بهترین سایت های فریلنسری ایران

بهترین سایت های فریلنسری ایرانفریلنسری امروزه یکی از محبوب‌ترین سبک‌های شغلی در دنیا محسوب می‌شود. اگر به طور خلاصه بخواهیم آن را تعریف کنیم، باید اینطور بگوییم که فریلنسر شخصی است که به صورت غیر حضوری و در منزل و هر هر کجا که تمایل داشته باشد، کار می‌کند، بدون اینکه نیاز باشد، در محل مشخصی حضور دائمی داشته باشد. در این حالت بسیاری از نکات مثبت در شرایط کاری فرد ایجاد می‌شود که خیلی‌ها را به سمت فریلنسر شدن سوق داده است. زمانی که شما این نوع حالت از کار را انتخاب و تصمیم به شروع می‌کنید، بسیاری از شرایط کاری برای شما تغییر می‌کند که می‌تواند روی سبک زندگی، مقدار درآمد و تنوع کاری تاثیر زیادی داشته باشد.

ما تصمیم گرفتیم در ادامه این متن کمی به این نوع روش کار بپردازیم تا دید شما کاملاً شفاف شود و درک بهتری نسبت به عملکرد مجموعه‌هایی که اقدام به استخدام فریلنسرها می‌کنند، پیدا کنید. بعد از آن بهترین سایت های فریلنسری ایران را به شما معرفی خواهیم کرد. خب در همین ابتدا یادآور می‌شویم که همه مشاغل امکان تبدیل به فریلنسری ندارند. با توجه به مهارت‌ها و توانایی‌های مشخصی می‌توانید وارد این سبک از کار شوید. با ما همراه باشید تا حرفه‌ای‌تر کار کنید.

چرا بهترین سایت های فریلنسری ایران به وجود آمد؟

بهترین سایت های فریلنسری ایرانبگذارید بررسی کنیم که فریلنسری چه مزایایی دارد و در پی آن متوجه علت وجود سایت‌های موفق فریلنسری ایران خواهید شد.

مدیریت زمان

بهترین سایت های فریلنسری ایراناگر بخواهیم از لحاظ صرفه جویی در وقت و هزینه آن را بررسی کنیم، قطعاً فردی که فریلنسری را انتخاب می‌کند، از لحاظ آزادی تایم کاری و همچنین صرفه جویی وقت بسیار به نفعش خواهد شد. زمانی که شما به صورت حضوری در یک شرکت و یا سازمان استخدام شوید هر روزه باید زمانی را برای رفت و آمد خود در نظر بگیرید و طبق ساعات کاری که برایتان مشخص شده است سر کار حضور داشته باشید. اما شغل فریلنسری تمامی این موضوعات را نقض می‌کند. شما هر زمانی که دوست داشته باشید می‌توانید شروع به کار کنید. این زمان ممکن است نصف شب، عصر یا صبح باشد. همچنین تمام زمان‌هایی که برای رفت و آمد صرف می‌کردید را در این حالت نخواهید داشت و برای کارهای دیگر شما ذخیره خواهد شد.

درآمد

بهترین سایت های فریلنسری ایراناز لحاظ درآمد فریلنسری را بررسی کنیم؛ فردی که به صورت کارمند در شرکتی استخدام می‌شود و در واقع به نوعی وقت خود را در ازای مبلغی مشخص صرف می‌کند با توجه به زمانی که به صورت محدود در طول روز دارد، قادر به کسب درآمد بیشتر از آن نخواهد بود. اما زمانی که شما فریلنسری را انتخاب می‌کنید، می‌توانید برای هر پروژه با توجه به همان مقداری که نیاز است وقت صرف کنید و در طول روز چندین کار را برای اشخاص یا شرکت‌های مختلف پیش ببرید. این موضوع می‌تواند در درآمد شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

تنوع کاری

بهترین سایت های فریلنسری ایراناز نظر تنوع کاری فریلنسر انتخاب بهتری است. زمانی که یک فرد به صورت معمول در یک اداره یا شرکت مشغول است، دائماً در حال تکرار کارهایی مشخص که به آن سپرده شده است، خواهد بود و در واقع هیچ نوع ایده جدید، خلاقیت و نوآوری در کار وجود ندارد. اما زمانی که شما فریلنسری را انتخاب می‌کنید، با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلفی ارتباط خواهید گرفت و باید بتوانید برای کسب رضایت و گرفتن پروژه‌های بیشتر خلاقیت و نوآوری‌های جدیدی در کار پیاده‌سازی کنید. همین موضوع هم روی درآمد شما تاثیر داشته و هم اینکه می‌تواند روحیه خلاقیت و ایده‌پردازی شما را نیز تقویت کند.

قوانین ساده

بهترین سایت های فریلنسری ایراناز لحاظ راحتی کار، فریلنسری می‌تواند موقعیت مکانی، نوع رفتار و همچنین همه مواردی که در یک شغل اداری و یا سازمانی واجب است که انجام دهید، مثل پوشش مناسب، حضور راس ساعتی در محل کار و همچنین محدود بودن مرخصی در طول تایم کاری را نقض می‌کند. اگر شما فریلنسری را انتخاب کنید می‌توانید در هر نقطه‌ای که دلخواه خودتان باشد (در سفر، منزل و بدون محدودیت) کار را انجام دهید، فقط نیاز به یک سیستم یا لپ تاپ همراه دارید.

بهترین فروشگاه های اینترنتی کتاب

آیا فریلنسری برای همه مناسب است؟

بهترین سایت های فریلنسری ایرانفریلنسری از جنبه‌های مختلفی که به آنها اشاره کردیم، دارای نکات مثبت برای شماست. اما باید به صورت عادلانه این موضوع را نیز مطرح کنیم که هر شخصی خلقیات و روحیاتش متناسب با فریلنسری نخواهد بود. همچنین یکی از موارد اصلی که باید برای فریلنسری داشته باشید، تخصص کافی و رزومه مناسب است. پروژه‌هایی که با شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف انجام داده‌اید همگی حائز اهمیت است و ارائه آنها در فریلنسری تاثیر دارد.

تمامی کارفرمایان به مدت زمان فعالیت شما در آن حوزه، مقدار پروژه‌هایی که انجام داده‌اید، کیفیت آنها و همگی موارد نگاه می‌کنند. همچنین موضوع که در بالاتر به آن اشاره نکردیم، این است که فریلنسری شما را به کسب درآمد از یک حوزه و یا یک مهارت خاص محدود نمی‌کند. بلکه شما می‌توانید چندین مهارت داشته باشید و از هر کدام به صورت جداگانه در آمد کسب کنید. این موضوع نیز یکی از نکات مثبت فریلنسری است.

چطور فریلنسر شوم و در بهترین سایت های فریلنسری ایران کار کنم؟

بهترین سایت های فریلنسری ایرانراه‌های زیادی برای این کار وجود دارد که یکی از آسان‌ترین و سریع‌ترین‌شان که می‌تواند شما را به سعت به درآمدزایی برساند، استفاده از سایت‌های فریلنسری است. این سایت‌ها هم نمونه خارجی و هم نمونه‌های ایرانی زیادی دارند که هر کدام نکات مثبت و منفی خود را داشته و می‌توانند برای شروع مناسب باشند. در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های فریلنسری ایران را به شما معرفی کنیم که در این حوزه مطرح و سرشناس هستند و می‌توانند خیلی سریع شما را به درآمد اول از شغل فریلنسری برسانند.

بهترین سوپرمارکت های آنلاین

ویژگی‌های بهترین سایت های فریلنسری ایران

بهترین سایت های فریلنسری ایرانفعالیت بهترین سایت های فریلنسری ایران چگونه است؟ در اکثر موارد این وب سایت‌ها دو نوع کاربر دارند. یکی از این کاربرها کارفرما و دیگری فریلنسر است. کارفرماها با توجه به نیاز خود پروژه و کاری را که قصد سپردن آن به فریلنسرها را دارند در وب سایت ثبت کرده و از این طریق درخواست می‌کنند، تمامی کسانی که در این حوزه مهارت دارند بر روی آن پروژه پیشنهاد خود را ثبت کنند. زمانی که شما به عنوان فریلنسر در این وب سایت‌ها شروع به فعالیت می‌کنید، باید مواردی را جزو مهارت‌های خود انتخاب کنید، حالا قادر خواهید بود تا پروژه‌هایی را که با توجه به مهارت‌های شما تعریف شده است، مشاهده کنید.

امکان ایجاد پروژه

بهترین سایت های فریلنسری ایرانروی هر کدام از پروژه‌ها پیشنهاد ثبت می‌کنید، که شامل قیمت، توضیحاتی که فکر می‌کنید بتواند برای جلب رضایت کارفرما مناسب باشد و همچنین مدت زمانی که می‌توان پروژه را تحویل داد، خواهد بود. حالا بعد از اینکه پیشنهاد خود را ثبت کردید، کارفرما با توجه به افراد مختلفی که برای انجام آن کار اعلام آمادگی کردند، میزان قیمتی که پیشنهاد دادند و رزومه قبلی آن افراد، یک نفر را انتخاب می‌کند و پروژه را به آن خواهد سپرد.

قوانین عادلانه

بهترین سایت های فریلنسری ایرانباید در پروسه انجام پروژه و تحویل آن، طبق قوانین وب‌ سایت‌ها عمل کنید. معمولاً اکثر وب سایت‌ها برای ارتباط بین کارفرما و فریلنسرها محیطی را به صورت چت آماده کرده‌اند که روی آن نظارت وجود دارد؛ می‌توانید از آن استفاده کرده و موارد مختلفی را با هم مطرح کنید. در واقع ارتباط گرفتن خارج از سایت‌ها با کارفرما ممنوع است. همانطور که در جریان هستید، وب سایت‌هایی که کارفرما و فریلنسرها را به هم متصل می‌کنند، با درصدهای متفاوتی از هر کدام از کابران مبالغی را دریافت می‌کنند. در نتیجه ارتباط گرفتن خارج از وب سایت مانع درآمدزایی آنها شده و در واقع نقض قوانین آنها محسوب می‌شود.

همکاری بلند مدت

بهترین سایت های فریلنسری ایرانموضوع دیگری که در وب سایت‌های فریلنسری وجود دارد، بحث پروژه‌های تمام وقت و دائمی است. در برخی موارد کارفرمایان حتی برای استخدام نیروی شغلی خود به صورت حضوری و یا همکاری به صورت بلندمدت با شخصی، در این سایت‌ها پروژه ثبت می‌کنند. در واقع افرادی را نیاز دارند که به صورت بلندمدت بتوانند با آن همکاری داشته باشند. حتی اگر علاقه‌ای به فریلنسری ندارید، می‌توانید برای پیدا کردن شغل متناسب با مهارت خود به این وب سایت‌ها مراجعه کنید و شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

بهترین سایت های سفارش غذا

لیست بهترین سایت های فریلنسری ایران

بهترین سایت های فریلنسری ایرانهمانطور که پیش‌تر اشاره کردیم، بهترین سایت های فریلنسری ایران دارای قوانین و شرایط ایده‌آل هستند که هر دو طرف پروژه به راحتی و در امنیت بتوانند همکاری کنند. در ادامه چند سایت را به شما معرفی می‌کنیم که علاوه بر موارد بالا دارای اعتبار و امنیت کافی برای شروع کار هستند.

کارلنسر

بهترین سایت های فریلنسری ایران

اولین وب سایت که می‌توانید فعالیت خود را در آن آغاز کنید و در لیست بهترین سایت های فریلنسری ایران وجود دارد، کارلنسر است. وب سایت کارلنسر یکی از محبوب‌ترین و بهترین وب سایت‌هایی است که می‌توانید در آن فعالیت داشته باشید. این وب سایت فعالیت‌های مختلفی از جمله برنامه نویسی، طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، کارهای ادیت فیلم و عکس، طراحی‌های ساختمانی و سازه‌ها، فیلمبرداری، عکاسی صنعتی و موارد متعدد دیگری را در خود پوشش می‌دهد.

بهترین سایت های فریلنسری ایراناین وب سایت با توجه به وبسایت‌های دیگری که در این حوزه وجود دارند از لحاظ آسانی و راحتی در نحوه کارکرد مناسب‌تر است و می‌تواند سریع‌تر شما را به درآمد برساند. برای اینکه در وب سایت های فریلنسری فعالیت کنید، فرقی نمی‌کند که چه خارجی و چه داخلی نیاز دارید تا احراز هویت شوید. احراز هویت در وب سایت‌های ایرانی با شماره موبایل و یا کارت ملی شما انجام می‌گیرد. در وب سایت‌های خارجی با پاسپورت و یا آدرس شما صورت خواهد گرفت.

