بهترین املاک خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

در دنیای امروز یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری خرید ملک می‌باشد. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به جای سرمایه‌گذاری و خرید ملک در ایران به سراغ خرید ملک در سایر کشورها بروند. از جمله پرطرفدارترین این کشورها می‌توان به کشور امارات اشاره کرد. خرید ملک در دبی را می‌توان از جمله بهترین گزینه‌ها برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفت. از آن‌جایی که خرید ملک و سکونت در کشور امارات می‌تواند منجر به اخذ ویزای خانوادگی می‌شود، در چند سال اخیر ایرانیان زیادی نسبت به خرید ملک در دبی اقدام کرده‌اند.

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از بهترین مکان‌ها برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک در دبی را به شما معرفی کنیم. علاوه بر آن بهترین املاک یا همان مشاورین فروش ملک را برای شما لیست کرده‌ایم که در کشور دبی جزو بهترین‌ها هستند. البته پیش از آن بهتر است نکاتی را در رابطه با خرید ملک در دبی بررسی کرده و با مزایای خرید ملک در امارات و مراحل آن آشنا شویم.

توصیه‌های مهم برای خرید ملک در دبی

از آن‌جایی که خرید ملک در دبی سرمایه‌گذاری بسیار مهم و بزرگی بوده و جزو سرمایه‌گذاری‌های دارای ریسک به ویژه برای ایرانیان محسوب می‌شود، بر همین اساس بهتر است پیش از اقدام به خرید ملک و سرمایه‌گذاری در این کشور نکاتی را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید. از جمله این نکات عبارتند از:

بازدید کلی ملک پیش از بازدید رسمی

قبل از اقدام به خرید ملک و بازدید آن یک نگاه کلی به ملک بیندازید. در هنگام خرید ملک توجه کنید که لیستینگی که در اختیار دارید کاملا معتبر باشد. شما می‌توانید قبل از اقدام به بازدید رسمی از ملک نقشه‌های تعاملی ساختمان، تورهای ویدیویی و تصاویر 360 درجه‌ ملک را طور کامل بررسی کرده و پیش از اقدام به بازدید اصلی ملک در رابطه با ارزش ملک تصمیم‌گیری کنید.

مکان ملک را در نظر بگیرید | خرید ملک در دبی

قبل از این که اقدام به خرید ملک و سرمایه‌گذاری در دبی کنید مکان خرید ملک را در نظر بگیرید. همانطور که می‌دانید دبی با سرعت بالایی در حال توسعه و بزرگ شدن می‌باشد. در نتیجه همواره تلاش کنید تا منطقه ملک خریداری شده برایتان نسبت به کیفیت ملک اهمیت بیشتری داشته باشد. چرا که موقعیت فیزیکی ملک می‌تواند بر افزایش سرمایه به طور مستقیم تاثیر بگذارد.

در نظر گرفتن تمامی هزینه‌ها

قبل از اقدام به خرید ملک تمامی هزینه‌ها را مورد بررسی قرار دهید. به عبارت دیگر در رابطه با پیش پرداخت‌ها، دستمزدها و… اطلاعاتی کسب کنید تا در هنگام خرید گزینه‌ اضافی متقبل نشوید. همچنین پیش از اقدام به خرید ملک اطلاعات لازم را در رابطه با فرآیند خرید در کشور دبی، زمان‌بندی‌ها، مراحل خرید ملک و… کسب کنید.

سبک زندگی در دبی را بررسی کنید | خرید ملک در دبی

اگر قصد خرید ملک در دبی و مهاجرت به امارات را دارید، پیش از این امر سبک زندگی در دبی را مورد بررسی قرار داده تا متوجه شوید آیا زندگی در دبی برای شما صرفه‌ اقتصادی دارد یا خیر. در وهله‌ اول بررسی کنید که از عهده‌ خرید ملک در کدام یک از مناطق دبی برمی‌آیید. پس از آن شرایط مدارس، موقعیت کاری، سیستم حمل و نقل و… را در منطقه‌ مربوط به خرید ملک بررسی کنید. در واقع پیش از اقدام به خرید ملک سبک زندگی خود را با تجهیزات و امکانات منطقه‌ای که قصد خرید ملک در آن را دارید تطبیق دهید.

اولویت‌بندی کنید

در همان ابتدای خرید ملک خواسته‌ها و نیازهای خود را مشخص کنید تا به این ترتیب مواردی که امکان چشم‌پوشی از آن‌ها وجود داشته و مواردی که برایتان اهمیت بالایی دارد مشخص شود. این امر سبب می‌شود تا بتوانید ملک مورد نظر خود را در منطقه‌ای که همخوانی بیشتری با نیازهایتان دارد خریداری کنید.

بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

خرید ملک در دبی

مزایای خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی دارای مزایایی بوده که منجر به علاقه‌مندی‌ بسیاری از ایرانیان به سرمایه‌گذاری در آن شده است. از جمله ویژگی‌ها و مزیت‌های خرید ملک در دبی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

مکان استراتژیک دبی

دبی به عنوان چهارراه اروپا، آسیا و آفریقا به شمار می‌آید که همین امر سبب می‌شود این کشور به مهم‌ترین بازارهای بین‌المللی متصل شود. مکان استراتژیک دبی سبب می‌شود تا افراد زیادی نسبت به سرمایه‌گذاری در شهرک‌های آن اقدام کنند.

شهرک‌های معاف از مالیات

شهرک‌های دبی از امتیاز معافیت از مالیات برخوردار هستند. همین امر سبب می‌شود تا افرادی که نسبت به سرمایه‌گذاری و خرید ملک در این شهرک‌ها اقدام می‌کنند نیازی به پرداخت مالیات بر ارزش افزوده نداشته باشند. همین امر سبب می‌شود تا دبی به عنوان شهری با میزان مالیات بر درآمد صفر نیز شناخته شود.

فضای مدرنیته

دبی یکی از مدرن‌ترین شهرهای موجود در کشورهای عربی بوده که به آپارتمان‌های لوکس و سازه‌های بسیار مدرن مشهور است. این شهر امکانات زیادی را در اختیار ساکنان خود قرار می‌دهد که شاید در هیچ یک از کشورهای عربی و خاورمیانه نظیر آن پیدا نشود. کشور امارات و شهر دبی از لحاظ تکنولوژی از بسیاری از کشورهای هم‌جوار خود برتر است.

از دیگر مزایای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در دبی عبارتند از:

 • فراهم کردن شرایط دریافت اقامت برای خانواده
 • فراهم کردن شرایط برای دریافت ویزای امارات
 • توسعه‌پذیری پرسرعت کشور امارات
 • امنیت بسیار بالایی امارات
 • سیستم حمل و نقل مدرن
 • استاندارد تحصیلی بالا در امارات
 • کیفیت بالای سطح درمان و وجود مراکز درمانی مدرن در این کشور
 • وجود مدارس سطح بالا برای دانش‌آموزان تمامی ملیت‌ها
بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

مراحل خرید ملک در دبی

افرادی که در زمینه‌ خرید ملک در دبی تحقیقاتی انجام داده‌اند می‌دانند که برای اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور باید مراحلی طی شود. از جمله مراحلی که لازم است پیش از اقدام به خرید ملک در امارات پشت سر گذاشته شود می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • در وهله‌ اول باید بدانید که اگر قصد شما از سرمایه‌گذاری در امارات دریافت ویزای این کشور است، باید ارزش ملک خریداری شده در حالت حداقلی 750 هزار درهم باشد.
 • در هنگام خرید ملک باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربری ملک بر دریافت ویزای امارات تاثیر می‌گذارد. به عبارت دیگر ویزای امارات به تمامی ملک‌ها اختصاص داده نشده و باید حتما کاربری ملک جهت اخذ ویزای امارات مناسب باشد.
 • پیش از اقدام به خرید ملک در دبی و دقیقا قبل از اقدام به خرید، قوانین خرید ملک برای اتباع خارجی را مورد بررسی قرار دهید. چرا که قوانین خرید ملک برای افراد خارجی به سرعت تغییر می‌کند.
 • برای خرید ملک در امارات حتما به سراغ مراکز مشاوره املاک معتبر این کشور بروید.
 • در هنگام خرید ملک اسناد و مدارک را به دقت بررسی کرده و از یک مشاور متخصص در این امر نیز کمک بخواهید تا مطمئن شوید اسناد و مدارک ملک یا آپارتمان کاملا واقعی هستند و فروشنده اجازه‌ فروش آن‌ها را دارد. پیشنهاد می‌کنیم به مقاله بهترین سایت های حقوقی در ایران نگاهی داشته باشید و از بهترین مشاوران حقوقی کمک بگیرید.
 • تا جای ممکن تلاش کنید تا ملک مورد نظر خود را در مراکز مشاوره‌ املاک تعیین شده برای این امر انتخاب کنید.
 • در هنگام خرید، بخشی از مبلغ ملک را به عنوان ودیعه پرداخت کرده تا امور مربوط به انتقال سند انجام شود. باقی مانده‌ مبلغ پرداختی را در هنگام انتقال سند پرداخت کنید.
بهترین آژانس مسافرتی تهران

خرید ملک در دبی

بهترین مکان‌ها برای خرید ملک در دبی

حال که با مزایای خرید ملک در دبی آشنا شده و نکات مهم و مراحل خرید ملک در امارات را بررسی کردیم نوبت به آن می‌رسد تا بهترین مناطق برای خرید ملک در دبی را مورد بررسی قرار دهیم. از جمله مناطقی که املاک فعال جهت خرید در آن‌ها وجود دارد می‌توان به مناطق زیر اشاره کرد.

مرکز شهر دبی

مرکز شهر دبی همان جایی بوده که برج خلیفه و بلوار محمد بن راشد در آن‌جا قرار دارد. در این منطقه از دبی آپارتمان‌های بسیار بلند و مجهزی وجود داشته که جزو بهترین مکان‌ها برای خرید ملک به شمار می‌آیند. از آن‌جایی که برج خلیفه یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری دبی و جهان به شمار می‌آید، خرید ملک در این منطق می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی باشد. البته وجود همین منطقه‌ گردشگری سبب افزایش قیمت املاک در این منطقه از دبی نیز می‌شود. در این منطقه از دبی هتل‌های سطح بالا و جاذبه‌های توریستی مانند سوق‌البهار، بازار عربی مجلل و… وجود داشته و کافه‌ها و رستوران‌های پرطرفداری نیز در آن قرار دارد. املاک و آپارتمان‌های موجود در این منطقه در حال حاضر از طیف قیمتی در حدود 900 هزار درهم تا 1.5 میلیون درهم برخوردار هستند.

نخل جمیرا | خرید ملک در دبی

از جمله قابل اعتمادترین مکان‌ها برای خرید ملک و سرمایه‌گذاری در دبی نخل جمیرا بوده که تحت عنوان پالم جمیرا نیز شناخته می‌شود. نخل جمیرا که به احتمال زیاد تصاویر هوایی آن را مشاهده کرده‌اید یکی از مجلل‌ترین پروژه‌های دبی بوده که آپارتمان‌های زیادی جهت خرید در آن وجود دارد. از جمله پروژه‌های هیجان‌انگیزی که در این منطقه انجام می‌شود می‌توان به قرعه‌کشی‌ها، لاتاری‌ها، اقامتگاه ساحل نخل و… اشاره کرد. آپارتمان‌های موجود در نخل جمیرا قیمت ثابتی داشته که شامل قیمت 2.14 میلیون درهم برای آپارتمان‌های یک خوابه، 2.58 میلیون درهم برای آپارتمان‌های دو خوابه و 6.2 میلیون درهم برای ویلاهای سه خوابه می‌باشد.

بهترین استارت آپ برای سرمایه گذاری

دبی مارینا

از دیگر مناطق دبی که برای خرید ملک مناسب بوده می‌توان به دبی مارینا اشاره کرد که مجهز به رستوران‌های زیاد، آپارتمان‌های بلند و ویلاهای زیبا می‌باشد. دبی مارینا جزو پروژه‌های برتر کشور دبی بوده که طراحی آن با الهام از Concord کانادا انجام شده است. این منطقه در واقع یک کانال مصنوعی در خط ساحلی خلیج فارس بوده که مناطق مسکونی زیادی در آن وجود دارد. از آن‌جایی که این منطقه جمعیت زیادی را در خود جای داده، برای تجارت و سرمایه‌گذاری مکان مناسبی به شمار می‌آید. آپارتمان‌های موجود در دبی مارینا از قیمت ثابتی برخوردار بوده که این قیمت برای آپارتمان‌های یک خوابه معادل 1.15 میلیون درهم بوده و برای آپارتمان‌های دو خوابه معادل 1.9 درهم می‌باشد.

