بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا ✈️ 

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا که سالانه داوطلبان زیادی را برای مهاجرت به خود جذب می‌کنند کشور کانادا می‌باشد. مهاجرت به کانادا می‌تواند با اهداف مختلفی مانند مهاجرت برای زندگی، مهاجرت تحصیلی یا مهاجرت کاری صورت گیرد. افزایش روز افزون تعداد داوطلبانی که قصد مهاجرت به کشور کانادا را دارند سبب شده تا موسسات مهاجرتی زیادی در زمینه‌ امور مهاجرت به ویژه مهاجرت به کشور کانادا فعالیت داشته باشند. به واسطه‌ عدم آشنایی داوطلبان ایرانی با قانون و شرایط زندگی در کشور کانادا لازم است تا برای مهاجرت با مشاوران متخصصی مشورت کنند. از همین رو باید به دنبال بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا برای اخذ ویزا و دریافت مشاوره‌های پیش از مهاجرت باشند.

در این مقاله قصد داریم تا با تعدادی از بهترین موسسات مهاجرتی کانادا آشنا شویم، اما پیش از آن بد نیست تا با ویژگی‌های بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا آشنا شویم. شاید شما هم به فکر مهاجرت به کشور کانادا باشید، پس خواندن این مقاله را پیش از اقدام از دست ندهید.

ویژگی‌های بهترین موسسه مهاجرتی به کانادا

یک موسسه‌ مهاجرتی مجرب برای این که بتواند در لیست بهترین موسسات مهاجرتی به کانادا شناخته شود، باید فاکتورهای زیر را داشته باشد.

فعالیت زیر نظر وزارت علوم

موسسات که در جهت مهاجرت تحصیلی به کانادا فعالیت می‌کنند باید مورد تایید وزارت علوم بوده و نام آن‌ها در لیست سالانه‌ موسسات مهاجرتی مجاز موجود در سایت وزارت علوم منتشر شده باشد.

دارا بودن پروانه‌ فعالیت | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

یک موسسه‌ مهاجرتی خوب باید مجوز و پروانه‌ فعالیت حقیقی و حقوقی در زمینه‌ امور مهاجرتی را داشته باشد و لازم است پروانه‌ فعالیت در معرض دید همگان قرار گیرد. بدیهی‌ست که انجام یک عمل بسیار قانونمند مانند مهاجرت، بدون کسب پروانه فعالیت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

بهره‌مندی از وکلای مجاز

از آن‌جایی که مهاجرت به کانادا یک امر کاملا قانونی و بر پایه‌ علم حقوق می‌باشد، باید توسط یک فرد متخصص در این زمینه انجام شد. بر همین اساس موسسات مهاجرتی کانادا باید از وکلای دادگستری مجاز و متخصص در این زمینه بهره ببرند. وکلای مجاز باید عضو انجمن Canadian Provincial and territorial law society بوده و یا جزو اعضای Notary استان کبک کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec هستند باشند. همچنین این وکلا می‌تواند از بین مشاورین عضو شورای قانون‌گذاری مهاجرت کانادا انتخاب شوند.

برخورداری از هویت و برند | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

یک موسسه‌ مهاجرتی با کیفیت باید دارای مکانی ثابت و تلفن‌های ثابت باشد و برای آن لوگوی معتبر و سایت قابل اعتماد در نظر گرفته شده باشد. کاملا مشخص است که امر بزرگی مانند مهاجرت نمی‌تواند با استفاده از یک صفحه‌ اینستاگرام یا یک تلفن همراه صورت گیرد.

ارائه‌ مشاوره‌ غیرمشروط

برای مهاجرت به کانادا متقاضیان باید براساس شرایط و امکانات خود دست به انتخاب و تصمیم‌گیری بزنند. بنابراین باید موسسات مهاجرتی مشاوره‌های معقول و صادقانه‌ای را در اختیار داوطلبان قرار دهند مشاوره‌های ارائه شده باید متناسب با نیازهای متقاضی باشد.

عملکرد به‌روز | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

یک موسسه‌ مهاجرتی خوب باید علیرغم فعالیت طولانی مدت در زمینه‌ امور مهاجرتی، به جدیدترین قانون‌ها و اطلاعات مهاجرتی نیز دسترسی داشته باشد. در واقع این موسسات باید از قوانین و شرایط مهاجرتی و شرایط اقتصادی و فرهنگی کشور مقصد که می‌تواند در روند مهاجرت داوطلبین تاثیرگذار باشد مطلع بوده و متقاضیان را نیز نسبت به این شرایط آگاه کنند.

تخصص در مهاجرت به کانادا

مهمترین فاکتوری که یک موسسه مهاجرتی به کانادا باید در اختیار داشته باشد، تخصص داشتن در زمینه مهاجرت به این کشور است.

خرید ملک در ترکیه

بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

حال که با ویژگی‌های بهترین موسسات مهاجرتی به کانادا آشنا شدیم نوبت به آن می‌رسد تا تعدادی از این موسسات را معرفی کنیم. برای مراجعه به هر یک از این دفاتر می‌توانید با توجه به موقعیت مکانی خود اقدام کنید. تمامی موسساتی که در لیست برای شما آوردیم معتبر هستند و می‌توانید با خیال راحت مراحل مهاجرت را با آنها طی کنید.

موسسه‌ مهاجرت به کانادا ادیسه

دفتر مهاجرتی به کانادا

موسسه‌ مهاجرت به کانادا ادیسه که تحت عنوان West Coast Odyssey Enterprise Inc نیز شناخته می‌شود یکی از معتبرترین موسسات در زمینه مهاجرت به کشور کانادا بوده که از مشاورین مهاجرتی و حقوقی متخصص و همچنین وکلای رسمی عضو انجمن مهاجرت کانادا بهره می‌برد. این موسسه اولین بار در سال 2004 در ونکوور تاسیس شد و پس از آن برای سهولت در ارائه‌ خدمات مهاجرتی به افتتاح یک دفتر بین‌المللی در تهران نیز پرداخت.

موسسه‌ مهاجرتی ادیسه دارای دفاتر معتبر زیادی در شهرهایی مانند دبی، مشهد، شیراز، اصفهان، تورنتو و… بوده و علاوه بر مهاجرت به کانادا در زمینه‌ ارائه‌ خدمات مهاجرتی به کشورهایی مانند آلمان، استرالیا، آمریکا، مجارستان و یونان نیز فعالیت می‌کند.

موسسه‌ مهاجرت به کانادا سیم آخر (جردن) | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از موفق‌ترین موسسات مهاجرت به کانادا در شهر تهران موسسه مهاجرت به کانادا سیم آخر بوده که دارای بیش از 2000 پرونده‌ موفق در زمینه‌ مهاجرت تحصیلی به کانادا در کمتر از 5 سال می‌باشد. مشاورین فعال در موسسه مهاجرتی سیم آخر متناسب با سوابق تحصیلی دانشجویان مشاوره‌های رایگانی را در اختیار آن‌ها قرار داده و نسبت به انتخاب بهترین رشته و دانشگاه به آنان کمک می‌کنند. همچنین امکان پیگیری امور مهاجرتی تحصیلی تا پایان کار توسط این موسسه وجود دارد. بدیهی است که پیگیری امور توسط موسسه سیم آخر می‌تواند در سرعت بخشیدن به انجام امور و اطمبنان بیشتر به فرآیند مهاجرت موثر باشد.

موسسه مهاجرت به کانادا ویزا موندیال

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از شرکت‌های کانادایی که در استان کبک کانادا به ثبت رسیده موسسه‌ مهاجرتی ویزا موندیال می‌باشد. زمینه‌ فعالیت این موسسه ارائه‌ خدمات کاریابی بین‌المللی و بورس‌های تحصیلی بوده و از متخصصین خبره‌ای در زمینه‌ امور مهاجرتی بهره می‌برد. شرکت مهاجرت به کانادا ویزا موندیال علاوه بر اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی از اکثر نقاط دنیا، در زمینه‌ مهاجرت کاری و همچنین کاریابی و ثبت‌نام متقاضانی در دانشگاه‌های خارج از کشور نیز فعال است. اگرچه این موسسه دارای شعبه فعالی در ایران نیست اما با موسسات ایرانی زیادی همکاری نزدیکی داشته و علاوه بر ایران به متقاضیان مهاجرت از کشورهای هند، نپال، ترکیه و ایتالیا به کانادا نیز کمک می‌کند.

موسسه‌ مهاجرت به کانادا پاد | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از تخصصی‌ترین و باتجربه‌ترین موسسات ارائه‌ خدمات مهاجرتی به کانادا موسسه‌ مهاجرت به کانادا پاد بوده که توسط وکیلان خبره‌ امر مهاجرت اداره می‌گردد. این موسسه مهاجرتی وکیلان قعال در موسسه مهاجرتی پاد در زمینه‌ دریافت انواع ویزا، اخذ اقامت دائم، اخذ اقامت موقت و دیگر امور مربوط به مهاجرت به کانادا به متقاضیان کمک می‌کنند.

خرید ملک در دبی

موسسه‌ مهاجرت به کانادا بالدانو (خیابان بهشتی)

دفتر مهاجرتی به کانادا

از دیگر موسسات معتبر فعال در زمینه‌ مهاجرت به کانادا می‌توان به مووسه بالدانو اشاره کرد که دفتر مرکزی این موسسه در کانادا تاسیس و به ثبت رسیده است، اما دفاتر رسمی آن در ایران در خیابان بهشتی تهران قرار دارد. از جمله خدمات ارائه شده توسط موسسه‌ مهاجرتی بالدانو می‌توان به خدمات اخذ پذیرش تحصیلی، اخذ انواع ویزا، ثبت شرکت، ایجاد شعبه در کانادا، دریافت مجوزهای کاری از قبیل جاب‌آفر و خرید بیزینس اشاره کرد. مشاوران و وکیلان فعال در موسسه‌ مهاجرتی بالدانو مشاوره‌های صادقانه‌ای را در زمینه‌ امور مهاجرتی به متقاضیان داده و به دریافت هزینه‌ها به صورت مرحله به مرحله‌ و پس از اجرای موفق هر مرحله می‌پردازند. این موسسه‌ی مهاجرتی دارای دو دهه تجربه در زمینه‌ اخذ ویزا بوده و از وکیلان رسمی با سوابق طولانی مدت در زمینه امر مهاجرت بهره می‌برد.

موسسه‌ مهاجرت به کانادا گنجی | بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از موسسات معتبر مهاجرت به کانادا موسسه‌ مهاجرتی گنجی بوده که توسط آقای گنجی که از وکیلان رسمی مهاجرت به کانادا است اداره می‌شود. این موسسه دارایی پرونده‌های موفق زیادی در زمینه مهاجرت به کانادا بوده که می‌تواند فرآیند مهاجرت را برای متقاضیان آسان سازد. مدیر موسسه‌ مهاجرتی گنجی یکی از اعضای سازمان مهاجرت کانادا بوده و موفق به ثبت شرکت در ایران و کانادا شده است.

موسسه مهاجرت به کانادا ITC

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از معتبرترین موسسات مهاجرت به کانادا موسسه‌ ITC بوده که در زمینه‌ مهاجرت به کانادا و اخذ اقامت و پاسپورت این کشور و کشورهای دیگر فعال است. این شرکت فعالیت خود را از سال 1998 در شهر تورنتو آغاز کرده و جزو فعال‌ترین دفاتر مهاجرتی دنیا به مشار می‌آید. کارشناسان فعال در موسسه‌ مهاجرتی ITC از تخصص و تجربه‌ فراوانی در زمینه‌ امور مهاجرتی برخوردار بوده که می‌توانند فرآیند مهاجرت را برای متقاضیان ایرانی و دیگر ملیت‌ها آسان سازند.

موسسه‌ مهاجرت به کانادا ایلیا | بهترین دفتر مهاجرتی به کاناد

دفتر مهاجرتی به کانادا

یکی از برترین موسسات مهاجرت به کانادا، موسسه‌ ایلیا بوده که دارای فعالیت قانونی در ایران و کانادا می‌باشد. این موسسه موفق به اخذ مجوز رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده و همچنین به صورت قانونی و تحت قوانین اداره مهاجرت کانادا مشغول به فعالیت می‌باشد. از جمله خدمات ارائه شده توسط موسسه‌ مهاجرتی ایلیا می‌توان به اخذ پذیرش تحصیلی، کمک به متقاضیان برای رسیدن به کار مورد نظر خود با حقوق مناسب، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی و… اشاره کرد.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

انتخاب بهترین دفتر مهاجرتی به کانادا

کشور کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا بوده که سالانه متقاضیان زیادی را از ایران و سایر کشورها به خود جذب می‌کند. فرآیند مهاجرت به کانادا یک فرآیند بسیار قانونمند بوده که همین امر ضرورت کمک گرفتن از متخصصان امر مهاجرت را افزایش می‌دهد. افزایش متقاضیان مهاجرت به کشور کانادا سبب تاسیس موسسات مهاجرتی زیادی شده که به صورت تخصصی در زمینه‌ مهاجرت به کانادا فعال هستند.

شما قصد مهاجرت به کدام کشور را دارید؟ آیا برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده‌اید یا در ابتدای راه هستید و به دنبال یک موسسه معتبر می‌گردید؟ به نظرتان بهترین ویژگی یک دفتر مهاجرتی به کانادا که حرفه‌ای عمل می‌کند چیست؟ آیا تجربه نامطلوبی زمان مراجعه به موسسات نامعتبر داشته و متضرر شده‌اید؟ از چالش‌ها و تجربیات خود برای ما بنویسید و اگر دوستانتان هم به دنبال یک دفتر مهاجرتی قابل اعتماد می‌گردند، این مقاله را برایشان بفرستید تا بهره‌مند شوند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین آژانس مسافرتی تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.