بهترین مرکز و کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک کاشت مو در تهران

شاید شما هم به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در تهران باشید؛ داشتن موهای زیبا و پرپشت یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی بوده که می‌تواند به طور مستقیم بر زیبایی و جذابیت چهره تاثیرگذار باشد. همین امر سبب می‌شود تا بسیاری از افراد پس از شروع ریزش مو دچار نگرانی شده و به فکر انجام فرآیندهای درمانی مختلف برای کاهش ریزش مو و یا بازگرداندن موهای ریخته شده بیفتند. بهترین و بادوام‌ترین روش پرپشت کردن موها کاشت مو است. کاشت مو به عنوان یک فرآیند جراحی زیبایی شناخته می‌شود و از همین رو باید در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو انجام شود.

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از بهترین کلینیک‌های کاشت مو تهران را به شما معرفی کنیم. اما پیش از این امر بد نیست تا با نحوه‌ انجام کاشت مو و روش‌های آن آشنا شده و ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو خوب را نیز مورد بررسی قرار دهیم. پس برای مراجعه به بهترین کلینیک کاشت مو در تهران با ما همراه باشید.

نحوه انجام کاشت مو

همانطور که گفته شد کاشت مو یک فرآیند جراحی زیبایی بوده که باید در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو و توسط افراد متخصص انجام شود. این فرآیند متناسب با وسعت ناحیه‌ درمان ممکن است بین 2 تا 8 ساعت به طول بیانجامد و در برخی موارد ممکن است در طی دو یا چند مرحله انجام شود. انجام کاشت مو عمدتا با استفاده از داروهای آرامبخش و بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و اصولا دو روش اصلی پرکاربرد برای انجام آن وجود دارد.

روش FUT

اولین روش کاشت مو پیوند واحد فولیکولی یا FUT بوده که تحت عنوان روش کاشت باریکه نیز شناخته می‌شود. در طی این امر یک باریکه از پوست و موی ناحیه‌ سالم برداشته شده و به ناحیه‌ مد نظر پیوند داده می‌شود. از این روش عمدتا برای درمان ریزش موی سر استفاده می‌شود.

روش FUE

دومین روش کاشت مو استخراج واحد فولیکولی یا FUE بوده که در طی آن واحدهای فولیکولی به صورت یک به یک و نه به صورت باریکه جدا شده و به ناحیه‌ مورد نظر انتقال می‌یابند. از کاشت مو FUE علاوه‌ بر سر برای درمان ریزش موی ریش و بدن نیز استفاده می‌شود.

تفاوت بین روش FUT و FUE

همانطور که گفته شد روش‌های FUT و FUE جزو پرطرفدارترین و پرکاربردترین روش‌های کاشت مو می‌باشد که علاوه ‌بر روش انجام فرآیند که در بالا ذکر شد تفاوت‌های دیگری نیز با یک‌دیگر دارند. از جمله تفاوت‌های روش FUT و FUE می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کنترل نتیجه در روش FUE بسیار بالاتر است؛ چرا که در این روش فولیکول‌های مو به صورت یک به یک جدا شده و از این رو جراح می‌تواند موهایی که دارای بالاترین شانس رشد هستند را جهت انتقال و کاشت انتخاب کند.
  • در روش FUE نیازی به بخیه زدن وجود نداشته و جای زخم‌ها نیز نامشخص است. این در حالی‌ست که در روش FUT یک جای زخم ظریف بر جای می‌ماند.
  • در کاشت مو به روش FUE لازم است که پیش از جراحی کل سر با تیغ تراشیده شود، اما در روش FUT تنها ناحیه‌ای که باریکه مو از آن برداشته می‌شود، اصلاح می‌گردد.
بهترین کلینیک زیبایی در تهران

ویژگی‌های بهترین مرکز و کلینیک کاشت مو در تهران

افزایش روز افزون تقاضا برای انجام جراحی کاشت مو سبب شده تا کلینیک‌ها و مراکز تخصصی زیادی برای کاشت مو در تهران و دیگر شهرستان‌ها تاسیس شود. از آن‌جایی که فرآیند کاشت مو یک فرآیند کاملا تخصصی و دقیق می‌باشد، انتخاب یک کلینیک معتبر برای انجام آن بسیار حائز اهمیت است. برای انتخاب یک کلینیک کاشت مو خوب باید برخی فاکتورها مورد توجه قرار گیرد. از جمله ویژگی‌های یک مرکز کاشت مو خوب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کادر متخصص، باسابقه و باتجربه

یک کلینیک کاشت مو خوب باید از تیم پزشکی باتجربه و متخصصی بهره‌مند باشد تا بتواند فرآیند کاشت مو را با بهترین دقت انجام دهد. پزشکانی که در یک مرکز کاشت مو معتبر فعالیت می‌کنند باید از مدارک پزشکی معتبری برخوردار باشند و این اطلاعات و سابقه‌ پزشکان نیز در اختیار مراجعان قرار گیرد تا مراجعان نیز نسبت به تجربه و مهارت پزشکان اطمینان حاصل کنند.

