بهترین سایت های خبری ایرانامروزه خبر داشتن و مطلع بودن از اخبار روز، از ویژگی‌های زندگی مدرن است و به نوعی هر فردی را از کوچک و بزرگ در هر سمت و شغلی درگیر خود کرده است. اکثر مردم جامعه علاقه‌مند هستند به اتفاقات، اخبار، حواشی و وقایع روز دسترسی داشته و در جریان آنها قرار بگیرند. اما پیشرفت تکنولوژی در این موضوع هم اثر گذاشته و دیگر کسی برای پیگیری مطالب روز روزنامه و مجله نمی‌خرد، بلکه همگی در رسانه‌های آنلاین و شبکه‌های اجتماعی به دنبال اخبار هستند. در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های خبری ایران را به شما معرفی کنیم.

ویژگی بهترین سایت های خبری ایران

بهترین سایت های خبری ایراناز ویژگی‌های بهترین سایت های خبری ایران پوشش‌دهی کلیه اخبار در زمینه‌های مختلف و در کوتاه‌ترین زمان است. صحت و اعتبار اخبار هم از اهمیت بالایی برخوردار است. حضور فعال، گزارش از منابع خبری مطمئن و ارتباط موثر با مردم از دیگر ویژگی‌های بهترین سایت های خبری ایران است.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

لیست بهترین سایت های خبری ایران

بهترین سایت های خبری ایراندر ادامه این متن لیست بهترین سایت های خبری ایران را برای شما تنظیم کرده‌ایم تا با خیال راحت به بررسی هر کدام بپردازید. اگر قصد دنبال کردن اخبار روز در ایران را به صورت کامل در همه زمینه‌ها دارید، پیشنهاد می‌کنیم هر روز سری به این سایت‌ها بزنید. این لیست بر اساس ترتیب خاصی تنظیم نشده است و همه سایت‌ها دارای اعتبار خبری هستند و به عنوان بهترین سایت های خبری ایران شناخته می‌شوند. برای آشنایی با بهترین سایت‌های اخبار ایرانی آماده‌اید؟

تسنیم

بهترین سایت های خبری ایران

اولین وب سایت خبری معروف و پرمخاطب ایرانی که در لیست بهترین سایت های خبری ایران جای دارد، خبرگزاری تسنیم است. این وب سایت به طور جامع و کاملی خبرهای سیاسی، ورزشی، بین‌المللی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و اخبار استان‌ها را پوشش می‌دهد. در این وب سایت روزانه صدها خبر منتشر می‌شود و به موارد مختلفی می‌پردازد. در تسنیم بخش‌های مختلفی برای نمایش عکس‌ها و ویدیوهای خبری مختلف وجود دارد که عکس‌های مربوط به اخبار روز و ویدیوهای مصاحبه گرفته شده از رسانه‌های مختلف را در این قسمت مشاهده خواهید کرد.

بهترین سایت های خبری ایرانقسمتی به عنوان گرافیک و کاریکاتور در این وب سایت وجود دارد که کاریکاتورهای مختلف را در مورد وقایع و اخبار روز در آن منتشر می‌کنند. وب سایت تسنیم به پنج زبان فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی، اردو و چینی مجهز است و این امر باعث شده تا مخاطبان زیادی را از نقاط مختلف دنیا داشته باشد و رسانه‌ها و مجموعه‌های مختلفی در کل دنیا برای پیگیری اخبار روز داخل کشور ما از این وب سایت استفاده می‌کنند.

خبرها در این وب سایت به صورت دسته بندی شده در موارد مختلف وجود دارد و می‌تواند مرتبط با مخاطب خود اطلاعات زیادی را منتقل کند. با توجه به یکی از روش‌های کسب درآمد و تامین هزینه‌های مجموعه که تبلیغات است. باید با تبلیغات متعددی که در قسمت‌های مختلف صفحات این وب سایت وجود دارد هم کنار بیاید.

خبر آنلاین

بهترین سایت های خبری ایران

این وب سایت اخبار مختلف داخلی و خارجی را از جمله دسته بندی‌های سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، جامعه، بین‌الملل، ورزش، علم و دانش، فناوری اطلاعات و اخبار استان‌ها پوشش می‌دهد. خبر آنلاین نیز دسته بندی تحت عنوان کاریکاتور و چند رسانه‌ای دارد که می‌توانید در آنها ویدیو، عکس و کاریکاتورهای مربوط به اخبار روز را مشاهده کنید. این وب سایت در صفحه اصلی خود برگزیده‌ترین‌ها و محبوب‌ترین اخبار را منتشر می‌کند. اگر فردی هستید که اخبار روز سیاسی و اقتصادی کشور را دنبال می‌کنید، این وب سایت می‌تواند یکی از مناسب‌ترین رسانه‌ها برای شما باشد.

بهترین سایت های خبری ایرانوب سایت خبر آنلاین به زبان‌های فارسی، عربی و انگلیسی تجهیز شده و همچنین قابلیت جستجو را در خود دارد. از طریق لینک‌های موجود در سایت هم می‌توانید اپلیکیشن‌های اندروید و آی او اس خبر آنلاین را دانلود کنید و روی تلفن همراه خود اخبار را پیگیری کنید.

شهر خبر

بهترین سایت های خبری ایران

وب سایت بعدی در لیست بهترین سایت های خبری ایران خبرگزاری شهر خبر است. رسانه شهر خبر اخبار مختلف سیاسی، ورزشی، اقتصادی، فناوری، هنری، حوادث، سلامتی و پزشکی، گردشگری، فرهنگی و موارد دیگر را پوشش می‌دهد. این وب سایت به صورت روزانه صدها مطلب مختلف را در حوزه‌های مختلف منتشر می‌کند. وب سایت شهر خبر دارای امکان حالت شب و روز در سایت و قابلیت بزرگ کردن متون در صفحات مختلف را به کاربران خود می‌دهد. همچنین می‌توانید اپلیکیشن شهر خبر را روی تلفن همراه نصب کرده و اخبار را به صورت لحظه‌ای از آن پیگیری کنید.

بهترین سایت های خبری ایراناین وب سایت نیز ویدیوها و تصاویر مختلفی را در دسته بندی جداگانه منتشر می‌کند و اخبار روز را از طریق آنها به کاربران نمایش خواهد داد. تبلیغات مختلف از شرکت‌های تبلیغاتی در این وب سایت نیز مشاهده می‌شود.

بهترین سایت های ایرانی

فارس نیوز

بهترین سایت های خبری ایران

فارس نیوز یکی دیگر از بهترین سایت های خبری ایران محسوب می‌شود که اخبار روز را، روزانه در وب سایت منتشر می‌کند. اما از لحاظ امکانات و کیفیت محتوا یک سطح کیفی بیشتر از رقبای خود دارد. در این وب سایت می‌توانید اخبار مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی، بین‌الملل و موارد متنوعی را پیگیری کنید. قسمتی به عنوان فارس پلاس در این وب سایت وجود دارد که اخبار جالبی را در دسته بندی‌های شایعات، کاریکاتورها، روایت‌های روز و سواد رسانه‌ای منتشر می‌کند.

بهترین سایت های خبری ایراندر صفحه اصلی وب سایت می‌توانید پربازدیدترین مطالب روز را طبق مشاهده کاربران مشاهده کنید. این وب سایت به طور کامل اخبار بین‌المللی دنیا را نیز پوشش می‌دهد و می‌تواند برای علاقه‌مندان مربوطه منبع بسیار کامل و جامعی باشد. مورد جالب دیگری که در سایت فارس نیوز وجود دارد، فارسی tv hsj است. فارس نیوز در این قسمت ویدیو هایی از اخبار و وقایع روز منتشر می‌کند و همچنین امکان پخش زنده در آن فراهم شده است.

برنامه‌های مختلف که در کانال‌های تلویزیونی منتشر می‌شوند در این وب سایت قابل مشاهده است. البته مستندها و ویدیوهای مصاحبات مختلف نیز با افراد مطرح و سرشناس در این قسمت وب سایت قابل مشاهده هستند و می‌تواند برای جمع زیادی از کاربران جذاب باشد. قسمت دیگر که در وب سایت فارس نیوز وجود دارد، فارس من است. در این قسمت مسائل و موارد مختلف اجتماعی، اقتصادی و سیاسی کشور مطرح شده و کاربران مختلف با حمایت کردن از این پویش‌ها اقدام به اجرایی کردن آنها می‌کنند. در واقع مردم با حمایت کردن این پویش‌ها باعث پیگیری بیشتر آنها می‌شوند.

مهر نیوز

بهترین سایت های خبری ایران

خبرگذاری مهر نیز جزو برترین‌های کشور محسوب می‌شود. در این وب سایت مطالب و اخبار فرهنگی و ادبی، سلامتی، دانشگاه، جامعه، اقتصاد، ورزشی، سیاسی و موارد مختلف دیگر پوشش داده می‌شود. در صفحه اصلی وب سایت می‌توانید اخبار پربازدید و جدیدترین‌های منتشر شده توسط خبرگزاری مهر را مشاهده کنید. در این وب سایت نیز رسانه‌های عکس و ویدیو نیز وجود دارند که به صورت مداوم منتشر شده و به دید عموم گذاشته می‌شوند.

بهترین سایت های خبری ایراندر وب سایت مهرنیوز اخبار روز فوتبال و نتایج لحظه‌ای بازی‌های آن نیز منتشر شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. مطلب دیگری که در رابطه با خبرگزاری مهر قابل توجه است، قسمتی تحت عنوان مجله مهر است که در آن مصاحبه‌ها و مطالب آموزشی مختلفی منتشر می‌شود و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. وب سایت مهرنیوز به شش زبان مختلف دنیا تجهیز شده و قابلیت جستجوی مطالب را نیز در خود دارد.

ایسنا

بهترین سایت های خبری ایران

ایسنا وب سایت خبری معتبری است که مطالب مختلف علمی، فرهنگی، اقتصادی، ورزشی و موارد مختلف را پوشش می‌دهد. این وب سایت به چهار زبان زنده دنیا شامل فارسی، عربی، انگلیسی و فرانسوی تجهیز شده و همچنین اپلیکیشن‌های اندروید و ios را نیز دارد، که از طریق پلتفرم‌های مربوطه قابل دانلود است. ایسنا اخبار و اطلاعات روز را بر اساس دسته بندی‌هایشان در صفحه اصلی به نمایش کاربران می‌گذارد.

بهترین سایت های خبری ایراندر این وب سایت نیز به طور مختلف عکس‌ها و ویدیوهایی منتشر می‌شوند که می‌تواند برای کاربران جذاب باشد. در وب سایت ایسنا قسمتی به عنوان پادکست نیز وجود دارد که مطالبی را به عنوان به صورت صوتی برای کاربران منتشر می‌کند. قسمت با عنوان گرافیک نیز در ایسنا وجود دارد که طرح‌های گرافیکی مختلف را با توجه به اخبار روز منتشر می‌کند. قسمت باشگاه دانشجویی هم در وب سایت به مطالب علمی و محتوای آموزشی می‌پردازد و بیشتر برای مخاطبان دانش آموز و دانشجو جذاب خواهد بود.

بهترین سایت های استخدام

بهترین سایت های خبری ایران در یک نگاه

بهترین سایت های خبری ایرانهمانطور که می‌دانید در یک کلام پایگاه خبری‌ای که در همه زمینه‌ها به سرعت جدیدترین اخبار موثق را ارائه دهد، بهترین است. در حال حاضر خبرگزاری‌های خبر آنلاین، تسنیم، شهر خبر، ایسنا، مهر نیوز و فارس نیوز و بهترین سایت های خبری ایران به حساب می‌آیند. شما کدام خبرگزاری را می‌شناسید که جای آن در لیست ما خالی است؟ آیا شما جزو آن دسته افرادی هستید که اخبار را به صورت تخصصی دنبال می‌کنید؟ یا اطلاع از اخبار روز دنیا در همه زمینه‌ها برایتان جذاب است؟ نظرات و دیدگاه‌تان را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین اگر این مقاله را دوست داشتید، آن را برای دوستانتان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

دسته بندی ها: