معرفی بهترین برنامه فیلم و سریال رایگان در آیفون و اندروید 🔥​🎞️​🎭

بهترین برنامه فیلم و سریال

یکی از سرگرمی‌های پرطرفدار این روزها تماشای فیلم و سریال است. از آن‌جایی که شبکه‌های تلویزیونی بسیاری از فیلم و سریال‌های ایرانی و خارجی جدید را پخش نمی‌کنند، بسیاری از افراد در پی آن هستند تا از طریق اپلیکیشن‌های مختلف نسبت به دانلود و تماشای این فیلم‌ها اقدام کنند. همین امر نیز سبب شده تا اپلیکیشن‌های دانلود بهترین و برنامه فیلم و سریال متعددی برای سیستم عامل‌های اندروید و آیفون طراحی گردد.

در این مقاله قصد داریم تا تعدادی از بهترین اپلیکیشن‌های فیلم و سریال رایگان که برای اندروید و آیفون قابل استفاده است را به شما معرفی کنیم. پس اگر علاقه‌مند به تماشای فیلم و سریال هستید، این متن را تا انتها دنبال کنید تا با بهترین و محبوب‌ترین بهترین برنامه فیلم و سریال آشنا شوید.

لیست بهترین برنامه فیلم و سریال

اپلیکیشن‌های تماشای فیلم و سریال زیادی طراحی شده که بخشی عظیمی از آن‌ها قابل اجرا بر روی سیستم عامل اندروید می‌باشد. در ادامه قصد داریم تا تعدادی از محبوب‌ترین این نرم‌ افزارها که در بسیاری از موارد علاوه بر سیستم عامل اندروید برای آیفون نیز طراحی شده‌اند را به شما معرفی کنیم.

نرم‌ افزار Crunchyroll

 

برنامه فیلم و سریال Crunchyroll

افرادی که علاقه‌مند به تماشای انیمه هستند، باید حتما از اپلیکیشن Crunchyroll استفاده کنند. این نرم‌ افزار یک برنامه‌ رایگان بوده که در آن انیمه‌ها و فیلم‌های روز دنیا در اختیار کاربران قرار گرفته است. در واقع Crunchyroll را می‌توان یک مرجع تخصصی انیمه‌های تولید شده برای سیستم عامل اندروید به شمار آورد. انیمه‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از قابلیت تماشای آنلاین برخوردار هستند. آنچه اهمیت دارد این است که در این اپلیکیشن انیمه‌ها بر اساس ژانر تقسیم‌بندی شده که همین امر انتخاب را برای کاربران آسان‌تر می‌کند. این نرم‌ افزار قابلیت انتقال تصویر به کروم کست را داشته و امکاناتی از قبیل افزودن انیمه‌ها به موارد دلخواه، ارائه نوتیفیکیشن برای آگاهی از قسمت‌های جدید انیمه‌ها و امکان تماشای انیمه‌های قدیمی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برنامه crackle | برنامه دانلود فیلم و سریال رایگان برای اندروید

 

برنامه فیلم و سریال crackle

نرم‌ افزار crackle یکی از نرم‌ افزارهای طراحی شده توسط شرکت سونی بوده که برای تماشای رایگان فیلم در سیستم عامل اندروید طراحی شده است. در این نرم‌ افزار برنامه‌های تلویزیونی مختلف و فیلم‌هایی با ژانرهای گوناگون قرار گرفته که همین امر سبب می‌شود تمامی کاربران با هر سلیقه‌ای بتوانند از این نرم‌ افزار استفاده کنند. این نرم‌ افزار به سیستم ردیابی نیلسون نیز مجهز شده که همین امر آمار محبوبیت هر یک از فیلم‌ها و برنامه‌ها را نشان می‌دهد و می‌تواند در انتخاب آسان‌تر فیلم به کاربران کمک کند.

اپلیکیشن Plex

اپلیکیشن فیلم و سریال Plex

از دیگر نرم‌ افزارهای تماشای فیلم طراحی شده برای سیستم عامل اندروید که از کاربری رایگان و پولی برخوردار است، می‌توان به نرم‌ افزار Plex اشاره کرد. Plex یک سرویس ویدیویی بوده که متناسب با تقاضای کاربران بیش از 1000 عنوان فیلم و سریال را در خود جای داده است. فیلم‌های قرار گرفته در این نرم‌ افزار شامل پرفروش‌ترین فیلم‌های هالیوود، فیلم‌های مستقل و دیگر برنامه‌هاست. برای استفاده از این نرم‌ افزار کافی‌ست تا یک حساب کاربری ایجاد کرده و نسبت به تماشای فیلم‌ها اقدام کنید. اگرچه نرم‌ افزار پلکس دارای تبلیغات درون برنامه‌ای است، با این حال از آن‌جایی که تماشای فیلم‌ها به صورت رایگان می‌باشد، می‌توان از این مسئله چشم‌پوشی کرد. همچنین لازم به ذکر است که با استفاده از نرم‌ افزار Plex می‌توان فیلم‌های ارائه شده در این نرم‌ افزار را بر روی تلویزیون نیز پخش کرد.

نرم‌ افزار Popcornflex | بهترین برنامه فیلم و سریال

Popcornflex را می‌توان از دیگر نرم‌ افزارهای رایگان تماشای فیلم به شمار آورد که تاکنون بیش از 700 عنوان فیلم را در خود جای داده و در اختیار کاربران قرار داده است. فیلم‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن تمامی ژانرها را پوشش داده که در میان فیلم‌های ارائه شده فیلم‌های بین‌المللی نیز وجود دارد. فیلم‌های ارائه شده در نرم‌ افزار Popcornflex از کیفیت مطلوبی برخوردار می‌باشد.

 

برنامه Pluto TV

برنامه فیلم و سریال Pluto TV

از دیگر گزینه‌های محبوب برای تماشای رایگان فیلم می‌توان به نرم‌ افزار Pluto TV اشاره کرد. این نرم‌ افزار برنامه‌های تلویزیونی مختلف، بیش از 100 کانال تلویزیونی و بیش از 1000 فیلم را پوشش داده و انواع ژانرها از جمله فیلم‌های عاشقانه، کمدی، ترسناک و… را دربرمی‌گیرد. نرم‌ افزار Pluto TV دارای تبلیغات داخلی است که به ازای تماشای تبلیغات، کاربران می‌توانند محتوای ویدیویی دریافت کنند. نرم‌ افزار Pluto TV یکی از بهترین گزینه‌ها برای تماشای رایگان فیلم و سریال است.

برنامه جایگزین اینستاگرام

معرفی اپلیکیشن فیلم برای آیفون

کاربرانی که از سیستم عامل IOS استفاده می‌کنند نیز می‌توانند برای تماشای فیلم و سریال‌های روز دنیا از برنامه‌های فیلم و سریال طراحی شده برای این سیستم عامل استفاده کنند. بسیاری از نرم‌ افزارهای طراحی شده برای سیستم عامل اندروید که در بالا نیز به برخی از آن‌ها اشاره شد، دارای نسخه‌ قابل اجرا بر روی سیستم عامل IOS نیز می‌باشند. با این حال در ادامه به معرفی برخی دیگر از نرم‌ افزارهای تماشای فیلم و سریال برای سیستم عامل IOS می‌پردازیم.

اپلیکیشن SnagFilms

برنامه فیلم و سریال SnagFilms

از جمله نرم‌ افزارهای رایگان تماشای فیلم و سریال برای سیستم عامل IOS می‌توان به نرم‌ افزار SnagFilms اشاره کرد. این نرم‌ افزار بهترین فیلم‌های عاشقانه، ترسناک، اکشن، ماجراجویی و کودکانه که شمار آن‌ها به بیش از 6000 فیلم می‌رسد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین علاوه بر فیلم‌، بسیاری از مستندها و نمایش‌های تلویزیونی را نیز پوشش می‌دهد. نرم‌ افزار SnagFilms علاوه بر گوشی‌های آیفون می‌تواند بر روی دیگر دستگاه‌هایی که به سیستم عامل IOS مجهز شده‌اند، مانند انواع آیپد‌ و iPod Touch نیز اجرا شود.

نرم‌ افزار Vudu‌ | بهترین برنامه فیلم و سریال

 

برنامه فیلم و سریال Vudu‌

نرم‌ افزار Vudu یکی از پرطرفدارترین نرم‌ افزارهای تماشای فیلم و سریال برای سیستم عامل IOS بوده که صدها هزار فیلم در ژانرهای مختلف را پوشش می‌دهد. تماشای فیلم‌ها در این نرم‌ افزار در گرو تماشای تبلیغات بوده اما از آن‌جایی که کاربران می‌توانند به حجم عظیمی از فیلم‌های روز دنیا دسترسی داشته باشند، می‌توان از این مسئله چشم‌پوشی کرد. نرم‌ افزار Vudu امکان دانلود فیلم‌ها بدون اتصال به اینترنت را نیز در اختیار کاربران را قرار می‌دهد. همچنین با استفاده از Airplay امکان اجرای فیلم‌ها بر روی دستگاه‌های پخش دیگر نیز وجود دارد.

برنامه Box Loca

برنامه فیلم و سریال Box Loca

کاربرانی که از گوشی‌های آیفون مجهز شده به سیستم عامل IOS نسخه‌ 9 یا بالاتر استفاده می‌کنند، می‌توانند نرم‌ افزار Box Loca را مورد استفاده قرار دهند. نرم‌ افزار Box Loca از دیگر نرم‌ افزارهای فیلم و سریال رایگان برای آیفون و سیستم عامل IOS بوده که بسیاری از فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزیونی، اخبار فیلم، تریلرها و برنامه‌های مرتبط با فیلم را پوشش می‌دهد. این نرم‌ افزار تنها از قابلیت پخش زنده برخوردار بوده و امکان دانلود و ذخیره فیلم را در اختیار کاربران قرار نمی‌دهد. همین امر نیز سبب شده تا بسیاری از کاربران نسبت به استفاده از این نرم‌ افزار دچار تردید شوند. با این حال فیلم‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن از کیفیت‌های متنوعی برخوردار بوده و کاربران می‌توانند برنامه‌های مورد علاقه‌ خود را با کیفیت‌های 360p، 480p، 720p و 1080p تماشا کنند.

اپلیکیشن Viki | بهترین برنامه فیلم و سریال

بهترین برنامه فیلم و سریال Viki

کاربرانی که علاقه‌مند به تماشای فیلم‌های شرقی مانند فیلم‌های کره‌ای، ژاپنی، هندی و چینی هستند، می‌توانند نرم‌ افزار Viki را مورد استفاده قرار دهند. Viki از جمله نرم‌ افزارهای فیلم طراحی شده برای گوشی‌های آیفون بوده که فیلم‌های کشورهای شرقی را با زیرنویس انگلیسی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. آن چه اهمیت دارد این است که فیلم‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن کاملا رایگان بوده و بدون نیاز به تماشای تبلیغات در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند. در این نرم‌ افزار علاوه بر فیلم‌ها، انواع برنامه‌های تلویزیونی و مستندهای این کشورها نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

نرم‌ افزار Public Domain Movies

برنامه فیلم و سریال Pluto TV

نرم‌ افزار Public Domain Movies نیز از دیگر نرم‌ افزارهای طراحی شده برای تماشای فیلم و سریال در گوشی‌های آیفون بوده که شامل فیلم‌هایی می‌شود که دوره‌ حق کپی رایت آن‌ها گذشته و تماشای آن‌ها به صورت رایگان امکان‌پذیر می‌باشد. فیلم‌ها و برنامه‌های قرار گرفته در این نرم‌ افزار عمدتا فیلم‌ها و برنامه‌های کلاسیک قدیمی بوده که امکان فیلتر کردن آن‌ها بر اساس نام نویسنده، کارگردان، سال تولید فیلم و ژانر فیلم وجود دارد. این نرم‌ افزار برای کاربرانی که به ژانر کلاسیک علاقه‌ دارند بهترین گزینه است.

گوگل پلی

اپلیکیشن فیلم با زیرنویس فارسی

اپلیکیشن‌های دانلود و تماشای فیلم و سریال عمدتا شامل فیلم‌های دوبله‌ فارسی، زبان اصلی و فیلم‌های بدون سانسور می‌شود. اگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که ترجیح می‌دهید فیلم‌ها را به صورت زبان اصلی و با زیرنویس فارسی تماشا کنید، می‌توانید به سراغ اپلیکیشن‌هایی مانند اپلیکیشن Limo و اپلیکیشن کلوب فیلم بروید. در ادامه به بررسی این دو اپلیکیشن می‌پردازیم.

برنامه Limo

 

بهترین برنامه فیلم و سریال Limo

Limo یکی از نرم‌افزارهای پرطرفدار تماشای فیلم و سریال بوده که مجموعه‌ منحصربه‌فردی از سریال‌ها و فیلم‌های خارجی را به صورت زبان اصلی و با زیرنویس چسبیده فارسی در اختیار کاربران قرار می‌دهد. فیلم‌های قرار گرفته در این اپلیکیشن از قابلیت دانلود رایگان بدون نیاز به خرید اشتراک برخوردار هستند. همچنین فیلم‌ها و سریال‌های دوبله فارسی نیز در این نرم‌افزار وجود دارد. لازم به ذکر است که اپلیکیشن لیمو نه تنها فیلم‌های هالیوودی بلکه بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌های کره‌ای و ترکی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اپلیکیشن Limo تنها برای سیستم عامل اندروید طراحی شده است.

اپلیکیشن کلوب فیلم

بهترین برنامه فیلم و سریال

اپلیکیشن کلوب فیلم یکی از مرجع‌های معتبر فیلم و سریال خارجی بوده که بسیاری از فیلم و سریال‌های مطرح را همراه با خلاصه‌ فیلم و عوامل سازنده‌ آن در اختیار کاربران قرار داده است. فیلم‌های قرار گرفته در این نرم‌ افزار متناسب با سایت Imdb بوده که همین امر به کاربران در انتخاب فیلم مورد نظر خود کمک می‌کند. اپلیکیشن کلوب فیلم، فیلم‌ها را به صورت زبان اصلی و با زیرنویس فارسی ارائه داده و همچنین برای افرادی که علاقه‌مند به تماشای فیلم دوبله شده هستند نیز صوت دوبله فارسی فیلم‌ها را قرار داده است. اپلیکیشن کلوب فیلم تنها برای سیستم عامل اندروید طراحی شده و امکان تماشای رایگان و آنلاین فیلم و سریال‌ها را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

برنامه اندروید 2022

بهترین برنامه فیلم و سریال از نظر شما کدام است؟

تماشای فیلم و سریال یکی از پرطرفدارترین سرگرمی‌های حال حاضر بوده که همین امر سبب شده تا اپلیکیشن‌های متعددی برای تماشا و دانلود فیلم‌های روز دنیا در اختیار کاربران قرار گیرد. این اپلیکیشن‌ها قابل اجرا بر روی سیستم عامل‌های اندروید و IOS بوده به صورت رایگان و پولی فعالیت می‌کنند.

شما تا چه حد به تماشای فیلم و سریال‌های روز دنیا علاقه دارید؟ به نظرتان بهترین برنامه برای تماشای فیلم ایرانی کدام است؟ آیا شما از کاربران پروپاقرص برنامه‌هایی که به آنها اشاره کردیم هستید؟ اگر برنامه محبوبی را می‌شناسید که ما به آن اشاره نکردیم، حتما نام آن را برای ما بنویسید. از نظرات و تجربیات خود دیدنگار را بهره‌مند کنید و این مقاله را برای دوستانتان که فیلم و سریال علاقه دارند، بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

روش دانلود از یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
حساب کاربری من
وبلاگ

منو دیدنگار