درباره ی ما

تعمیرگاه دیدنگار

تعمیرگاه تخصصی دیدنگار از سال 1390 با بهترین تکنسین‌ها فعالیت خود را آغاز کرده است. ارائه خدمات تخصصی به عکاسان و فیلمبرداران و جلب رضایت مشتریان از اهداف اصلی تعمیرگاه دوربین دیدنگار است. شاید از نگاه شما تعمیرات دوربین و تجهیزات عکاسی چندان به صرفه نباشد، اما فراموش نکنید با توجه به نوسانات قیمت در بازار و افزایش قیمت دوربین عکاسی و فیلمبرداری و تجهیزات جانبی و نورپردازی، تعمیر این لوازم می‌تواند عملی هوشمندانه باشد.

ما در مرکز تعمیرات دوربین عکاسی دیدنگار چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

ما در تعمیرگاه دیدنگار علاوه بر تعمیرات تخصصی دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری کانن، تعمیر دوربین عکاسی پاناسونیک، نیکون، سونی و … انواع لنزهای شما، تجهیزات نورپردازی، تجهیزات صدا و حتی سه پایه دوربینتان را هم تعمیر می‌کنیم. بهره‌مندی از تعمیرکاران مجرب و کاربلد، استفاده از لوازم اصلی و اورجینال، سرعت بالا در انجام تعمیرات، قیمت مناسب و … تنها بخشی از خدمات تخصصی ما برای شماست. در نظر داشته باشید گاهی تعمیر قطعات دوربین و یا لوازم جانبی کارساز نخواهد بود و نیاز به تعویض قطعات امری ضروری است؛ در این شرایط چه جایی برای تعمیر بهتر از یک مجموعه باسابقه در امور فروش و تعمیر که قطعات اورجینال در اختیارتان قرار می‌دهد؟

بهترین تعمیرگاه دوربین عکاسی در تهران

شناخت بهترین تعمیرگاه دوربین عکاسی در تهران با توجه به فضای رقابتی شاید کمی مشکل باشد؛ تعمیرگاه دیدنگار بخشی از مجموعه بزرگ دیدنگار است که در حال حاضر بیش از یک دهه فعالیت می‌کند و شامل فروشگاه، آموزشگاه عکاسی و تعمیرگاه تخصصی می‌شود. بنابراین ارائه بهترین خدمات زیر نظر تیم باتجربه و حرفه‌ای در محیط مجهز و بروز می‌تواند خیال شما را از هر نظر راحت کند.

مراحل تعمیر دوربین در تعمیرگاه دیدنگار

دسترسی حضوری آسان به مرکز تعمیر دوربین عکاسی دیدنگار در شهر تهران و امکان ارسال محصول خراب شما به صورت غیرحضوری یک امتیاز برای همه عکاسان و فیلمبرداران در سراسر ایران به شمار می‌آید. به راحتی می‌توانید با تیم تعمیرات دوربین عکاسی ما در ارتباط باشید، مشکل دوربین و تجهیزات خود را گزارش دهید، تکنسین‌ها به صورت رایگان در مشاوره اولیه مواردی را که ممکن است به دست خودتان برطرف شود را به شما توضیح می‌دهند. اگر خرابی محصول شما نیاز به تعمیر توسط متخصص داشته باشد، پذیرش شما انجام خواهد شد و محصولتان پس از دریافت وارد پروسه تعمیر می‌شود. برآورد زمان پیش‌بینی تا اتمام تعمیر و هزینه تعمیر بعد از بررسی عیب دوربین و میزان خرابی محصول به شما اطلاع داده می‌شود و در صورت تایید تعمیر تخصصی توسط تکنسین‌ها آغاز می‌شود. بعد برطرف شدن مشکل با تعمیر و یا تعویض قطعات و چک نهایی، محصول آماده استفاده است و تنها کافی‌ست به صورت حضوری و یا غیرحضوری دوربینتان را تحویل بگیرید.

ما گام به گام همراه شما هستیم تا با صرف هزینه کمتر و آرامش خاطر بیشتر نسبت به تعمیر دوربین فیلمبرداری و عکاسی و یا تجهیزات جانبی اقدام کنید. همانطور که اشاره کردیم بهره‌مندی از تعمیرکاران مجرب و آموزش‌دیده و ضمانت قطعات و ارائه بهترین خدمات افتخار ماست. در هر زمان آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان هستیم.