بهترین سایت خرید قهوهما امروزه نوشیدنی‌های مختلفی در طول روز مصرف می‌کنیم. یکی از پرطرفدارترین‌های آنها قهوه است. قهوه در انواع مختلفی تولید می‌شود و همچنین روش‌های مختلفی برای دم‌آوری دارد. نوشیدن یک یا چند فنجان قهوه مناسب در طول روز می‌تواند انرژی کافی و مناسبی را برای انجام کارهای روزمره به شما بدهد. امروز قصد داریم تا به نکاتی اشاره کنیم که حین خرید قهوه باید به آنها توجه کنید. البته پیدا کردن بهترین سایت خرید قهوه برای اطمینان از مصرف این نوشیدنی محبوب مهم است.

از آنجایی که با پیشرفت تکنولوژی و ایجاد بسترهایی برای خرید اینترنتی به وجود آمده است، خیلی از خریدهای ما در طول روز به صورت غیرحضوری و آنلاین انجام می‌شود. خرید قهوه نیز از این موضوع مستثنی نیست، پس اگر قصد دارید از یک فروشگاه اینترنتی، قهوه خریداری کنید، این مطلب به شما کمک می‌کند تا بین وب سایت‌های مختلف، بهترین سایت خرید قهوه را انتخاب کنید. با دیدنگار همراه باشید.

چه نوع قهوه‌ای بخرم؟

بهترین سایت خرید قهوهاولین موضوعی که در ابتدا باید به آن اشاره کنیم و خیلی در انتخاب شما موثر خواهد بود، تشخیص سلیقه قهوه‌نوشی شماست. در واقع هر فردی با توجه به علایقی که به طعم‌های مختلف، ترشی یا تلخی دارد، باید قهوه مناسب خود را پیدا کنند. اساساً روش یا راهکار خاصی برای تشخیص سلیقه خود در قهوه‌ها وجود ندارد. بلکه بهترین راه، تست قهوه‌های مختلف است. با خرید چند نوع از قهوه‌های متنوع و نوشیدن آنها متوجه خواهید شد که علاقه شخصی شما نسبت به کدام بیشتر است و خب کدامیک با بدن شما سازگارتر است.

همانطور که می‌دانید، قهوه دارای کافئین است. نوشیدن قهوه برای برخی افراد مطلقاً ممنوع و بالعکس است. بنابراین گروهی از افراد برای رعایت رژیم خاصی به دنبال نوشیدن قهوه هستند؛ که این موضوع تعیین کننده نوع قهوه است. پس ممکن است قهوه مورد نیاز شما در همه فروشگاه‌ها موجود نباشد. اما بهترین سایت خرید قهوه علاوه بر اینکه محصولات متنوعی دارد، دارای ویژگی‌هایی است که خرید مطمئنی را برای شما رقم می‌زند.

فروشگاه اینترنتی

ویژگی‌های بهترین سایت خرید قهوه

بهترین سایت خرید قهوهبعد از آن که سلیقه و زائقه خود را تشخیص دادید، باید به مواردی در تهیه قهوه از بهترین سایت خرید قهوه توجه کنید. موضوعاتی مثل داشتن نام و نشان مشخص، نماد اعتماد الکترونیکی، راه‌های ارتباطی، مشاوره پیش از خرید و ضمانت کیفیت از نکات ابتدایی است که باید در یک وب سایت استاندارد خرید قهوه وجود داشته باشد.

تازگی قهوه مهم‌ترین چیز است

بهترین سایت خرید قهوهپس از بررسی مواردی که یک سایت استاندارد دارد، باید به موضوعات دیگری توجه کنید. اولین موضوع تازگی و زمان آسیاب کردن قهوه است. اگر وسایل لازم برای آسیاب قهوه را دارید، توصیه می‌کنیم قهوه را به صورت دانه‌ای خریداری کنید و زمانی که نیاز به دم کردن دارید، به مقدار لازم از آن آسیاب کنید. اما اگر این امکان برای شما فراهم نیست، حداقل از این موضوع مطلع شوید که قهوه ارسالی برای شما، همان روز یا حداکثر چند روز قبل آسیاب و تهیه شده باشد؛ تا عطر و طعم مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. تاریخ تولید یک قهوه درجه 1 نباید بیشتر از ۴ ماه گذشته باشد. زیرا بعد از این مدت دیگر طعم و عطر مناسب خود را حفظ نکرده و باکیفیت نخواهد بود.

فروش انواع قهوه

بهترین سایت خرید قهوهفروش و موجود بودن تنوع در انواع قهوه مورد بعدی است. قهوه‌های ترکیبی، اسپرسو، عربیکا، قهوه فرانسه، قهوه دمی، قهوه ربوستا، قهوه ترک و انواع پودرها و قهوه‌های فوری و … پرطرفدارترین انواع قهوه هستند که در بهترین سایت خرید قهوه به چشم می‌خورد.

طبقه‌بندی بر اساس نیاز

بهترین سایت خرید قهوهپیش از این گفتیم بعضی افراد با انگیزه خاصی قهوه را وارد رژیم غذایی خود می‌کنند. بهترین سایت خرید قهوه این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا بر اساس طبقه‌بندی انتخاب سریع‌تری داشته باشید. دسته بندی: قهوه‌های بدون ترشی، ترکیبات پرکافئین، دارک خورها، تلخ‌ترین‌ها، پرمیوم، و در نهایت قهوه مناسب ورزشکاران انتخاب و در نتیجه خرید را راحت‌تر می‌کند.

تنوع قهوه در منطقه کشت قهوه

بهترین سایت خرید قهوهقهوه‌نوش‌ها می‌دانند که قهوه در کشورهای مختلفی کشت می‌شود و انتخاب محل تولید قهوه برای بعضی افراد مهم است. قهوه کنیا، قهوه ترک، قهوه گواتمالا، قهوه برزیل، قهوه ویتنام، قهوه اتیوپی و … معمولاً در ایران به فروش می‌رسند و بهترین سایت خرید قهوه این محصولات را موجود دارد.

فروش وسایل دم‌آوری قهوه

بهترین سایت خرید قهوهبهترین سایت خرید قهوه ملزومات قهوه‌سازی را می‌فروشد. فروش انواع اسپرسوساز خانگی، مسافرتی، صنعتی و … ، انواع قهوه‌جوش، ابزار تهیه قهوه و لوازم کافه و بارسرد تجهیزاتی هستند که برای تولید قهوه به کار می‌آید. محصولاتی مانند ماگ و فیلتر و … هم در فروشگاه‌های تخصصی و مجهز موجود است.

خب بعد از بیان مهم‌ترین ویژگی‌های بهترین سایت خرید قهوه نگاهی هم به بهترین قهوه داشته باشیم؛ تا پس از خرید و مصرف قهوه متوجه شوید کدام فروشگاه محصولات بهتری را ارائه می‌دهد.

بهترین فروشگاه های اینترنتی خرید لباس

بهترین سایت خرید قهوه

یک قهوه مناسب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بهترین سایت خرید قهوهبه طور استاندارد مدت زمان مناسب برای استفاده یک بسته قهوه آسیاب شده بین یک هفته تا یک ماه می‌باشد. البته این موضوع می‌تواند با توجه به نوع قهوه و مقدار مصرف شما در طول روز متفاوت باشد. اما این بازه زمانی بهترین عطر را به شما خواهد داد.

مواردی برای تشخیص بهترین قهوه در یک نگاه

 • قهوه‌ای که دم می‌شود باید بعد از سرد شدن نیز، طعم و مزه مناسب خود را داشته باشد. در واقع قهوه‌ای مناسب است که، چه در زمان حرارت بالا و چه در زمان سرد شدن، عطر و طعم را در خود حفظ کند.
 • باید بتوانید قهوه خود را بدون اینکه افزودنی مثل شکر و یا شیر به آن اضافه کنید استفاده کنید. در واقع قهوه شما نباید طعم زننده و نامطلوبی داشته باشد.
 • اگر قهوه‌ای که تهیه می‌کنید، تولید داخلی می‌باشد، باید به طور استاندارد سیب سلامت داشته و اگر به صورت وارداتی است، باید برچسب بهداشت را روی بسته آن مشاهده کنید. همچنین یکی از مواردی که می‌تواند حین خرید، به شما تازگی قهوه را منتقل کند، عطری که حین باز کردن بسته متوجه آن خواهید شد است.
 • اگر از جای مناسبی قهوه تهیه می‌کنید، بسته‌بندی آن دارای سوپاپ است. سوپاپ گاز مضر قهوه را بیرون کرده و همچنین مانع ورود هوا به داخل قهوه می‌شود.
 • زمان تفت یا برشته شدن قهوه نیز یکی از عوامل موثر و مهم است. در بدترین حالت باید این زمان متعلق به 3 هفته اخیر باشد، در غیر این صورت آن قهوه مناسب نیست و به قول معروف بیات شده است. معمولاً این مورد روی بسته‌بندی‌ها ذکر می‌شود.

مواردی که برای نگهداری قهوه مهم است

 • سعی کنید قهوه خود را در یک بسته‌بندی که نور به داخل آن نفوذ نکند نگهداری کنید
 • همچنین هیچ‌گونه رطوبت نباید وارد بسته قهوه شما شود. حتی کوچک‌ترین رطوبت باعث کپک‌زدگی و خرابی قهوه خواهد شد.
 • مانع از وارد شدن هوا به داخل بسته قهوه شوید و سعی کنید بعد از هر بار استفاده بسته‌بندی قهوه خود را هواگیری کرده و تا حد ممکن از عبور و مرور هوا به داخل آن جلوگیری کنید. این کار باعث می‌شود عطر و طعم آن حفظ شده و حین دم‌آوری خروجی بهتری به شما بدهد.

بهترین سایت خرید قهوهخب تا اینجا با زیر و بم بهترین سایت خرید قهوه و انتخاب قهوه متناسب با نیازتان آشنا شدید. ما سعی کردیم مهم‌ترین نکاتی که لازم است پییش از خرید از آن آگاه باشید را به شما بگوییم. اگر از نظر شما مورد مهمی است که به آن اشاره نکردیم، حتماً در بخش کامنت‌ها برای ما بنویسید.

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

پیش از خرید از بهترین سایت خرید قهوه بدانید

 • از رایج‌ترین میکس‌های قهوه در بازار می‌توان به عربیکا و روبوستا اشاره کرد. قهوه‌های عربیکا ویژگی کافئین پایین‌تر و مزه ترش را دارند و قهوه‌های روبوستا پرکافئین هستند و مزه تلخی را خواهند داشت. همچنین از لحاظ قیمتی عربیکا از روبوستا قیمت بالاتری دارد. اگر کافئین بیشتری نیاز دارید پیشنهاد ما قهوه روبوستا است.
 • در حین خرید این نکته را در نظر داشته باشید که از چه دستگاهی برای تهیه قهوه استفاده می‌کنید. زیرا مقدار آسیاب قهوه بستگی به دستگاه شما دارد. اگر از یک موکاپ معمولی خانگی استفاده می‌کنید، قهوه شما باید به مقدار خاصی آسیاب شود و اگر از یک دستگاه قهوه‌ساز حرفه‌ای برای تهیه قهوه خود استفاده می‌کنید آسیاب آن به نوع دیگری انجام می‌شود.
 • منطقه کشت قهوه نیز یکی از عوامل موثر در رنگ، طعم و کیفیت آن می‌باشد. در جهان کشورهای برزیل، ویتنام و اتیوپی در جایگاه‌های برتر تولید قهوه قرار دارند. در حین خرید، در مورد منطقه‌ای که قهوه در آن جا کشت شده است اطلاعات کسب کنید.

بهترین فروشگاه های فروش قهوه

فروشگاه های اینترنتی زیادی در زمینه فروش قهوه فعال هستند. طبق بررسی که ما از این فروشگاه ها داشتیم، فروشگاه های زیر به انتخاب سردبیر به عنوان بهترین لیست می شوند:

 • کافی مافی
 • فنجونت
 • ملو کافی
 • کاپ ریو
 • اوسکافه
 • ایلیا
 • ست کافی
 • لویا

پیشنهاد دیدنگار

بهترین سایت خرید قهوهدر انتها به این نکته توجه داشته باشید که، بهتر است قهوه خود را مثل مواد غذایی مصرفی خانه که در طول هفته یا حتی روز خرید می‌کنید، تهیه کنید. این موضوع بسیار مهم است که قهوه تازه باشد و آن کیفیت و حس خوب نوشیدن را به شما بدهد. اول سلیقه خود را بشناسید و بعد به مقدار زیاد خریداری کنید. حتماً از مشاوران فروش قهوه کمک بگیرید، تا بهترین را انتخاب کنید.

به نظر شما کدام قهوه مزه بهتری دارد؟ بهترین سایت خرید قهوه که تا به حال از آن خرید کردید، کدام است؟ از نظر شما توجه به کدام ویژگی هنگام خرید قهوه مهم‌تر است؟ اگر سایت‌های فروش قهوه را می‌شناسید که بهترین محصولات را به فروش می‌رسانند، ما را از نام آنها مطلع کنید. اگر این مقاله برای شما مفید بود آن را با دوستان قهوه‌دوست خود به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دسته بندی ها: