بهترین هاست ایرانی در سال 1403

بهترین هاست ایران

تا حالا پیش آمده به فکر راه اندازی یک سایت حرفه‌ای برای کسب و کار خود باشید اما اطلاعات کاملی نداشته باشید؟ یا حتی با وجود آگاهی از اولین مواردی که لازم است برای شروع در اختیار بگیرید، ندانید که کدامیک بهتر است؟ خب پیش از هر چیز باید بدانید که یکی از مهم‌ترین نکاتی که برای شروع باید در نظر بگیرید کیفیت خدمات است. با توجه به این که برای راه‌اندازی یک سایت اینترنتی موفق که همیشه در دسترس بوده و بتوان به خوبی از آن استفاده نمود، باید این سایت از ‌هاست مناسب استفاده نماید، از این رو شناسایی شرکت‌هایی که برترین خدمات ‌هاستینگ را ارائه می‌کنند و انتخاب یکی از آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ما هم در این مقاله تصمیم داریم بهترین هاست ایرانی را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

چرا انتخاب بهترین هاست ایران مهم است؟

تغییر شرکتی که خدمات ‌هاستینگ به سایت ما ارائه می‌دهد، در میانه راه می‌تواند زمانبر بوده و در عین حال ممکن است با ریسک‌هایی نیز همراه باشد. بنابراین بهترین کار این است که در ابتدای کار با بررسی گزینه‌های موجود در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ‌هاستینگ بر اساس نوع فعالیتی که در سایت اینترنتی اتفاق می‌افتد و بررسی معیارهایی که در این زمینه وجود دارد، مناسب‌ترین گزینه را برای خود انتخاب نماییم.

دیجیتال مارکتینگ

بهترین هاست ایران

بهترین هاست ایران کدام است؟

معیار‌هایی که برای تعیین بهترین گزینه در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ‌هاستینگ باید در نظر گرفت تعداد کمی‌ نیستند، اما این موارد محدود باید به صورت جداگانه برای هر شرکت مورد بررسی قرار گیرد. بی توجهی به هر یک از این معیار‌های مهم در آینده می‌تواند سبب بروز ضرر و زیان‌های جدی برای شما شود. در این مقاله قصد داریم معیار‌هایی را به شما معرفی کنیم که بر اساس آن می‌توانید بهترین شرکت ‌هاستینگ در ایران را در سال ۱۴۰۱ برای خود انتخاب نمایید. در ادامه هر یک از این معیار‌ها به صورت جداگانه معرفی شده و نکاتی که در ارتباط با هر یک از آنها باید مورد توجه قرار گیرد، اشاره می‌شود.

بنابراین با مطالعه ادامه این متن شما برای انتخاب بهترین ‌هاستینگ ایران در سال ۱۴۰۱ مشکل خاصی نخواهید داشت. اما باید بدانید که همواره انتخاب بهترین گزینه در بین شرکت‌های ‌هاستینگ از جمله سوالاتی است که بسیاری از بنیانگذاران سایت‌های اینترنتی در مورد آنها سوالات زیادی دارند و این موضوع صرفاً به کشورمان منحصر نمی‌شود و در تمامی‌ کشورها این دغدغه وجود دارد. این موضوع برای کسانی که اطلاعات مهمی را در سایت خود دارند، دارای حساسیت بالاتری می‌باشد.

همچنین در انتخاب بهترین شرکت ‌هاستینگ باید خدمات پشتیبانی مورد توجه قرار گیرد. بهترین‌ هاست ایران در سال ۱۴۰۱ در این متن کامل‌ترین معیارهایی که باید برای انتخاب بهترین ‌هاست ایرانی در نظر گرفته شود را به شما معرفی خواهیم کرد. تمامی این معیار‌ها توسط هر یک از شما می‌توانند برای هر شرکت دقیقا مورد بررسی قرار گرفته و در ارتباط با آنها پاسخ مناسبی را به دست آوریم تا بتوانیم تصمیم درستی را برای انتخاب خود بگیرید. اما باید به این نکته اشاره کنیم که واقعا شرکتی در ایران نمی‌توان پیدا کرد که در تمامی این معیار‌ها به طور مطلق و کامل و در مقایسه با ‌شرکت‌های دیگر در این زمینه برتری داشته باشد و شما باید در نهایت بر اساس مهم‌ترین معیارهای خود و اهمیتی که برای هر یک از معیارها در نظر می‌گیرید، گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مهم‌ترین معیارهای بهترین‌ هاست ایران

همانطور که اشاره کردیم، دلایلی برای انتخاب بهترین هاست ایران فراهم شده است. به طور کلی مهم‌ترین عواملی که برای این موضوع باید مورد توجه قرار گیرد شامل موارد زیر می‌شود:

میزان فضای میزبانی
• پهنای باند ارایه شده
• کنترل پنل
• میزان دسترس بودن سرور
• گواهینامه ssl
• میزان حساس بودن سرویس دهنده به منابع
• پایگاه داده
• موارد امنیتی سرور
• پشتیبانی مناسب
• بکاپ گیری منظم

این موارد را می‌توان مهم‌ترین معیارهای انتخاب بهترین شرکت‌ هاست ایرانی دانست. در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

پهنای باند ارائه شده

پهنای باند یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در انتخاب بهترین ‌هاست ایرانی تاثیر به سزایی داشته باشد. معمولاً شرکت‌های‌ هاستینگ که از این نظر خدمات با کیفیتی را ارائه می‌کنند، پهنای باند مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. از سوی دیگر این امکان نیز وجود دارد که با در اختیار دادن پهنای باند مازاد از کاربر هزینه‌های اضافه مطالبه نمایند. موضوع پهنای باند به ویژه برای سایت‌هایی که از بازدیدکننده‌های زیادی برخوردار هستند، بسیار با اهمیت می‌باشد.

کنترل پنل‌ هاست

باید بدانید که معمولاً سایت‌های ایرانی یعنی سایت‌هایی که از طریق شرکت‌های ‌هاستینگ ایرانی میزبانی می‌شوند، معمولاً دارای دو کنترل پنل سی پنل و دایرکت ادمین می‌باشند که البته معمولاً از سی پنل استفاده بیشتری می‌شود. از همین رو معمولاً کاربران ترجیح می‌دهند که از کنترل پنل سی پنل به منظور مدیریت سایت خود استفاده نمایند. اما با این حال استفاده از کنترل پنل دایرکت ادمین نیز ویژگی‌های مثبت خاص خود را دارد. به هر حال به منظور انتخاب بهترین شرکت ‌هاستینگ باید کنترل پنلی را که برای شما مناسب‌تر می‌باشد و شما با آن راحت‌تر هستید، مد نظر قرار دهید و با در نظر گرفتن این موضوع شرکت خدمات‌دهنده ‌هاست مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

در دسترس بودن سرور

مدت زمانی که سایت بر روی سرور بدون هیچ مشکلی قابل استفاده می‌باشد و سرور کاملاً در دسترس قرار دارد یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده در انتخاب بهترین ‌هاست ایران می‌باشد. در ارتباط با این پارامتر کاربر بهترین گزینه‌ای که می‌تواند بر اساس این معیار انتخاب نماید، صرفاً بر این اساس است که نظر کاربران قبلی چه بوده و همچنین استفاده از خدمات یک شرکت ‌هاستینگ به صورت تجربی یکی دیگر از این راه‌ها می‌تواند باشد. یکی از مهم‌ترین دلایل این که توصیه می‌شود، برای انتخاب بهترین شرکت‌ هاست ایرانی تصمیم درستی را گرفته باشید، این است که در ابتدا به مدت یک تا دو ماه از یکی از شرکت‌های خدمات دهنده استفاده نمایید، با تجربه کردن سطح دسترسی سرور در این شرکت می‌توانید برای دراز مدت سایت خود را با یک‌ هاست مناسب همراه نمایید.

گواهینامه ssl رایگان

در ارتباط با این موضوع می‌توان عنوان نمود که این معیار نمی‌تواند در تعیین بهترین گزینه جهت میزبانی سایت تاثیرگذار باشد. چرا که باید بدانید که شرکت‌های‌ هاستینگ نیاز سایت شما را برای استفاده از این تکنولوژی به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند. با استفاده از این تکنولوژی تمامی سایت‌ها به طور رایگان از پروتکل https به منظور ایمن سازی سایت خود و همچنین استفاده از ویژگی‌های سئو می‌توانند بهره‌مند شوند. بنابراین توصیه می‌کنیم برای سایت خود حتماً استفاده از این ویژگی را مد نظر قرار دهید.