سابقه‌ کلینیک

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک مرکز کاشت مو خوب سابقه‌ آن است. هر چه سابقه‌ کلینیک در انجام فرآیند کاشت مو بیشتر باشد، به منزله‌ آن است که تجربه‌ بیشتری در زمینه‌ فرآیند کاشت مو داشته و به این ترتیب می‌تواند سبب اطمینان خاطر مراجعان شود. همچنین سابقه‌ طولانی کلینیک سبب می‌شود تا مراجعان به بازخوردهای بیماران قبلی نیز دسترسی داشته باشند و به این ترتیب از کیفیت کار کلینیک اطمینان حاصل کنند. نکته‌ حائز اهمیت دیگر در رابطه با سابقه کلینیک آن است که زمانی که یک مرکز کاشت مو دارای سابقه‌ طولانی مدت باشد، به منزله‌ آن است که مجوزهای لازم را از وزارت بهداشت دریافت کرده است.

ارائه‌ درمان‌های متنوع

همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره شد روش‌های مختلفی برای درمان ریزش مو وجود دارد که پرطرفدارترین این روش‌ها روش‌های FUT و FUE می‌باشد. یک کلینیک کاشت مو خوب باید در زمینه‌ انجام تمامی روش‌های درمانی علمی تخصص داشته و بتواند متناسب با شرایط مراجعان به انتخاب روش کاشت مو مناسب بپردازد.

مشاوره‌ رایگان

از آن‌جایی که کاشت مو یک فرآیند جراحی زیبایی می‌باشد، لازم است تا مراجعان پیش از انجام آن تمامی اطلاعات لازم را در رابطه با آن کسب کنند. مشاوران یک کلینیک کاشت مو خوب همچنین باید به مراجعان اطمینان دهند که آیا کاشت مو بهترین گزینه برای رفع ریزش مو بوده و یا باید از دیگر روش‌ها جهت کنترل ریزش مو استفاده کنند. در این جلسه‌ مشاوره مراجعان باید از علت ریزش موی خود آگاه شده و بر اساس آن به انتخاب روش درمانی مناسب بپردازند.

ارائه‌ جزئیات برنامه کاشت

کلینیک‌های کاشت مو تخصصی و معتبر باید لیستی از آن‌چه مراجعان انتظار دارند را تهیه کرده و تمامی اقداماتی که قرار است برای مراجعان انجام شود را با جزئیات در اختیار وی قرار دهند. همچنین پیش از انجام فرآیند کاشت مو باید نحوه‌ مراقبت از محل انجام کاشت، پیگیری‌های لازم، داروهای مورد نیاز و قرار ملاقات‌های بعدی را نیز مشخص کنند. این امر سبب می‌شود تا زمان بهبودی سریع‌تر بوده و نتیجه‌ کار مطلوب‌تر باشد.

عکس‌های قبل و بعد از کاشت

یکی از مهمترین فاکتورهایی که یک کلینیک کاشت مو خوب باید از آن برخوردار باشد عکس‌های قبل و بعد از کاشت مو مراجعان دیگر می‌باشد. با ارائه‌ این عکس‌ها مراجعان می‌توانند با نحوه‌ انجام کاشت مو و نتیجه‌ کار آشنا شده و از موفقیت‌های کلینیک در فرآیند کاشت مو آگاه شوند.

بهترین کلینیک کاشت مو در تهران

حال که با فرآیند کاشت مو تا حدودی آشنا شده و ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو تخصصی را دانستیم نوبت به آن می‌رسد تا با تعدادی از بهترین کلینیک‌ها و مراکز کاشت مو تهران آشنا شویم. بد نیست بدانید این لیست بر اساس رتبه خاصی تنظیم نشدهد و با توجه به موقعیت مکانی و سلیقه خود می‌توانید به هر کدام مراجعه کنید و با اطمینان جراحی زیبایی خود را انجام دهید.

کلینیک دکتر رضایی (قیطریه)

کلینیک کاشت مو در تهران

یکی از پرطرفدارترین و تخصصی‌ترین کلینیک‌های کاشت مو تهران کلینیک دکتر رضایی بوده که بیشترین آمار رضایت مراجعان را از آن خود کرده است. این کلینیک در زمینه‌ ارائه‌ روش‌های مختلف کاشت مو با بالاترین کیفیت فعال بودن و می‌تواند کاشت مویی با بالاترین تراکم و خط رویش کاملا طبیعی را در اختیار مراجعان قرار دهد. این کلینیک از لحاظ تخصص و مهارت یکی از مطرح‌ترین کلینیک‌های کاشت مو تهران بوده و به تجهیزات مدرن و تخصصی مجهز شده است.

کلینیک آمون (میرداماد) | کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک کاشت مو در تهران

از دیگر کلینیک‌های تخصصی پرطرفدار کاشت مو در تهران می‌توان به کلینیک آمون اشاره کرد که یکی از باکیفیت‌ترین و مطرح‌ترین کلینیک‌های کاشت مو تهران به شمار می‌آید. این کلینیک فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه‌ انجام امور تخصصی پوست و مو آغاز کرده و توسط دکتر پروین متوسلیان به عنوان موسس و مسئول فنی و دکتر علیرضایی یارقلی به عنوان مدیریت اداره می‌شود. این کلینیک دارای مجوز رسمی وزارت بهداشت بوده و به واسطه‌ تخصص و مهارت بالا در انجام امور زیبایی و بهره‌مندی از تجهیزات تخصصی و مدرن به عنوان یکی از پرطرفدارترین کلینیک‌های زیبایی شناخته می‌شود.

کلینیک کاشت مو ایران FIT (ولیعصر)

کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک کاشت مو ایران FIT به عنوان اولین مرکز کاشت مو در ایران شناخته می‌شود که فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده است. این کلینیک از تیم تخصصی مجربی برخوردار بوده و در زمینه‌ انجام انواع امور مربوط به پوست، مو و زیبایی فعالیت می‌کند. لازم به ذکر است که انجام کاشت موی طبیعی به روش FIT برای اولین بار در کلینیک کاشت موی ایران FIT انجام شده است. از جمله افتخارات این کلینیک می‌توان به سابقه‌ 20 ساله در زمینه‌ آموزش و اجرای متدهای جهانی کاشت موی طبیعی و همچنین بالاترین تعداد کاشت و پیوند موی طبیعی اشاره کرد.

کلینیک آسمان (تجریش) | کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک کاشت مو در تهران

از دیگر کلینیک‌ها و مراکز تخصصی کاشت مو در تهران می‌توان به کلینیک آسمان اشاره کرد که به واسطه‌ بهره‌مندی از تیم حرفه‌ای و باتجربه و استفاده از تکنیک‌ها و تجهیزات مدرن موفقیت‌های بالایی را در زمینه‌ انجام کاشت مو به دست آورده است. در این کلینیک از انواع تکنیک‌های میکروگرافت استفاده شده و علاوه بر مو فرآیند کاشت ریش نیز انجام می‌شود. کلینیک آسمان دارای سابقه‌ 10 ساله در زمینه‌ انجام فرآیندهای تخصصی پوست و مو بوده و از مجوز رسمی وزارت بهداشت و بالاترین کیفیت کار برخوردار می‌باشد.

کلینیک کاشت مو الگانت مو (بلوار کشاورز)

کلینیک کاشت مو در تهران

از دیگر کلینیک‌های کاشت مو در تهران می‌توان به کلینیک الگانت مو اشاره کرد که به عنوان یکی از خوش قیمت‌ترین کلینیک‌های تخصصی کاشت مو شناخته می‌شود. این کلینیک در مرکز تهران قرار داشته و از سابقه‌ 14 ساله فعالیت در زمینه‌ انجام کاشت مو برخوردار است. اگر چه این کلینیک از لحاظ تخصص و مهارت پزشکان و همچنین تجهیزات نسبت به کلینیک‌های ذکر شده در بالا در سطح پایین‌تری قرار دارد اما توانسته رضایت کامل مراجعان را جلب کند.

کلینیک کاشت مو خانه‌ سفید (جردن) | کلینیک کاشت مو در تهران

کلینیک کاشت مو در تهران

یکی از مجهزترین کلینیک‌های کاشت مو در تهران کلینیک خانه‌ سفید بوده که از بالاترین آمار رضایت مراجعان برخوردار می‌باشد. کیفیت کار کلینیک خانه‌ سفید بسیار بالاست که همین امر سبب شده قیمت فرآیند کاشت مو و دیگر فرآیندهای زیبایی انجام شده در این کلینیک نیز قدری بالا باشد. این کلینیک از مدرن‌ترین تجهیزات زیبایی برخوردار بوده و از تیم تخصصی و ماهری نیز بهره‌مند است.

بهترین باشگاه های بدنسازی تهران

بهترین مرکز کاشت مو در تهران از نظر شما کدام است؟

یکی از مهمترین شاخصه‌های زیبایی و جذابیت داشتن موهای پرپشت است. همین امر سبب می‌شود تا بسیاری از افراد با مشاهده‌ کم پشتی موهای خود به فکر انجام جراحی‌های کاشت مو بیفتند. کاشت مو یک فرآیند زیبایی تخصصی بوده که باید در کلینیک‌های تخصصی کاشت مو انجام شود. کلینیک‌های تخصصی کاشت مو زیادی در تهران و شهرستان‌ها وجود داشته که خدمات تخصصی مختلفی را در زمینه امور پوست، مو و زیبایی انجام می‌دهند.

شما تجربه کاشت مو را داشته‌اید؟ به نظرتان این روش برای خانم‌هایی که از کم‌پشت بودن موهای خود رنج می‌برند هم مناسب است؟ از نظر شما بهترین مرکز کاشت مو در کل ایران کدام است؟ آیا شما ساکن شهرستان هستید و به دنبال بهترین کلینیک کاشت مو در تهران می‌گردید؟ از نظر شما ویژگی‌های یک کلینیک کاشت مو حرفه‌ای چیست؟ حتما از تجربیات خود برای ما بنویسید و سوالاتتان را با ما مطرح کنید. همچنین اگر دوستانتان به دنبال یک کلینیک حرفه‌ای هستند، این مقاله را برایشان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

کلینیک کاشت ابرو در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.