بهترین سایت های حقوقی در ایران

بهترین سایت های حقوقیاز روزی که قانون و مسائل حقوقی در زندگی بشر شکل گرفت و به نوعی هر چیزی با حساب و کتاب انجام شد، نظم هم در جامعه شکل گرفت. اما همواره یکی از نیازهای جامعه و افرادی که به نوعی با مسائل حقوقی درگیر هستند، خدمات مشاوره حقوقی و وکالت است. این موضوع در حالات مختلفی می‌تواند نیاز باشد و فرد لازم دارد تا مسائل خود را با فردی که تخصص این حوزه را دارد، مطرح کند.

در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های حقوقی را به شما معرفی کنیم که خدمات حقوقی را به بهترین نحو انجام می‌دهند و به نوعی مشاور افراد در مسیر امور حقوقی هستند. پس اگر شما هم به دنبال یک موسسه حقوقی درجه 1  در ایران هستید، خواندن این مقاله را از دست ندهید.

معرفی بهترین سایت های حقوقی

بهترین سایت های حقوقیبهترین سایت های حقوقی در ایران در کوتاه‌ترین زمان به ایجاد راهکار و حل مسائل قانونی شما می‌پردازند. ممکن است شما درگیر مسائلی مانند: تعیین ارث، کلاهبرداری، مهاجرت و … باشید. در این شرایط وکلای کاربلد می‌توانند با توانمندی شما را به هدف قانونی خود برسانند.

بهترین سایت های حقوقی دارای وکیل خانواده، وکیل ملکی، وکیل جرایم رایانه‌ای، وکالت جرائم علیه اموال و مالکیت، مواد مخدر و مشروبات الکلی و خدمات وکالتی اسناد تجاری و … هستند. از دیگر ویژگی‌های بهترین موسسه حقوقی در ایران می‌توان به امکان دریافت مشاوره رایگان، مشاوره تلفنی، امکان مقایسه حق‌المشاوره، امکان تکرار مشاوره و … اشاره کرد.

بهترین سایت های روانشناسی ایران

لیست بهترین سایت های حقوقی ایرانی

بهترین سایت های حقوقیدر لیست بهترین سایت های حقوقی ایرانی ، دیدنگار مجموعه‌ای از سایت‌ها را به شما معرفی می‌کند که می‌توانید با خیال راحت از خدمات آنها بهره ببرید. این سایت‌ها دارای ویژگی‌هایی که به آنها اشاره کردیم هستند. با استفاده از مشاوره رایگان هر یک از این سایت‌ها می‌توانید مشکل خود را مطرح کرده و در نهایت بهترین وکیل با قیمت مناسب را انتخاب کنید و به حق قانونی خود برسید. این لیست ترتیب خاصی ندارد و بعد از بررسی می‌توانید هر کدام را انتخاب کنید.

دادیاب

بهترین سایت های حقوقی

وب سایت دادیاب یکی از وب سایت‌های مطرح و استاندارد در حوزه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی و در لیست بهترین سایت های حقوقی ما است. در این وب سایت می‌توانید به صورت آنلاین مشاوره حقوقی داشته باشید و یا به صورت تلفنی با پشتیبانان وب سایت سوال خود را مطرح کنید. امکان پرسیدن سوالات حقوقی در این وب سایت به صورت رایگان فراهم شده است؛ می‌توانید با مراجعه به صفحه مخصوص آن، سوال خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ مشاوران حقوقی وب سایت باشید. همچنین می‌توانید در این صفحه با مطالعه سوالاتی که قبل‌تر پرسیده شده است، به حل مشکل خود بپردازید.

بهترین سایت های حقوقیوب سایت دادیاب خدمات مختلفی را مثل وکالت خانوادگی، وکیل ملکی، خدمات وکالتی اسناد تجاری، وکیل برای جرایم رایانه‌ای، وکالت جرایم علیه اموال و مالکیت، مواد مخدر و مشروبات الکلی را بر عهده می‌گیرد. در این وب سایت می‌توانید به صورت مستقیم وکالت پرونده حقوقی خود را به یکی از وکلای موجود در وب سایت سپرده و با پرداخت هزینه موضوع خود را برطرف کنید. در صفحه جستجوی وکیل در وب سایت قادر خواهید بود تا وکلای مختلفی را مشاهده کرده و با ثبت نام در دادیاب می‌توانید با آنها ارتباط بگیرید.

بهترین سایت های حقوقیدر پروفایل هر کدام از آنها سوابق و اطلاعاتی مختصر در رابطه با شخص وکیل وجود خواهد داشت. همچنین وب سایت دادیاب مواردی را به عنوان ویژه‌های دادیاب به نمایش کاربران گذاشته و به صورت تخفیف‌های ویژه آنها را به فروش می‌رساند. این موارد شامل خدمات مختلفی مثل حضور وکیل در جلسه انعقاد قرارداد، بررسی حقوق کسب و کار، بررسی و مطالعه قرار داد و موارد مختلف دیگری است، که می‌توانید آنها را خریداری کرده و از آنها استفاده کنید.

وب سایت دادیاب دارای بخشی به عنوان بلاگ نیز می‌باشد؛ که مطالب مختلفی را در رابطه با مسائل حقوقی و مشاوره مربوط به وکالت در آن منتشر می‌کند و می‌تواند برای شما مفید باشد. راه‌های ارتباطی اصلی در دادیاب تماس تلفنی است.

وکیلوند

بهترین سایت های حقوقی

سایت بعدی در لیست بهترین سایت های حقوقی ایرانی وکیلوند است. این وب سایت مشاوره حقوقی آنلاین انجام می‌دهد که به صورت تلفنی و متنی می‌توانید در ارتباط باشید. همچون وب سایت قبلی بخشی به عنوان پرسش و پاسخ در وب سایت وجود دارد که می‌توانید در آن متن پرسش خود را ارسال کرده و منتظر جواب  وکلا باشید. همچنین خدمات دیگری که وکیلوند در اختیار شما خواهد گذاشت، نمایش وکلا و کارشناسان است که می‌توانید با کلیک بر روی پروفایل هر کدام اطلاعات کاملی در رابطه با سابقه کاری آن وکیل دریافت کنید. با ثبت نام در وب سایت و پرداخت هزینه می‌توانید به صورت مستقیم با هر کدام از افرادی که مدنظر دارید مشاوره تلفنی داشته باشید.

بهترین سایت های حقوقیخدمت جالب دیگری که وب سایت وکیلوند در اختیار کاربران خود قرار داده است؛ جداول محاسبات حقوقی است که شامل موارد مختلفی مثل نرخ مهریه، نیم عشر دولتی، حق الزحمه داوری، دیه و موارد مختلف دیگری است. با مراجعه به صفحه مربوط به هر کدام و وارد کردن اطلاعات خود، میزان هزینه حقوقی مربوطه را مشاهده کنید. این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان مرکزی است. راه ارتباطی با پشتیبانی وب سایت تماس تلفنی می‌باشد. بخش دیگری با عنوان مقالات در این وب سایت وجود دارد که به انتشار مطالب مختلفی در حوزه حقوقی می‌پردازد و می‌تواند برای کاربران مفید فایده باشد.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

وکلای تلفنی

بهترین سایت های حقوقی

این وب سایت خدمات مختلفی را در حوزه حقوقی و خدمات وکلا ارائه می‌دهد. در این وب سایت شما قادر خواهید بود تا خدماتی مثل نگارش انواع دادخواست و شکایت نامه، مشاوره حقوقی، خدمات ثبت شرکت و موارد مختلف دیگری را دریافت کنید. این وب سایت دارای خدمات مشاوره حقوقی رایگان با وکلا می‌باشد که باید برای استفاده از آن در وب سایت ثبت نام کرده باشید. این وب سایت دارای راه‌های ارتباطی مختلفی مثل پشتیبانی آنلاین در خود وب سایت و ارتباط در شبکه‌های پیام رسان اجتماعی مثل واتساپ می‌باشد.

بهترین سایت های حقوقیوب سایت وکلای تلفنی دارای وکلای مختلفی با رزومه های متنوع می‌باشد، که می‌توانید با پرداخت هزینه و انتخاب نوع مشاوره خود با هر کدام از آنها ارتباط بگیرید. این وب سایت نیز مشابه وب سایت‌های دیگر امکان پرسش و پاسخ را برای کاربران خود فراهم کرده است؛ می‌توانید سوال حقوقی خود را مطرح کرده و منتظر پاسخ وکلای مربوطه باشید. در بسیاری از موارد پرسش و پاسخ‌هایی که در وب سایت مطرح می‌شود می‌تواند راهگشای مناسبی برای افراد دیگر باشد و به حل مسائل حقوقی آنها کمک کند. از لحاظ راه‌های پشتیبانی و هزینه‌های مربوط به مشاوره حقوقی این وب سایت نسبت به سایت‌های دیگر کمی مناسب‌تر می‌باشد.

بهترین سایت های حقوقیوب سایت وکلای تلفنی دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و سابقه فعالیت آن به سال ۹۱ باز می‌گردد. این وب سایت بیش از ۱۰ سال سابقه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین را دارد و به نوعی یکی از اولین وب سایت‌های فعال در حوزه خدمات حقوقی می‌باشد؛ به همین علت به عنوان یکی از بهترین سایت های حقوقی ایرانی شناخته می‌شود.

داداپ

بهترین سایت های حقوقی

وب سایت بعدی در حوزه خدمات حقوقی داداپ است. خدمات مختلفی را در حوزه انتخاب وکیل، تنظیم اظهارنامه، مشاوره حقوقی آنلاین، تنظیم دادخواست و انواع مشاوره حقوقی حضوری را انجام می‌دهد. در این وب سایت مشاوره رایگان نیز انجام می‌شود که البته نیاز به ثبت نام و مطرح کردن پرسش خود در وب سایت دارد. علاوه بر آن امکان مشاوره تلفنی و آنلاین وجود خواهد داشت که شامل پرداخت هزینه می‌شود. در این وب سایت پرسش و پاسخ‌های مختلفی در حوزه‌های متنوع حقوقی مطرح شده است که می‌توانید با مراجعه به صفحه هر کدام از آنها پاسخ مربوطه خود را مطالعه کنید.

بهترین سایت های حقوقیخدمات وکالتی که در این وب سایت ارائه می‌شود شامل خانواده، ملکی، مهریه، طلاق، سرقت و موارد دیگر است. داداپ با نام تجاری “موسسه حقوقی منشور دیدگاه سوم” فعالیت می‌کند و بستری را برای دسترسی سریع و آسان مردم به وکلا و اخذ مشاوره حقوقی فراهم کرده است. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی، نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال و عضویت اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی می‌باشد.

وب سایت داداپ دارای اپلیکیشن تلفن همراه نیز هست که ار پلتفرم های مربوطه قابل دانلود میباشد. با نصب اپلیکیشن میتوانید با توجه به موقعیت مکانی خودتان، نزدیکترین وکلای موجود به خود را مشاهده کرده و درخواست مشاوره از آن‌ها را داشته باشید.

بنیاد وکلا

بهترین سایت های حقوقی

وب سایت بعدی در لیست بهترین سایت های حقوقی در ایران بنیاد وکلا است. این وب سایت نیز یکی از معتبرترین وب سایت‌های مربوط به خدمات وکالت و مشاوره حقوقی می‌باشد. در این وب سایت مشاوره حقوقی تلفنی، مشاوره حقوقی آنلاین و همچنین مشاوره حضوری ارائه می‌شود. می‌توانید شکایات مختلف خود را در این وب سایت تنظیم کنید، همچنین بر اساس تخصص و یا استان مورد نظر خود وکلایی را با توجه به موضوع حقوقی خود جستجو کنید. در صفحه اصلی وب سایت پرسش و پاسخ‎های مختلفی قرار گرفته است که افراد، سوالات مربوطه خود را پرسیده و وکلا پاسخ آنها را خواهند داد.

بهترین سایت های حقوقیامکان جالب دیگر بنیاد وکلا این است که، می‌توانید با متخصصینی که آنلاین هستند شروع به گفتگو کنید. البته برای این موضوع لازم است تا در وب سایت ثبت نام کرده و هزینه مربوطه را پرداخت کرده باشید. با مراجعه به پروفایل هر کدام از وکلا می‌توانید گزارش عملکرد آنها و اطلاعاتی درباره تخصص آنها کسب کنید. وب سایت بنیاد وکلا دارای راه‌های پشتیبانی شامل تلفن‌های تماس و همچنین ارتباط در شبکه اجتماعی واتساپ می‌باشد.

بهترین سایت های حقوقیوکلایی که در طول مدت زمان‌های مختلف فعالیت مناسبی را در این وب سایت انجام داده باشند، به عنوان متخصصین هفتگی و روزانه در این وب سایت معرفی می‌شوند. این موضوع به نوعی به افراد دیگر کمک می‌کند تا بتوانند افراد مناسب‌تر را شناسایی کرده و برای رفع موضوع حقوقی خود انتخاب کنند.

بهترین سایت های ایرانی

گروه میزان

بهترین سایت های حقوقی

این وب سایت یکی از مرجع‌های اصلی و کامل در رابطه با انواع خدمات و اطلاعات حقوقی است. خدماتی که در وب سایت گروه میزان ارائه می‌شود، انواع مشاوره حقوقی، پرسش و پاسخ‌های حقوقی، حقوق مربوط به کسب و کار، آموزش‌های تخصصی حقوق، کارگاه‌های آموزشی، تکنیک‌های ارتباط با افراد و معرفی نمونه پرونده‌های حقوقی می‌باشد. وکلایی که در گروه میزان مشاوره حقوقی می‌دهند دارای سه ویژگی هستند:

  • عضویت در کانون وکلا
  • سابقه بیش از ۱۰ سال فعالیت حرفه‌ای
  • باز کردن زمان‌هایی در برنامه روزانه برای تماس با کاربران وب سایت

بهترین سایت های حقوقیهمانطور که اشاره کردیم، این وب سایت دارای قسمت پرسش و پاسخ هم می‌باشد که در دسته‌بندی‌های مختلف به صورت جداگانه ارائه می‌شود و افراد سوالات خود را مطرح کرده و وکلای مربوطه که تخصص آن مورد را دارند، پاسخ‌دهی را انجام خواهند داد. در گروه میزان می‌توانید درخواست مشاوره خود را به صورت فرم در وب سایت پرکرده و ارائه کنید. یا با ارتباط تلفنی از طریق تلفن‌های تماس وب سایت این کار را انجام دهید.

قسمت آموزش تخصصی حقوق دسته‌بندی‌های زیادی را در این وب‌سایت شامل می‌شود و در هر حوزه مقالات و مطالب مختلفی نوشته و منتشر شده که می‌تواند به علاقه‌مندان این حوزه کمک زیادی کند. همچنین کارگاه‌های آموزشی برای وکلا در این وب سایت ارائه شده که می‌توانید برای ثبت نام در آنها از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت اقدام کنید.

بهترین سایت های حقوقینمونه پرونده‌های حقوقی که روی آنها کار شده است، در این وب سایت وجود دارد و در دسته‌بندی‌های مختلف خانواده، کیفری، ثبتی، تجاری و حقوقی وجود دارد و قابل مطالعه می‌باشد. وب سایت گروه میزان کتاب‌هایی را نیز در رابطه با موضوعات حقوقی و وکالت در وب‌ سایت منتشر کرده و به معرفی آنها پرداخته است. گروه میزان دارای اپلیکیشن موبایل نیز می‌باشد که از پلتفرم‌های مربوطه قابل دانلود و استفاده خواهد بود.

بهترین سایت های استخدام

بهترین موسسه حقوقی در ایران کدام است؟

بهترین سایت های حقوقیبا بررسی موسساتی که در لیست بهترین سایت‌ های حقوقی به شما معرفی کردیم، تا حدی متوجه شده‌اید که مناسب‌ترین سایت و در واقع وکلا، برای انجام و رفع مشکل شما کدام است. تخصص وکیل و سابقه موسسه کمک می‌کند که دید بهتری نسبت به انتخاب وکیل داشته باشید. اعتماد به موسسه حقوقی در ایران موضوع مهمی است که باید در نظر داشته باشید. موسساتی که به شما معرفی کردیم قابل اعتماد هستند و می‌توانید پرونده حقوقی خود را به آنها بسپارید.

شما تا به حال درگیر پرونده‌های حقوقی بوده‌اید؟ از نظر شما مهم‌ترین ویژگی یک موسسه حقوقی خوب چیست؟ آیا وکیل و یا موسسه حقوقی می‌شناسید که در زمینه‌های مختلف بتواند کمک کند؟ حتماً نام آنها را برای ما بنوییسید. اگر این مقاله برای شما کارساز بود، آن را برای دوستانتان بفرستید تا مشکل آنها هم به بهترین شکل برطرف شود.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.