بهترین هاست ایرانی

میزان حساس بودن وب سایت‌ها به استفاده از منابع سرور

در ارتباط با این موضوع توصیه می‌شود که پیش از تعیین شرکت ‌هاستینگ خود در ارتباط با میزان استفاده از منابع و همچنین تعداد بازدیدکنندگان سایت خود برآورد درستی داشته باشید. اطلاع از این موارد و استفاده از منابع سرور متناسب با این اطلاعات در هنگام عقد قرارداد با شرکت ‌هاستینگ از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد. چرا که در هنگام استفاده بیش از حد از منابع سرور شرکت‌های‌ هاستینگ معمولاً هزینه‌های مازادی را برای شما در نظر می‌گیرند.

پایگاه داده

در هنگام استفاده از خدمات ‌هاستینگ استفاده از چند دیتابیس بر روی یک ‌هاست برای برخی از کاربران ممکن است از اهمیت بالایی برخوردار باشد. بنابراین در صورتی که تمایل دارید چندین پایگاه داده بر روی ‌هاست اشتراکی مورد نظر شما پشتیبانی شود، این معیار را در هنگام انتخاب شرکت‌ هاستینگ خود مد نظر قرار دهید.

میزان امنیت سرور و ‌هاست

این موضوع نیز یکی دیگر از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده در بهترین شرکت ‌هاستینگ در ایران می‌باشد. تامین امنیت سرور به عنوان یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عملکردی هر شرکت‌ هاستینگ می‌باشد.
بر اساس آمارهای موجود چیزی در حدود ۷۰ درصد شرکت‌های ‌هاستینگ دارای مشکل امنیتی بوده و زمینه لازم برای هک شدن سایت‌هایی که از این ‌هاست‌ها استفاده می‌نمایند فراهم می‌باشد. با توجه به اطلاعاتی که در هر سایتی قرار می‌گیرد امنیت سایت‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم یکی از اولین معیارهایی که در هنگام تعیین بهترین ‌هاست ایرانی در نظر می‌گیرید، موضوع امنیت سرور و‌ هاست وب سایت شما باشد.

پشتیبانی حرفه‌ای

پشتیبانی حرفه‌ای معمولاً توسط کاربران چندان مهم تلقی نمی‌شود. اما هنگامی‌ که وب سایت این کاربران با مشکل خاصی مواجه می‌شود، میزان سطح دسترسی به نیروهای پشتیبانی شرکت‌های ‌هاستینگ و خدمات مناسبی که در چنین مواقعی ارائه می‌کنند، بسیار با اهمیت می‌باشد. این موضوع تا جایی پیش رفته است که شرکت‌هایی که در این زمینه رقابت دارند، این ویژگی را به عنوان یکی از مزیت‌های رقابتی خود در نظر می‌گیرند. به طور معمول شرکت‌هایی که در بالاترین سطح از کیفیت خدمات خود را ارائه می‌کنند، دارای خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته در طول تمامی هفت روز هفته می‌باشند. اما با این حال کیفیت خدمات پشتیبانی که توسط این شرکت‌ها ارائه می‌شود، نیز بسیار تعیین کننده است. بسیاری از این شرکت‌ها با وجود ارائه خدمات شبانه روزی اشخاصی را که برای این منظور و جهت برقراری ارتباط با کاربران در نظر می‌گیرند، ممکن است نتوانند نیاز‌های کاربران را به طور کامل و به موقع برطرف نمایند.

بکاپ گیری منظم

یکی از مهم‌ترین نیاز‌های یک مدیر وب سایت آن است که اطلاعاتی که بر روی سایت خود قرار می‌دهد توسط شرکت‌های ‌هاستینگ به صورت منظم بکاپ گیری شود. این موضوع تا جایی اهمیت دارد که توسط کاربران حرفه‌ای به عنوان یکی از مهم‌ترین آیتم‌ها جهت انتخاب شرکت برتر ایرانی در نظر گرفته می‌شود.

خب بعد از آشنایی با بهترین ویژگی‌های یک سایت ارائه دهنده هاست، می‌خواهیم از منظری دیگر به این موضوع نگاه کنیم؛ در دامه قصد داریم به طور مفصل به شما بهترین سایت‌های ارائه دهنده خدمات هاست را معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

در صورتی که شما قصد راه اندازی یک سایت اینترنتی را داشته باشید، اولین کاری که باید انجام دهید، خرید یک‌ هاست است. آشنایی کمتر کاربران جهت راه اندازی سایت و مقوله‌ هاست سبب می‌شود که آنها در این زمینه مهم دچار خطای زیادی شوند و در نتیجه پس از راه اندازی سایت اینترنتی خود با مشکلات زیادی مواجه خواهند شد. اما در صورتی که از ابتدا خدمات‌ هاستینگ خوبی را دریافت کرده باشند و شرکت مناسبی را برای دریافت این خدمات در نظر گرفته باشند، تا حد بسیار زیادی از بروز این مشکلات پیشگیری می‌شود.

ویژگی‌های بهترین هاست ایرانی

پیش از معرفی این سایت‌ها باید بدانید که به طور کلی مهم‌ترین معیارهایی که برای انتخاب بهترین خدمات‌ هاستینگ باید در نظر بگیریم شامل موارد زیر می‌شود:

 • در دسترس بودن سرور
 • سرعت بالا
 • بک‌ اپ گیری منظم
 • قیمت مناسب
 • پشتیبانی سریع
 • امنیت بالا

لیست بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

با توجه به حجم زیاد خدمات‌ هاست این که در داخل کشور ارائه می‌شود و تشابه زیاد این خدمات با یکدیگر انتخاب بهترین گزینه‌های موجود در بین تمامی آنها کار دشواری می‌باشد. اما با این وجود شاید بهترین مسیر برای انتخاب شرکت‌های برتر در این زمینه نظرسنجی از مشتریان آنها باشد. با این حال شما می‌توانید با در نظر گرفتن معیارها و نقاط قوت هر یک از این شرکت‌ها گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما این است که پس از تعیین گزینه مورد نظر خود از آن شرکت خدمات یک ماهه دریافت کنید و در صورت رضایت می‌توانید خدمات خود را با این شرکت تمدید نمایید.

با توجه به توضیحات ارائه شده بهترین سایت های ارائه خدمات هاست در ایران به شرح زیر می‌باشد. فراموش نکنید که این لیست بر اساس ترتیب خاصی تنظیم نشده است و بعد از بررسی می‌توانید هر یک را انتخاب کنید.

هاست ایران

هاست ایران، بهترین هاستینگ ایران
هاست ایران با سابقه‌ فعالیت 20 ساله به نوعی قدیمی ترین مجموعه ارائه دهنده هاستینگ در ایران محسوب میشه، این مجموعه با داشتن دیتاسنتر اختصاصی و تیمی بزرگ و متخصص همواره یکی از بهترین هاستینگ‌های ایران بوده و هست.
در حال حاضر شما برای استفاده از همه خدمات زیر می‌توانید هاست ایران رو انتخاب کنید:
◌ سرور مجازی   ◌ دامنه    ◌ سرور اختصاصی
◌ هاست دانلود    ◌ هاست وردپرس    ◌ هاست لینوکس
◌ هاست ویندوز    ◌ هاست لاراول    ◌ هاست پایتون
◌ هاست نود جی اس    ◌ گواهی ssl    ◌ نمایندگی هاست
پشتیبانی: پشتیبانی هاست ایران رو میشه یکی از نقاط قوت این مجموعه دونست، این شرکت تمرکز خاصی روی بهبود کیفیت پشتیبانی خودش داشته، به طوری که شما سریع ترین سرعت پاسخگویی رو در این هاستینگ تجربه می‌کنید و به اصطلاح هیچ وقت لنگ نمیزان شمارو!
نقاط قوت: هاست ابری، پهنای باند نامحدود، داشتن دیتاسنتر اختصاصی، پشتیبانی قدرتمند، قیمت مناسب

لیمو هاست

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

لیمو هاست یکی از مشهورترین ارائه دهندگان خدمات‌ هاستینگ در داخل کشور و از بهترین سایت های ارائه خدمات هاست می‌باشد که با وجود قدمت نه چندان بالای آن اما به دلیل مزیت‌های فوق‌العاده‌ای که در خدمات خود قرار داده است، از شهرت بالایی برخوردار شده است. یکی از نکات مهم هنگام خرید هاست وردپرس حرفه‌ای از این شرکت، امکان بهینه‌سازی سرعت سایت شما به صورت رایگان البته برای اولین بار توسط پشتیبانان این مرکز می‌باشد. از ویژگی‌های قابل ذکر در ارتباط با خدمات پشتیبانی این مرکز، مدت زمان کوتاه پاسخگویی به تیکت‌ها می‌باشد. به طور کلی نقاط قوت این شرکت خدماتی را می‌توان به سطح دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد به سرور، پشتیبانی سطح بالا، استفاده از نرم افزارها و سخت افزارهای پیشرفته و به روز جهت ارائه خدمات اشاره نمود.

هاست نگار

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

هاست نگار نیز یکی دیگر از شرکت‌های ارائه‌ دهنده خدمات‌ هاست در داخل کشور است که از قدمت بالایی نیز برخوردار است و در لیست بهترین سایت های ارائه خدمات هاست ما قرار گرفته است. مهم‌ترین خدماتی که از این مرکز می‌توانید دریافت کنید، در زمینه سرورها و‌ هاستینگ می‌باشد. امکان بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از خدمات و همچنین ارائه سرویس‌ هاستینگ از کشورهای ایران، فرانسه و آلمان از ویژگی‌های دیگر این شرکت است. مزیت‌های رقابتی شرکت را می‌توان به میزبانی وب در داخل و خارج از کشور، پهنای باند نامحدود، سطح دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد به سرور و ارائه بک اپ روزانه، هفتگی و ماهانه اشاره نمود.

وب رمز

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

کاربران قدیمی خدمات‌ هاستینگ در داخل کشور، حتماً نام وب رمز را بارها شنیده‌اند. این شرکت را به جرات می‌توان یکی از نخستین شرکت‌های ارائه‌ دهنده خدمات در ایران دانست. دامنه و سرور مجازی و سرور اختصاصی از مهم‌ترین خدمات این مرکز بوده و علاوه بر آن خدماتی مانند سئو، طراحی سایت، تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ را نیز می‌توانید از آنها انتظار داشته باشید. این مرکز نیز دارای خدمات گارانتی بازگشت وجه بوده و سرویس‌ هاست خود را از کشورهای ایران فرانسه، فنلاند و آلمان ارائه می‌کند.

نقاط قوت خدمات این مرکز به طور کلی تجهیزات سخت افزاری به روز، سطح دسترسی تقریباً ۱۰۰ درصدی به سرور، پشتیبانی بسیار مناسب و ارائه دامنه ir در صورت استفاده از طرح‌های سالیانه شرکت می‌باشد. در ارتباط با نکته قابل بهبود در خدمات این مجموعه می‌توان به این نکته اشاره نمود که قیمت خدمات این مرکز را باید با سایر مراکز مشابه با دقت مقایسه نمایید.

گنجه‌ هاست

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

با وجود جوان بودن این شرکت، اما به علت خدمات مناسبی که ارائه نموده است، موفق شده است در بین رقبای خود جایگاه مناسبی را به دست آورد. ارائه خدمات سرور و‌ هاست از مهم‌ترین خدمات این مجموعه می‌باشد. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت‌ها توسط این شرکت حدود ۲۵ دقیقه است. از مهم‌ترین نقاط قوت این مجموعه می‌توان به استفاده از سطح تکنولوژی بالا میزان دسترسی بالا به سرور تقریباً حدود ۱۰۰ درصد پشتیبانی مناسب و بک اپ گیری روزانه، هفتگی و ماهانه اشاره نمود. در ارتباط با نکته قابل بهبود در این خدمات این مجموعه می‌توان به قیمت‌های بالای سرویس‌های آن به صورت نسبی اشاره کرد.

ایران سرور

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

ایران سرور یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات‌ هاستینگ در ایران و جزو بهترین سایت های ارائه خدمات هاست می‌باشد؛ که بیش از ۲۰ سال سابقه خدمت دارد و انواع سرورهای اختصاصی را می‌توان از این مجموعه دریافت نمود. سرعت بالا، سطح بالای دسترسی به سرور و کمک کردن در رسیدن به رتبه اول در گوگل بر اساس اصول سئو را می‌توان از مهم‌ترین نقاط قوت آن مجموعه دانست.

گارانتی مناسب، سطح کیفیت خدمات ایران سرور را بسیار بالا بوده است. این مجموعه در کشورهای ایران، آلمان، فرانسه و فنلاند میزبانی سایت شما را می‌تواند داشته باشد. متوسط زمان پاسخگویی به تیکت کاربران در این مجموعه 30 دقیقه است. از مهم‌ترین مزیت‌های رقابتی ایران سرور می‌توان به استفاده از به روزترین تجهیزات و سخت افزارهای موجود در دنیا، سطح دسترسی به سرور‌های ۱۰۰ درصدی اشاره نمود. از نکات قابل بهبود خدمات این مجموعه می‌توان به ارائه خدمات بک اپ به صورت هفتگی، قیمت‌های نسبتاً بالا و پشتیبانی ضعیف‌تر نسبت به رقبا اشاره نمود.

نت افراز

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

یکی دیگر از شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات دهنده‌ هاستینگ که در سطح بالایی این کار را انجام می‌دهد در داخل کشور ما مجموعه نت افراز می‌باشد. شرکت چیزی در حدود دوازده سال تجربه موفق در این زمینه دارد و خدماتی مانند‌ هاستینگ و سرور را ارائه می‌دهد. میزبانی خارجی این مجموعه از کشور فرانسه در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و متوسط زمان پاسخگویی به تیکت‌ها حتی در روزهای تعطیل توسط مجموعه نت افراز ۳۰ دقیقه است. از نقاط قوت آن می‌توان به ارائه‌هاست در داخل و خارج از کشور سطح دسترسی نزدیک به ۱۰۰ درصد به سرور‌ها و همچنین بک اپ روزانه، هفتگی و ماهانه می‌توان اشاره نمود. همچنین این مجموعه دامنه ir به صورت رایگان در صورت استفاده از اشتراک یک ساله در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. از نقاط ضعف خدمات نت افراز می‌توان به نداشتن کنترل پنل اشاره نمود.

میزبان وردپرس

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست

یکی از بهترین سایت های ارائه خدمات هاست در حال حاضر میزبان وردپرس است. این مجموعه خدمات‌ هاستینگ خود را از سال ۸۹ در داخل کشور ارائه می‌دهد. با توجه به سن نسبتاً کم آن اما موفق شده است خدمات سطح بالایی را به مشتریان خود ارائه دهد. از مزیت‌های رقابتی این مجموعه می‌توان به پشتیبانی بسیار سریع و قیمت پایین خدمات آن اشاره نمود. متوسط زمان پاسخگویی تیکت‌ها حتی در روزهای تعطیل توسط این مجموعه در حال ۱۵ دقیقه می‌باشد و از نقاط قوت آن می‌توان به ارائه خدمات‌هاست در داخل و خارج از کشور، سطح دسترسی به سرورها در حدود ۱۰۰% و پشتیبانی تماس بالا اشاره نمود و از نقاط قابل بهبود توسط این مجموعه را می‌توان پهنای باند پایین و بک اپ گیری صرفاً به صورت هفتگی دانست.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

بهترین سایت های ارائه خدمات هاست از نگاه شما

 

شما کدام سایت را برای دریافت خدمات هاستینگ ترجیح می‌دهید؟ به نظرتان بهترین سایت های ارائه خدمات هاست در ایران کدام است؟ اگر سایتی را می‌شناسید که ما به آن اشاره نکردیم لطفاً نام آن را برای ما بنویسید تا خوانندگان این متن هم بتوانند نهایت بهره را ببرند. همچنین اگر این مقاله برای شما مفید بود، حتماً آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

بهترین هاست ایران در یک نگاه

در این مقاله یک مرور کلی انجام شد بر روی مشهورترین شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات‌ هاستینگ در داخل کشور تمرکز کردیم. اگر چه مجموعه‌های معروف دیگری هستند که در این زمینه خدمات ارائه می‌کنند، اما ما تلاش کردیم مهم‌ترین مجموعه‌هایی که این خدمات را عرضه می‌کنند و مشتریان بیشتری دارند را به شما معرفی کرده باشیم و همچنین برخی از نقاط قوت و نواحی قابل بهبود آن‌ها را برای شما عنوان کردیم. با این حال ذکر این نکته لازم است که در هنگام استفاده از خدمات از هر یک از این مجموعه‌ها، صرفاً نباید قیمت پیشنهادی آنها مورد توجه قرار گیرد. بلکه سطح کیفیت خدمات آنها بر اساس نظر کاربران و مشتریان می‌تواند مهم‌ترین معیار برای انتخاب بهترین گزینه برای شما باشد.

شما برای انتخاب بهترین هاست ایران به دنبال چه ویژگی‌هایی هستید؟ آیا تا به حال تجربه دریافت خدمات بی‌کیفیت از شرکت‌های ارائه دهنده هاست در ایران را داشته‌اید؟ به نظرتان بهترین شرکت هاست ایران کدام است؟ آیا صاحب کسب و کار آنلاین هستید و یا به راه اندازی آن فکر می‌کنید؟ حتما نظرات و تجربیات خود را برای ما و سایر خوانندگان این متن بنویسید و این مقاله را برای دوستان خود بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

پربازدیدترین سایت های ایرانی

دیدگاهی در مورد “بهترین هاست ایرانی در سال 1403

 1. داود یوسفی گفت:

  با سلام و تشکر از مقاله خوبتون

 2. Ali گفت:

  بسیار مطلب خوبی بود.

 3. وردپرس گفت:

  بسیار عالی و کارآمد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.