بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانبرخی افراد از پزشکان معتمد و ماهر را می‌شناسند و به محض نیاز به آن‌ها مراجعه می‌کنند. برخی هم به روش سنتی عمل می‌کنند و از دوستان و آشنایان خود آدرس مطب دکتر مدنظر خود را جستجو می‌کنند. اما در عصر فناوری و اطلاعات می‌توان خیلی بهتر به جستجو پرداخت. در این متن از دیدنگار قصد داریم ببهترین سایت های نوبت دهی پزشکان را خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. با شناخت این سایت‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن بدون معطلی در مطب‌های شلوغ می‌توانید با محل کار پزشکان در ارتباط باشید و ویزیت شوید.

ویژگی‌های بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانلیست دیدنگار از بهترین سایت‌های نوبت‌دهی پزشکان همگی از نماد اعتماد الکترونیکی برخوردار هستند. پس هیچ نگرانی از بابت اعتبار سایت‌ها نیست. پس اولین مشخصه‌ایی که می‌توان از آن یاد کرد همین نماد است که دیدن آن در پای سایت ضروری است. اگر بخواهیم به طور کلی به دیگر ویژگی‌هایِ ببهترین سایت های نوبت دهی پزشکان اشاره کنیم:

 • دیتابیس یا بانک اطلاعاتی با تعداد پزشک و مراکز خدمات درمانی متعدد
 • رابط کاربری آسان وب سایت
 • امکان مشاوره تلفنی و متنی
 • پشتیبانی از اپلیکیشن‌های تلفن همراه
 • اطلاعات تکمیلی از پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکاناما شاید نکته کلیدی برای کاربران، امکان دیدن نظرات دیگران در رابطه با پزشکان است. به هر حال پزشکی دانشی است که نیاز به مهارت و تجربه هم دارد. از همین رو بوده که تا پیش از این ما تمایل داشتیم پزشک خود را از بین افرادی انتخاب کنیم که افراد از آن‌ها نتیجه گرفته‌اند. این مشخصه خصوصاً در مورد برخی بیماری‌ها، نظیر بیماری‌های گوارشی بااهمیت‌تر حس می‌شود. خب بعد از شناخت ویژگی‌های بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان برویم سراغ لیست پرکاربرد امروز!

بهترین فروشگاه های اینترنتی کتاب

سایت نوبت دات آی آربهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

نوبت دات آی آر از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان در ایران

از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان در ایران، نوبت دات آی آر است. سایت جمع و جور و ساده‌ای که بانک اطلاعاتی پر پیمانی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کار کردن با آن به خاطر سر و شکل ساده برای عموم کاربران راحت است و افراد با کم‌ترین دانش ممکن از وب‌گردی می‌توانند هدف خود را جستجو کنند.

امکان جستجوی سریع و آسان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانهمانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید شما در صفحه اصلی سایت نوبت دات آی آر شاهد چند بخش اساسی هستید. در نوار جستجو می‌توانید عنوان تخصص و شهر مدنظر را سرچ بزنید. همچنین می‌توانید در نوار ابزار سمت راست شهر و محله مدنظر را انتخاب کنید تا پزشکانی که خود را در سامانه ثبت کرده‌اند را مشاهده کنید. همچنین در صورتی که به دنبال تخصص خاصی هستید، می‌توانید از بخشی که زیر همین نوار ابزار بوده و به وضوح در تصویر قابل مشاهده است، اقدام کنید.

رتبه‌بندی پزشکان توسط مراجعین

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانپزشکان در این سایت با توجه به مراجعه‌کنندگان امتیاز می‌گیرند و می‌توانید لیستی از بهترین‌ها را با توجه به شهر و منطقه انتخابی مشاهده کنید. نوبت‌دهی با توجه به پزشک ممکن است اینترنتی، تلفنی یا هر دوی این‌ها باشد.

در کنار عکس پزشکان،‌ شاهد آیکون‌های اینستاگرام و تلگرام هستیم. پزشکانی که هر یک از این آدرس‌ها را ثبت کنند، چنین آیکونی در کنار تصویرشان ثبت می‌شود و برخی هم اصلاً اکانتی در این شبکه‌های اجتماعی ندارند.

ورود به پروفایل پزشک و اطلاع از نظرات دیگران

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب سایت نوبت‌دهی پزشکان نوبت دات آی آر، برخورداری پزشکان از چیزی مشابه با صفحات شبکه‌های اجتماعی است. بی‌هدف و تصادفی روی یکی از پروفایل‌ها کلیک کردیم تا با مثال شما را با این بخش آشنا کنیم.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانصفحات پزشکان با کلی اطلاعات مفید

در بالا سمت راست نام پزشک، تعداد فالوئرها، شماره نظام پزشکی و تصویر پروفایل او را می‌توانیم ببینیم. شما می‌توانید با ثبت نام در سایت نوبت دات آی آر پزشکان مورد علاقه‌تان را دنبال کنید. همچنین در صورتی که پزشک دوره خاصی را پاس کرده باشد، می‌توانیم از آن مطلع باشیم که در مثال ما پزشک دوره فلوشیپ را بعد از اخذ تخصص گذارنده است.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکاندر سمت چپ شاهد نوبت‌دهی هستیم. می‌توانید از اولین نوبت آزاد، ساعات حضور و تعداد نوبت خالی باخبر شوید. در زیر این بخش‌ها شاهد یک کادر از نظرات مراجعه‌کنندگان و امتیازاتی که به او داده‌اند، هستیم.

از دیگر امکاناتِ این صفحه:

 • اطلاعات تکمیلی پزشک
 • آدرس و شماره تلفن و ساعت کاری مطب
 • تصاویری از پزشک
 • پزشکانی که پزشک را توصیه می‌کنند

تمام این امکانات و همچنین پرسش و پاسخ پزشکی باعث می‌شود تا دیدنگار این سایت یعنی نوبت دات آی آر را یکی از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان معرفی کند.

سایت نوبت دهی پزشکان پذیرش 24

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانسایت نوبت دهی پزشکان پذیرش 24

یکی دیگر از پیشنهادات دیدنگار برای بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان ، پذیرش 24 است. این سایت در مقایسه با نوبت دات آی آر سر و وضعی خلوت‌تر دارد. در ادامه خواهیم دید که چه امکاناتی برای کاربران خود مهیا می‌کند.

یکی از مشخصه‌های پذیرش 24 امکان مشاوره آنلاین پزشکی است. مشاوره آنلاین به این شکل است که شما پزشک مدنظر خود را انتخاب می‌کنید، نوبت مشاوره ثبت می‌کنید و در موعد مقرر از سمت مرکز با شما تماس برقرار خواهد شد. همچنین می‌توان به جای مشاوره تلفنی از مشاوره متنی بهره برد. باید اشاره کنیم در هر دو مشاوره امکان ارسال مستندات، آزمایش‌ها و تصاویر نیز ممکن می‌باشد.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانهزینه مطابق با درجه‌ پزشک و مدت زمان مکالمه تعیین می‌شود. می‌توان قیمت‌ها را در پروفایل پزشکان مشاهده کرد. می‌توان پزشکان آنلاین و آماده مشاوره را هم مشاهده کرد که در مواقع اضطرار به کار می‌آید.

 • ضمانت بازگشت وجه
 • تضمین و تعهد در دریافت پاسخ کامل

از دیگر امکاناتِ‌ خاص پذیرش 24 دریافت اپلیکیشن اندروید یا iOS است که نشان از به روز بودن موسسان وب سایت دارد. از یک نوار ابزار جستجو هم برخوردار است که می‌توان بر اساس موقعیت مکانی به جستجوی پزشکان پرداخت. همچنین شاهد یک مجله سلامتی در این سایت نوبت دهی هستیم. باید به پشتیبانی آنلاین هم اشاره کنیم که می‌تواند در برخی شرایط کارساز باشد.

