امروزه به واسطه اینکه مردم مشغله زیادی دارند و عمدتا همه اعضای خانواده مشغول به کار خارج از خانه هستند، بسیاری از مردم فرصت و انرژی کافی برای رسیدگی به امور نظافت منزل پیدا نمی‌کنند. همچنین گاهی به واسطه وسعت کارها یا ناتوانی در انجام امور به سبب بیماری یا کهولت سن افراد از عهده انجام امور منزل برنمی‌آیند. از این رو شرکت‌های مختلف نظافتی و خدماتی که بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران هستند، ایجاد شده که در این شرایط به کمک مردم می‌آید. شرکت خدماتی-نظافتی به شرکت‌هایی گفته می‌شود که با هدف خدمات‌رسانی به مردم و یاری دادن به آن‌ها در امور مختلفی از جمله نظافت کامل منزل، نظافت شرکت‌ها، انجام پذیرایی مراسمات، اسباب‌کشی، قالیشویی و… ایجاد شده‌اند.

این شرکت‌ها دارای کادر خدماتی گسترده‌ای شامل کارگران زن و مرد هستند که این کارگران را متناسب با نیاز مشتریان و نوع خدمات، جهت انجام امور به کار می‌گیرند. در این مقاله قصد داریم به بررسی مزایای استفاده از شرکت‌های خدمات نظافتی و ویژگی‌های آن‌ها پرداخته و بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران را معرفی کنیم. اگر به یکی از این شرکت‌ها ارائه دهنده خدمات نظافت نیاز دارید، این مقاله برای شما نوشته شده است.

مزایای استفاده از بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

شاید با خود بگویید که تا وقتی نظافتچی‌های شخصی وجود دارند چه نیازی به استفاده از خدمات شرکت‌های نظافتی است. در این مورد باید به مزایای شرکت‌های خدمات نظافتی توجه شود. این موارد به شما کمک می‌کند دید بهتری داشته باشید و از حقوق خود آگاه شوید. بیایید این مزایا را بشناسیم.

  • شرکت‌های خدمات نظافتی به صورت دائمی در دسترس هستند.
  • شرکت‌های نظافتی مسئولیت‌پذیرتر از نظافتچی‌های شخصی هستند.
  • کم‌کاری‌های کارگران شرکت‌های خدماتی، از سمت شرکت جبران می‌گردد.
  • کیفیت خدمات نظافتی توسط شرکت‌ها کنترل و تضمین می‌شود.
  • شرکت‌های نظافتی در تمامی زمینه‌های خدماتی نیروی کاری دارند.

با توجه به مزایای ذکر شده می‌توان به این نتیجه رسید که سپردن کارها به شرکت‌های خدمات نظافتی هوشمندانه‌تر و البته به صرفه‌تر خواهد بود. همچنین ارتباط شما با شرکت خواهد بود و در صورت عدم نارضایتی شما ناچار نیستید که با نظافتچی وارد بحث شوید.

بهترین استارت آپ برای سرمایه گذاری

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

ویژگی‌های بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

شرکت‌های خدمات نظافتی باید از یک سری فاکتورها و ویژگی‌هایی برخوردار باشند تا در زمره بهترین شرکت‌ها در این زمینه قرار گیرند. از جمله ویژگی‌های بهترین شرکت‌های نظافتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

بهره‌گیری از کارگران ماهر، متعهد و معتمد

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران و معتبر، کارگران خود را با توجه به فاکتورهای مختلفی انتخاب می‌کند. کارگران انتخاب شده باید در زمینه کاری خود (قالیشویی، نظافت منزل، اسباب‌کشی و…) کاملا ماهر باشند تا بتوانند کارها را به نحو احسن انجام دهند. اگر کارگران در امور نظافتی یا اسباب‌کشی تخصص نداشته باشند، ممکن است در اثر استفاده نادرست از مواد شوینده یا حمل نادرست وسایل، به آن‌ها آسیب بزنند. از طرفی عدم تخصص در امور نظافتی سبب می‌شود تا کارگر آب و مواد شوینده زیادی را هدر دهد. از طرفی کارگران باید از قدرت بدنی کافی برای انجام امور برخوردار بوده و از لحاظ جسمانی و ذهنی در سلامت کامل باشند.

شرکت نظافتی باید کارگران خود را از بین افراد جوان یا نهایتا میان‌سال انتخاب کرده و به این موضوع نیز توجه داشته باشد که به تعداد کافی کارگر آقا و خانم در زمینه‌های مختلف استخدام کند. فاکتور دیگری که شرکت باید در انتخاب کارگران مد نظر قرار دهد، عدم سوءپیشینه کارگران و امین و قابل اعتماد بودن آن‌هاست. کارگران بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران دارای رفتار و اخلاق مناسب بوده و تلاش می‌کنند تا کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و ابزارآلات مناسب

شرکت‌های نظافتی باید در نظر داشته باشند که تمامی تجهیزات مورد نیاز جهت نظافت منزل یا شرکت از جمله انواع دستکش، روپوش، ماسک، انواع تی، انواع برس، نردبان، چهارپایه، اسپری‌های چندمنظوره، شیشه‌ پاک‌کن، پارچه‌های تنظیف، مایع‌های سفیدکننده، مواد جرم‌گیر و… را در اختیار کارگران خود قرار دهند. همچنین در صورتی که شرکت مسئولیت خرید مواد شوینده را نیز دارد، باید از بهترین مواد شوینده و انواع مرغوب آن‌ها استفاده کند تا آسیبی برای لوازم خانه، محیط زیست و پوست و سیستم تنفسی کارگران نداشته باشد. کارگران انتخابی نیز باید با شیوه استفاده از هر یک از مواد شوینده آشنا بوده و بدانند برای نظافت هر سطحی باید از چه شوینده‌ای استفاده کنند.

زمان‌بندی دقیق

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران باید نسبت به زمان بسیار حساس باشد. به عبارت دیگر این شرکت باید نیروهای خود را در همان زمانی که با مشتری توافق کرده است اعزام کرده و از این بابت تاخیری نداشته باشد. از طرفی باید کار را در همان زمان توافق شده با مشتری به اتمام برساند و کار را به تعویق نیندازد.

گارانتی خدمات

از دیگر ویژگی‌های بهترین شرکت‌های خدمات نظافتی، گارانتی خدمات است. در واقع شرکت باید دقت و درستی کار کارکنانش را تضمین کرده و مسئولیت عملکرد کارکنانش را بر عهده بگیرد. به عنوان مثال اگر کارگر اعزامی شرکت از عهده انجام امور برنیاید، شرکت موظف است برای جلب رضایت مشتری کارگران متخصص جایگزین را جهت انجام امور بفرستد.

تعرفه مناسب

یک شرکت نظافتی خوب باید از لحاظ قیمت و تعرفه‌گذاری نیز منصف بوده و قیمت و هزینه‌ها را متناسب با مقدار کار، نحوه انجام کار، نوع مواد به کار برده و… تعیین کند. در زمان همکاری با شرکت‌های مختلف می‌توانید مواردی را بررسی کنید تا به بهترین قیمت برسید.

پربازدیدترین سایت های ایرانی

لیست بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

حال که با مزایای استفاده از شرکت‌های خدماتی-نظافتی آشنا شده و ویژگی‌های بهترین این شرکت‌ها را بررسی کردیم، نوبت به آن می‌رسد که برخی از بهترین شرکت‌های نظافتی استان تهران را معرفی کنیم. این لیست بر اساس خاصی چیده نشده است. اما محبوب‌ترین شرکت‌های خدمات نظافتی تهران را شامل می‌شود که با توجه به موقعیت مکانی خود می‌توانید به هر یک اعتماد کنید.

شرکت خدماتی و نظافتی طاها سلامت آویژه | تهران

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

این شرکت دارای سابقه 15 ساله در زمینه ارائه خدمات نظافتی بوده و در حال حاضر چهار شعبه فعال در چهار سمت تهران بزرگ دارد. متخصصینی که این شرکت جهت نظافت استخدام کرده، جزو قشر جوان و مجرب بوده و متخصصانی پرانرژی هستند که بالاترین میزان رضایت مشتری را به همراه داشته‌اند. این شرکت در زمینه انجام امور نظافت منزل، شرکت و ساختمان‌ها فعالیت داشته و افراد متخصصی را در زمینه امور بسته‌بندی، امور چیدمان وسایل، پذیرایی مجالس و… نیز دارد. در ضمن وقت‌شناسی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از دیگر ویژگی‌های کارگران این شرکت می‌باشد.

شرکت خدمات نظافتی آبا نوین | خیابان کاشانی

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

این شرکت جزو بهترین شرکت‌های خدمات نظافتی فعال در استان تهران بوده که از کادر مجربی در زمینه‌های نظافت منزل، نظافت ساختمان، نظافت شرکت، پذیرایی مجالس و اسباب‌کشی برخوردار می‌باشد. کارگران انتخاب شده برای این شرکت، کارگرانی مجرب و متخصص در کار خود بوده و بسیار دقیق و منظم کار می‌کنند. این شرکت کارگران خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می‌کند. نکته مهم دیگر در رابطه با این شرکت، امکان پرداخت هزینه پس از اتمام کار و رضایت از کار است.

شرکت خدمات نظافتی آس | میدان تجریش

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

شرکت آس جزو معتبرترین شرکت‌های نظافتی فعال در زمینه نظافت ساختمان بوده که از افراد آموزش‌دیده و مجرب برای انجام امور نظافتی استفاده می‌کنند. این شرکت در زمینه نظافت دائمی ورودی و لابی ساختمان‌ها، نظافت کامل راه‌پله‌ها، نظافت پارکینگ، خروجی‌ها و اتاق لباسشویی، نظافت سطل‌ها و شوتینگ‌های زباله، نظافت پنجره‌ها و نگهداری و تعمیر کف و فرش‌ها فعالیت می‌کند.

شرکت خدمات نظافتی اسپارد | سهروردی شمالی

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

از دیگر شرکت‌های خدمات نظافتی معتبر در تهران می‌توان به شرکت اسپارد اشاره کرد. این شرکت دارای کادر مجرب و آموزش‌دیده بوده و از جدیدترین تکنولوژی‌ها جهت انجام امور نظافتی استفاده می‌کند. خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد شامل خدمات نظافت منزل، قالیشویی، آشپزی در منزل، مبل‌شویی و انجام امور پذیرایی در مراسمات و مهمانی‌ها می‌شود.

شرکت خدمات نظافتی کیان پاک

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

این شرکت از جمله شرکت‌های معتبر فعال در زمینه نظافت ساختمان بوده که برای امور نظافتی از متخصصان این زمینه بهره می‌برد. این افراد به طور کامل آموزش دیده‌اند و قادر به نظافت تخصصی و حرفه‌ای ساختمان‌ها می‌باشند. از جمله خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد می‌توان به خدمات نظافت، سرویس کولر آبی، کارواش نانو، مبل‌شویی، نظافت راه‌پله، حمل اثاثیه و اسباب‌کشی، خدمات ضدعفونی و سم‌پاشی منازل اشاره کرد.

شرکت خدمات نظافتی راشن کیمیا گستر

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

این شرکت خدماتی نظافتی یک شرکت متعبر با سابقه 7 ساله بوده که در زمینه نظافت منزل، راه‌پله، نظافت ساختمان و… فعالیت می‌کنند. همچنین کادر مجرب آن در زمینه امور پذیرایی مجالس و مهمانی‌ها و ارائه خدمات فنی نیز فعال هستند.

شرکت خدمات نظافتی آریاپاک

بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

از دیگر شرکت‌های معتبر خدمات نظافتی در تهران می‌توان به شرکت آریاپاک اشاره کرد. این شرکت از کادر مجرب و نیروهای متخصص و باتجربه استفاده کرده و برای انجام امور خدماتی و نظافتی، جدیدترین تجهیزات و دستگاه‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهد. از جمله امور اجرایی این شرکت می‌توان نظافت منزل و ساختمان، نظافت پنجره‌ها و شیشه‌ها، جابه‌جایی و بازیافت زباله‌ها، گندزدایی و جلابخشی سطوح، تمیز کردن فرش‌ها و جارو کشیدن، کف‌سابی موزاییک‌ و چوب و سرامیک، نظافت مانیتورها و سیستم‌های کامپیوتری، گردگیری و برق انداختن وسایل منزل، نظافت پرده و مبلمان و تعوض لامپ و فیلتر هوا را نام برد.

بهترین سایت های ایرانی

انتخاب بهترین شرکت خدمات نظافتی تهران

شرکت‌های خدمات نظافتی شرکت‌های یاری‌رسان به مردم بوده که هم در زمینه نظافت محیط‌های مختلف و هم در برخی موارد در زمینه ارائه خدمات قالیشویی، خدمات فنی، اسباب‌کشی، تغییر دکوراسیون و… به کمک افراد پرمشغله و ناتوان می‌آیند. این شرکت‌ها باید از کادر مجرب استفاده کرده و سلامت و کیفیت تجهیزات و مواد شوینده مورد استفاده خود را تضمین کنند. از طرفی باید در زمینه کاری کاملا وقت‌شناس و دقیق باشند و مسئولیت امور را نیز برعهده گیرند. شرکت‌های خدمات نظافتی زیادی در سطح تهران فعال هستند که تمامی این ویژگی‌ها را دارا می‌باشند. پیشنهاد می‌کنیم با توجه به موقعیت مکانی و تعیین هزینه دست به انتخاب هر یک بزنید تا به نتیجه مطلوب برسید.

شما تا به حال با کدامیک از بهترین شرکت‌های خدمات نظافتی تهران کار کرده‌اید؟ به نظرتان بهترین ویژگی شرکت خدمات نظافتی چیست؟ آیا شما موقعیت مکانی شرکت را در نظر می‌گیرید و یا برای انجام اموری مانند نظافت کل ساختمان به دنبال شرکتی هستید که قیمت مناسب‌تری ارائه دهد؟ پالش‌ها و توقعات خود را از شرکت‌های خدماتی نظافت برای ما بنویسید و اگر به فکر خانه تکانی و نظافت محل خود هستید ، این مقاله را برای اطرافیان خود بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین سوپرمارکت های آنلاین

دسته بندی ها: