بهترین سایت های روانشناسی ایرانامروزه علم روانشناسی یکی از موضوعات مهم و مورد توجه جوامع مختلف در دنیا می‌باشد که توانسته است، معضلات مختلفی را در زندگی ما حل کرده و روش‌هایی برای مقابله با بیماری‌های روانی و مشکلات افسردگی پیدا کند. روش‌ها و راه حل‌هایی که در روانشناسی وجود دارند، کاملاً علمی و با توجه به تکنولوژی روز دنیا ایجاد و اجرا می‌شود. اگر شما علاقه‌مند به یادگیری بیشتر در این باره هستید، در این مطلب از بلاگ دیدنگار قصد داریم تا بهترین سایت های روانشناسی ایران را به شما معرفی کنیم.

این موضوع را در نظر داشته باشید که روانشناسی فقط محدود به افسردگی و یا ناراحتی اعصاب نیست، بلکه موارد مختلفی مثل سبک زندگی، سلامتی جسمی، رابطه زناشویی، رابطه با فرزند و همه این موارد جزو روانشناسی هستند و باید برای انجام هر کدام علم مربوط به آنها را کسب کرد. قرار نیست که ما در حد تخصصی هر کدام از این موارد را مطالعه کنیم، اما لازم داریم تا در حد زندگی روزمره درباره هر کدام اطلاعات داشته باشیم تا زندگی بهتری را تجربه کنیم.

ویژگی بهترین سایت های روانشناسی ایران

بهترین سایت های روانشناسی ایرانبهترین سایت های روانشناسی ایران راه و روش‌هایی را در مسیر زندگی شما قرار می‌دهند که با توجه به شرایط، به راحتی بتوانید مشکلات‌تان را برطرف کنید. همچنین بهترین مشاوران پیشنهاداتی برای زندگی بهتر ارائه می‌دهند که می‌تواند برای همه افراد مفید و کارساز باشد.

بهترین سایت های روانشناسی ایران در دسته‌بندی خود دارای موضوعات: درمان استرس و اضطراب، مشاوره ازدواج و زوج درمانی، مشاوره خانواده، درمان شکست عشقی و روابط، مشاوره کودک و تربیت فرزند، مشاوره جنسی و سکسولوژی، مشاوره طلاق و … هستند. مشاوره آنلاین، لیست بهترین پزشکان، انجام انواع تست‌های روانشناسی و … از دیگر ویژگی‌ها بهترین سایت های روانشناسی ایران هستند.

لیست بهترین سایت های روانشناسی ایران

بهترین سایت های روانشناسی ایرانلیستی از بهترین سایت های روانشناسی ایران برای شما آماده کرده‌ایم که با مراجعه هر کدام از این سایت‌ها می‌توانید در خصوص حل مسائل خود راه حل‌هایی بیابید و یا مشاور مناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنید. این لیست ترتیب خاصی ندارد، اما تمام آنها قابل اعتماد هستند و می‌توانید از خدمات‌شان بهره ببرید.

ویکی روان

بهترین سایت های روانشناسی ایران

اولین سایت از لیست بهترین سایت های روانشناسی ایران ویکی روان است. ویکی روان نیز یکی از وب‌ سایت‌های فعال و حرفه‌ای در حوزه روانشناسی است. همانطور که از نام آن مشخص است، این وب سایت به عنوان یک ویکی پدیا در حوزه روانشناسی فعالیت می‌کند و سعی دارد تا تمامی مطالب و مسائل مربوط به روانشناسی را پوشش دهد. در این وب سایت می‌توانید مطالب مختلفی را در حوزه روانشناسی، خانواده، موفقیت و روانشناسی فردی مطالعه کنید. همچنین تست‌های مختلفی نیز در این وب سایت قرار داده شده است که با مراجعه به صفحه هر کدام می‌توانید از آنها استفاده کرده و وضعیت خود را بسنجید.

بهترین سایت های روانشناسی ایراندر وب سایت ویکی روان قسمت‌هایی به عنوان تماشا کنید و رادیو روانشناسی وجود دارد؛ که به ترتیب ویدیوها و پادکست‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند از آنها استفاده کرده و اطلاعات مفیدی را کسب کنند. این وب سایت دارای نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال است.

ویکی روان دارای قسمتی به عنوان مشاوره روانشناسی آنلاین می‌باشد. این قسمت یکی از جالب توجه‌ترین قسمت‌های خدماتی وب سایت محسوب می‌شود که با مراجعه به آن می‌توانید با توجه به نیازی که خواهید داشت، مشاورانی را مشاهده کرده و با کلیک بر روی پروفایل آنها اطلاعاتی را در رابطه با آنها کسب کنید. همچنین به صورت آنلاین قادر خواهید بود تا جلساتی را با فرد مورد نظر خود رزرو کرده و برای مشاوره خود وقت بگیرید. اکثر مشاوران حاضر در این وب سایت با سابقه بوده و در حوزه کاری خود متخصص هستند. همچنین در این قسمت از وب سایت امکان چت آنلاین نیز با پشتیبانان ویکی روان وجود دارد.

حامی هنر زندگی

بهترین سایت های روانشناسی ایران

حامی هنر زندگی یکی از بهترین سایت های روانشناسی ایران ، در دسته‌بندی های مختلف و متنوعی از جمله خانواده، کودک، روانشناسی فردی، سبک زندگی، اعتیاد، روان درمانی و مشاوره روانشناسی فعالیت می‌کند. با مراجعه به صفحه اصلی وب سایت می‌توانید جدیدترین مقالاتی که در وب سایت منتشر شده است مشاهده کنید. هر روزه مطالب مختلف و متنوعی در رابطه با مهارت‌های ارتباطی، روانشناسی، سبک زندگی و سلامتی در این وب سایت منتشر می‌شوند، که می‌توانید با مطالعه آنها علم و آگاهی زیادی را کسب کنید.

بهترین سایت های روانشناسی ایراندر این وب سایت خدماتی مثل مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره روانشناسی و دیگر موارد نیز ارائه می‌شود. آموزش‌هایی نیز در قالب ویدیو و پادکست در حامی هنر زندگی وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. راه‌های ارتباطی موجود در وب سایت شامل مشاوره تلفنی و چت آنلاین می‌باشد.

بهترین سایت های استخدام

میگنا

بهترین سایت های روانشناسی ایران

میگنا از لیست بهترین سایت های روانشناسی ایران یک پایگاه خبری علمی و تخصصی در رابطه با روانشناسی و بهداشت روان دارای مجوز فعالیت خبری از وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی است. در این وب سایت هر روزه اخبار و مقالات مختلفی در رابطه با موضوعات مربوط به روانشناسی منتشر می‌شود که می‌توانید با مطالعه آنها اطلاعات کامل و مفیدی را کسب کنید. میگنا مخفف جمله “معلم یک گنجینه ناب است” می‌باشد و فعالیت خود را از سال ۸۸ شروع کرده و تا به امروز در این حوزه هزاران مطلب و آموزش مختلف و متنوع منتشر کرده است.

بهترین سایت های روانشناسی ایرانمیگنا تبدیل به محل رجوع روزانه جامعه روانشناسان، روانپزشکان، مشاوران، مددکاران، جامعه شناسان، متخصصان تعلیم و تربیت، اساتید و دانشجویان شده است و به نوعی پایگاهی برای کسب اطلاعات کامل و مفید از روانشناسی است.

ای سنج

بهترین سایت های روانشناسی ایران

ای سنج مرجع آنلاین تست‌های روانشناسی است که آزمون‌های معتبر علمی را با تفسیرهای کاربردی به کاربران خود ارائه می‌دهد. در واقع به کمک این وب سایت شما می‌توانید در تست‌های مختلف که توسط متخصصان زیادی در حوزه روان سنجی و روانشناسی بالینی تایید و بررسی می‌شود، شرکت کنید و نتایج کاملاً مفهومی را دریافت کنید. این وب سایت دارای آزمون‌های مختلفی مثل تست هوش، تست ام بی تی آی، تست‌های عشق و ازدواج، تست‌های خانواده، تست‌های تحصیلی و موارد مختلف دیگری است که می‌تواند برای هر فرد با توجه به نیازش بسیار مناسب و کاربردی باشد.

بهترین سایت های روانشناسی ایرانبرای استفاده از این تست‌ها می‌توانید در سایت ثبت نام کرده و در آنها شرکت کنید. اکثر تست‌های موجود در وب سایت رایگان بوده و همچنین تفسیری که از آن تست‌ها به شما داده خواهد شد، بسیار کاربردی و مناسب است، تا به طور کامل وضعیت شخصیتی خود را ارزیابی کنید. سایت ای سنج دارای یک مجله روانشناسی است که مطالب مختلف علمی مفیدی را در حوزه روانشناسی منتشر می‌کند. در بخش مجله ای سنج ویدیوها، پادکست‌ها و همچنین دوره‌های آموزشی مختلفی نیز وجود دارند که می‌توانید از آنها استفاده کنید. این وب سایت که از مطرح‌ترین و معتبرترین وب سایت‌های تست روانشناسی در کشور محسوب می‌شود. حتی برای استخدام افراد مختلف در شرکت‌ها از این تست‌ها استفاده می‌شود تا وضعیت شخصیتی فرد را به خوبی تشخیص دهند.

یوکن

بهترین سایت های روانشناسی ایران

این وب سایت ممکن است در نگاه اول ربطی به حوزه روانشناسی نداشته باشد. اما در لیست بهترین سایت های روانشناسی ایران جای دارد. چراکه یک وب سایت که در رابطه با مسائل مختلف موفقیت تلاش می‌کند و بیشتر تمرکزش بر روی داستان زندگی انسان‌های موفق می‌باشد.

بهترین سایت های روانشناسی ایرانیوکن سعی می‌کند تا در قالب ویدیو، متن و پادکست موفقیت این نوع افراد را و زندگی آنها را برای کاربرانش به تصویر بکشد. اما در قسمت ویدیوها و مقالات خود عنواینی را به روانشناسی اختصاص داده و درباره آنها نیز مطالبی منتشر می‌کند که می‌توانند برای شما مفید باشد و آموزشی محسوب شوند. می‌توانید با مراجعه به وب سایت یوکن و جستجوی کلمه روانشناسی، مطالب و ویدئوهای مختلفی را مشاهده کنید. وجه تمایز این وب سایت، وجود ویدئوهای آموزشی است که اغلب با زبان فارسی دوبله شده‌اند و در اختیار کاربران قرار می‌گیرند.

روان یاب

بهترین سایت های روانشناسی ایران

روان یاب نیز یکی از رسانه‌های فعال در حوزه روانشناسی است که خدمات و مطالب مختلفی را به کاربران خود عرضه می‌کند. این وب سایت انواع تست‌های روانشناسی، تست هوش، تست شخصیت، تست ازدواج، هیجان و دیگر تست‌های مربوط به روانشناسی را در وب سایت ارائه می‌دهد. همچنین فرهنگ لغتی را به عنوان فرهنگ لغت روانشناسی در وب سایت ایجاد کرده که کلمات مختلف را برای شما با توجه به جستجو فارسی یا انگلیسی توضیح می‌دهد. همچنین مقالات مختلفی در حوزه روانشناسی در این وب سایت منتشر می‌شوند که می‌تواند برای شما مناسب باشد. این مطالب در حوزه‌های مختلف روابط انسانی، خانواده، ازدواج، سلامت، اعتیاد، اختلالات روانی و روانشناسی عمومی می‌باشند.

چطور

بهترین سایت های روانشناسی ایران

همانطور که با مراجعه به وب سایت چطور می‌توانید زیر لوگوی آن را مشاهده کنید، شعار وب سایت “بهتر زندگی کردن یاد گرفتنی است” می‌باشد. این وب سایت به نوعی یک مجله در حوزه سبک زندگی می‌باشد که موارد مختلفی را دسته‌بندی‌های سلامتی، سبک زندگی، رشد و توسعه فردی، موفقیت شغلی، مهارت‌های ارتباطی و کسب و کار را تشریح می‌کند. می‌توانید در چطور موارد مختلفی را نیز در حوزه روانشناسی پیدا کرده و مطالعه کنید.

بهترین سایت های روانشناسی ایراناین وب سایت هر روزه مقالات و مطالب مختلفی را در حوزه سبک زندگی و روانشناسی منتشر می‌کند. همچنین قسمتی را به عنوان “گفتگو با متخصصان” در این وب سایت خواهید دید که به بحث و گفتگو با متخصصانی در حوزه روانشناسی اشاره دارد. این بخش می‌تواند در موضوعات مختلفی به کمک شما بیاید. این روزها افراد زیادی برای بهبود سبک زندگی‌شان به روانشناسان مراجعه می‌کنند. به همین علت چنین سایت‌هایی در لیست بهترین سایت های روانشناسی ایران جای می‌گیرند.

بهترین سایت های ایرانی

آقای روانشناس

بهترین سایت های روانشناسی ایران

بهترین سایت های روانشناسی ایراناین وب سایت مقالات مختلفی را در حوزه روانشناسی و روانکاوی منتشر می‌کند و همچنین خدماتی مثل مشاوره آنلاین و حضوری را نیز دارد. با مراجعه به این سایت می‌توانید به صورت آنلاین و یا حضوری مشاوره دریافت کنید. همچنین در قسمت بلاگ مطالب متعدد و مختلفی در حوزه روانشناسی، خانواده، سلامتی و موفقیت منتشر می‌شود که مطالعه آنها می‌تواند برای شما مفید باشد. وب سایت آقای روانشناس دارای خدماتی به عنوان کوچینگ می‌باشد، این خدمت فرآیندی است که در آن می‌توانید با استفاده از توانمندی‌های‌تان در زندگی فردی، خانوادگی، شغلی و اجتماعی خود کارکرد بهتری داشته باشید و تغییرات اساسی در سبک زندگی خود ایجاد کنید.

این وب سایت دارای راه‌های ارتباطی مختلف مثل تلفن تماس و چت آنلاین برای ارتباط با کاربران خود می‌باشد. برای استفاده از خدمات مشاوره آنلاین و یا حضوری این وب‌سایت باید جلساتی را رزرو کرده و برای آنها هزینه پرداخت کنید.

بهترین سایت های روانشناسی ایران از نگاه شما

بهترین سایت های روانشناسی ایرانبهترین سایت های روانشناسی ایران ، سایت‌ها و در واقع روانشناسانی هستند که مساله و مهم‌تر از آن راه حل را به سرعت تشخیص دهند. لازمه این موضوع تجربه و تخصص کافی است. سایت‌هایی که ما معرفی کردیم در این زمینه محبوبیت بیشتری داشتند. حالا نظر شما چیست؟ آیا از خدمات سایت‌های مشاوره بهره می‌برید؟ از نظر شما در دنیای امروزی افراد تا چه اندازه به مشاوره برای تغییر سبک زندگی‌شان نیاز دارند؟ اگر سایتی را در این لیست معرفی نکردیم، خوشحال می‌شویم نام آن را برای ما بنویسید. همچنین این مقاله را برای دوستانتان بفرستید تا به سوی حل مسائل‌شان بهترین روش را انتخاب کنند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

پربازدیدترین سایت های ایرانی

دسته بندی ها: