بهترین شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

این روزها که بازار کسب درآمد اینترنتی بسیار داغ است افراد زیادی در تلاش هستند تا با طراحی یک سایت، قدم‌های اولیه برای شروع کسب و کار خود و یا توسعه‌ آن را بردارند. طراحی سایت یکی از اقداماتی بوده که ممکن است همه از پس آن بر نیایند و ترجیح دهند کار را به دست یک طراح خبره بسپارند. افراد زیادی در زمینه طراحی سایت فعالیت کرده و شرکت‌های زیادی نیز به صورت تخصصی در این زمینه فعال هستند. در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از بهترین شرکت های طراحی سایت حرفه‌ای را به شما معرفی کنیم. اما پیش از آن بهتر است با ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت خوب آشنا شویم. برای شناخت بهترین شرکت طراحی سایت حرفه‌ای با ما همراه باشید.

ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

یک شرکت طراحی سایت باید از ویژگی‌های خاصی برخوردار باشد تا بتوان به آن لقب بهترین شرکت طراحی سایت را داد. در ادامه به تعدادی از ویژگی‌های مهم یک شرکت طراحی سایت اشاره می‌کنیم.

تجربه در زمینه‌ طراحی سایت

مهم‌ترین ویژگی یک شرکت طراحی سایت این است که در زمینه‌ طراحی سایت تجربه کافی داشته باشد. در واقع یک شرکت باید از افراد خبره‌ای در زمینه‌ طراحی سایت استفاده کند که تمامی مراحل ایجاد یک سایت خوب را شناخته و بتوانند یک خروجی باکیفیت و متناسب با نظر کارفرما را در اختیار وی قرار دهد.

مهارت در زمینه‌ برنامه‌نویسی | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

یک شرکت طراحی سایت خوب باید از برنامه‌نویسان متخصص و حرفه‌ای استفاده کند؛ چرا که برنامه‌نویسی مناسب می‌تواند در توسعه‌ سایت و بازخورد بالا نسبت به آن به طور مستقیم تاثیر داشته باشد. افراد در هنگام انتخاب یک شرکت طراحی سایت خوب باید قابلیت‌های تیم برنامه‌نویسی شرکت را بررسی کرده و تعدادی از وب‌ سایت‌هایی که توسط این برنامه‌نویسان طراحی شده است را مورد بررسی قرار دهند.

دانش کافی در زمینه‌ مدیریت طراحی سایت

افرادی که در یک شرکت طراحی کار می‌کنند باید بدانند که طراحی یک سایت کاربردی و متناسب با یک کسب و کار در گرو تخصص، مطالعه‌ کافی در زمینه‌ طراحی سایت و البته تحقیق در رابطه با کسب و کار مربوطه می‌باشد. یک شرکت طراحی وب سایت خوب باید در تمامی فرآیند طراحی و اجرا به فاکتورهایی مانند چیدمان عناصر سایت، رنگ و سبک سایت توجه داشته باشد و تا جای ممکن این عناصر را متناسب با کسب و کار مربوطه انتخاب کند.

بهترین نرم افزار ERP

خدمات پشتیبانی | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

یک شرکت طراحی سایت خوب باید ارتباط خود با مشتریان را حفظ کرده تا در صورتی که برای سایت مشکلی به وجود آمد بتواند در اسرع وقت مشکل را برطرف سازد.

انعطاف‌پذیری در پروژه

یک شرکت طراحی سایت خوب باید در قبول پروژه‌ها انعطاف‌پذیر باشد و تا جای ممکن نظرات و خواسته‌های کارفرما را در سایت طراحی شده به اجرا درآورد. همچنین تیم طراحی سایت باید بتوانند در صورتی که نیاز به ایجاد تغییراتی در طراحی سایت بود تغییرات را به درستی و متناسب با نیاز کارفرما اعمال کنند.

قیمت خوب | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

بدیهی است که قیمت خوب می‌تواند یک شرکت طراحی سایت را به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب توسط مشتریان تبدیل کند. هزینه‌های طراحی سایت باید متناسب با نوع طراحی انجام شده و خروجی کار تعیین شود. به عبارت دیگر یک شرکت طراحی سایت خوب از قیمت‌های معقول و نه قیمت پایین برخوردار است.

تعهد زمانی

تعهد زمانی را می‌توان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت خوب دانست. یک شرکت طراحی سایت پس از قبول یک پروژه باید به محدوده‌ زمانی تعیین شده پایبند بوده و خروجی کار را در زمان تعیین شده به مشتری تحویل دهد.

بهترین استارت آپ برای سرمایه گذاری

بهترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران و فعال در ایران

حال که با ویژگی‌های یک شرکت طراحی سایت خوب آشنا شدیم نوبت به آن می‌رسد تا تعدادی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران و البته فعال در ایران را معرفی کنیم.

شرکت طراحی سایت آوینا پرداز

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

یکی از شرکت‌های طراحی سایت حرفه‌ای شرکت آوینا پرداز بوده که فعالیت خود را از سال 1394 آغاز کرده است. این شرکت طراحی سایت با هدف ارائه‌ خدمات تخصصی در زمینه‌ سئو و طراحی وب‌ سایت تاسیس شده و طراحی‌های خود را بر پایه‌ متد ASP-Net شرکت مایکروسافت انجام می‌دهد. طراحی‌های انجام شده توسط شرکت آوینا پرداز با استفاده از کدنویسی کاملا اختصاصی بوده و از قالب‌ها و CMSهای آماده در طراحی‌ها استفاده نمی‌شود. از دیگر ویژگی‌های این شرکت می‌توان به عدم محدودیت در اضافه کردن قابلیت‌های اختصاصی و جدید به وب‌ سایت‌ها اشاره کرد. شرکت آوینا پرداز یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت در تهران است.

بهترین صرافی ارز دیجیتال

شرکت طراحی سایت کارلنسر | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

 

کارلنسر را بیشتر از آن که یک شرکت طراحی سایت دانست باید یک سایت فریلنسینگ و دورکاری در زمینه‌ طراحی سایت به شمار آورد. این سایت فعالیت خود را از سال 1398 آغاز کرده و علاوه ‌بر طراحی سایت در زمینه‌ طراحی اپلیکیشن، سئو، تولید محتوا، برنامه‌نویسی، طراحی گرافیکی، ترجمه و… نیز فعالیت دارد. از جمله ویژگی‌های این وب‌ سایت می‌توان به هزینه‌هایی به صرفه‌ طراحی سایت، تعیین هزینه به صورت توافقی، قابلیت ارتباط مستقیم با طراحان، قابلیت پرداخت هزینه‌ پروژه‌ها به صورت اقساطی، پشتیبانی از سیستم پرداخت امن، واریز هزینه پس از تایید کارفرما و… اشاره کرد.

شرکت طراحی سایت کاریک

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

 

یکی از حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های طراحی سایت فعال در ایران شرکت کاریک بوده که در زمینه‌ طراحی اختصاصی سایت برای کسب و کارهای بزرگ فعالیت می‌کند. این سایت ساز و کاری کاملا انعطاف‌پذیر داشته و از آن‌جایی که از تیم برنامه‌نویسی متخصصی بهره می‌برد، می‌تواند نزدیک‌ترین سایت به نیاز کارفرما را به او تحویل دهد. از جمله خدمات این شرکت می‌توان به طراحی اختصاصی سایت‌ها، تحویل سریع پروژه‌ها، کدنویسی اختصاصی Net، قابلیت برنامه‌نویسی به صورت سفارشی، قابلیت ساخت خودکار ساختار داده‌ها، قابلیت پیاده‌سازی سایت به زبان‌های مختلف و… اشاره کرد. سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت از امکان افزودن امکانات سفارشی همچنین انتقال منبع سایت به سرورهای دیگر پشتیبانی می‌کند.

شرکت طراحی سایت کاسپید | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

 

یکی از با تجربه‌ترین شرکت‌های فعال در زمینه‌ طراحی سایت شرکت کاسپید بوده که نزدیک به 20 سال تجربه در این زمینه دارد. این شرکت علاوه بر فعالیت در زمینه‌ طراحی سایت‌های داخلی، در زمینه‌ بین‌المللی نیز فعال بوده و خدماتی از قبیل طراحی اپلیکیشن موبایل، بهینه‌سازی وب‌ سایت، طراحی سایت، طراحی استارت‌ آپ و… را ارائه می‌دهد.

بهترین هاست ایران

شرکت طراحی سایت وبکده

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

از جمله قدیمی‌ترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران شرکت وبکده بوده که فعالیت خود را از سال 1383 آغاز کرده است. شرکت وبکده از تیم متخصص و حرفه‌ای برخوردار بوده و تا کنون بیش از 400 طراحی وب‌ سایت موفق در کارنامه‌ خود به ثبت رسانده است. از جمله مزایای انتخاب شرکت وبکده برای طراحی سایت می‌توان به طراحی وب‌ سایت متناسب با قوانین گوگل، طراحی سایت با هویت بصری متناسب با نوع کسب و کار، استفاده از جدیدترین متدهای سئو، ارائه‌ خدمات پشتیبانی سایت، بهره‌مندی از گرافیک، نقش‌ها و فونت‌های متناسب با نوع برند، استفاده از کدهای کاملا تخصصی و… اشاره کرد.

شرکت طراحی سایت وبسیما | شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

از دیگر شرکت‌های طراحی سایت حرفه‌ای فعال در ایران می‌توان به شرکت وبسیما اشاره کرد که از سال 90 تا کنون در زمینه‌ طراحی سایت فعالیت داشته است. سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت از لحاظ ظاهری بسیار متفاوت از سایر سایت‌ها بوده و طراحی آن‌ها کاملا اختصاصی انجام شده است. این شرکت طراحی‌های خود را بر پایه‌ استانداردهای جهانی و بر اساس فاکتورهای مهم سئو انجام داده و برای کارفرمایان طراحی سفارشی UX و UI نیز انجام می‌دهد. این شرکت تاکنون چندین مقاله‌ تخصصی آموزشی و همچنین 5 کتاب معتبر در زمینه‌ طراحی سایت و سئو به چاپ رسانده و کارگاه‌های آموزشی مختلفی را نیز برگزار کرده است. بهره‌مندی از تیم متخصص و حرفه‌ای عامل اصلی موفقیت این شرکت است.

شرکت طراحی سایت حامد

شرکت طراحی سایت حرفه‌ای

از دیگر شرکت‌های با تجربه‌ فعال در زمینه‌ طراحی سایت می‌توان به شرکت طراحی سایت حامد اشاره کرد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرده و به عنوان اولین سایت ارائه‌دهنده سیستم ثبت آگهی شناخته می‌شود. این شرکت از تکنولوژی‌های روز دنیا برای طراحی سایت اختصاصی استفاده کرده و نمونه کارهای موفق زیادی را در کارنامه‌ خود به ثبت رسانده است. بهره‌مندی از متخصصان خبره در زمینه‌ طراحی سایت و عملکرد حرفه‌ای سبب جلب رضایت مشتریان گشته است. شرکت طراحی سایت حامد بر اساس آخرین تغییرات سئو به طراحی سایت‌ها پرداخته و قالب سایت‌ها را به صورت اختصاصی طراحی می‌کند. این شرکت در زمینه‌ ساخت اپلیکیشن موبایل و طراحی پرتابل نیز فعال بوده و از پشتیبانی حرفه‌ای نیز برخوردار می‌باشد.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

در آخر باید گفت که…

در دنیای امروز یکی از اولین قدم‌ها برای شروع یک کسب و کار و یا توسعه‌ آن ساخت یک وب سایت مرتبط با کسب و کار می‌باشد. سفارش به شرکت طراحی سایت حرفه‌ای یک امر تخصصی بوده و لازم است توسط افراد خبره و متخصص در این زمینه انجام شود. بر همین اساس شرکت‌های طراحی سایت زیادی در ایران تاسیس شده که علاوه ‌بر طراحی سایت حرفه‌ای، در زمینه‌ تولید محتوا، سئو، ساخت اپلیکیشن و… نیز فعال هستند.

شما برنامه‌نویس هستید یا به دنبال یک تیم حرفه‌ای و کاربلد برای انجام امور سایت می‌گردید؟ به نظرتان بهترین شرکت طراحی سایت حرفه‌ای در ایران کدام است؟ آیا تا به امروز تجربه نامطلوب هنگام همکاری با شرکت‌های طراحی سایت را داشته‌اید؟ از نظر شما یک تیم طراحی سایت درجه یک چه ویژگی‌هایی دارد؟ حتما از تجربیات و نظرات خود برای ما بگویید و اگر این مطلب را دوست داشتید، آن را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین سایت های ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.