بهترین سایت های سفر

دکترتو نوبت دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین پزشکانبهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکاندر این بخش دکترتو را به شما معرفی می‌کنیم؛ یکی دیگر از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان که از بخش‌های نوبت‌دهی مطب، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی، مجله سلامت و حتی تست کرونا در منزل برخوردار است. همانند سایت‌های قبل، یک نوار ابزار جستجوی پزشکان بر اساس موقعیت مکانی مشاهده می‌شود.

دکتریاب معرفی و نوبت دهی پزشکانبهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانبا دکتریاب هم می‌توانید پزشک خودتان را بیابید. همانند دکترتو از اپلیکیشن اندرویدی برخوردار است و از iOS پشتیبانی نمی‌کند. می‌توان از نوار ابزار تخصص و شهر را انتخاب کرد و به جستجو پرداخت. از مشاوره تلفنی پشتیبانی می‌کند و همانند نوبت دات آی آر صفحه‌ای برای پرسش و پاسخ رایگان پزشکی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

الو دکتر دکتر ؟بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکاناین سایت هم یکی دیگر از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان است. دکتردکتر هم همانند دیگر سایت‌ها از امکانات تقریباً مشابهی برخوردار است. اما نکته خاص آن امکان استفاده از خدمات دامپزشکی است. همچنین کاربران می‌توانند از آزمایش در منزل و محل کار برخوردار شوند. از نکات قابل اشاره اپلیکیشن اندروید و پشتیبانی آنلاین وب سایت است.

رای‌طب با جستجوی پیشرفتهبهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

رای‌طب و جستجوی پیشرفته برای نوبت‌دهی پزشکان

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان را معرفی کردیم که عمدتاً امکانات مشابهی داشتند. رای‌طب اما از یک سامانه متمرکز نوبت‌دهی برخوردار است که از مشخصه‌های خاص آن به شمار می‌آید. همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید، شما می‌توانید به ترتیب استان، نوع مرکز، شهر، تخصص و مرکز درمانی را جستجو کنید.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکانمثلاً در نوع مرکز می‌توانید بین مطب پزشکان یا مراکز تامین اجتماعی یک گزینه را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از روی مدل بخشی از بدن را که در آن احساس مشکل می‌کنید را انتخاب و پزشکان را مشاهده کنید. همچنین از اپلیکیشن اندروید و iOS هم پشتیبانی می‌کند که نمره خوبی از این نظر می‌گیرد.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان از نگاه شما

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکاناحتمالاً شما هم هنگام بروز مشکلات جسمی و یا دردهای ناگهانی به نزدیک‌ترین درمانگاه، کلینیک و یا بیمارستان مراجعه می‌کنید. اما گاهی ممکن است دچار بیماری ناگهانی نشده باشید و یا علاقمند به تعیین نوبیت برای انجام جراحی‌های مختلف با یک دکتر باشید. در این شرایطف همانطور که می‌دانیم معمولاً دکترهای متخصص و زبردست به راحتی در دسترس نیستند و گاهی باید ماه‌ها برای پذیرش آنها صبر کرد. در نتیجه کمک گرفتن از بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان کاری منطقی و هوشمندانه است.

در مواقعی با پرسه زدن در سایت‌ها می‌توانید پزشکان محبوب را بشناسید. دیدن نظرات افراد در مورد یک پزشک می‌تواند به ما در انتخابی بهتر کمک کند. نظر شما چیست؟ آیا تا به حال سابقه استفاده از سایت نوبت‌دهی پزشکی داشته‌اید؟ تجربه شما از این کار چه بوده است و کدام سایت را بهتر ارزیابی می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید. اگر این لیست به انتخاب بهتر پزشک معالج برای دوستانتان کمک‌کننده است، حتماً آن را برایشان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

دسته بندی ها: