بهترین نرم افزار استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

استخراج ارز دیجیتال

با گسترش ارزهای دیجیتال بسیاری از افراد بر آن شدند که بر روی این ارزها سرمایه‌گذاری کرده و به کسب درآمد از آن‌ها برسند. از همین رو به دنبال خرید تجهیزات مختلف برای استخراج ارز دیجیتال مثلا استخراج بیت‌ کوین می‌باشند. تجهیزات مورد نیاز برای استخراج ارزهای دیجیتال عمدتا دستگاه‌های بسیار بزرگ و گران قیمتی هستند. با این حال نرم ‌افزارهایی نیز طراحی شده که می‌تواند برای استخراج ارزهای دیجیتال مورد استفاده قرار گیرند. اگر چه استفاده از این نرم ‌افزارها به اندازه‌ استفاده از تجهیزات اصلی استخراج ارز دیجیتال به صرفه نیستند، با این حال شرایط را برای استخراج ارز دیجیتال با هزینه‌ کمتر برای این کاربران فراهم می‌کند. در این مقاله قصد داریم تا به معرفی برخی از نرم ‌افزارهای مناسب برای استخراج ارزهای دیجیتال بپردازیم. البته پیش از این امر لازم است تا با شرایط استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر آشنا شویم. با ما همراه باشید.

بعد از استخراج ارز مورد نظر می‌توانید از طریق صرافی های خرید و فروش تتر، ارز خود را به تتر، تومان و یا ارزهای دیگر تبدیل کنید.

استخراج ارز دیجیتال با لپ‌ تاپ

استخراج بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال با لپ‌ تاپ و کامپیوتر امری امکان‌پذیر است؛ با این حال مشکلات و سختی‌های خاص خود را داشته و ممکن است به اندازه‌ استفاده از تجهیزات تخصصی ماینینگ به صرفه نباشد. برای این که بتوان با استفاده از یک لپ‌ تاپ یا کامپیوتر نسبت به استخراج ارزهای دیجیتال اقدام کرد، در وهله‌ اول باید لپ‌ تاپی که برای این امر استفاده می‌شود، از یک سخت‌ افزار حداقلی برخوردار باشد.

به بیان دیگر پردازنده‌های این لپ‌ تاپ باید از قدرت و سرعت مطلوبی برخوردار باشند. در ابتدای امر که بازار ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین به تازگی داغ شده بود، ماینینگ و استخراج این ارزها به وسیله‌ کامپیوترهای معمولی و با استفاده از همان پردازنده‌های معمول و اصلی به کار رفته در آن‌ها انجام می‌شد. با گذر زمان و افزایش ارزهای دیجیتال و همچنین ورود کاربران زیادی به این حوزه، استخراج ارز دیجیتال به وسیله‌ پردازنده‌های معمولی به امری بسیار مشکل تبدیل گشت. با گذر زمان عمل ماینینگ به پردازنده‌های مرکزی قدرتمندتر و پس از آن پردازنده‌های گرافیکی پرسرعت نیازمند شد. با گذر زمان استخراج ارزهای دیجیتال تنها به وسیله‌ پردازنده‌های گرافیکی قدرتمند و دستگاه‌های ASIC قابل انجام بود و قدرت پردازنده‌ مرکزی برای مانینیگ اهمیت خود را تا حد زیادی از دست داد. همین امر نیز سبب شد تا تولیدکنندگان قطعات کامپیوتری نسبت به ساخت پردازنده‌های گرافیکی مناسب برای استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال اقدام کنند.

استخراج ارز دیجیتال

نرم ‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

همانطور که گفته شد برای استخراج ارزهای دیجیتال با استفاده از کامپیوتر و لپ‌ تاپ نرم ‌افزارهایی طراحی شده است که از جمله بهترین این نرم ‌افزارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

نرم ‌افزار استخراج CGMiner

نرم ‌افزار استخراج CGMiner

نرم ‌افزار استخراج CGMiner عمدتا برای استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برنامه بر روی سیستم‌ عامل‌های لینوکس، مک و ویندوز قابل اجرا می‌باشد. نرم ‌افزار CGMiner از قابلیت‌هایی مثل کنترل سرعت فن و اورکلاکینگ برخوردار بوده و از سه روش استخراج CPU، ASIC و GPU پشتیبانی می‌کند. برای استفاده از این نرم ‌افزار کافی‌ست تا در یک استخر استخراج ثبت‌ نام کرده و سپس نام کاربری و سرور وارد شده در استخر استخراج را در نرم ‌افزار CGMiner وارد کنید. با این کار عملیات ماینینگ را می‌توانید آغاز کنید.

از آن‌جایی که این نرم ‌افزار رابط کاربری گرافیکی نداشته و با محیط CMD کار می‌کند، ممکن است افرادی که عادت به کار کردن با رابط کابری گرافیکی را دارند، چندان از این نرم ‌افزار استقبال نکنند. با این حال این نرم ‌افزار به عنوان محبوب‌ترین نرم ‌افزار ماینینگ برای استخراج بیت کوین شناخته می‌شود. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به قابلیت استخراج مستقیم آن اشاره کرد. به عبارت دیگر کاربران می‌توانند بدون پیوستن به استخر استخراج با استفاده از نرم ‌افزار CGMiner نسبت به ماینینگ اقدام کنند.

نرم ‌افزار کریپتکس Kryptex | استخراج ارز دیجیتال

نرم ‌افزار کریپتکس Kryptex

از دیگر نرم ‌افزارهای مناسب برای استخراج ارزهای دیجیتال می‌توان به نرم ‌افزار کریپتکس اشاره کرد. مزیت این نرم ‌افزار آن است که برای استفاده از آن نیازی به کنترل دائمی سیستم نبوده و تنها روشن بودن کامپیوتر برای ادامه دادن نرم ‌افزار به کار خود کفایت می‌کند. در واقع این نرم ‌افزار پس از روشن شدن کامپیوتر کار خود را آغاز می‌کند. با استفاده از نرم ‌افزار کریپتکس کاربران می‌توانند نسبت به خرید ارزهای دیجیتال با دلار یا بیت کوین اقدام کنند.

نرم ‌افزار کریپتکس از قابلیت نصب آسانی برخوردار بوده و تنظیمات آن‌ها نیز به سهولت انجام می‌شود. رابط کاربری این نرم ‌افزار بسیار ساده بوده که همین امر سبب استقبال بی‌نظیر کاربران از آن می‌شود. نرم ‌افزار کریپتکس بر روی سیستم عامل ویندوز 10 عمل کرده و از زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی و… نیز پشتیبانی می‌کند. لازم به ذکر است که با استفاده از نرم ‌افزار کریپتکس امکان کسب درآمد 30 تا 70 دلاری در هر ماه وجود خواهد داشت.

نرم ‌افزار استخراج EasyMiner

نرم ‌افزار استخراج EasyMiner

از دیگر نرم ‌افزارهای استخراج ارزهای دیجیتال که عمدتا برای استخراج بیت کوین مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌توان به نرم ‌افزار EasyMiner اشاره کرد. این نرم ‌افزار دارای رابط کاربری گرافیکی بوده و از قابلیت MoneyMaker برای شروع کار با یک دکمه برخوردار است. نرم ‌افزار استخراج EasyMiner علاوه ‌بر قابلیت ماینینگ با اتصال به استخر استخراج، امکان استخراج مستقیم را نیز برای کاربران فراهم می‌کند. این نرم ‌افزار تنها برای سیستم عامل ویندوز طراحی شده و امکان استفاده از آن بر روی سیستم عامل لینوکس وجود ندارد. علی‌رغم تمامی این مزیت‌ها، نرم ‌افزار استخراج EasyMiner یک عیب داشته که آن هم این است که بعضی از آنتی‌ ویروس‌ها مانع از نصب این نرم ‌افزار بر روی سیستم عامل می‌شوند.

آموزش پرایس اکشن

نرم ‌افزار Hashing 24 | استخراج ارز دیجیتال

نرم ‌افزار Hashing 24

از دیگر نرم ‌افزارهایی که امکان استخراج ارز دیجیتال بدون استفاده از تجهیزات قدرتمند اختصاصی ماینینگ را برای کاربران فراهم می‌کند می‌توان به نرم ‌افزار Hashing 24 اشاره کرد. با استفاده از نرم ‌افزار Hashing 24 امکان واریز ارزهای استخراج شده به حساب ثبت شده فراهم می‌شود. این نرم ‌افزار همچنین امکان دسترسی به مراکز داده دنیای واقعی را نیز فراهم می‌کند. از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد نرم ‌افزار Hashing 24 می‌توان به قابلیت استفاده از آن برای استخراج تمامی رمزارزها، رابط کاربری آسان و تجهیز شدن آن به آخرین فناوری سیستم خنک‌کننده‌ کامپیوتر اشاره کرد. لازم به ذکر است که نرم ‌افزار Hashing 24 دارای پایگاه رسمی در کشورهای کانادا، نروژ، ایسلند و جورجیا بوده و به تکنولوژی روز دنیا نیز مجهز شده است.

نرم ‌افزار استخراج مولتی‌ ماینر

نرم ‌افزار استخراج مولتی‌ ماینر

اگر به دنبال یک نرم ‌افزار استخراج بسیار کاربرپسند با رابط کاربری گرافیکی هستید، نرم ‌افزار استخراج مولتی‌ ماینر بهترین گزینه برای شما خواهد بود. زمانی که این نرم ‌افزار بر روی سیستم نصب شده و به اجرا در می‌آید، به طور خودکار سخت‌ افزار موجود روی سیستم را تشخیص داده و اطلاعات مورد نیاز را به نمایش در می‌آورد. این نرم ‌افزار ماینیگ از سه روش سخت‌ افزاری استخراج GPU، ASIC و FPGA پشتیبانی کرده و از قابلیت‌های جانبی مانند امکان انتخاب استراتژی ماینینگ، راهنمای اصطلاحات ماینینگ و قابلیت دسترسی از راه دور نیز مجهز شده است.

علاوه بر این کاربری ساده که باعث می‌شود افراد تازه‌کار به سهولت این نرم ‌افزارها را مورد استفاده قرار دهند، در نرم ‌افزار مولتی‌ ماینر تنظیمات پیشرفته و امکانات زیادی نیز در اختیار افراد حرفه‌ای قرار گرفته است. اگر چه این نرم ‌افزار قابلیت اجرا بر روی تمامی سیستم عامل‌ها را دارد با این حال تنها نصب آن بر روی سیستم عامل ویندوز به سهولت صورت گرفته و برای نصب آن بر روی سایر سیستم عامل‌ها دشواری‌هایی وجود خواهد داشت.

نرم ‌افزار استخراج کامپیوتا Computta | استخراج ارز دیجیتال

نرم ‌افزار استخراج کامپیوتا Computta

از دیگر نرم ‌افزارهای خوب استخراج رمزهای دیجیتال به ویژه بیت‌کوین می‌توان به نرم ‌افزار کامپیوتا اشاره کرد که به عنوان یکی از بهترین نرم ‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال 2021 شناخته شده است. راه اندازی این برنامه بر روی سیستم به سهولت و در عرض چند دقیقه صورت گرفته و امکان نصب آن بر روی تمامی سیستم‌های رایانه‌ای وجود دارد. از آن‌جایی که این نرم ‌افزار به صورت خودکار فعالیت می‌کند، نیازی به دارا بودن مهارت‌های فنی نیست.

از جمله قابلیت‌هایی که سبب استقبال بی‌نظیر کاربران از این نرم ‌افزار شده است می‌توان به سرعت نصب بسیار سریع آن (زیر 2 دقیقه)، قابلیت استخراج بیت کوین به صورت کاملا رایگان، قابلیت تغییر تنظیمات متناسب با نیاز و همچنین رابط کاربری ساده آن اشاره کرد. همانطور که گفته شد این نرم ‌افزار از تمامی سیستم عامل‌ها پشتیبانی می‌کند. در ضمن نرم ‌افزار کامپیوتا گزارش کاملی از استخراج و درآمد شما در هر زمان را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نرم ‌افزار استخراج Cudo Miner

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

دیگر نرم ‌افزار استخراج ارز دیجیتال را می‌توان نرم ‌افزار Cudo Miner نام برد که به راحتی بر روی لپ‌ تاپ یا کامپیوتر نصب شده و کاملا برای سخت‌ افزار دستگاه نرم ‌افزار ایمنی به شمار می‌آید. نرم ‌افزار Cudo Miner از GPU، CPU و ماشین‌های استخراج ASIC پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این نرم ‌افزار کاربران می‌توانند نسبت به مدیریت وضعیت دستگاه و قدرت و عملکرد آن اقدام کرده و بر سلامت دستگاه نظارت داشته باشند. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به امکان تعویض خودکار ارز اشاره کرد.

این نرم ‌افزار یک الگوریتم هش ارائه داده که برای ماینینگ سفارشی می‌توان آن را مورد استفاده قرار داد. از آن‌جایی که در این نرم ‌افزار نیاز به احراز هویت چند عاملی وجود دارد، امنیت نرم ‌افزار بالا بوده و جهت دسترسی به آن می‌توان از یک رابط خط فرمان استفاده کرد. از جمله پلتفرم‌هایی که این نرم ‌افزار از آن پشتیبانی می‌کند می‌توان به ویندوز، اوبونتو، لینوکس، MacOS و موبایل اشاره کرد. ارزهایی که امکان ماینینگ آن‌ها از طریق این نرم ‌افزار وجود دارد نیز شامل Beam، Bitcoin Good، Grin، Monero، Vertcoin، Zcoin و… می‌شود.

