بهترین آموزشگاه کنکور در تهران 💯 ✍️ 👩‍🎓

آموزشگاه کنکور

یکی از مهمترین دوره‌های زندگی نوجوانان، سال‌های آخر دبیرستان و زمان آماده شدن برای شرکت در کنکور سراسری می‌باشد. به طور کلی کنکور را می‌توان یکی از چالش‌برانگیزترین وقایع زندگی نوجوانان به شمار آورد که می‌تواند به صورت مستقیم بر سرنوشت آنان تاثیرگذار باشد. اهمیت کنکور به اندازه‌ای بوده که بسیاری از دانش‌آموزان به دنبال بهترین آموزشگاه کنکور برای آمادگی هرچه بهتر جهت شرکت در این آزمون پرچالش هستند. همین امر نیز سبب شده تا آموزشگاه‌های کنکور زیادی در سراسر ایران تاسیس گردد.

در این مقاله قصد داریم با بهترین آموزشگاه‌های کنکور شهر تهران آشنا شویم. البته قبل از آن بهتر است مزیت شرکت در کلاس‌های کنکور را بدانیم و ویژگی‌های بهترین آموزشگاه‌های کنکور را نیز بشناسیم. پس اگر شما برای آزمون کنکور آماده می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم خواندن این مقاله و بررسی آموزشگاه‌ها را از دست ندهید.

آنچه در این مطلب می خوانید ... پنهان کردن

مزیت شرکت در کلاس کنکور

کلاس‌های کنکور در آمادگی هر چه بهتر دانش‌آموزان برای حضور در جلسه‌ کنکور بسیار تاثیرگذار هستند. شرکت در کلاس‌های کنکور مزایایی داشته که از جمله اصلی‌ترین مزایای آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آشنایی با روش‌های مدیریت زمان | بهترین آموزشگاه کنکور

همانطور که می‌دانید در کنکور، زمان یک اصل بسیار مهم است. دانش‌آموزان باید یاد بگیرند زمان خود را مدیریت کنند. یکی از مزیت‌های کلاس‌های کنکور آن است که دانش‌آموزان مدیریت زمان که شامل تکنیک‌های مختلف تست‌زنی است را فرا می‌گیرند.

دریافت برنامه‌ریزی دقیق

کلاس‌های کنکور یک مسیر مطالعه‌ مشخص و دقیق را متناسب با توانمندی‌ها و روحیه‌ دانش‌آموز در اختیار وی قرار می‌دهند. برنامه‌هایی که در کلاس‌های کنکور در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌گیرد توسط افراد خبره و کاردان تنظیم شده و اصول آموزش و یادگیری در برنامه‌ریزی‌ها کاملا رعایت شده است. همین امر نیز سبب می‌شود تا دانش‌آموزان در صورت پایبندی به برنامه بتوانند تمامی دروس را به بهترین شکل ممکن پوشش دهند.

تدریس توسط اساتید حرفه‌ای کنکور | بهترین آموزشگاه کنکور

شرکت در کلاس‌های کنکور به معنای بهره‌مندی از دانش اساتیدی بوده که در حوزه‌ کنکور فعالیت گسترده‌ای دارند. این اساتید علاوه بر آموزش درست شیوه‌های تست‌زنی و نکات چالش‌برانگیز موجود در سوالات، تکنیک‌های حل بسیاری از سوالات کنکور را به دانش‌آموزان یاد می‌دهند.

آشنایی با روش‌های مطالعه

از جمله مهم‌ترین و بهترین مزیت‌های شرکت در کلاس‌های کنکور آموزش شیوه صحیح مطالعه و آشنا شدن با روش‌های مختلف آن مانند تندخوانی می‌باشد. یادگیری این آموزش‌ها به دانش‌آموز کمک می‌کند تا در زمان خود صرفه‌جویی کرده و در مدت زمان کمتری بتواند مطالب بیشتری را با کیفیت بالاتر فرا گیرد.

آشنایی با بهترین و سریع‌ترین روش‌های تست‌زنی | بهترین آموزشگاه کنکور

از دیگر مزیت‌های شرکت در کلاس‌های کنکور آن است که دانش‌آموزان با شیوه‌های تست‌زنی آشنا شده و می‌توانند عملکرد بهتری را در حین پاسخگویی به سوالات کنکور داشته باشند.

بهترین سایت های آموزش زبان انگلیسی

ویژگی‌های بهترین آموزشگاه کنکور

همانطور که گفته شد آموزشگاه‌های کنکور زیادی در سراسر کشور تاسیس شده‌اند که همین تعدد آموزشگاه‌ها سبب شده تا دانش‌آموزان برای انتخاب یک آموزشگاه کنکور مناسب دچار سردرگمی شوند. یک آموزشگاه کنکور برای اینکه بتواند جزو بهترین‌ها باشد باید از ویژگی‌های برخوردار باشد. از جمله ویژگی‌هایی که یک آموزشگاه را در فهرست بهترین‌ها قرار می‌دهد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

بهره‌مندی از اساتید باتجربه

یک آموزشگاه کنکور خوب باید از اساتید مجرب و حرفه‌ای در زمینه‌ کنکور بهره‌مند باشد. اساتید کنکور باید از فن بیان بالایی برخوردار باشند تا بتوانند مطالب را به بهترین شکل ممکن به دانش‌آموزان انتقال دهند. همچنین این اساتید باید بتوانند نقاط ضعف دانش‌آموزان را شناسایی کرده و به تقویت آن‌ها بپردازند. اساتید باتجربه‌ کنکور قادر هستند دروس موجود در کنکور که شامل دروس 4 سال تحصیلی دبیرستان می‌شود را در 8 تا 9 ماه به بهترین شکل ممکن تدریس کرده و نکات مهم و کنکوری آن‌ها را در اختیار دانش‌آموزان قرار دهند.

موقعیت جغرافیایی آموزشگاه

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در انتخاب یک آموزشگاه کنکور می‌تواند تاثیرگذار باشد محل قرارگیری آن است. همانطور که گفته شد در دوران کنکور زمان یکی از فاکتورهای بسیار مهم و حیاتی برای دانش‌آموزان می‌باشد. بنابراین دانش‌آموزان باید تلاش کنند تا آموزشگاهی را انتخاب کنند که به محل زندگیشان نزدیک باشد تا به این ترتیب علاوه‌ بر رفت و آمد آسان و بدون خستگی، بتوانند در زمان خود نیز صرفه‌جویی کنند.

برنامه‌ درسی مناسب

آموزشگاه‌های کنکور معتبر و خوب باید برنامه‌های درسی مناسبی را برای دانش‌آموزان طراحی کنند تا علاوه ‌بر سهولت در پیگیری سبب خستگی دانش‌آموزان نشود. بنابراین آموزشگاه باید از اساتید مجرب خود برای تنظیم برنامه‌های درسی کمک بخواهد. از طرفی برنامه‌های درسی باید با اشتیاق و کیفیت بالا به دانش‌آموزان آموزش داده شود.

شهریه‌ مناسب

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در انتخاب آموزشگاه کنکور می‌تواند تاثیرگذار باشد شهریه‌ آموزشگاه است. بنابراین در هنگام انتخاب آموزشگاه به این نکته توجه کنید که نه قیمت‌های بسیار بالا نشان‌دهنده‌ کیفیت بالای آموزشگاه بوده و نه قیمت‌های پایین به معنای آموزش بی‌کیفیت است. بر همین اساس بهتر است آموزشگاهی با شهریه متناسب با بودجه‌ خود را انتخاب کنید.

پشتیبانی

یکی از مهمترین خدماتی که آموزشگاه کنکور باید در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد پشتیبانی از آن‌هاست. خدمات پشتیبانی شامل ارائه‌ کتاب‌ها و جزوه‌های مناسب برای آموزش و همچنین تهیه‌ فیلم‌های آموزشی برای دانش‌آموزان می‌باشد. همچنین مشاورین باید از روند مطالعه‌ دانش‌آموزان مطلع شده و به آنان در پیگیری برنامه‌ درسی خود کمک کنند.

بهترین فروشگاه های اینترنتی کتاب

معرفی بهترین آموزشگاه کنکور در تهران

حال که با مزایای شرکت در کلاس‌های کنکور آشنا شده و ویژگی‌های بهترین کلاس‌های کنکور را شناختیم، نوبت به آن می‌رسد تا با تعدادی از بهترین آموزشگاه‌های کنکور شهر تهران آشنا شویم. از جمله این آموزشگاه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

آموزشگاه کنکور ونوس (میدان انقلاب)

آموزشگاه کنکور

موسسه کنکور ونوس فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این آموزشگاه از برترین اساتید آموزشی برخوردار بوده و پکیج‌های آموزشی مخصوصی را در اختیار تمامی دانش‌آموزان به ویژه دانش‌آموزان ضعیف قرار می‌دهد. این آموزشگاه تمامی دروس مهم کنکوری را در آموزش‌های شفاهی و DVD‌های آموزشی به صورت تشریحی، تستی، نکات کلیدی و جمع‌بندی طراحی کرده تا به این ترتیب به دانش‌آموزان در مطالعه‌ سریع‌تر و باکیفیت‌تر مطالب کمک کند. در این آموزشگاه تمامی دروس 4 سال دبیرستان پوشش داده می‌شود.

بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران

آموزشگاه کنکور کیسان (میرداماد) | بهترین آموزشگاه کنکور

آموزشگاه کنکور

یکی از آموزشگاه‌های فوق حرفه‌ای کنکور در شهر تهران آموزشگاه کیسان بوده که از کادر آموزشی حرفه‌ای و متدهای روز دنیا برای آموزش بهره می‌برد. در این آموزشگاه کلاس‌های آموزشی برای تمامی رده‌های سنی برگزار شده و کلاس‌های متفرقه‌ای اعم از کلاس تقویتی، کلاس زبان‌های خارجه، کلاس مهارت‌های فردی، کلاس کامپیوتر و مشاوره نیز ارائه می‌گردد. این آموزشگاه دارای 20 دوره آموزشی به صورت گروهی و نیمه گروهی بوده و از اپلیکیشن‌های منحصربه‌فرد و کتاب‌های آموزشی خاص خود برای آماده‌سازی دانش‌آموزان جهت شرکت در کنکور استفاده می‌کند. این آموزشگاه برای دانش‌آموزان متقاضی، کلاس‌های تدریس خصوصی را نیز فراهم می‌کند.

آموزشگاه کنکور پرستو (میرداماد)

آموزشگاه کنکور

از جمله آموزشگاه‌های باسابقه در زمینه‌ آموزش دروس کنکور می‌توان به آموزشگاه کنکور پرستو اشاره کرد. این آموزشگاه از مدیران و اساتید مجرب در حوزه‌ کنکور برخوردار بوده و از مشاوران تحصیلی حرفه‌ای بهره‌مند است. در این آموزشگاه انواع کلاس‌های جامع پایه تا کنکور برای دانش‌آموزان برگزار شده و کلاس‌های تقویتی نیز در اختیار آنان قرار می‌گیرد. از جمله کلاس‌های برگزار شده در آموزشگاه پرستو می‌توان به کلاس زیست‌شناسی، حسابان، فیزیک، گسسته، هندسه، ادبیات فارسی، عربی، دین و زندگی، ریاضی و… اشاره کرد.

آموزشگاه کنکور قلم چی (خیابان انقلاب) | بهترین آموزشگاه کنکور

آموزشگاه کنکور

یکی از معتبرترین، پرطرفدارترین، نام‌آشناترین و بزرگترین آموزشگاه‌های غیردولتی کنکور در شهر تهران که دارای شعب فعالی در سراسر کشور نیز می‌باشد می‌توان به موسسه کنکور قلم چی اشاره کرد که فعالیت خود را از سال 1370 آغاز کرده است. آموزشگاه قلم چی کلاس‌های کنکور خود را به صورت حضوری و آنلاین برگزار کرده که کلاس‌های آنلاین آن توسط رتبه‌های برتر کنکور سال‌های گذشته برگزار می‌گردد. این آموزشگاه از اساتید مجرب برای آموزش دروس تخصصی و پایه بهره برده و به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های کنکور ایران شناخته می‌شود.

آموزشگاه کنکور ماهان (میدان انقلاب)

آموزشگاه کنکور

از دیگر آموزشگاه‌های مطرح کنکور در تهران می‌توان به آموزشگاه کنکور ماهان اشاره کرد که دارای سابقه‌ فعالیت طولانی مدت در زمینه‌ برگزاری کلاس‌های کنکور می‌باشد. این آموزشگاه فعالیت خود را از سال 1376 آغاز کرده و در زمینه‌ ارائه‌ انواع کلاس‌های تقویتی برای رشته‌های ریاضی و تجربی فعال است. این آموزشگاه از کادر علمی، مشاورین تحصیلی و اساتید حرفه‌ای بهره می‌برد.

آموزشگاه کنکور دکتر مخ (بلوار میرداماد) | بهترین آموزشگاه کنکور

آموزشگاه کنکور

یکی از آموزشگاه‌های معتبر کنکور در شهر تهران که فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرده است، آموزشگاه کنکور دکتر مخ می‌باشد که خدمات مختلفی را جهت آموزش و آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در کنکور در اختیار آنان قرار می‌دهد. این آموزشگاه کلاس‌های تخصصی را برای تمامی رشته‌های تحصیلی از جمله رشته‌ تجربی، ریاضی، انسانی و زبان برگزار کرده و از بهترین اساتید برای آموزش‌های خود استفاده می‌کند.

آموزشگاه کنکور هشترودی (خیابان ستارخان)

آموزشگاه کنکور

موسسه کنکور هشترودی یکی از آموزشگاه‌های باسابقه در زمینه‌ ارائه‌ کلاس‌های کنکور بوده که فعالیت خود را از 25 سال پیش آغاز کرده است. این آموزشگاه ارائه‌دهنده‌ کلاس‌های تقویتی برای کلاس‌های نهم، دهم و یازدهم بوده و از اساتید کنکور معتبری برای آموزش و برگزاری کلاس‌ها بهره می‌برد. علاوه بر اساتید، مشاوران تحصیلی فعال در این آموزشگاه نیز از تجربه‌ بالایی برخوردار بوده که می‌توانند راهنمایی‌های لازم را برای بهبود کیفیت مطالعه‌ دانش‌آموزان در اختیار آنان قرار دهد. در این آموزشگاه کلاس‌های تقویتی برای تمامی رشته‌ها حتی کنکور هنر نیز برگزار شده و تکنیک‌های تست‌زنی و نکات مهم کنکوری نیز به آنان آموزش داده می‌شود.

آموزشگاه کنکور هدف (خیابان ولیعصر) | بهترین آموزشگاه کنکور

آموزشگاه کنکور

آموزشگاه هدف از دیگر آموزشگاه‌های مطرح کنکور در تهران بوده که کلاس‌های آمادگی کنکور را برای تمامی دروس برگزار می‌کند. این آموزشگاه دوره‌های مختلفی را برای پایه‌های نهم، دهم و یازدهم برگزار کرده و از باتجربه‌ترین اساتید برای تدریس دروس بهره می‌برد.

آموزشگاه کنکور کارنامه خرد (شریعتی)

آموزشگاه کنکور

یکی از آموزشگاه‌های کنکوری که سابقه‌ای تقریبا 15 ساله در زمینه‌ کنکور دارد، آموزشگاه کارنامه‌ خرد بوده که فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرده است. این آموزشگاه از اساتید باتجربه‌ای بهره برده و در زمینه‌ برگزاری کلاس‌های گروهی و خصوصی آموزشی فعال است. همچنین در این آموزشگاه علاوه بر کلاس‌های حضوری، کلاس‌ها به صورت آنلاین نیز برگزار می‌گردد.

بهترین اپلیکیشن های برنامه ریزی روزانه

بهترین آموزشگاه کنکور از نظر شما کدام است؟

یکی از چالش‌برانگیزترین موقعیت‌های زندگی نوجوانان دوران آماده شدن برای شرکت در کنکور سراسری بوده که موفقیت در آن می‌تواند سرنوشت آنان را رقم بزند. اهمیت این برهه‌ زمانی سبب شده تا دانش‌آموزان به دنبال کلاس‌های آمادگی کنکور و آموزشگاه‌های کنکور بروند. همین امر نیز سبب تاسیس آموزشگاه‌های کنکور زیادی در سراسر ایران شده است.

از نظر شما بهترین کلاس کنکور در تهران کدام است؟ آیا تا به حال در کلاس‌های کنکور شرکت کرده‌اید؟ به نظرتان بهترین آموزشگاه برای آمادگی آزمون سراسری باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ تجربه شما از شرکت در آزمون سراسری کنکور چیست؟ از چالش‌ها و تجربیات خود برای ما بنویسید و این مقاله را برای دوستانتان که به دنبال یک آموزشگاه حرفه‌ای می‌گردند بفرستید تا آنها هم نهایت بهره را ببرند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.