وب سایت کارلنسر از لحاظ تراکم تعداد پروژه مناسب و قابل قبول است. اگر هر یک از مهارت‌های موجود در وب سایت را دارید، می‌توانید به طور متوسط در هفته چند پروژه تحویل بگیرید و انجام دهید. البته داشتن رزومه مناسب و همچنین نظرات کارفرمایان قبلی در پروفایل شما می‌تواند از نکاتی باشد که باعث جذب بیشتر رضایت کارفرما شود. در این وب سایت شما قادر خواهید بود تا نمونه کارهای خود را با تصاویر و فایل‌های مختلف به معرض دید همگی گذاشته و مهارت و تجربه خود را نمایش دهید.

ارائه مجموعه خدمات

بهترین سایت های فریلنسری ایرانوب سایت کارلنسر امکانی را فراهم کرده است که می‌توانید یک خدمت ویژه در سایت مختص به خودتان ارائه کنید. آن را با یک مبلغ مشخص در اختیار کاربران قرار دهید. در واقع این خدمت یک پکیج آماده از خدماتی است که انجام می‌دهید. برای مثال: می‌توانید یک خدمت با نام طراحی سایت ارائه دهید که شامل تمامی موارد طراحی سایت، مثل راه‌اندازی اولیه، بارگذاری محصولات، سئو سایت و دیگر موارد باشد. از این طریق می‌توانید به طور مستقیم یک پکیج از مهارت خود را به کارفرمایان ارائه دهید.

برای اینکه بتوانید در سایت کارلنسر فعالیت خود را شروع کنید، باید یکی از پلان‌های اعتباری آن را خریده باشید. در واقع شما با خرید هر یک از این پلان‌های اعتباری به تعداد محدودی مجاز به ارسال پیشنهاد بر روی پروژه‌های مختلف خواهید بود. همچنین این وب سایت دارای یک پلان رایگان است که برای شروع به کار می‌تواند مناسب باشد. همچنین امکانی در سایت فراهم شده تا داخل هر پروژه تعداد پیشنهادها و میانگین مبالغی که بر روی آن پروژه توسط فریلنسرها ثبت شده را ببینید و با توجه به آن‌ها مبلغ و مدت زمان بهتری را ارائه دهید، تا احتمال تعیین شما از طرف کارفرما بیشتر شود.

سایت کارلنسر یکی از بهترین‌های فریلنسری ایران است و اگر مهارت کافی را دارید، می‌تواند درآمدهای مناسبی را برای خودتان کسب کنید. البته این نکته را فراموش نکنید که از مبلغ هر کدام از پروژه‌هایی که می‌گیرید، درصدی را باید به سایت کارلنسر به عنوان کارمزد پرداخت کنید. این درصد با توجه به آن پلان اعتباری که بالاتر توضیح دادیم متفاوت است، اگر پلان قیمت‌ پایین‌تری تهیه کرده باشید، این درصد نیز کمتر می‌شود و برعکس.

پونیشا

بهترین سایت های فریلنسری ایران

یکی دیگر از بهترین سایت های فریلنسری ایران ، وب سایت پونیشا است. دقیقاً تمامی توضیحاتی که در مورد کارلنسر توضیح دادیم را شامل می‌شود با کمی تفاوت‌های جزئی. در این وب سایت نیز می‌توانید مهارت‌های مختلفی از جمله برنامه نویسی، مقاله نویسی و ویراستاری، حسابداری و موارد مختلف گرافیکی را انتخاب کرده و پوشش دهید.

بهترین سایت های فریلنسری ایرانمکانیزم کلی پونیشا تقریباً مثل کارلنسر است اما در مواردی متفاوت خواهد بود. برای مثال: زمانی که در پونیشا قصد بارگذاری نمونه کارهای خود را دارید، وب سایت کمی از این لحاظ سختگیرتر است و به شکل ظاهری و عکس‌هایی که بارگذاری می‌کنید حساس‌تر می‌باشد و نکته دیگری که در این وب سایت وجود دارد، که به نوعی می‌توان آن را نکته منفی در نظر گرفت، تراکم تعداد زیادی از فریلنسرها است که قبل از شما شروع کردند و رزومه زیادی در این حوزه دارند و این بدین معنی است که کارفرمایان اعتماد بیشتری به آنها خواهند کرد. و خب این موضوع به دلیل سابقه طولانی پونیشا در این حوزه است.

گرفتن پروژه در سایت پونیشا کمی نسبت به کارلنسر سخت‌تر و نیاز به استمرار دارد. شما باید پیشنهادهایی که ثبت می‌کنید جذاب و به نوعی ارزش افزوده برای کارفرما داشته باشد تا بتواند شما را نسبت به کسی که رزومه بیشتری دارد انتخاب کند. البته اصلاً نباید ناامید شوید و نوع زندگی فریلنسری نیز مثل هر نوع کار دیگری نیاز به تجربه و استمرار دارد. باید در این مسیر قدم گذاشته و در دل آن مشکلات را رفع کنید.

انجام میدم

بهترین سایت های فریلنسری ایران

آخرین وب سایت فارسی‌ زبان در لیست بهترین سایت های فریلنسری ایران ، انجام میدم است. این وب سایت خدمات بیشتری نسبت به دو سایت قبلی ارائه می‌دهد. از طراحی گرافیک و برنامه نویسی گرفته تا تبلیغات و بازاریابی کسب و کار شما، دستیار مجازی، موسیقی و صدا، انیمیشن و خیلی چیزهای دیگر. نحوه کار و عملکرد این سایت هم مشابه سایت‌های فریلنسری دیگر است. مواردی مانند مرکز حل اختلاف، ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم کیفیت، خرید امن، پشتیبانی تمام‌وقت و ضمانت کیفیت خدمات خیال شما را از کار کردن در این سایت راحت می‌کند.

بهترین سایت های فریلنسری ایراناز آنجا که انجام میدم جزو اولین وب سایت‌های فریلنسری ایران است، رقابت میان فریلنسرها و قیمت‌گذاری در آن بیشتر است. در انجام میدم علاوه بر موارد گفته شده، می‌توانید درخواست آموزش بدهید، تا به بهترین شکل آموزش‌های لازم را به عنوان یک فریلنسر به شما بدهند.

در ادامه قصد داریم تا دو وب سایت خارجی در حوزه فریلنسری را به شما معرفی کنیم. اگر به زبان انگلیسی و یا غیر فارسی تسلط دارید، حتماً با ما همراه باشید.

معرفی بهترین سایت های فریلنسری ایران غیر فارسی

بهترین سایت های فریلنسری ایراناین وب سایت‌ها به صورت بین‌المللی فعالیت می‌کنند و محدود به یک منطقه و کشور خاص نیستند. در این وب سایت‌ها پروژه‌های متنوع و مختلفی از نقاط مختلف دنیا ثبت می‌شود و همچنین فریلنسرهایی با رزومه‌های متنوع و جذاب از تمامی مناطق و کشورهای مختلف دنیا در این وب سایت حضور دارند. دسته‌بندی فعالیتی در این وب سایت‌ها نیز اکثراً مربوط به فعالیت‌های آنلاین و دیجیتال می‌شود. مثل محتوا نویسی، کارهای فتوشاپ و عکاسی، ادیت‌های گرافیکی، برنامه نویسی‌های مختلف از جمله وب سایت، اپلیکیشن و دیگر چیزها.

نکته قابل توجه و ویژه‌ای که خیلی از فریلنسرهای ایرانی را نیز برای فعالیت در این وب سایت‌ها تشویق می‌کند درآمد دلاری است. با توجه به تفاوت ارزش زیادی که بین واحد پولی ریال و دلار وجود دارد، قطعاً یک درآمد متوسط و حتی متوسط رو به پایین دلاری می‌تواند به طور کامل کفاف زندگی شما را بدهد و خیلی جذاب باشد. در ادامه زمانی که کار خود را ادامه دهید و رزومه بیشتری جذب کنید، درآمد بیشتر شده و حتی می‌تواند به طور کامل شما را به استقلال مالی برساند.

این نکته را هم فراموش نکنید که از واجبات شروع فعالیت در وب سایت‌های فریلنسری خارجی، دانستن زبان‌های مختلف خارجی و یا حداقل انگلیسی است. در این مورد باید گفت که نیازی به تسلط کامل برای شروع نیست، در حدی بتوانید مفهوم جملات را تشخیص دهید و از پس فرآیند پروژه بربیایید، کفایت می‌کند. همچنین ترجمه‌گرهای آنلاین نیز می‌توانند به شما کمک زیادی بکنند.

freelancer و upwork

بهترین سایت های فریلنسری ایران

چالشی که برای فعالیت در این وب سایت‌ها وجود دارد، این است که به دلیل تحریم‌های موجود خیلی از این وب سایت‌ها هویت ایرانی را تایید نمی‌کنند و در واقع زمانی که متوجه می‌شوند فرد فریلنسر هویت ایرانی دارد، حساب آن را بسته و یا از ادامه کار آن جلوگیری می‌کنند. اما وب سایت‌هایی که قصد معرفی آنها را داریم به نام‌های فریلنسر دات کام و آپ ورک، از لحاظ پروسه ثبت نام و احراز هویت راحت‌تر و مناسب‌تر هستند. به نوعی می‌توان تحریم‌ها را در این سایت‌ها دور زد.

اما به طور کلی در حین فعالیت خود باید در نظر داشته باشید که، بهتر است هویت ایرانی شما در این وب سایت‌ها مشخص نباشد. احراز هویت در اکثر این وب سایت‌ها نیازمند پاسپورت است، اگر فردی هستید که هنوز به سن قانونی نرسیده‌اید و یا به دلایل دیگری آن را ندارید، می‌توانید از پاسپورت یکی از اعضای خانواده یا فامیل‌های نزدیک خود استفاده کنید. همچنین اگر دوست و آشنایی خارج از کشور دارید، می‌توانید از آنها نیز کمک بگیرید.بهترین سایت های فریلنسری ایران

همچنین بحث بعدی، واریزی مبالغ پروژه‌های شما به حسابتان است. اکثر این وب سایت‌ها مبالغ پروژه را به حساب پی پال واریز می‌کنند و آن را ملاک می‌دانند. از آنجایی که امکان باز کردن حساب در پی پال یا موارد دیگر برای ایرانیان وجود ندارد و دردسرهای خاص خود را دارد. مجبور هستید تا برای دریافت مبالغ خود از شرکت‌های واسطه استفاده کنید که با کم کردن درصدی از هر مبلغ آن را به حساب شما در داخل کشور واریز می‌کنند.

بهترین سایت های فریلنسری ایراندر وب سایت‌های فریلنسری خارجی دقیقاً مثل سایت‌های داخلی نیاز دارید تا برای ارسال پیشنهادهایتان پلان‌های پولی سایت را تهیه کنید. اما معمولاً برای شروع پلان رایگان کفایت می‌کند و می‌تواند مناسب باشد.

برای نتیجه بهتر در وب سایت‌های خارجی، بهتر است با پیشنهادهای جذاب و مبالغ پایین شروع کنید. اینطور است که شانس انتخاب شما بالا رفته و رزومه جمع خواهید کرد.

انتخاب شما کدام یک از بهترین سایت های فریلنسری ایران است؟

بهترین سایت های فریلنسری ایرانحتماً با خواندن این مقاله مفصل، روش کار فریلنسری برای شما روشن شده است. سایت‌های ایرانی بستر مناسبی برای پروژه‌های کوچک و بزرگ هستند. فقط کافی‌ست مهارت خود را بالا ببرید و در کوتاه‌ترین زمان با رقم پیشنهادی مناسب، کار باکیفیت به کارفرما تحویل دهید. در این صورت به سرعت پیشرفت خواهید کرد و وارد سایت‌های بین‌المللی خواهید شد. در حال حاضر کارلنسر، پونیشا و انجام میدم جزو بهترین سایت های فریلنسری در ایران هستند. در نهایت باید بگوییم که زندگی فریلنسری ویژگی‌های خوب و بد خود را دارد و باید در ابتدا آن را تجربه کنید، چند پروژه بگیرید و سپس تصمیم بگیرید که علاقه دارید، ادامه دهید یا خیر.

شغل شما چیست؟ آیا شرایط شما برای فریلنسر شدن د رایران مناسب است؟ شما چه سایت‌های دیگری را می‌شناسید؟ به نظرتان شغل‌های معمول با حضور فیزیکی بهتر هستند یا مشاغل آنلاین؟ نظرات و تجربیات خود را پیرامون فریلنسری در ایران با ما به اشتراک بگذارید و این مقاله را برای دوستان خود بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.