نرم ‌افزار استخراج ECOS

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

از جمله مورد اعتمادترین نرم ‌افزارهای استخراج ابری در صنعت می‌توان به نرم ‌افزار ECOS اشاره کرد که فعالیت خود را از سال 2017 آغاز کرده است. این نرم ‌افزار کاملا قانونی بوده و در حال حاضر صدها هزار کاربر در آن مشغول فعالیت می‌باشند. ECOS مجهز به یک ماشین حساب مناسب بوده که از آن برای انتخاب قرارداد استخراج استفاده می‌شود. در این نرم ‌افزار امکان پرداخت‌ به صورت روزانه وجود داشته و تاریخ‌های دقیق تراکنش‌ها نیز در اختیار کاربر قرار می‌گیرد. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به قابلیت دانلود اپلیکیشن موبایل نرم ‌افزار از اپ‌ استور و گوگل پلی و قابلیت دسترسی آسان به حساب کاربری اشاره کرد.

نرم ‌افزار ECOS مجموعه گسترده‌ای از قراردادهای استخراج ابری را ارائه داده و از ارزهایی مانند بیت‌ کوین، تتر، ریپل، بیت‌ کوین کش و لایت‌ کوین پشتیبانی می‌کند. حداقل سرمایه‌ مورد نیاز برای سرمایه‌گذاری در این نرم ‌افزار 150 دلار بوده و همانطور که گفته شد تعداد دفعات پرداخت آن نیز به صورت روزانه در نظر گرفته شده است. این نرم ‌افزار را می‌توان یک کیف پول، یک صرافی و یک سبد سرمایه‌گذاری در نظر گرفت.

نرم ‌افزار استخراج Awesome Miner

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

Awesome Miner نیز یکی دیگر از نرم ‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال بوده که از رابط کاربری آسانی برخوردار است و امکان نظارت پرسرعت بر معاملات ارزهای دیجیتال را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به فراهم کردن شرایطی برای به حداکثر رساندن سود حاصل از استخراج و به حداقل رساندن زمان تلف شده اشاره کرد. این نرم ‌افزار سبب می‌شود تا مدت زمان استخراج کمتر شود و به این ترتیب سرعت معاملات افزایش و میزان فشار وارده بر دستگاه کاهش یابد.

نرم ‌افزار Awesome Miner می‌تواند ویژگی‌های کارت گرافیک و همچنین سرعت و دمای سیستم را در حین استخراج نشان داده تا به این ترتیب تمامی شرایط در کنترل کاربر باشد. این نرم ‌افزار امکان تنظیم نظرسنجی‌های استخراج با چند کلیک را فراهم کرده و از نرم ‌افزارهای استخراج مختلفی نیز پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به سازگاری آن با ماشین‌های استخراج ASIC اشاره کرد. اگرچه Awesome Miner از بسیاری از رمزارز‌ها پشتیبانی می‌کند، اما تخصص اصلی آن در استخراج بیت‌کوین است.

نرم ‌افزار استخراج Ethermine

ر

اگر به دنبال یک نرم ‌افزار استخراج ارز دیجیتال آسان و دقیق هستید، Ethermine یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. این نرم ‌افزار ارائه‌دهنده‌ خدمات حرفه‌ای بوده و از داشبورد و رابط کاربری کاربرپسند و مناسبی برخوردار می‌باشد. این نرم ‌افزار یک موتور استخراج کارآمد را ارائه داده و با ماینرها بزرگ و شلوغ پر نمی‌گردد. از جمله ویژگی‌های منحصربه‌فرد این نرم ‌افزار می‌توان به هشدار در رابطه با اشتراک‌گذاری‌های نامعتبر و همچنین امکان دریافت اعلان‌ها از طریق ایمیل اشاره کرد.

تعداد دفعات پرداخت در این نرم ‌افزار به صورت فوری بوده و ارزهای دیجیتالی که این نرم ‌افزار قادر به پشتیبانی از آن می‌باشد شامل Raven Coin، Beam و ZCash می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به پشتیبانی آن از پلتفرم ویندوز اشاره کرد.

نرم ‌افزار استخراج ماینرگیت MinerGate

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

یکی دیگر از نرم ‌افزارهای استخراج ارز دیجیتال که تنها با استفاده از کارت گرافیک کار می‌کنند نرم ‌افزار ماینرگیت نام دارد. این نرم ‌افزار از ارزهای دیجیتالی مانند بیت‌ کوین، لایت کوین، اتریوم، کش و کوین‌های دیگر پشتیبانی کرده و امکان انجام پرداخت‌ها را به صورت هفتگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این نرم ‌افزار از رابط کاربری ساده‌ای برخوردار بوده و از سیستم پشتیبانی مطلوبی نیز برخوردار می‌باشد. امکان انتقال ارزهای دیجیتال به کیف پول با استفاده از این نرم ‌افزار بسیار امن بوده و به سهولت انجام می‌شود. لازم به ذکر است که این نرم ‌افزار تنها از سیستم عامل ویندوز پشتیبانی می‌کند.

نرم ‌افزار استخراج CCG Mining

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

از دیگر نرم ‌افزارهای استخراج ابری می‌توان به نرم ‌افزار CCG Minng اشاره کرد که از ارزهای دیجیتال مختلفی اعم از اتریوم، بیت کوین زی‌ کش و… پشتیبانی می‌کند. با استفاده از این نرم ‌افزار کاربران می‌توانند به بالاترین سطح هش ریت رسیده و به این ترتیب درآمد خود را افزایش دهند. نرم ‌افزار CCG Minng از سیستم عامل ویندوز 10 پشتیبانی کرده و امکان پشتیبانی از ایمیل و اسکایپ را نیز دارد. از جمله ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به امکان ایجاد دکل استخراج، نگهداری رایگان از رمز ارزها، ایمنی بالا و استفاده از SSL، عدم محدودیت برای خرید و همچنین امکان عقد قراردادهای نامحدود اشاره کرد.

نرم ‌افزار استخراج StormGain

استخراج ارز دیجیتال با کامپیوتر

دیگر نرم ‌افزار جهت استخراج بیت کوین نرم ‌افزار StormGain است که امکان سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال و استخراج ارزهای دیجیتال را با کمترین دردسر در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم ‌افزار از رابط کاربری مطلوبی برخوردار بوده و امکان مشاهده‌ حداکثر و حداقل دارایی‌ها را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. از دیگر ویژگی‌های این نرم ‌افزار می‌توان به مجهز بودن آن به ابزار نمودارسازی برای تحلیل قیمت‌ها و آنالیز سرمایه‌گذاری اشاره کرد.

نرم ‌افزار StormGain دارای کیف پول امنی برای نگهداری از رمز ارزها بوده و از تعداد معاملات بالایی پشتیبانی می‌کند. این نرم ‌افزار قادر به پشتیبانی از سیستم عامل‌های وب، اندروید و IOS بوده و از قابلیت ثبت‌ نام آسان و رابط کاربری راحتی برخوردار می‌باشد. پشتیبانی از زبان‌های ایتالیایی، انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی و همچنین امکان استخراج رمز ارزها با کمترین هزینه از دیگر ویژگی‌های نرم ‌افزار StormGain است.

بلاکچین

آماده استخراج ارز دیجیتال هستید؟

استخراج ارزهای دیجیتال عمدتا به وسیله‌ دستگاه‌های قدرتمند و تخصصی ماینینگ انجام می‌شود. با این حال برای آن دسته از افرادی که قدرت خرید این دستگاه‌ها را ندارند، نرم ‌افزارهایی طراحی شده تا با استفاده از آن‌ها نسبت به ماینینگ اقدام کنند. اگر چه استخراج ارزهای دیجیتال از طریق نرم ‌افزار به اندازه‌ استخراج تخصصی آن‌ها سوددهی نخواهد داشت، با این حال این نرم ‌افزارها مورد استفاده‌ کاربران زیادی قرار گرفته است.

آیا شما تا به حال اقدام به استخراج ارز دیجیتال کرده‌اید؟ به نظرتان بهترین روش برای استخراج ارز چیست؟ با وجود دستگاه‌های ماینینگ تا چه حد استفاده از لپ تاپ و کامپیوتر را منطقی می‌دانید؟ تا به حال سودی از این طریق دریافت کرده‌اید؟ نظرات و دیدگاه‌های خود را برای ما بنویسید، شاید پیشنهادات شما راهگشای دیگر خوانندگان این متن باشد. همچنین این مقاله را برای دوستانتان که به دنبال استخراج بیت کوین و ارز دیجیتال هستند بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

کسب درآمد از متاورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.