‌ افزار برود. در ادامه قابلیت‌های هر یک از ورژن‌های اینستاگرام را بررسی می‌کنیم تا کاربرانی که قصد دانلود و نصب نسخه‌های پیشین این نرم‌ افزار را دارند به راحتی بتوانند ورژن مد نظر خود را انتخاب کنند.

ابزارهای تولید محتوا در اینستاگرام

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2019

نصب اینستاگرام قبلی

ورژن 2019 اینستاگرام نسخه‌های 76 تا 123 این اپلیکیشن را دربرمی‌گیرد. از جمله قابلیت‌هایی که در ورژن 2019 اینستاگرام به آن اضافه شده یا بهبود گردید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • رفع مشکل پست نشدن ویدیوهای IGTV
 • قابلیت اضافه کردن محصولات و تک گردن قیمت بر روی آن‌ها

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2018 | نصب اینستاگرام قبلی خودم

نصب اینستاگرام قبلی

ورژن 2018 اینستاگرام شامل نسخه‌های 27 تا 75 این نرم‌ افزار می‌باشد. از جمله قابلیت‌های این ورژن عبارتند از:

 • قابلیت به اشتراک‌گذاری ویدیوهای IGTV بیش از 1 دقیقه
 • قابلیت آپلود ویدئوی 10 دقیقه‌ای برای کاربران معمولی و قابلیت آپلود ویدئوهای 1 ساعته برای کاربران پرطرفدار و مورد تایید اینستاگرام

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2017

نصب اینستاگرام قبلی

اینستاگرام ورژن 2017 شامل نسخه‌های 10 تا 26 این اپلیکیشن می‌باشد. از جمله ویژگی‌های اضافه شده به این ورژن از اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت هایلایت کردن استوری‌ها
 • قابلیت آرشیو کردن پست‌ها
 • قابلیت ساخت فروشگاه و برچسب‌گذاری بر روی محصولات
 • قابلیت ساخت پست‌های آلبومی

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2016 |نصب اینستاگرام قبلی خودم

نصب اینستاگرام قبلی

ورژن 2016 اینستاگرام ورژنی بود که بسیاری از تغییرات در نسخه‌ ابتدایی اینستاگرام صورت گرفت. در همین سال لوگو و ظاهر اینستاگرام نیز دستخوش تغییراتی شد. از جمله قابلیت‌های اضافه شده به نسخه 2016 اینستاگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • قابلیت آپلود ویدیوهای 1 دقیقه‌ای
 • قابلیت اشتراک‌گذاری استوری
 • قابلیت ذخیره کردن پست‌ها
 • قابلیت اضافه کردن استیکر به استوری
 • قابلیت برگزاری لایو
 • اضافه شدن امکانات جدید به Insights اینستاگرام
 • اضافه شدن موقعیت جغرافیایی کاربران
 • اضافه شدن Impressions

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2015

نصب اینستاگرام قبلی

در سال 2015 نسخه‌های 6 و 7 اینستاگرام به‌روزرسانی شدند. از جمله قابلیت‌های اضافه شده به اینستاگرام در این ورژن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • افزایش امکانات تبلیغاتی به اینستاگرام
 • قابلیت اشتراک‌گذاری ویدیوهای 30 ثانیه‌ای
 • اضافه شدن قابلیت بومرنگ

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2014 | نصب اینستاگرام قبلی خودم

اینستاگرام ورژن 2014 شامل نسخه‌های 5 و 6 این نرم‌افزار می‌باشد. از جمله قابلیت‌های این ورژن عبارتند از:

 • اضافه شدن ابزارهای جدید ویرایش عکس به اینستاگرام
 • اضافه شدن ابزارهای تجاری به اینستاگرام
 • اضافه شدن ابزار Insights به اینستاگرام

قابلیت‌های اینستاگرام ورژن 2013

ورژن 2013 اینستاگرام شامل نسخه‌های 3 و 4 این نرم‌ افزار می‌باشد. تغییر اساسی که در این سال در اینستاگرام به وجود آمد اضافه شدن قابلیت دایرکت به این نرم‌ افزار بود. در این سال علاوه بر دایرکت، امکان به اشتراک‌گذاری ویدئوهای 15 ثانیه‌ای و امکان تگ کردن افراد بر روی عکس‌ها نیز به اینستاگرام اضافه شد.

شاید به سرتان زده باشد که با این اپلیکیشن خداحافظی کنید و به دنبال یک جایگزین هستید. در این شرایط پیشنهاد می‌کنیم مقاله بهترین برنامه جایگزین اینستاگرام را در مجله دیدنگار بخوانید.

ریپلای اینستاگرام

نصب اینستاگرام قبلی در گوشی جدید

یکی از مواردی که سبب می‌شود دسترسی کاربران به اینستاگرام قبلی خود قطع شود تعویض گوشی موبایل می‌باشد. برای اینکه پس از تعویض گوشی موبایل بتوانید اینستاگرام قبلی خود را بر روی گوشی جدید داشته باشید. در وهله‌ اول باید به نام کاربری و رمز عبور حساب کاربریتان دسترسی داشته باشید. در چنین شرایطی مشکلی برای نصب اینستاگرام در گوشی جدید وجود نخواهد داشت و تنها با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور دسترسی صورت می‌گیرد. همچنین قبل از خروج از حساب کاربری نسبت به تعیین هویت از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه نیز اقدام کنید، تا در آینده برای بازیابی رمز عبور با مشکلی مواجه نشوید. برای نصب اینستاگرام قبلی بر روی گوشی جدید کافی‌ست تا…

 1. نرم‌ افزار اینستاگرام را بر روی گوشی جدید دانلود و نصب کرده و سپس آن را اجرا کنید.
 2. پس از باز شدن نرم‌ افزار گزینه‌ Login را انتخاب نمایید و سپس نام کاربری و رمز عمرتان را وارد کنید تا به اکانت قبلی اینستاگرام دسترسی یابید.
 3. در صورت فراموشی رمز عبور نیز می‌توانید با انتخاب گزینه Forget password و از طریق آدرس ایمیل یا شماره تلفنی که در زمان نصب اینستاگرام قبلی وارد کرده‌اید برای بازیابی رمز عبور اقدام نمایید.

دسترسی به اکانت قبلی اینستاگرام از طریق فیسبوک

در صورتی که کاربران از اکانت فیسبوک استفاده کرده و اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک خود متصل کرده باشند، می‌توانند با استفاده از فیسبوک به اکانت قبلی اینستاگرام خود دسترسی یابند. برای این امر کافی‌ست‌ تا در وهله‌ اول نسخه‌ اصلی اینستاگرام را از اپ استور و گوگول‌پلی دانلود و نصب کنید. پس از باز کردن نرم‌ افزار اینستاگرام در صورتی که حساب کاربری قبلی خود را به حساب فیسبوک متصل کرده باشید، می‌توانید بر روی گزینه‌ Login with Facebook کلیک کنید تا به این ترتیب به اینستاگرام خود وارد شوید.

نصب اینستاگرام قبلی در صورت فراموشی نام کاربری

در بسیاری از مواقع پیش می‌آید که کاربران به واسطه‌ آن که زیاد از نرم‌ افزار اینستاگرام خود استفاده نمی‌کنند و یا نام کاربری انتخابیشان یک نام غیر مرتبط با خود می‌باشد، نام کاربری خود را فراموش می‌کنند. در چنین شرایطی برای نصب اینستاگرام قبلی بر روی گوشی جدید و یا دسترسی مجدد به اینستاگرام قبلی خود با مشکل مواجه می‌شوند. برای بازیابی نام کاربری می‌توان از بخش اکسپلور اینستاگرام استفاده کرد. برای این امر لازم است تا بخشی از نام کاربری که در خاطر دارید را در بخش اکسپلور وارد کرده و در میان اکانت‌های یافته شده نام کاربری خود را بیابید. همچنین می‌توانید اکانت خود را در بخش Following دوستان و آشنایانی که اکانت شما را داشته‌اند بیابید. پس از آن نیز فرآیند نصب مجدد اینستاگرام قبلی طبق روش‌های ذکر شده در بالا ادامه می‌یابد.

نصب اینستاگرام قبلی خودم از طریق ویندوز

بسیاری از کاربران از نسخه‌ ویندوز اینستاگرام بر روی لپ‌ تاپ یا کامپیوتر خود استفاده می‌کنند. برای نصب اینستاگرام قبلی از طریق ویندوز باید مراحل زیر طی شود. در وهله‌ اول باید نرم‌ افزار اینستاگرام را در فروشگاه مایکروسافت و یا مرورگرهای وب مانند گوگل کروم یا Microsoft Edge یافته و با انتخاب گزینه‌ GET نسبت به دانلود برنامه اقدام کنید. زمانی که فرآیند دانلود به اتمام رسید دانلود آن در طی 2 تا 3 دقیقه انجام شده و پس از آن نام اینستاگرام در لیست برنامه‌های موجود در گزینه‌ Start لپ‌ تاپ نمایش داده می‌شود. پس از دانلود و نصب اینستاگرام آن را باز کرده و در صفحه‌ ورود به سیستم اطلاعات مورد نیاز اعم از نام کاربری و رمز عبور را وارد کنید. فرآیند بازیابی رمز عبور و نام کاربری نیز طبق روش‌های ذکر شده در بخش‌های قبل می‌تواند صورت گیرد.

نصب اینستاگرام قبلی خودم در یک نگاه

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی حال حاضر در سراسر دنیا بوده که مورد استفاده‌ کاربران بی‌شماری قرار گرفته است. جهت ورود به اینستاگرام نیاز به ساخت یک حساب کاربری یا اکانت شخصی بوده که ورود به آن نیازمند نام کاربری و رمز عبور می‌باشد. در شرایطی که کاربران این دو را فراموش کرده باشند می‌توانند از روش‌های مختلف مانند استفاده از ایمیل یا شماره تلفن همراه جهت بازیابی اکانت اینستاگرام خود اقدام کنند. همچنین در مواردی که کاربران قادر به استفاده از نسخه‌های جدید و آپدیت شده‌ اینستاگرام نیستند نیز می‌توانند با استفاده از سایت‌های معتبر نسبت به دانلود نصب اینستاگرام قبلی اقدام کنند.

شما از طرفداران پروپاقرص این اپلیکیشن هستید یا صرفا گاهی برای سرگرمی به آن سر می‌زنید؟ به نظرتان بهترین قابلیت و امکان اینستاگرام چیست؟ شما برای نصب اینستاگرام قبلی چه راه‌هایی را می‌شناسید؟ از تجربیات و نظرات خود برای ما بنویسید و اگر این مقاله برای شما مفید بود، آن را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

نور اینستاگرام

دیدگاهی در مورد “نصب اینستاگرام قبلی خودم | نصب مجدد اینستاگرام

 1. morteza agfamey گفت:

  نصب ایستاگرام

  1. تفرشی گفت:

   نصب مجدد اینستاگرام

 2. mehdi گفت:

  چند روز قبل

  1. aliasghar Kmali 047gmali com گفت:

   خوبه ولی انیستا من نصب نشد

 3. عادل رضازایی گفت:

  عالییییی

 4. ناشناس گفت:

  عالیه

  1. ناشناس گفت:

   اینستا وصل نشد

  1. ناشناس گفت:

   اینستا
   گرام

 5. فرهاد گفت:

  من بهترین برنامه موبایل را اینستا میدانم وهیچوقتدوست ندارمحتی لحظه ای بدون ان باشم چون هرچیزی که میخواهم از این برنامه گیرم میاد

 6. زمان گفت:

  سلام من اینستاگرام خودم را حذف کردم ولی دیگه نمیتونم نصب کنم؟اصلا برنامه اش نصب نمیشه.گوشیم آیفونه. اگه میشه راهنمایی بفرمایید.سپاس

 7. رسول گفت:

  درود بیکران

 8. حشمت گفت:

  اینیستاگرام خیلی سخت گیره من همه راهارو رفتم ولی نمیشه نام کاربری شماره تماس رمز عبور نمیشه رو گوشی کس دیگه واینستای کس دیه پیچ باز میشه. اپ تو گوشیم من ارور میده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.