بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران | لیست دفاتر مهاجرتی معتبر و مجاز تهران

بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

از گذشته تا کنون ایرانیان برای تحصیل، برای کار و برخی موارد جهت ادامه زندگی خود در فکر مهاجرت به کشورهای خارجی به ویژه کشورهای اروپایی و آمریکایی بوده‌اند. در سال‌های اخیر شاهد افزایش مهاجرت ایرانیان زیادی به کشورهای خارجی هستیم که همین افزایش تقاضا سبب شده تا شرکت‌ها و دفاتر مهاجرتی زیادی در ایران تاسیس شود. مهاجرت جزو امور خطیری بوده که نیازمند تفکر بسیار و اقدام اصولی و هوشمندانه است. به همین دلیل برای این امر باید از افراد متخصص در این زمینه کمک گرفته شود. در این مقاله قصد داریم برخی از بهترین دفاتر مهاجرتی فعال در تهران را معرفی کرده و در ادامه به بررسی ویژگی‌های دفاتر مهاجرتی درجه یک بپردازیم. پس اگر قصد مهاجرت دارید، خواندن این مطلب برای شما خالی از لطف نیست. با ما همراه باشید تا با بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران آشنا شوید.

لیست بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

همانطور که گفتیم تعداد دفترهای مهاجرتی فعال در ایران بسیار زیاد بوده و در حال افزایش نیز می‌باشد. در اینجا قصد داریم به معرفی 10 مورد از معتبرترین دفاتر مهاجرتی شهر تهران بپردازیم. بهتر است بدانید این لیست بر اساس ساختار خاصی تنظیم نشده و برای انجام امور مهاجرتی خود می‌توانید به هر یک از آنها مراجعه کنید و مراحل کار خود را به بهترین شکل پیش ببرید.

1- موسسه مهاجرتی باتیس(کانادا)

شرکت مهاجرتی باتیس با تکیه بر تجربه و تخصص در حوزه مهاجرت به کانادا با همکاری شرکت رایا بین الملل ( متخصص در زمینه مشاوره و کلیه امور مهاجرت تحصیلی ) به عنوان یکی از برترین ارائه‌دهندگان خدمات مهاجرت و ویزا، با افتخار به خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت و با تمرکز بر ویزای توریستی، تحصیلی، کار، اسپانسرشیپ همسر، اقامت دائم (اکسپرس انتری و استانی) و سرمایه گذاری می‌پردازد. شرکت باتیس دارای مجوز رسمی از اداره مهاجرت کانادا و زیر نظر مشاورین قانونی مهاجرت کانادا به متقاضیان خود این اطمینان خاطر را میدهد که در سختی های این مسیر تنها نیستند و در کمترین زمان این مسیر سخت را پشت سر بگذارند.

2- موسسه مهاجرتی بالدانو (خیابان بهشتی) | بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

یکی دیگر از بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران بالدینو است. این موسسه مهاجرتی زیر نظر وکیلان دادگستری مجرب فعالیت کرده و از زمان آغاز اقدامات لازم برای اخذ ویزا تا مشاوره‌های مهاجرتی و اقامت در کشور مورد نظر، با متقاضیان همراه خواهد بود. این دفتر مهاجرتی از مشاوران متعهد و خبره‌ای بهره می‌برد که سابقه 15 سال فعالیت در این زمینه را داشته و جهت اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی یا دیگر روش‌های قانونی مهاجرت، به متقاضیان کمک می‌کنند.

3- موسسه مهاجرتی آریانا پارس (ستاری جنوب بعد از همت)

موسسه مهاجرتی آریانا پارس سابقه 7 سال فعالیت در زمینه امور کاریابی، اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی، مهاجرت، اقامت سرمایه‌گذاری، اقامت دائم بر اساس مهارت و اقامت کاری را داشته که از مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز برخوردار است. مشاوران باتجربه و وکیلان باسابقه دادگستری با این موسسه فعالیت دارند که سبب می‌شود متقاضیان مهاجرت از بابت قانونی بودن اقدامات و صحت امور اطمینان حاصل کنند. این موسسه در لیست بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران نمایندگی بسیاری از دانشگاه‌های معتبر جهان را دارا بوده و حوزه فعالیت آن اروپا و استرالیا است.

4- موسسه مهاجرتی پارسی کانادا (شهرک غرب) | بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

دفتر مهاجرتی بعدی از بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران پارسی کانادا است. موسسه پارسی کانادا برای افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی، مهاجرت کاری، مهاجرت از طریق ثبت شرکت و یا مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری را دارند خدمات گسترده‌ای را ارائه می‌دهد. روش‌های پیشنهادی این موسسه برای مهاجرت را می‌توان بهترین راه‌ها با صرف کمترین هزینه و زمان دانست. این موسسه تمامی مجوزهای لازم برای انجام امور مهاجرتی را دریافت کرده و سابقه 10 سال فعالیت در این زمینه را دارد. موسسه پارسی کانادا به ارائه خدمات مختلفی از قبیل خدمات ویزا و اقامت، ویزای مهاجرتی، اکسپرس اینتری، ویزای طلایی، خدمات مالی و حقوقی، ویزای تحصیلی، خدمات سفارتی، کاریابی بین‌المللی، ویزای جاب آفر و… می‌پردازد.

5- موسسه مهاجرتی گوهران تیام آرتا GotoTR

این موسسه مهاجرتی سابقه چندین ساله در زمینه مهاجرت، سرمایه‌گذاری در کشورهای خارجی، تحصیل در خارج از کشور و مسافرت‌های خارجی داشته و از مشاوران و وکیلان خبره‌ای بهره‌مند است که می‌توانند متقاضیان را در زمینه اخذ ویزا، پذیرش تحصیلی، اقامت، بورسیه تحصیلی و… با صرف کمترین زمان و هزینه راهنمایی کنند. این موسسه امکان مهاجرت به بیش از 100 کشور خارجی از جمله آلمان، فرانسه، ترکیه و کانادا را فراهم می‌کند.

6- موسسه مهاجرتی حلوی (خیابان ولیعصر) | بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی حلوی یکی دیگر از بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران سابقه 11 سال فعالیت در زمینه مهاجرت داشته و در گذشته با نام ایرانتو شناخته می‌شده است. این موسسه تنها در زمینه مهاجرت به کانادا فعالیت می‌کند و علاوه بر ایران، شامل یک شرکت رسمی در شهر ونکوور کانادا نیز می‌باشد. این شرکت مهاجرتی خدماتی از قبیل خدمات مهاجرتی از روش‌های استارتاپ، سرمایه‌گذاری و خرید بیزنس، جاب آفر و روش‌های شغلی استانی، ساسکاچوان، کارآفرینی، خوداشتغالی، اسپانسرشیپ همسر یا والدین، تحصیلی، ویزای مولتی و… را ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که فعالیت این موسسه مطابق با قوانین ایران و کانادا است.

7- موسسه مهاجرتی شادا (خیابان شریعتی)

این موسسه مهاجرتی در لیست بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران دارای مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده که در زمینه مهاجرت و اخذ ویزای استرالیا فعالیت می‌کند. این شرکت بهترین شرایط مهاجرت به کشور استرالیا را در زمینه‌های تحصیلی، شغلی، کاری و اقامت دائم فراهم می‌کند. همچنین فعالیت انحصاری این موسسه در زمینه مهاجرت به استرالیا سبب شده تا تمامی مشکلات پیش رو برای مهاجرت شناخته شود و به این ترتیب شرایط مهاجرت در کمترین زمان ممکن و با صرف کمترین هزینه فراهم شود.

8- موسسه مهاجرتی iil (جردن) | بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

موسسه مهاجرتی iil که مخفف عبارت Iranian Immigration Lawyers یا همان وکیلان مهاجرت ایران است، یک موسسه مهاجرتی معتبر در بین بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران بوده که به عنوان یک مشاور خبره در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کند. از طریق خدمات این موسسه می‌توانید با امور حقوقی مربوط به مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، ثبت شرکت، اخذ اقامت کاری، تمکن مالی و… آشنا شده و بهترین روش برای مهاجرت را انتخاب کنید. این موسسه در زمینه اخذ ویزا و مهاجرت به 16 کشور اروپایی فعال است.

9- موسسه مهاجرتی ایلیا (خیابان آفریقا)

از جمله بهترین دفاتر مهاجرت به کشور کانادا می‌توان به موسسه مهاجرتی ایلیا اشاره کرد که سابقه 9 سال فعالیت در این زمینه را دارد. این موسسه مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی داشته که از تجربیات سودمندی در زمینه کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری و اقامت دائم در کشور کانادا برخوردار است. برای بهره‌گیری از خدمات بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران مانند ایلیا کافی‌ست به سایت آن مراجعه کنید و با مشاوران آن در ارتباط باشید.

10- موسسه مهاجرتی صباپلن (خیابان بهشتی)

این موسسه در زمینه مهاجرت به کشورهایی مثل ترکیه، امارات، سنگاپور و… فعالیت داشته و می‌تواند موجب سهولت در مهاجرت به تمامی کشورها به جز کشورهای اروپایی، کانادا و استرالیا شود. مشاوران این موسسه ابتدا روش‌های مختلف و قانونی مهاجرت را برای متقاضیان شرح داده و واقعیت‌های تحصیلی و زندگی در این کشورها را برای متقاضیان روشن می‌سازند. مشاوره‌های ارائه شده توسط این شرکت نیز کاملا به روز و البته رایگان می‌باشد.

بهترین سایت اخبار ارز دیجیتال فارسی

ویژگی‌های بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران

حال که با تعدادی از بهترین دفاتر مهاجرتی فعال در تهران آشنا شدیم زمان آن می‌رسد تا دلایل مطرح بودن این موسسات را بدانیم. یک شرکت مهاجرتی خوب باید ویژگی‌هایی داشته باشد که از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. در نظر داشته باشید برای امور مهاجرتی داشتن تجربه کافی و ارائه بهترین راهکار بایستی در اولویت باشد. با این حال نگاهی به ویژگی‌های بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران داشته باشیم.

 • دارا بودن مشاورین و کادر خوش‌ برخورد، متخصص و دلسوز
 • ارائه‌دهنده بهترین، تخصصی‌ترین و دقیق‌ترین مشاوره‌ها
 • ارائه‌دهنده خدمات به صورت آن‌تایم و بدون تاخیر کاری
 • چندزبانه بودن و بهره‌مندی از مترجمان مسلط به زبان‌های مختلف
 • دارا بودن دفتر فیزیکی برای ارائه مشاوره حضوری
 • در ارتباط بودن با مشاوران حقیقی و حقوقی بین‌المللی و متخصص
 • ارائه‌دهنده خدمات مهاجرتی کاملا قانونی
 • داشتن وب سایت رسمی
 • داشتن سابقه در امور مهاجرتی
 • داشتن تجربه‌های درخشان در زمینه مهاجرت موفق
 • تضمین‌کننده بازگرداندن وجه در صورت عدم موفقیت در امور مهاجرتی

بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران در یک نگاه

به دلیل افزایش تقاضا برای مهاجرت تحصیلی، کاری، اقامت دائم، سرمایه‌گذاری و… به کشورهای مختلف، شرکت‌های مهاجرتی زیادی در شهر تهران و کل کشور تاسیس و مشغول به فعالیت شده‌اند که به تعدادی از معتبرترین این شرکت‌ها در بالا اشاره شد. یک شرکت مهاجرتی معتبر باید از کادری مجرب و متخصص در زمینه‌های حقیقی و حقوقی برخوردار باشد و راهنمایی‌های لازم در جهت اخذ ویزا و مهاجرت را در اختیار متقاضیان قرار دهد. از طرفی تمامی فعالیت‌های یک شرکت مهاجرتی باید قانونی و مطابق با مجوز وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی باشد. در ضمن حائز اهمیت است که تمامی اطلاعات داده شده به متقاضیان درست و دقیق بوده و مشاوران متقاضیان را از تمامی شرایط زندگی در کشورهای خارجی و واقعیت‌های زندگی در خارج از کشور آگاه کنند. در ضمن شرکت‌های معتبر باید در صورت عدم موفقیت در اخذ ویزا و بروز مشکل در مهاجرت، هزینه‌های دریافتی را به متقاضیان بازگردانند.

شما کدام دفتر مهاجرتی را پیشنهاد می‌دهید؟ آیا تا به حال از خدمات دفاتری که به آن اشاره کردیم بهره برده‌اید؟ به نظرتان مهم‌ترین ویژگی‌های دفاتر مهاجرتی چیست؟ آیا شما تجربه ناخوشایندی زمان همکاری با دفاتر مهاجرتی داشته‌اید؟ از تجربیات، چالش‌ها و نظرات خود برای ما بنویسید و اگر این مطلب را پسندیدید حتما آن را برای دوستانتان بفرستید تا آنها هم بهره ببرند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دیدگاهی در مورد “بهترین دفاتر مهاجرتی در تهران | لیست دفاتر مهاجرتی معتبر و مجاز تهران

 1. سلام.وقت بخیر .
  در مورد میشه راهنمایی بفرمایید؟

  1. مهسا گفت:

   سلام وقتتون بخیر قصد مهاجرت دارم و میخوام ادامه تحصیل بدم میشه لطفا راهنمائیم کنید ممنون

 2. علیرضا گفت:

  سلام
  سپاس از مقاله های خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
حساب کاربری من
وبلاگ

منو دیدنگار