منطقه‌ اقامتی جمیرا | خرید ملک در دبی

در نزدیکی تفرجگاه ساحلی دبی مارینا منطقه‌‌ای تحت عنوان منطقه‌ اقامتی جمیرا وجود داشته که از جمله بهترین مناطق برای سرمایه‌گذاری و خرید ملک به شمار می‌آید. این منطقه خود به 6 منطقه تقسیم شده که آپارتمان‌ها، خانه‌های شهری و ویلاهای بزرگی در آن جای داده شده است. در این منطقه رستوران‌ها، هتل‌ها، فودکورت‌ها و ساختمان‌های تجاری و مسکونی زیادی وجود داشته و ساختمان‌های مختلف با کیفیت‌ها و اندازه‌های مختلف به فروش می‌رسند. اگر با محدودیت بودجه برای خرید ملک در دبی مواجه هستید و از عهده‌ خرید ملک در مناطقی مانند نخل جمیرا و مرکز شهر دبی برنمی‌آیید، می‌توانید با صرف هزینه‌ای در حدود 740 هزار تا 1.1 میلیون درهم آپارتمان‌های یک خوابه و دو خوابه‌ای را در منطقه‌ اقامتی جمیرا را خریداری کنید.

خلیج تجاری دبی

از جمله مناطق توسعه یافته‌ دبی می‌توان به خلیج تجاری آن اشاره کرد که برای تجارت و زندگی یکی از بهترین مناطق به شمار می‌آید. موقعیت منحصربه‌فرد آن سبب می‌شود تا افراد زیادی در صدد خرید ملک در این منطقه باشند. این منطقه دارای بیش از 240 برج مجهز و ساختمان‌های پیشرفته تجاری و مسکونی بوده و باغ ویلاها و پنت‌هاوس‌های مختلفی نیز در آن وجود دارد.

اینترنشنال سیتی | خرید ملک در دبی

از دیگر مناطق پرطرفدار دبی که برای خرید ملک بسیار مناسب است می‌توان به اینترنشنال سیتی اشاره کرد. طراحی این منطقه به گونه‌ای انجام شده که هر قسمت آن از سبک معماری یک کشور الگو گرفته و با نام همان کشوری نامگذاری شده است. مناطق مسکونی و تجاری نه‌گانه این منطقه آپارتمان‌های زیادی را در خود جای داده که هزینه‌ خرید و اجاره‌ آن نسبت به دیگر بخش‌های دبی کمتر می‌باشد. در حال حاضر آپارتمان‌های یک خوابه موجود در این منطقه دارای قیمت 305 هزار درهم بوده و آپارتمان‌های دو خوابه آن با قیمت 520 هزار درهم به فروش می‌رسد.

لیست بهترین املاک خرید ملک در دبی

همانطور که می‌دانید خرید ملک در دبی از طریق مشاورین املاک مستقر در خاک کشور دبی انجام می‌شود. البته معدود مشاورینی هستن که در ایران برای فارسی زبانان دفتر جداگانه دارند. اما از آنجا که هدف معرفی معتبرترین مشاوین املاک قابل اعتماد است ما در ادامه به معرفی بعضی از مشاورین املاک غیر ایرانی نیز خواهیم پرداخت.

گروه آسومان

خرید ملک در دبی

این مجموعه که به فعالیت برای مهاجرت از طریق خرید ملک می‌پردازد، می‌تواند به خوبی برای خرید ملک در دبی شما را راهنمایی کند. گروه آسومان در فروش واحدهای تجاری، خانه، پروژه‌ها در حال ساخت و … پیشنهاداتی برای شما خواهد داشت.

 پت وی pathwayvisaspersian | خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

پت وی یکی دیگر از موسساتی است که برای خرید ملک در دبی از صفر تا صد همراه شماست. همچنین برای انجام امور مهاجرت می‌توانید با این مجموعه کار خود را پیش ببرید. این موسسه که مالک آن غیر ایرانی است در ایران تحت نام “مشاورین مسیر آوران راه نگر” فعالیت می‌کند و می‌توانید برای عقد انواع قرارداد با آن در ارتباط باشید.

گروه داماک

خرید ملک در دبی

شاید شما هم به عنوان یک فارسی زبان نام املاک داماک را به واسطه تبلیغات گسترده شنیده باشید. دفتر مرکزی این گروه در دبی قرار دارد و آماده خدمت‌رسانی به فارسی زبانان است. املاک داماک از سال 2002 شروع به کار کرده و در زمینه املاک، مستغلات و صنعت ساختمان پیشرو است.

دی ایکس بی آف پلن dxboffplan

خرید ملک در دبی

یکی دیگر از بهترین املاک خرید ملک در دبی dxboffplan است. این مجموعه علاوه بر دبی پیشنهاداتی برای خرید ملک در کشورهای ترکیه، گرجستان، عمان و … دارد. با اعتماد به این شرکت می‌توانید در بهترین و مناطق دبی سرمایه‌گذاری انجام دهید و مسیر را به راحتی طی کنید.

گروه بیوت Bayut | خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

Bayut یکی از بزرگ‌ترین و پرطرفدارترین وب‌سایت‌های املاک در منطقه خلیج فارس است. این وب‌سایت در سال 2008 تاسیس شده و هدف اصلی آن ارائه خدماتی بهتر و متفاوت در حوزه املاک بوده است. Bayut به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا در پیدا کردن املاک مورد نظر خود در منطقه خلیج فارس، از جمله دبی، ابوظبی و قطر، به راحتی و با سرعتی بسیار بالا کمک بگیرند.

Aeon & Trisl Real Estate

خرید ملک در دبی

Aeon & Trisl Real Estate یک شرکت مشاوره املاک در دبی است که در سال 2008 تاسیس شده است. این شرکت دارای مجوز رسمی از دولت دبی است و در تلاش است تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط به صنعت املاک، خدماتی با کیفیت و امن ارائه دهد. تیم مشاورین املاک این شرکت با تجربه کافی در زمینه بازار املاک دبی، به مشتریان خود در انتخاب ملک مناسب کمک می‌کنند.

سون سنتری sevencentury | خرید ملک در دبی

خرید ملک در دبی

SevenCentury Real Estate یکی از شرکت‌های مشاوره برای خرید ملک در دبی است. این شرکت در زمینه خرید، فروش و اجاره املاک تجاری و مسکونی فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن تیمی از متخصصین با تجربه به مشتریان خود خدمات مشاوره‌ای با کیفیت و برای هر نوع املاکی ارائه می‌دهد. سون سنتری با تمرکز بر تامین نیازهای مشتریان، به عنوان یک مشاور قابل اعتماد و متخصص در صنعت املاک دبی شناخته می‌شود.

مشاورین املاک یعقوبی dubaiamlaak

خرید ملک در دبی

dubaiamlaak با نام مشاورین املاک یعقوبی در دبی فعالیت می‌کند. این شرکت با ارائه بهترین واحدهای اداری، تجاری و انواع آپارتمان توسط بهترین سازندگان آماده خدمت‌رسانی است. برای اجاره، خرید و فروش مستغلات لوکس می‌توانید به املاک یعقوبی اعتماد کنید.

بهترین سایت های سفر

آماده خرید ملک در دبی هستید؟

همانطور که می‌دانید یکی از بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری خرید ملک می‌باشد. بسیاری از افرادی که قصد خرید ملک و سرمایه‌گذاری را دارند، به سراغ انجام این سرمایه‌گذاری در دیگر کشورها از جمله کشور امارات می‌روند. سرمایه‌گذاری در دبی مزایای زیادی داشته و امکانات و موقعیت‌های مطلوب زیادی را در اختیار افراد قرار می‌دهد.

شما تجربه خرید ملک در دبی را داشته‌اید؟ به نظرتان بهترین املاک و مشاورین فروش فعال در حال حاضر کدام است؟ شما تا چه حد مشاورین املاک دبی را قابل اعتماد می‌دانید و از نظر شما ویژگی‌های یک شرکت فعال در این زمینه چیست؟ از تجربیات و چالش‌های خود برای ما بنویسید و اگر این مقاله برای شما کارساز بود، آن را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین سایت های رزرو هتل در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.