نرم افزار حسابداری | لیست بهترین نرم افزار های حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

کسب و کار شما چه سنتی باشد و یا چه آنلاین، لازم دارید تا به طور کامل هزینه‌های آن را رصد کنید. هر صاحب کسب و کار باید بداند دقیقاً چه مقدار درآمد دارد، چقدر هزینه‌های جاری دارد و چه عددی را بابت حقوق کارمندان پرداخت می‌کند. همگی این مسائل از ریز و درشت باید رصد شوند تا بتوان آنها را مدیریت کرد. اگر به موضوع حسابرسی و امور مالی مجموعه خود توجه نکنید، قطعاً در مدت زمان کوتاهی عواقب آن را خواهید دید. این عواقب می‌تواند حتی تا ورشکستگی نیز پیش برود.

یکی از راه حل‌ها، استخدام فردی به عنوان حسابدار است که به طور کامل امور مالی شرکت یا مجموعه شما را به عهده بگیرد. اما قطعاً از این موضوع مطلع هستید که یک متخصص حسابداری حقوق بالایی را برای کار دریافت می‌کند و شاید همین موضوع در دراز مدت خیلی اقتصادی به نظر نرسد. مخصوصاً اگر کسب و کار شما نوپا باشد و توان پرداخت رقم زیادی را نداشته باشید. خب دقیقاً همین جا است که بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران به کمک شما می‌آیند. در این مقاله هم دیدنگار قصد دارد تا بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را به شما معرفی کند.

ویژگی‌های بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران

اگر قرار باشد حسابداری در مجموعه شما استخدام نشود، به راحتی می‌توانید با تهیه یک نرم افزار حسابداری و امور مالی دغدغه کامل خود را رفع کنید. بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران می‌تواند هم توسط مدیر مجموعه مدیریت شوند و یا حتی توسط یکی از کارمندان شما به کار گرفته شوند. اکثر شرکت‌ها و مجموعه‌هایی که نرم افزار حسابداری را عرضه می‌کنند، آموزش‌های مربوط به کار با محیط آن را هم در اختیار خریداران می‌گذراند. پس کار شما خیلی راحت می‌شود.

بعد از تهیه یک نرم افزار حسابداری می‌توانید، به راحتی مواردی مثل صدور فاکتور، مدیریت فروش، بارگذاری محصولات، ارائه سند حسابداری، امور مالیاتی، امور بانکی و… را مدیریت کنید. اما انتخاب یک نرم‌ افزار استاندارد و مناسب شاید کمی چالش برانگیز باشد. به همین علت ما این کار را برای شما انجام دادیم و لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را تنظیم کرده‌ایم.

ویژگی‌های بهترین نرم افزارهای حسابداری در ایران

اگر بخواهیم ویژگی‌های یک نرم ‌افزار حسابداری خوب را بررسی کنیم موارد زیر در صدر فهرست ویژگی‌های این نرم ‌افزار قرار می‌گیرد.

 • رابط کاربری آسان
 • قابلیت ارائه‌ گزارش‌های کاربردی و تحلیلی مالی و حسابداری
 • قابلیت به‌روزرسانی مداوم
 • یکپارچگی و قابلیت ادغام با دیگر سیستم‌های حسابداری
 • دارای قابلیت توسعه
 • قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف و رفع نیازمندی‌های آن‌ها
 • دارای پشتیبانی فنی باکیفیت
 • مجهز به خدمات پس از فروش
 • تضمین امنیت اطلاعات مالی
 • قیمت معقول و مناسب
 • سادگی و محیط کاربرپسند

لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران

خرید نرم افزار حسابداری

در این لیست آدرس سایت نرم افزارهایی که قابل اعتماد و دارای نماد هستند را به شما معرفی می‌کنیم. همگی این سایت‌ها دارای ویژگی‌های یکپارچه مانند آموزش و پشتیبانی، نرم افزارهای حسابداری آنلاین، دارای راه‌های ارتباطی آسان و … دارند. این لیست بر اساس ترتیب خاصی چیده نشده است. اما تمامی آنها کاربردی و کار راه‌انداز هستند. برای آشنایی با بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران آماده‌اید؟

1)نرم افزار حسابداری آنیل سافت

آیا شما هم در فکر تهیه یک نرم افزار برای حسابداری خود هستید و نمی دانید از بین این همه نرم افزار حسابداری کدام را برای استفاده انتخاب کنید؟

ما به شما کمک می کنیم!

چرا آنیل سیستم؟

نرم افزار حسابداری آنیل سافت یک سیستم ارزشمند برای کسب و کارها است. نرم افزار امکان ردیابی دقیق تراکنش های مالی – انبار،خرید،فروش،دریافت و پرداخت،اسناد خودکار مالی،حسابداری انبار،بهای تمام شده کالا و … – گزارش گیری و تجزیه و تحلیل آنی را فراهم می کند. بدون استفاده از نرم افزار حسابداری، این کارها باید با دست انجام شود.به دلیل زحمتی که در ادغام اطلاعات دستی انجام می‌شود، گزارش‌دهی عموماً غیرعملی است.

نرم افزار حسابداری آنیل این وظایف را خودکار می کند و هزینه های حسابداری را کاهش می دهد و از طریق گزارش به موقع اجازه تصمیم گیری مالی بهتر را می دهد.

امکان دسترسی آسان به اطلاعات حسابداری از طریق نرم افزار حسابداری آنیل، انجام ممیزی ها را آسان تر می کند، به ویژه مواردی که نیاز به ارزیابی اطلاعات سال های قبل دارید.

یادگیری آسان و سریع

این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار میباشد که کاربر بداند آموزش و فهم کار با یک نرم افزار حسابداری، چقدر طول میکشد تا بتواند با تمرکز کامل و بدون احتیاج به راهنمای سیستم یا پشتیبانان نرم افزار تمامی فعالیت های حسابداری روزمره خود را به سرانجام برساند. بسیاری از  نرم افزارهای حسابداری، برای بهتر شناخته شدن و خرید شرکت ها از نرم افزار آنها به عنوان بهترین نرم افزار، تلاش می کنند امکانات اضافی و دشواری را  به نرم افزار اضافه نمایند که کاربر در زمان استفاده حس میکند می خواهد موشک به فضا پرتاب کند.

رابط کاربری مناسب

رابط کاربری یعنی قسمتی که شما به عنوان کاربر همیشه آن را مشاهده می کنید. در اصل رابط میان شما و نرم افزار.که به هر اندازه این قسمت ساده و آسان باشد، کاربر راحت تر خواهد بود. به کار گیری از یک گرافیک شکیل و ساده کمک شایانی به این قضیه خواهد کرد

انعطاف پذیری

چنانچه نرم افزاری مدعی باشد که بهترین نرم افزار حسابداری را دارد، نبایدقالبی محدود و خشک  داشته باشد.
به نرم افزاری، نرم افزار خوب گفته می شود که انعطاف لازم در برقراری گردش کار  را داشته باشد. مناسب ترین نرم افزار حسابداری میتواند چندین فیلد اضافه جهت ورود اطلاعات ویژه برای شما فراهم سازد و عناوین و اسمها را طبق تقاضای شما سازماندهی نماید، گردش اطلاعات را به نحوی که کاربر می خواهد انجام دهد و پس از خرید نگوید  شعار همین است که هست را بیان نکند.

2)نرم ‌افزار حسابداری پندار سیستم

اگر به دنبال نرم افزاری جامع با تکنولوژی به روز ، سریع و روان می گردید ، نرم افزار حسابداری پندار سیستم می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد . یکی از دلایل انتخاب پندارسیستم به عنوان نرم افزار حسابداری برتر، داشتن ٧ سطح حساب گروه ، کل ، معین و ۴ سطح تفصیلی شناور می باشد که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید انواع گزارشات کاربردی را تهیه نمایید. این نرم افزار مناسب استفاده در شرکت های متوسط و بزرگ می باشد ولی به علت داشتن قیمت مناسب می تواند برای کسب و کارهای کوچک که در حال توسعه می باشند ، گزینه مناسبی باشد.
یکی دیگر از ویژگی های این نرم افزار داشتن تیم پشتیبانی مجرب است ، که می توانند در هنگام بروز مشکلات در کنار شما باشند.
نرم افزار حسابداری پندار سیستم مناسب استفاده در طیف وسیعی از کسب و کارها شامل : تولیدی ، بازرگانی ، خدماتی پیمانکاری ، هلدینگ ها و فروشگاه های بزرگ می باشد.
یکی از امکاناتی که این نرم افزار را از سایر نرم افزارهای حسابداری جدا میکند ، قیمت گذاری انبار آن است که می تواند به روش های میانگین ، FIFO و شناسایی ویژه انجام شود.
برخی از مزایای رقابتی پندار سیستم :
 شامل ٧ سطح حساب شامل گروه ، کل ، معین و ۴ سطح تفصیلی شناور
 اتصال به سامانه مودیان و ارسال فاکتور الکترونیکی
 شامل ماژول گزارش ساز خاص هر مجموعه
 فرم ساز انبار، فروش و خزانه جهت ایجاد رویه سازمانی
 طراحی چاپ فرم ها و گزارشات طبق سلیقه مشتری
 ارسال اسناد حسابداری بصورت گروهی ، اتوماتیک ، تک به تک و روزانه
 ارسال و دریافت از اکسل در اکثر فرم های ورود اطلاعاتی و گزارشات
 شامل روش های قیمت گذاری میانگین ، FIFO و شناسایی ویژه
نرم افزار حسابداری پندار سیستم ( تماس : ٩١٠١٨٠٠٢ – ٠٢١

3)نرم افزار حسابداری کاوش

نرم افزار حسابداری کاوش، با رعایت اصول و استانداردهای حسابداری جهت مدیریت امور مالی و بازرگانی تمامی صنوف طراحی شده است. این نرم افزار دارای سه بخش اصلی حسابداری مالی، انبارداری(خرید و فروش) و خزانه داری(نقد و بانک) می باشد که همواره در سال های فعالیت خود توانسته همگام با تغییرات کسب و کارها و امور مالیاتی، نه تنها نیازهای مالی مشتریان خود را مرتفع، بلکه موجبات رضایتمندی شان را نیر فراهم نماید. در همین راستا با توجه به جدیدترین تغییرات و یکپارچه سازی اطلاعات مالی مودیان مالیاتی، از ابتدای سال 1402 اشخاص حقوقی مکلف به ایجاد کارپوشه و ارسال صورتحساب های فروش خود بصورت الکترونیکی در سامانه مودیان بوده اند. همچنین از ابتدای مهرماه 1402 نیز کلیه مشاغل و اصناف مشمول این قانون بوده و در صورت عدم اجرای آن، سازمان مالیاتی جرایمی را برای افراد خاطی نظیر جریمه‌ای معادل ۱۰ درصد مبلغ مجموع فروش انجام‌شده یا ۲ میلیون تومان وجه (هر کدام بیشتر باشد)، محرومیت از تمام مشوق‌های قانونی و … در نظر گرفته است.

به همین منظور شما نیز میتوانید با نرم افزار سامانه مودیان کاوش، که در حقیقت واسطی مابین صورتحساب های فروش و سامانه بوده و نیز از ابتدای عملیاتی شدن قانون به همکارانتان ارائه شده،  بهره مند شوید تا علاوه بر امکان ارسال سریع و آسان فاکتورهای مورد نظر خود، در هر لحظه نیز از نتیجه ی ثبت آن در سامانه مربوطه اطمینان حاصل نمایید.

4)نرم افزار حسابداری چرتکه

✅ امکانات و زیرسیستم‌های کامل

✅ قیمت بسیار مناسب نسبت به رقبا

✅ استفاده بصورت آنلاین و آفلاین

✅ رابط کاربری زیبا و بسیار ساده

✅ اتصال به سامانه مودیان

✅ بروزرسانی خودکار و… تنها بخشی از امکانات این نرم‌افزار هستند!

با خرید نرم افزار حسابداری چرتکه می توانید بدون نیاز به دانش حسابداری با تکیه بر رابط کاربری ساده و تکنولوژی ابری سیستم مالی کسب و کار خود را بدون پرداخت هزینه اضافی برای تهیه زیر ساخت و نگهداری اطلاعات، در کمتر از 5 دقیقه راه اندازی کنید؛

نرم‌افزار حسابداری چرتکه امکانات و زیرسیستم‌های کاملی را در اختیار کلیه اصناف و گروه‌ها فروشگاهی، شرکتی، خدماتی، پیمانکاری، تولیدی، بازرگانی، صنعتی و کارخانه‌جات، کلیه فروشگاه‌ها و مغازه ها از کسب و کارهای کوچک تا عمده فروشی و… قرار میدهد که با همان یک بار خرید اشتراک علاوه خود نرم‌افزار بصورت نامحدود از کلیه زیرسیستم‌های چرتکه تولیدی، انبارداری، حقوق دست مزد، حسابداری اقساطی، سامانه پیامکی پیشرفته، … و کلیه امکانات نرم‌افزار که بصورت متوالی در حال بروزرسانی و توسعه می‌باشند بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافه استفاده کنید! در ادامه برخی از قابلیت های این نرم‌افزار را مختصر نام میبریم:

⭐ اتصال به سامانه مودیان مالیاتی

⭐ ثبت حقوق و دست‌مزد، مزایا و کسورات

⭐ سامانه پیامکی با امکانات کامل

⭐ مدیریت فروش اقساطی پیشرفته

⭐ مدریت ساده و حرفه‌ای انبار، تعریف محصولات، حواله ها و گزارش گیری پیشرفته

⭐ قیمت های بسیار مناسب به نسبت رقبا و امکانات کامل

⭐ ارائه نسخه آنلاین و آفلاین (موبایل، دسکتاپ و..) با یک بار خرید

⭐ قابلیت اتصال به صندوق فروشگاهی و بارکدخوان

⭐ ایجاد کاربران نامحدود برای کسب و کار و اعطای دسترسی های مورد نیاز

⭐ گزارشات حرفه ای و ابزارهای آماری و تحلیلی پیشرفته

⭐ رابط کاربری کاملا ساده در عین حال کارآمد و جذاب

⭐ ایجاد کاربران نامحدود برای کسب و کار و اعطای دسترسی های مورد نیاز

⭐ ذخیره سازی آنی اطلاعات و پشتیبان‌گیری مداوم

⭐ و …

 

جهت خرید نرم‌افزار به سایت مراجعه یا با شماره  “tel:02152127″02152127 در تماس باشید.

نرم ‌افزار حسابداری آرین سیستم

بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران

نرم ‌افزار حسابداری آرین سیستم توسط شرکت داده‌پردازی آرین سیستم طراحی شده است. این شرکت فعالیت خود را از سال 83 آغاز کرده و در زمینه‌ ارائه‌ سیستم‌های مدیریت مالی، اداری و منابع انسانی فعال است. نرم ‌افزار حسابداری آرین سیستم مناسب‌ شرکت‌های بزرگ و سازمان‌هایی طراحی شده است که با حجم کاری بالایی مواجه هستند. از جمله ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به قابلیت اجرا بر روی تمام سیستم عامل‌های جدید و قدیمی و به‌روزرسانی مداوم نرم ‌افزار اشاره کرد. این نرم ‌افزار از 6 ماه پشتیبانی رایگان برخوردار بوده و تا 10 سال ضمانت پشتیبانی دارد.

رابط کاربری ساده، قابلیت کپی و ادغام اسناد حسابداری، قابلیت اسکن آرشیو اسناد و تعریف گروه‌های فصلی با قابلیت شماره‌گذاری اتوماتیک از جمله ویژگی‌های این نرم ‌افزار به شمار می‌آید. نرم ‌افزار حسابداری آرین سیستم قادر به تعریف حساب‌های گروه، کل، معین، تفصیلی، ساعت 5، ساعت 6 و ساعت 7 را به صورت درختواره‌ای بوده و می‌تواند حساب‌ها را بدون محدودیت ارقام کدینگ و کنترل ماهیت حساب‌ها در صدور سند حسابداری تعریف کند. تعریف شرح‌های استاندارد برای هر یک از حساب‌ها در این نرم ‌افزار و تعریف حساب‌های معین با ویژگی‌های تعدادی، ارزی، پیگیری و بودجه‌ای نیز از دیگر ویژگی‌های نرم ‌افزار حسابداری آرین سیستم می‌باشد.

نرم افزار هلو

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

این نرم افزار یکی از قدیمی‌ترین خوش‌نام‌ترین نرم‌افزارهای مربوط به حسابداری است که امروزه در حالت‌ها و موارد مختلفی به مشتریان عرضه می‌شود. در نتیجه بی‌شک در لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران ما جای دارد. مجموعه هلو سابقه طولانی در رابطه با فعالیت حسابداری دارد و نرم افزارهایی مثل حسابداری اصناف، شرکت‌های پیمانکاری، شرکت‌های بازرگانی، شرکت‌های تولیدی، فروشگاهی، حسابداری شخصی و موارد مختلف دیگری را تولید کرده است. شما می‌توانید با توجه به نیاز مجموعه خود از هر یک از این نرم افزارها استفاده کنید.

نرم افزارهای موجود در این وب سایت با توجه به اصناف مختلف و شغل‌های متنوع ساخته و طراحی شده‌اند و هر کدام دارای انواع متفاوتی مثل نرم افزار ساده، پیشرفته، جامع و شبکه هستند که هر کدام امکانات مختلفی را در اختیار شما خواهند گذاشت. هلو دارای خدمات پشتیبانی مختلف و تخصصی می‌باشد که شامل ویدیوهای آموزشی، مطالب آموزشی و مواردی است که می‌توانید در قسمت بلاگ این وب سایت نیز آنها را مشاهده کنید.

وب سایت‌های زیرمجموعه

مجموعه هلو دارای وب سایت‌های مختلفی مثل هلو استور، هلو اکادمی و شبکه دانش مالی هلو می‌باشد. در هلو استور می‌توانید محصولات مختلف تولید شده توسط مجموعه را مشاهده و به صورت آنلاین خرید کنید. هلو مگ مطالب و اخباری است که با توجه به حوزه حسابداری توسط مجموعه هلو منتشر می‌شود. همچنین هلو آکادمی دوره‌های آموزشی مختلفی را که به صورت رایگان و پولی در وب سایت قرار گرفتند در اختیار کاربران قرار می‌دهد و می‌توانید از آنها استفاده کنید.

از طریق تلفن‌های تماس ارتباط شما با پشتیبان متعددی که در مجموعه هلو حضور دارند، برقرار می‌شود و می‌توانید مشاوره کاملی در رابطه با خرید نرم‌ افزار حسابداری هلو بگیرید. نرم افزار هلو بیش از ۵۰۰ نماینده در نقاط مختلف کشور دارد که خدمات و فروش محصولات هلو را انجام می‌دهند. وب سایت هلو دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و با نام تجاری توسعه خدمات هلوبان فعالیت می‌کند.

بهترین سایت های ایرانی

فرداد

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

وب سایت بعدی، وب سایت نرم افزار حسابداری فرداد است. فرداد یک مجموعه است که در حوزه نرم افزار‌های حسابداری و مالی شامل، نرم افزار حسابداری تولیدی، بازرگانی، پیمانکاری، خدماتی و موارد دیگر فعالیت می‌کند. در این وب سایت می‌توانید آموزش‌های مختلفی را در حوزه آموزش حسابداری و نرم افزارهای مربوطه ببینید که به صورت رایگان منتشر می‌شوند. همچنین قسمت بلاگ این وب سایت آموزش‌های مختلفی را در حوزه حسابداری، حقوق و دستمزد، شرکت‌های بازرگانی، انبارداری، مالیات و موارد دیگر منتشر می‌کند.

شما می‌توانید از طریق تلفن‌های تماس پشتیبانی با مجموعه فرداد ارتباط برقرار کنید و مشاوره لازم را بگیرید. این مجموعه از سال ۹۵ فعالیت خود را در حوزه حسابداری شروع کرده و تا به امروز در این حوزه فعال بوده است. شما قادرید با ثبت نام در وب سایت به راحتی دموی نرم‌ افزار را دریافت کرده و از آن استفاده کنید، تا از امکانات و نحوه کار نرم افزار به طور کامل مطلع شوید.

سپیدار سیستم

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

یکی دیگر از بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران سپیدار سیستم است. وب سایت این مجموعه دارای نرم افزارهای حسابداری مختلفی از جمله بازرگانی، تولیدی، خدماتی، پیمانکاری، سیستم‌های مختلف حسابداری، دارایی، پخش و سفارش‌گیری، سیستم انبارداری و موارد مختلف دیگر است. این مجموعه دارای نرم افزارهای فروشگاهی نیز برای کسب و کارهای مختلف می‌باشد. راه‌های برقراری تماس با پشتیبانان از طریق تلفن انجام می‌شود. آموزش‌های مختلفی که در خود وب سایت قرار داده شده است که شامل، دوره‌های آموزشی حضوری، دوره‌های آموزشی ویدیویی و موارد مختلفی که در بخش بلاگ وب سایت منتشر می‌شود نیز می‌توانند برای شما کمک کننده باشد.

این مجموعه فعالیت خود را از سال ۸۸ شروع کرده و تا به امروز بیش از ۱۶۰ هزار مشتری داشته است. وب سایت مجموعه دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال می‌باشد. یکی از امکانات جالب دیگر این وب سایت، رادیو مالی سپیدار سیستم است. در این قسمت پادکست‌های مختلفی با موضوعات مربوط به مالی و حسابداری منتشر می‌شود که می‌توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید. همچنین اپلیکیشنی برای استفاده از این پادکست‌ها تهیه شده که از طریق پلتفرم‌های مختلف برای تلفن‌های همراه قابل دانلود است. سپیدار سیستم نمایندگان مختلفی را در نقاط مختلف کشور برای فروش و آموزش دارد که می‌تواند برای مراجعات حضوری شما کمک کننده باشد.

 

حساب فا

بهترین نرم افزار حسابداری در ایران

آخرین وب سایت در لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران حساب فا است. این نرم افزار به صورت ابری کار می‌کند، یعنی از طریق بستر اینترنت و با هر نوع گجتی که بتوان آن را به اینترنت متصل کرد قابل مدیریت است. شما به راحتی می‌توانید با ثبت نام در وب سایت از دموی رایگان آن به مدت ۱۵ روز استفاده کنید. این مجموعه ۱ نرم افزار حسابداری ارائه کرده و آن را به چهار طرح مختلف به فروش می‌رساند که باید اشتراکات آن را به صورت ماهانه و یا سالانه تمدید کنید. آموزش‌های مختلف ویدیویی و متنی در وب سایت وجود دارد که از طریق آنها به طور کامل نحوه کار با نرم افزار را آموزش می‌بینید.

مجموعه حساب فا تا به امروز بیش از ۵۰ میلیون سند حسابداری را در خود ثبت کرده و ۳۰۰۰۰ کاربر داشته است. همچنین یک اپلیکیشن رایگان با نام هم حساب در این وب سایت وجود دارد که برای موسسات غیرانتفاعی و مردم‌نهاد مثل خیریه‌ها، بیماری‌های خاص ان جی او، مراکز حمایت از کودکان و هر موسسه دیگری که منافع شخصی در آن وجود نداشته باشد، تهیه شده و به صورت رایگان نرم افزار در اختیار آنها خواهد گذاشت شد.

این مجموعه تلاش کرده تا برای وب سایت‌های مختلف با سی ام اس‌های وردپرس و یا پرستاشاپ، افزونه‌هایی را ایجاد کند و از طریق آنها شما بتوانید امور حسابداری خود را به وب سایت‌تان متصل کنید. این موضوع می‌تواند کاربرد زیادی برای دارندگان فروشگاه اینترنتی داشته باشد. پشتیبانی این مجموعه از طریق چت آنلاین وب سایت و همچنین تلفن‌های تماس موجود در آن انجام می‌شود. وب سایت حساب فا دارای نماد اعتماد الکترونیکی، نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و البته عضویت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می‌باشد. اپلیکیشن موبایلی حسابداری مربوط به این شرکت نیز از طریق پلتفرم‌های مختلف تلفن همراه قابلیت دانلود را دارد.

نرم افزار حسابداری پیوست

نرم افزار حسابداری

از جمله مزایای برجسته نرم‌ افزار حسابداری پیوست، ارائه یک بستر کامل برای یکپارچه‌سازی با سیستم اتوماسیون بازاریابی شرکت است. این نرم‌ افزار با بیش از ۱۵ سال تجربه، به خوبی توانسته است نیازهای گوناگون سازمان‌های کوچک و بزرگ را در زمینه‌های مالی و حسابداری، پوشش دهد. قابلیت همگام‌سازی با CRM این نرم‌افزار، ارائه امکان مدیریت سطوح دسترسی کاربران، دسته‌بندی یا کدینگ گسترده حساب‌ها و تعریف الگوهای آسان برای ورود اسناد مالی، از دیگر مزایای آن محسوب می‌شود. علاوه بر این، این نرم‌ افزار دارای ویژگی‌هایی همچون نصب و استقرار آسان می‌باشد که سبب می‌شود فرآیند نصب و راه‌اندازی آن برای کاربران ساده و کم‌زمان‌بر باشد. همچنین، قابلیت شخصی‌سازی این نرم‌ افزار به گونه‌ای است که می‌تواند به صورت انعطاف‌پذیر و با توجه به نیازهای متنوع کاربران، سفارشی شود تا به بهترین شکل ممکن به نیازهای گوناگون کاربران پاسخ دهد.

از جمله معایب نرم‌ افزار حسابداری پیوست، داشتن پیچیدگی نسبی در رابطه کاربری و عملکرد آن است. این پیچیدگی ممکن است موجب کندی و افزایش زمان مورد نیاز برای اجرای فرآیندها و وظایف شود. همچنین، این پیچیدگی می‌تواند باعث کاهش کارایی و سرعت کار نرم‌ افزار گردد. علاوه بر این، معایب دیگری چون عدم وجود نسخه فروشگاهی نیز وجود دارد که ممکن است برخی کاربران به دنبال امکانات و گزینه‌هایی باشند که این نرم‌ افزار ارائه نمی‌دهد و این امر ممکن است برای آنان محدودیت‌هایی به وجود آورد.

نرم‌ افزار حسابداری تدبیر

نرم افزار حسابداری

نرم‌ افزار حسابداری تدبیر، نخستین نسخه توسعه یافته توسط شرکت پردازش موازی سامان، بیست سال پیش به بازار عرضه شد و در میان شرکت‌های بزرگی مانند گلدیران و سام سرویس جا افتاد. این نرم‌ افزار با نصب در کشورهایی از جمله امارات متحده عربی، افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان، توانسته است در بیش از ۵۰۰۰ نسخه در مؤسسات دولتی و خصوصی ایران نصب شود.

تجربه استفاده مداوم شرکت‌ها از این نرم‌ افزار حسابداری توانایی‌هایی همچون رابطه‌ کاربری ساده، امکان تعریف نامحدود شرکت‌ها و همگام شدن با سیستم‌های روز دنیا از جمله CRM پیام گستر، نرم‌ افزار حسابداری تدبیر را، همیشه بین بهترین نرم افزارهای حسابداری قرار داده است. این نرم‌ افزار می‌تواند اطلاعات را بدون اتلاف وقت، در همه فرم‌های سیستم چاپ کند و امکان مشاهده و چاپ سرفصل‌های معین، کل و تفصیلی را فراهم می‌کند.

مزایای نرم‌ افزار حسابداری تدبیر شامل تداوم پشتیبانی تا ۱۰ روز پس از پایان قرارداد است که این خدمت به کاربران این نرم‌ افزار امکان می‌دهد تا پس از اتمام قرارداد، به مدت ۱۰ روز از خدمات پشتیبانی و راهنمایی استفاده کنند تا هرگونه مشکل یا سوالی که پیش آمده است رفع و روشن شود.

اما معایب این نرم‌ افزار شامل پیچیدگی نسبی، ضعف در به‌روز رسانی، و نقص در Code Page می‌باشد، که ممکن است باعث مشکلاتی در ورود اطلاعات و دریافت خروجی‌های آن شود. همچنین، کسب و کارهای کوچک می‌توانند از نسخه‌های جدیدتر این نرم‌ افزار که به تازگی توسط شرکت پردازش موازی سامان عرضه شده است، بهره‌مند شوند.

نرم‌ افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری

نرم‌ افزارهای حسابداری پارمیس از سال ۱۵ پیش، با هدف ارائه خدمات مالی و حسابداری در حوزه‌های فروشگاهی، بازرگانی، تولیدی و شرکتی، مورد استفاده گسترده‌ای قرار گرفته است. این نرم‌ افزار با تولید ماژول و سامانه پیام کوتاه، طیف گسترده‌ای از امکانات و تخصص‌های مالی و مدیریتی را فراهم کرده و با ارائه امکانات متنوع، مشتریان را به‌طور چشمگیری جذب کرده است. یکی از نکات جالب این شرکت، ارائه اپلیکیشن حسابداری شخصی پارمیس بوده که با نسخه رایگان برای اندروید و iOS، جزو محبوب‌ترین نرم‌ افزارهای حسابداری شخصی شده است.

پارمیس با ارائه پشتیبانی یک ساله رایگان، امکان فراهم آوردن کمک و راهنمایی‌های لازم برای کاربران خود را در طول یک سال بعد از خرید نرم‌ افزار فراهم می‌کند. همچنین با ارائه نسخه رایگان به مدت ۳۰ روز، این امکان را به کاربران می‌دهد تا پیش از خرید، نرم‌ افزار را تست کرده و با قابلیت‌ها و عملکرد آن آشنا شوند. از دیگر ویژگی‌ها، قابلیت ارتقاء نرم‌ افزار در هر زمان است که به کاربران اجازه می‌دهد در صورت نیاز، به نسخه‌های بروز شده یا قابلیت‌های جدید نرم‌ افزار دسترسی داشته باشند. رابط‌ کاربری ساده و قابل فهم این نرم‌ افزار، به کاربران تازه‌وارد به حسابداری امکان استفاده راحت و آسان از آن را می‌دهد. همچنین، پارمیس به‌ عنوان یک راهکار مناسب برای کسب و کارهای کوچک شناخته می‌شود و خدمات مناسبی را برای این نوع کسب و کارها فراهم می‌کند.

یکی از معایب این نرم‌ افزار حسابداری، عدم وجود یک محیط جذاب و کاربردی برای حسابداران با تجربه و حرفه‌ای می‌باشد که ممکن است باعث کاهش جذابیت و کارایی برای این گروه از کاربران شود.

نرم‌ افزار حسابداری محک

نرم افزار حسابداری

نرم‌ افزار حسابداری محک از ۱۰ سال پیش تا کنون یکی از برندهای موفق در دنیای کسب و کار بوده است که در بسیاری از صنف‌های مختلف به خوبی جایگاه خود را برجسته کرده است. یکی از ویژگی‌های این نرم‌ افزار، سهولت استفاده و قابلیت اختصاصی برای انواع صنف‌ها می‌باشد. نرم‌ افزار حسابداری محک، نسخه‌های مختلفی را برای کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ تولید می‌کند و کاربران می‌توانند بسته به نیاز خود از بسته‌های نرم‌ افزاری مختلف مانند حسابداری فروشگاهی، حسابداری شرکتی و حسابداری تولیدی استفاده نمایند. این نرم‌ افزار قابلیت طبقه‌بندی آسان حساب‌ها، کنترل دقیق عملیات خرید و فروش و محاسبات دقیق مربوط به حقوق و دستمزد را فراهم می‌کند.

مزایای نرم‌ افزار حسابداری محک شامل چندین نکته مثبت است. بروزرسانی‌های مداوم این نرم‌ افزار از جمله مزیت‌های آن است که به کاربران امکان استفاده از ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید را می‌دهد. این نرم‌ افزار قابلیت ارائه خدمات و امکانات گسترده‌ای را برای صنف‌ها و بخش‌های مختلف کسب و کار فراهم می‌کند. علاوه بر این، منطبق بودن خدمات و قابلیت‌های نرم‌ افزار با نیازهای واقعی کاربران، از دیگر مزیت‌های مهم این نرم‌ افزار است که باعث می‌شود کاربران به طور بهتری از امکانات آن بهره‌مند شوند. همچنین، رابط‌ کاربری جذاب نرم‌ افزار حسابداری محک، تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد و باعث می‌شود کار با آن برای کاربران لذت‌بخش و آسان باشد.

استفاده از نرم‌ افزار حسابداری محک شامل دو نکته منفی است. اولاً، پیچیدگی در گزارش‌دهی از جمله مشکلاتی است که کاربران ممکن است با آن مواجه شوند. این موضوع می‌تواند باعث کاهش سرعت و دقت در تولید گزارش‌های مورد نیاز شود. همچنین افزایش مشکلات با افزایش تعداد اسناد نیز از دیگر معایب این نرم‌ افزار است. با افزایش حجم اسناد و اطلاعات، ممکن است مشکلات فنی و مدیریتی بیشتری به‌وجود آید که ممکن است به کارایی و عملکرد نرم‌ افزار آسیب بزند.

بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران کدام است؟

ما در این مقاله مجموعه‌ای از لیست بهترین نرم افزار های حسابداری در ایران را به شما معرفی کردیم. اینکه ابعاد کسب و کار شما چقدر است و ات چه حد به جای یک حسابدار به یک نرم افزار حسابداری نیاز دارید، تعیید کننده انتخاب از میان بهترین نرم افزارها است. پیشنهاد ما بررسی یک به یک این نرم افزارها و قابلیت‌ها و امکانات‌شان متناسب با نیاز شماست. با خیال راحت می‌توانید به این نرم افزارها تکیه کنید و یک انتخاب هوشمندانه داشته باشید.

آیا شما حسابدار هستید یا صاحب یک کسب و کار؟ به نظرتان استخدام حسابدار بهتر است یا بهره‌بری از نرم افزارهای حسابداری موجود؟ اگر تجربه تلخ و یا برعکس، موفقیت‌آمیزی در این زمینه دارید، حتماً برای ما بنویسید. در هر زمان همراه شما هستیم. همچنین می‌توانید این مقاله کاربردی را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

CRM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
حساب کاربری من
وبلاگ

منو دیدنگار