بهترین سایت های استخدامدر حال حاضر یکی از خدمات محبوب اینترنتی که یک چالش بزرگ در زندگی همه ما را حل کرده است، سایت‌های کاریابی و استخدام است. کمی قبل‌تر شما برای پیدا کردن شغل مناسب خود باید دردسرهای مختلفی را تجربه می‌کردید. برای مثال داخل آگهی روزنامه و یا با مراجعه حضوری به شرکت‌ها و دفاتر مختلف باید شغل خود را پیدا کرده و یا حتی به اجبار به دلیل اینکه محدودیت‌های زیادی وجود داشت، شغلی را انتخاب می‌کردید که نه تسلط به آن داشتید و نه علاقه‌ای به آن داشتید.

اما امروزه با ایجاد شدن بستر اینترنت به راحتی با چند کلیک ساده می‌توانید شغل متناسب با تخصص خود را پیدا کنید و در آن مشغول به کار شوید. ما در این مقاله قصد داریم بهترین سایت های استخدام را به شما معرفی کنیم. بنابراین اگر جویای کار هستید و دچار سردرگمی شده‌اید، حتماً تا انتهای این متن با ما همراه باشید تا به شغل مورد علاقه خود برسید.

ویژگی‌های بهترین سایت های استخدام چیست؟

بهترین سایت های استخداماین روزها مشاغل بسیار زیادی در هر رشته به صورت تخصصی وجود دارد و به همین نسبت افراد متخصص در حوزه‌های مختلف می‌توانند توانایی خود را ارائه دهند و به درآمد برسند. بهترین سایت های شغل یابی و استخدامی، انواع فرصت‌های شغلی را پوشش می‌دهند. نمایش آگهی استخدام شرکت‌های خصوصی و دولتی، هلدینگ‌ها، سازمان‌ها، ادارات، کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها و …، دسته‌بندی بر اساس موقعیت مکانی در شهرهای مختلف، دسته‌بندی بر اساس سمت شغلی، پنل رزومه‌ساز حرفه‌ای، ارائه نمونه سوالات استخدامی و … همگی از ویژگی‌های بهترین سایت های استخدام ایران هستند.

علاوه بر این موارد، نشان ملی ثبت، نماد اعتماد الکترونیکی، ذکر راه‌های ارتباطی، مشاوره آنلاین، سیستم هوشمند و … نیز نشان‌دهنده بهترین سایت های شغل یابی در ایران هستند.

بهترین فروشگاه های اینترنتی کتاب

معرفی بهترین سایت های استخدام

بهترین سایت های استخدامبرای معرفی بهترین سایت های استخدام ما لیستی را در نظر گرفتیم که ویژگی‌هایی که به آن اشاره کردیم را دارا می‌باشند. در واقع با خیال راحت می‌توانید به این سایت‌ها مراجعه کنید و درخواست کاریابی بدهید و استخدام شوید. خب برویم سراغ بهترین سایت های استخدام ایران.

دیوار و شیپور

بهترین سایت های استخدام

از کمی قبل‌تر سایت‌های آگهی آنلاین مثل دیوار و شیپور شروع به فعالیت در بستر اینترنت کردند و تقریباً همه ما با آنها آشنا هستیم. سایت دیوار نسبت به شیپور کمی محبوب‌تر است و مورد استقبال عمومی بیشتری قرار گرفته است. به راحتی می‌توانید در دسته‌بندی استخدام این دو سایت آگهی‌های مختلفی را با عناوین شغلی مختلف مشاهده کرده، شرایطی را که کارفرما برای آن شغل در نظر گرفته مطالعه کنید و به صورت رایگان با آنها ارتباط بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که وب سایت‌های دیوار و شیپور دارای اپلیکیشن موبایل نیز می‌باشند و قابلیت دسترسی راحت‌تری را به شما خواهند داد.

بهترین سایت های استخدام

بهترین سایت های استخداماگر بخواهیم کمی تخصصی‌تر به دنبال شغل مورد نظر خود بگردیم، باید به سایت‌های استخدام مراجعه کنیم. برای مثال در نظر بگیرید شما برنامه نویس یک زبان تخصصی از وب سایت هستید. به احتمال زیاد این عنوان شغلی در سایت‌های آگهی مثل دیوار یا شیپور خیلی خواهان زیادی ندارد و باید برای استخدام در این نوع موقعیت شغلی به سایت‌های استخدام حرفه‌ای‌تر مراجعه کنید. در ادامه قصد داریم تا این سایت‌ها را به شما معرفی کنیم.

جاب ویژن

بهترین سایت های استخدام

اولین سایتی که می‌توانید برای استخدام به آن مراجعه کنید و در لیست بهترین سایت های استخدام ما قرار گرفته، جاب ویژن است. جاب ویژن یک وب سایت کاملاً حرفه‌ای و استاندارد در حوزه کاریابی است. عناوین شغلی بسیار مختلف و متنوعی را می‌توانید در این وب سایت مشاهده کنید، برای مثال به برخی از آنها اشاره می‌کنیم. حسابداری، امور اداری و منشی‌گری، بازاریابی و فروش، روابط عمومی، تولید محتوا، سئو، انواع برنامه نویسی، مدیر عاملی، مهندسی صنایع، مهندسی پزشکی، روانشناسی، کارگر ساده و موارد مختلفی که می‌توانید با مراجعه به وب سایت جاب ویژن آن‌ها را مشاهده کنید.

بهترین سایت های استخدامنوع دیگری از فیلتر که داخل سایت وجود دارد، فیلتر بر اساس استان و شهر است. می‌توانید با توجه به شهری که در آن سکونت دارید و قصد کار در آن را خواهید داشت، انتخاب کنید و فرصت‌های شغلی که در آن استان و شهر وجود دارد را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید با فیلتر نوع همکاری نیز فرصت‌های شغلی را فیلتر کنید. شغل‌هایی که به صورت تمام وقت، پاره وقت، پروژه‌های کارآموزی و یا دورکاری خواهند بود.

استخدام در سازمان‌ها

بهترین سایت های استخدامیکی دیگر از امکاناتی که این سایت دارد، فرصت‌های شغلی است که سازمان‌ها برای آنها جای خالی دارند و به دنبال نیروی مناسب می‌گردند. با کمک سایت جاب ویژن می‌توانید در سازمان‌ها و شرکت‌هایی مشغول به کار شوید که به نوعی مطرح و بسیار به نام در حوزه خود هستند. برای مثال: دیجی کالا، اسنپ، یکتانت، علی بابا، کاله، ایرانسل و شرکت‌های بسیار دیگری که برای فرصت‌های شغلی مختلف نیازمند نیروی مناسب هستند. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که قطعاً رزومه خوب و تجربه کاری مناسب به استخدام شما کمک خواهد کرد و به نوعی یکی از مهم‌ترین موارد برای استخدام در هر فرصت شغلی است.

برای اینکه بتوانید در این وب سایت فعالیت کنید و فرصت‌های شغلی مختلف را برای خود به دست آورید، ثبت نام لازم است. ثبت نام این وب سایت بسیار راحت با شماره موبایل یا آدرس ایمیل شما انجام می‌شود و بعد از آن موارد مختلفی را مثل رزومه و اطلاعات فردی از شما می‌خواهد تا بتواند برای کاریابی کمک بیشتری به شما بکند. همچنین یکی از امکانات جالب و حرفه‌ای جاب ویژن داشتن اطلاع‌رسانی شغلی برای کاربران است، با این امکان شما می‌توانید از طریق ایمیل خود و انتخاب فرصت‌های شغلی که مد نظر دارید، تمامی آگهی‌های استخدامی که در وب سایت ثبت می‌شوند را از طریق ایمیل دریافت کنید و برای بررسی آنها به وب سایت مراجعه کنید.

بهترین سایت های استخدامامکان دیگری که داخل سایت جاب ویژن قابل استفاده عمومی می‌باشد، ساخت رزومه آنلاین است. با این امکان شما می‌توانید در وب سایت ثبت نام کنید و به صورت آنلاین یک رزومه حرفه‌ای و استاندارد برای کار خود بسازید. رزومه خوب می‌تواند در روند استخدام شما بسیار تاثیرگذار باشد. با مراجعه به صفحه هر کدام از فرصت‌های شغلی، موارد مختلفی مثل اطلاعات کلی آن شرکت، نوع ساعات کاری، مزایا و تسهیلاتی که آن شغل برای شما خواهد داشت و مواردی که از طرف کارفرما انتظار می‌رود را مشاهده کنید و رزومه خود را برای آن مجموعه ارسال کنید.

به جرات می‌توان گفت این وب سایت یکی از مناسب‌ترین و استانداردترین بسترهای شغل‌یابی ایران محسوب می‌شود. جاب ویژن دارای نماد اعتماد الکترونیکی و نشان ملی ثبت رسانه‌های دیجیتال نیز هست.

بهترین سایت های نوبت دهی پزشکان

جابینجا

بهترین سایت های استخدام

یکی دیگر از بهترین سایت های استخدام جابینجا است. جابینجا همچون وب‌ سایت قبلی فیلترها و موارد مختلفی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. برای مثال می‌توانید استان مد نظر خود را انتخاب کنید، دسته‌بندی شغلی خود را انتخاب کنید و با توجه به تخصص خود شغل مورد نظر را پیدا کنید. این وب سایت عناوین شغلی مختلفی از شرکت‌های معتبر را در خود جا داده است. شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلفی که در حال فعالیت در کشور هستند. برای مثال اسنپ فود، شرکت نرم افزاری هلو، کارگزاری‌های مختلف، شرکت‌های اینترنتی مثل آسیاتک و موارد مختلف دیگری که می‌توانید برایشان رزومه ارسال کرده و استخدام شوید.

بهترین سایت های استخدامجابینجا دارای رزومه‌ساز آنلاین است، که می‌تواند با توجه به سابقه کاری شما و مواردی و مشاغلی که قبلاً در آنها فعال بوده‌اید، یک رزومه حرفه‌ای و استاندارد برای شما تولید کند. جابینجا در حال حاضر بیش از ۲۰ هزار آگهی استخدام را در خود جا داده است و این آگهی‌ها از حدود بیشتر از ۸ هزار شرکت مختلف ایرانی در این وب سایت ثبت شده‌اند، پس به راحتی با یک جستجوی ساده و ساخت یک رزومه مناسب می‌توانید یک فرصت شغلی مناسب برای خود پیدا کنید.

این نکته را هم در نظر داشته باشید، آگهی‌هایی به عنوان فوری در این وب سایت ثبت می‌شوند که در صفحه اصلی قرار گرفتند و به این معنی است که آن مجموعه‌ها برای استخدام خود عجله داشته و به دنبال یک نیروی کار حرفه‌ای در سریع‌ترین زمان ممکن هستند. اگر رزومه مناسبی داشته باشید، این گزینه می‌تواند در سریع‌ترین حالت شما را به شغل مناسب‌تان نزدیک کند. همچنین برای اینکه بخواهید اطلاعات هر یک از فرصت‌ها را ببینید و برای آنها رزومه ارسال کنید، باید در وب سایت ثبت نام کرده باشید. ثبت نام شما می‌تواند از طریق ایمیل یا شبکه‌های اجتماعی مثل لینکدین انجام شود.

ای استخدام

بهترین سایت های استخدام

وب سایت بعدی به عنوان بهترین سایت های استخدام ، ای استخدام است. فرصت‌های شغلی مختلف و متنوعی را از جمله شغل‌های دولتی، سراسری و آگهی‌های استخدام از مجموعه‌های مختلف را در اختیار شما خواهد گذاشت. می‌توانید با توجه به استان مورد نظر خود، نوع تخصص خود و مواردی که به آنها مسلط هستید، شغل‌های مختلف را فیلتر کرده و آنها را مشاهده کنید. این وب سایت، استخدام مجموعه‌های دولتی و کشوری را نیز فراهم کرده است. برای مثال استخدام در بانک‌ها و یا نیروهای مسلح کشور می‌تواند از جمله دسته‌بندی‌های وب سایت باشد.

بهترین سایت های استخدامبرخی از این سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی برای استخدام آزمون سراسری برگزار می‌کنند و برخی دیگر خیر. برای این که بتوانید رزومه خود را ارسال کنید باید در وب سایت ثبت نام کرده باشید. ثبت نام در وب سایت با احراز هویت شماره موبایل شما و تکمیل اطلاعات فردی می‌باشد. همچنین می‌توانید نمونه سوالات استخدامی که ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی مختلف برای شما در نظر گرفته‌اند، در این وب سایت مشاهده کرده و برای عناوین شغلی مختلف آنها را مطالعه و دریافت کنید. البته استفاده از این نمونه سوالات شامل هزینه می‌شود.

ای استخدام دارای رزومه‌ساز آنلاین است که به راحتی برای شما یک رزومه حرفه‌ای از کارهایی که انجام داده‌اید و مهارت‌های شغلی‌تان خواهد ساخت که می‌تواند در روند استخدام شما کمک‌کننده باشد. موقعیت‌های شغلی متنوعی از آموزشی، اداری، رانندگی، پزشکی، فنی و مهندسی، صنایع و تولید، هتلداری و مدیریت، کامپیوتر و نرم افزار در این وب سایت وجود دارد که با توجه به تخصص شما قابل استفاده است.

بهترین سایت های استخدامدر صفحه اصلی وب سایت نیز می‌توانید آگهی‌هایی که روزانه ثبت می‌شوند و استخدام‌هایی که به صورت سراسری در وب سایت درج شده‌اند، مشاهده کنید و اطلاعات مفیدی از آنها کسب کنید. این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک و همچنین اپلیکیشن موبایل می‌باشد، که می‌تواند دسترسی آسان‌تری به آگهی‌ها برای شما فراهم کند. وب سایت ای استخدام دارای پشتیبانی تلفنی برای کارجویان و کارفرمایان می‌باشد که در صورت ایجاد سوال و ابهام در روند استخدام کمک‌کننده خواهد بود.

ایران استخدام

بهترین سایت های استخدام

ایران استخدام نیز از آگهی‌های مختلف و متنوع در وب سایت خود پشتیبانی می‌کند، که با توجه به استان محل سکونت شما، موقعیت‌های شغلی و حرفه‌ای که دارید و رشته تحصیلی که در آن تحصیل داشته‌اید، فیلتر می‌شود. همچنین استخدام در ارگان‌های دولتی و استخدام برای گروه‌های خاص مثل استخدام بازنشستگان، دانشجویان، استخدام کارآموز و امریه سربازی از موارد دیگر جالب توجه در این وب سایت است. ایران استخدام هم به دلیل ویژگی‌هایی که دارد در لیست بهترین سایت های استخدام قرار گرفته است.

بهترین سایت های استخدامایران استخدام فعالیت خود را از سال ۹۱ آغاز کرده است و تا به امروز در این حوزه فعالیت دارد. دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می‌توانید از طریق نصب اپلیکیشن این وب سایت نیز بر روی گوشی تلفن همراه خود به تمامی آگهی‌ها دسترسی داشته باشید. نمونه سوالات استخدامی مختلفی هم در این وب سایت وجود دارد که برای عناوین شغلی مختلف می‌تواند به شما کمک‌کننده باشد. البته استفاده از این نمونه سوالات نیازمند ثبت‌نام و پرداخت هزینه در وب سایت می‌باشد.

جویاکار

بهترین سایت های استخدام

کاریابی جویاکار هم به عنوان یکی از بهترین سایت های استخدام قابل معرفی است. این وب سایت مناسب و استاندارد در حوزه استخدام و کاریابی است. در این وب سایت می‌توانید به راحتی در عناوین شغلی مختلف مثل فروشندگی، راننده، کارمند اداری، منشی، کارگرساده، حسابدار و موارد مختلف دیگر استخدام داشته باشید. جویاکار دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است. همچنین یکی از امکانات جالبی که در این وب سایت وجود دارد این است که، شما با بارگذاری رزومه خود در این وب سایت می‌توانید برای کارفرمایان مختلفی به نمایش دربیایید و آنها با توجه به بررسی رزومه شما به طور مستقیم برای درخواست همکاری با شما ارتباط بگیرند.

بهترین سایت های استخدامدر این وب سایت نیز برای ارتباط با کارفرمایان و ارسال رزومه باید ثبت‌نام کرده باشید و اطلاعات فردی خود را وارد کرده باشید. حالت‌های مختلف شغلی مثل تمام وقت، نیمه وقت، پورسانتی و یا دورکاری در این وب سایت وجود دارد که با توجه به نیاز شما می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

ایران تلنت

بهترین سایت های استخدام

ایران تلنت یک وب‌سایت‌های شغل‌یابی دیگر در کشور می‌باشد که می‌تواند امکانات مختلفی را در اختیار شما بگذارد. یکی از امکانات جالب و قابل توجه وب سایت ایران تلنت آزمون‌هایی است که برای خودشناسی بهتر و آشنایی بیشتر شما با مهارت‌ها و توانایی‌های‌تان از طریق وب سایت انجام می‌گیرد. این آزمون‌ها موارد مختلفی مثل تعیین سطح زبان انگلیسی، شخصیت شناسی، تست هوش، آزمون رغبت سنجی و همچنین تست هوش هیجانی را شامل می‌شود.

بهترین سایت های استخداماین آزمون‌ها رایگان بوده و به صورت آنلاین با مطرح کردن سوالات مختلف از شما انجام می‌شود و می‌توانند به شناخت بهتر شما از وضعیتی دارید، کمک کنند. یکی دیگر از سرویس‌هایی که این شرکت ارائه می‌دهد، سرویس کاربری پریمیوم است. از آنجایی که پر کردن رزومه و ارسال آن برای شرکت‌ها در ایران تلنت به صورت رایگان انجام می‌شود، شما می‌توانید با خرید اشتراک پریمیوم از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید. این امکانات شامل مواردی مثل آمار تعداد مشاهده رزومه شما، وضعیت رزومه‌هایی که ارسال کرده‌اید، اطلاع‌رسانی از فرصت‌های شغلی به صورت پیامکی و مشاهده حقوقی که شرکت‌ها در نظر گرفته‌اند، می‌باشد. همچنین با این اشتراک می‌توانید به صورت خودکار برای موقعیت‌های شغلی که انتخاب می‌کنید، از طریق سیستم به صورت اتوماتیک رزومه ارسال کنید. این امکانات جالب نیست؟ ما هم به همین دلایل ایران تلنت را در لیست بهترین سایت های استخدام ایرانی جای داده‌ایم.

میزان حقوق

بهترین سایت های استخدامایران تلنت دارای فرصت‌های شغلی مختلف از شرکت‌های مطرح و به نام کشور می‌باشد. همچنین یکی دیگر از امکاناتی که ایران تلنت در اختیار شما قرار خواهد داد، اطلاع از میزان حقوق بازار کار برای مهارتی است که بعد از استخدام قرار است به شما پرداخت شود. شما با ثبت‌نام در وب سایت و انتخاب مهارت‌هایی که دارید، می‌توانید با توجه به بررسی‌هایی که ایران تلنت بین ۳۱۰ هزار شرکت کننده از 30 استان مختلف کشور کرده است، متوجه میزان حقوق مناسب و استاندارد از موقعیت شغلی خود شوید.

کارآموزی

بهترین سایت های استخدامهمچنین یکی دیگر از امکانات این وب سایت، جذب کارآموز از دانشگاه‌های معتبر و استاندارد کشور است. با این امکان کارفرمایان می‌توانند فرصت‌های کارآموزی خود را به عنوان یک کارفرما برای دانشجویان دانشگاهی خاص منتشر کرده و نیروی مورد نظر خود را از این دانشگاه‌ها جذب کنند. این موضوع باعث می‌شود تا نیروی کارهایی که تخصص کافی و لازم در حوزه مورد نظر شما را دارند جذب کارتان شوند و خروجی بهتری را در مجموعه خود داشته باشید.

ایران تلنت امکان ساخت رزومه و ارسال آن را نیز برای فرصت‌های شغلی مختلف دارد. این وب سایت دارای نماد اعتماد الکترونیکی می‌باشد و همچنین می‌تواند فرصت‌های شغلی را در شرکت‌های خارج از ایران نیز برای شما فراهم کند. این مورد می‌تواند برای بسیاری از افراد جذاب و قابل توجه باشد. زبان وب سایت نیز به دو حالت فارسی و انگلیسی قابل تغییر بوده که این گزینه نیز یکی از مزیت‌های دیگر ایران تلنت محسوب می‌شود. اگر شما قصد استخدام در یک شرکت خارجی را دارید و تسلط کافی به زبان انگلیسی را دارید، می‌توانید از این امکان وب سایت استفاده کرده و موقعیت مورد نظر را پیدا کنید.

راهنما

بهترین سایت های استخدام

آخرین وب سایت که قصد معرفی آن را در لیست بهترین سایت های استخدام داریم، راهنما دات کام است. وب سایت راهنما دات کام همان روزنامه همشهری است که در سال‌های قبل آن را به صورت فیزیکی دریافت می‌کردیم. اما امروزه با تغییر و توسعه اینترنت و بستر آنلاین برای کاریابی، این مجموعه نیز خود را با این شرایط وفق داده است. با مراجعه به این وب سایت می‌توانید تمام آگهی‌های استخدامی که در نیازمندی‌های همشهری ثبت می‌شود را مشاهده کنید و به صورت کاملاً رایگان اطلاعات دسترسی و تماس با هر کدام از کارفرمایان را داشته باشید.

بهترین سایت های استخدامیکی از امکانات جالب دیگری که این وب سایت دارد، دسترسی به نسخه چاپی روزنامه‌های همشهری است. با مراجعه به وب سایت و کلیک بر روی نسخه چاپی، می‌توانید روزنامه‌ای که همان روز یا روزهای قبل منتشر شده است را به صورت pdf مشاهده کرده و آن را ورق بزنید، تا تمامی آگهی‌ها را مشاهده کنید.

البته وب سایت راهنما فقط محدود به آگهی‌های استخدام نمی‌شود، بلکه موارد مختلفی که در همشهری منتشر می‌شود، مثل فروش وسایل نقلیه، فروش املاک، لوازم الکترونیکی، لوازم خانه، خدمات و موارد مختلف دیگر در آن وجود دارد. که یکی از این دسته‌بندی‌ها استخدام می‌باشد. عناوین شغلی مختلفی در این وب سایت وجود دارند و با توجه به فیلترهای جالب و مختلفی از جمله شهر، جنسیت، شیفت کاری، حقوق ماهیانه مدنظر و مدرک تحصیلی می‌توانید عناوین شغلی را فیلتر کرده و مورد قابل قبول برای خودتان را پیدا کنید.

بهترین سایت های استخدام اینترنتی کدام است؟

بهترین سایت های استخدامدر لیست بالا مجموعه کاملی از اسامی بهترین سایت های شغل یابی اینترنتی را به شما معرفی کردیم که بی‌شک با مرور کردن آنها اگر به دنبال کار باشید، استخدام خواهید شد. با توجه به شهری که در آن سکونت دارید، می‌توانید موقعیت مکانی خود را در سایت ثبت کنید و آگهی‌های مرتبط را دریافت کنید. امیدواریم برای خود یک شغل مناسب با شرایط‌تان دست و پا کنید.

شما به چه شغلی علاقه دارید؟ آیا به دنبال شغل دوم هستید یا تازه دوران تحصیل خود را به پایان رساندید و قصد کارآموزی دارید؟ تا به حال از سایت‌های کاریابی اقدام به درخواست کار کرده‌اید؟ به نظرتان بهترین سایت شغل یابی در ایران کدام است؟ منتظر شنیدن نظرات و تجربیات شما در هر زمان هستیم. اگر این مقاله برای شما کارساز بود، خوشحال می‌شویم آن را برای دوستانتان که به دنبال کار هستند، بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین سایت های صنایع دستی

دسته بندی ها: