بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانکسب و کار شما چه سنتی باشد و یا چه آنلاین، لازم دارید تا به طور کامل هزینه‌های آن را رصد کنید. هر صاحب کسب و کار باید بداند دقیقاً چه مقدار درآمد دارد، چقدر هزینه‌های جاری دارد و چه عددی را بابت حقوق کارمندان پرداخت می‌کند. همگی این مسائل از ریز و درشت باید رصد شوند تا بتوان آنها را مدیریت کرد. اگر به موضوع حسابرسی و امور مالی مجموعه خود توجه نکنید، قطعاً در مدت زمان کوتاهی عواقب آن را خواهید دید. این عواقب می‌تواند حتی تا ورشکستگی نیز پیش برود.

یکی از راه حل‌ها، استخدام فردی به عنوان حسابدار است که به طور کامل امور مالی شرکت یا مجموعه شما را به عهده بگیرد. اما قطعاً از این موضوع مطلع هستید که یک متخصص حسابداری حقوق بالایی را برای کار دریافت می‌کند و شاید همین موضوع در دراز مدت خیلی اقتصادی به نظر نرسد. مخصوصاً اگر کسب و کار شما نوپا باشد و توان پرداخت رقم زیادی را نداشته باشید. خب دقیقاً همین جا است که بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران به کمک شما می‌آیند. در این مقاله هم دیدنگار قصد دارد تا بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را به شما معرفی کند.

ویژگی‌های بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراناگر قرار باشد حسابداری در مجموعه شما استخدام نشود، به راحتی می‌توانید با تهیه یک نرم افزار حسابداری و امور مالی دغدغه کامل خود را رفع کنید. بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران می‌تواند هم توسط مدیر مجموعه مدیریت شوند و یا حتی توسط یکی از کارمندان شما به کار گرفته شوند. اکثر شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که نرم افزار حسابداری را عرضه می‌کنند، آموزش‌های مربوط به کار با محیط آن را هم در اختیار خریداران می‌گذراند. پس کار شما خیلی راحت می‌شود.

بعد از تهیه یک نرم افزار حسابداری می‌توانید، به راحتی مواردی مثل صدور فاکتور، مدیریت فروش، بارگذاری محصولات، ارائه سند حسابداری، امور مالیاتی، امور بانکی و… را مدیریت کنید. اما انتخاب یک نرم‌ افزار استاندارد و مناسب شاید کمی چالش برانگیز باشد. به همین علت ما این کار را برای شما انجام دادیم و لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را تنظیم کرده‌ایم.

بهترین نرم افزار حسابداری

لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراندر این لیست آدرس سایت نرم افزارهایی که قابل اعتماد و دارای نماد هستند را به شما معرفی می‌کنیم. همگی این سایت‌ها دارای ویژگی‌های یکپارچه مانند آموزش و پشتیبانی، نرم افزارهای حسابداری آنلاین، دارای راه‌های ارتباطی آسان و … دارند. این لیست بر اساس ترتیب خاصی چیده نشده است. اما تمامی آنها کاربردی و کار راه‌انداز هستند. برای آشنایی با بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران آماده‌اید؟

قیاس

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

اولین وب سایت از لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران قیاس است. قیاس یک مجموعه ارائه دهنده نرم افزار حسابداری تحت ویندوز و اندروید است. این مجموعه سال ۷۴ فعالیت خود را در حوزه مالی و حسابداری آغاز کرده و با نام تجاری شرکت راهکار نوین سیاق فعالیت می‌کند. محصولات شرکت قیاس کسب و کار یا شرکت‌های کوچک و متوسط را پوشش می‌دهند و تا به امروز توانسته چند هزار مشتری و نمایندگی مختلف را در استان‌های کشور کسب کند و در حال حاضر به نوعی یکی از فعال‌ترین نرم افزارهای حسابداری کشور به شمار می‌آید.

تنوع محصولات

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانبا مراجعه به وب سایت این مجموعه می‌توانید محصولات مختلفی را شامل نرم افزار حسابداری شرکتی، فروشگاهی و خدماتی، تولیدی، نرم افزار حسابداری موبایل، نرم افزار فایلینگ املاک و نرم افزار رایگان را مشاهده کنید. هر کدام از این نرم افزارها با توجه به نیازهای نوعی از کسب و کار، خاص ساخته و تولید شده‌اند. تمامی آنها دارای امکانات متعددی مثل سرعت لودینگ بالا، امنیت قابل اطمینان، قابلیت نصب اتوماتیک و موارد دیگری هستند.

تنوع سیستم عامل

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراندر وب سایت قیاس هر کدام از نرم افزارهای ذکر شده را می‌توانید روی حالت وب، ویندوز و ابری اجرا کنید. نسخه ابری این نرم افزار به راحتی این امکان را به شما می‌دهد که روی مرورگر خود کلیه امکانات لازم برای حسابداری مجموعه‌تان را داشته باشید و در واقع نیازی به نصب نرم افزار و یا اپلیکیشن نخواهید داشت. همچنین اگر محصول اندرویدی آنها را تهیه کنید، به راحتی با نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود، کلیه امکانات حسابداری در دسترس‌تان خواهد بود.

دموی رایگان

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراناین وب سایت دارای دموهای رایگان نیز می‌باشد که می‌توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید و طرز کار و امکاناتی که نرم افزار در اختیار شما قرار می‌دهد را در نسخه دمو تست کنید. همچنین این وب سایت آموزش‌های مختلفی را مثل فیلم‌های آموزشی، پاسخ به سوالات متداول و راهنمای کار با نرم افزارها در وب سایت خود دارد.

در قسمت بلاگ قیاس مطالب مختلف و کاملی در رابطه با موارد مختلف حسابداری و امور مالی مجموعه ها منتشر می‌شود که می‌تواند برای شما مفید باشد. راه‌های ارتباطی و پشتیبانی مختلفی مثل تلفن تماس و پشتیبانی واتساپ در قیاس وجود دارد. وب سایت قیاس نماد اعتماد الکترونیک را نیز دارا می‌باشد.

نرم افزار هلو

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

این نرم افزار یکی از قدیمی‌ترین خوش‌نام‌ترین نرم‌افزارهای مربوط به حسابداری است که امروزه در حالت‌ها و موارد مختلفی به مشتریان عرضه می‌شود. در نتیجه بی‌شک در لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران ما جای دارد. مجموعه هلو سابقه طولانی در رابطه با فعالیت حسابداری دارد و نرم افزارهایی مثل حسابداری اصناف، شرکت‌های پیمانکاری، شرکت‌های بازرگانی، شرکت‌های تولیدی، فروشگاهی، حسابداری شخصی و موارد مختلف دیگری را تولید کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز مجموعه خود از هر یک از این نرم افزارها استفاده کنید.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراننرم افزارهای موجود در این وب سایت با توجه به اصناف مختلف و شغل‌های متنوع ساخته و طراحی شده‌اند و هر کدام دارای انواع متفاوتی مثل نرم افزار ساده، پیشرفته، جامع و شبکه هستند که هر کدام امکانات مختلفی را در اختیار شما خواهند گذاشت. هلو دارای خدمات پشتیبانی مختلف و تخصصی می‌باشد که شامل ویدیوهای آموزشی، مطالب آموزشی و مواردی است که می‌توانید در قسمت بلاگ این وب سایت نیز آنها را مشاهده کنید.

وب سایت‌های زیرمجموعه

 

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانمجموعه هلو دارای وب سایت‌های مختلفی مثل هلو استور، هلو اکادمی و شبکه دانش مالی هلو می‌باشد. در هلو استور می‌توانید محصولات مختلف تولید شده توسط مجموعه را مشاهده و به صورت آنلاین خرید کنید. هلو مگ مطالب و اخباری است که با توجه به حوزه حسابداری توسط مجموعه هلو منتشر می‌شود. همچنین هلو آکادمی دوره‌های آموزشی مختلفی را که به صورت رایگان و پولی در وب سایت قرار گرفتند در اختیار کاربران قرار می‌دهد و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

از طریق تلفن‌های تماس ارتباط شما با پشتیبان متعددی که در مجموعه هلو حضور دارند، برقرار می‌شود و می‌توانید مشاوره کاملی در رابطه با خرید نرم‌ افزار حسابداری هلو بگیرید. نرم افزار هلو بیش از ۵۰۰ نماینده در نقاط مختلف کشور دارد که خدمات و فروش محصولات هلو را انجام می‌دهند. وب سایت هلو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و با نام تجاری توسعه خدمات هلوبان فعالیت می‌کند.

بهترین سایت های ایرانی

فرداد

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

وب سایت بعدی، وب سایت نرم افزار حسابداری فرداد است. فرداد یک مجموعه است که در حوزه نرم افزار‌های حسابداری و مالی شامل، نرم افزار حسابداری تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی و موارد دیگر فعالیت می‌کند. در این وب سایت می‌توانید آموزش‌های مختلفی را در حوزه آموزش حسابداری و نرم افزارهای مربوطه ببینید که به صورت رایگان منتشر می‌شوند. همچنین قسمت بلاگ این وب سایت آموزش‌های مختلفی را در حوزه حسابداری، حقوق و دستمزد، شرکت‌های بازرگانی، انبارداری، مالیات و موارد دیگر منتشر می‌کند.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانشما می‌توانید از طریق تلفن‌های تماس پشتیبانی با مجموعه فرداد ارتباط برقرار کنید و مشاوره لازم را بگیرید. این مجموعه از سال ۹۵ فعالیت خود را در حوزه حسابداری شروع کرده و تا به امروز در این حوزه فعال بوده است. شما قادرید با ثبت نام در وب سایت به راحتی دموی نرم‌ افزار را دریافت کرده و از آن استفاده کنید، تا از امکانات و نحوه کار نرم افزار به طور کامل مطلع شوید.

سپیدار سیستم

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران سپیدار سیستم است. وب سایت این مجموعه دارای نرم افزارهای حسابداری مختلفی از جمله بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، سیستم‌های مختلف حسابداری، دارایی، پخش و سفارش‌گیری، سیستم انبارداری و موارد مختلف دیگر است. این مجموعه دارای نرم افزارهای فروشگاهی نیز برای کسب و کارهای مختلف می‌باشد. راه‌های برقراری تماس با پشتیبانان از طریق تلفن انجام می‌شود. آموزش‌های مختلفی که در خود وب سایت قرار داده شده است که شامل، دوره‌های آموزشی حضوری، دوره‌های آموزشی ویدیویی و موارد مختلفی که در بخش بلاگ وب سایت منتشر می‌شود نیز می‌توانند برای شما کمک کننده باشد.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراناین مجموعه فعالیت خود را از سال ۸۸ شروع کرده و تا به امروز بیش از ۱۶۰ هزار مشتری داشته است. وب سایت مجموعه دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال می‌باشد. یکی از امکانات جالب دیگر این وب سایت، رادیو مالی سپیدار سیستم است. در این قسمت پادکست‌های مختلفی با موضوعات مربوط به مالی و حسابداری منتشر می‌شود که می‌توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. همچنین اپلیکیشنی برای استفاده از این پادکست‌ها تهیه شده که از طریق پلتفرم‌های مختلف برای تلفن‌های همراه قابل دانلود است. سپیدار سیستم نمایندگان مختلفی را در نقاط مختلف کشور برای فروش و آموزش دارد که می‌تواند برای مراجعات حضوری شما کمک کننده باشد.

پارمیس

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

این مجموعه محصولات مختلفی را از جمله نرم افزار حسابداری شرکتی، بازرگانی، تولیدی، خدماتی، فروشگاهی و آنلاین دارد. شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به وب سایت پارمیس امکانات هر کدام از نرم افزارها را مشاهده کنید. در این وب سایت مقالات مختلف و آموزش‌هایی در رابطه با حسابداری و امور مالی منتشر می‌شود که برای علاقه‌مندان مفید خواهد بود. پشتیبانی این مجموعه از طریق تلفن تماس با کارشناسان مربوطه انجام می‌شود.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانمجموعه پارمیس تا به امروز بیش از ۷۰ هزار کاربر با پشتیبانی فعال را داشته است و اپلیکیشنی را به صورت رایگان در وب سایت خود منتشر کرده که می‌توانید به راحتی آن را از طریق پلتفرم‌های مربوطه روی تلفن همراه خود نصب کنید. دموی رایگان نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده که می‌توانید از طریق آن امکانات کامل مربوط به نرم افزار را مشاهده و بررسی کنید. این وب سایت مشتریان مختلفی از برندهای معروف و مطرح کشور را دارد که جزو افتخارات مجموعه محسوب می‌شود. پارمیس دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تاییدیه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور می‌باشد.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

حساب فا

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

آخرین وب سایت در لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران حساب فا است. این نرم افزار به صورت ابری کار می‌کند، یعنی از طریق بستر اینترنت و با هر نوع گجتی که بتوان آن را به اینترنت متصل کرد قابل مدیریت است. شما به راحتی می‌توانید با ثبت نام در وب سایت از دموی رایگان آن به مدت ۱۵ روز استفاده کنید. این مجموعه ۱ نرم افزار حسابداری ارائه کرده و آن را به چهار طرح مختلف به فروش می‌رساند که باید اشتراکات آن را به صورت ماهانه و یا سالانه تمدید کنید. آموزش‌های مختلف ویدیویی و متنی در وب سایت وجود دارد که از طریق آنها به طور کامل نحوه کار با نرم افزار را آموزش می‌بینید.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانمجموعه حساب فا تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون سند حسابداری را در خود ثبت کرده و ۳۰۰۰۰ کاربر داشته است. همچنین یک اپلیکیشن رایگان با نام هم حساب در این وب سایت وجود دارد که برای موسسات غیرانتفاعی و مردم‌نهاد مثل خیریه‌ها، بیماری‌های خاص ان جی او، مراکز حمایت از کودکان و هر موسسه دیگری که منافع شخصی در آن وجود نداشته باشد، تهیه شده و به صورت رایگان نرم افزار در اختیار آنها خواهد گذاشت شد.

بهترین نرم افزار حسابداری در ایراناین مجموعه تلاش کرده تا برای وب سایت‌های مختلف با سی ام اس‌های وردپرس و یا پرستاشاپ، افزونه‌هایی را ایجاد کند و از طریق آنها شما بتوانید امور حسابداری خود را به وب سایت‌تان متصل کنید. این موضوع می‌تواند کاربرد زیادی برای دارندگان فروشگاه اینترنتی داشته باشد. پشتیبانی این مجموعه از طریق چت آنلاین وب سایت و همچنین تلفن‌های تماس موجود در آن انجام می‌شود. وب سایت حساب فا دارای نماد اعتماد الکترونیکی، نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و البته عضویت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می‌باشد. اپلیکیشن موبایلی حسابداری مربوط به این شرکت نیز از طریق پلتفرم‌های مختلف تلفن همراه قابلیت دانلود را دارد.

بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران کدام است؟

بهترین نرم افزار حسابداری در ایرانما در این مقاله مجموعه‌ای از لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را به شما معرفی کردیم. اینکه ابعاد کسب و کار شما چقدر است و ات چه حد به جای یک حسابدار به یک نرم افزار حسابداری نیاز دارید، تعیید کننده انتخاب از میان بهترین نرم افزارها است. پیشنهاد ما بررسی یک به یک این نرم افزارها و قابلیت‌ها و امکانات‌شان متناسب با نیاز شماست. با خیال راحت می‌توانید به این نرم افزارها تکیه کنید و یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

آیا شما حسابدار هستید یا صاحب یک کسب و کار؟ به نظرتان استخدام حسابدار بهتر است یا بهره‌بری از نرم افزارهای حسابداری موجود؟ اگر تجربه تلخ و یا برعکس، موفقیت‌آمیزی در این زمینه دارید، حتماً برای ما بنویسید. در هر زمان همراه شما هستیم. همچنین می‌توانید این مقاله کاربردی را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

CRM

دسته بندی ها: