جایگزین گوگل پلی | معرفی بهترین برنامه جایگزین گوگل پلی ✅​📲​👌​

گوگل پلی

کاربرانی که از گوشی‌های اندرویدی استفاده می‌کنند بی‌شک با گوگل پلی یا پلی ‌استور آشنا بوده و بارها آن را مورد استفاده قرار داده‌اند. گوگل پلی که برخی آن را به عنوان پلی استور می‌شناسند، یک موتور جستجوی قدرتمند بوده که برای دانلود و نصب اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مختلف مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است. نرم‌ افزارها، بازی‌ها، کتاب‌ها و موسیقی‌هایی که در پلی ‌استور وجود دارد در بسیاری از موارد قابلیت دانلود و نصب رایگان دارند. با این حال برخی از این نرم‌ افزارها نیازمند پرداخت هزینه برای نصب و برخی نیز نیازمند پرداخت درون برنامه‌ای برای استفاده از قابلیت‌های بیشتر هستند. از آن‌جایی که در حال حاضر گوگل پلی برای کاربران ایرانی فیلتر شده است و بسیاری از افراد نمی‌توانند به آسانی به آن دسترسی پیدا کنند، کاربران ترجیح می‌دهند به سراغ برنامه‌های جایگزین طراحی شده برای آن بروند.

در این مقاله قصد داریم تا بهترین جایگزین‌ها برای پلی استور را به شما معرفی کنیم. بنابراین اگر شما هم در جستجوی پلتفرمی به جای بهره بردن از گوگل پلی هستید، با ما تا انتهای این متن هم‌قدم شوید.

بهترین اپلیکیشن‌های جایگزین گوگل پلی

از جمله جایگزین‌های پلی استور می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم.

برنامه‌ APKMirror

برنامه‌ APKMirror

از جمله بهترین جایگزین‌های پلی ‌استور می‌توان به برنامه‌ APKMirror اشاره کرد که امکان دانلود بسیاری از برنامه‌های اندرویدی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. البته نرم‌ افزار برنامه‌ APKMirror فاقد برنامه بوده و فایل‌های قابل دانلود برنامه‌ها در وب‌ سایت این برنامه (APKMirror.com) قرار دارد. تمامی نرم‌ افزارهای موجود در APKMirror رایگان بوده که همین امر سبب می‌شود تا این برنامه نسبت به پلی ‌استور برتری داشته باشد. نکته‌ حائز اهمیت آن است که سایت APKMirror.com بر روی دسکتاپ عملکردی فوق‌العاده داشته اما ممکن است بر روی گوشی با قدری اختلال مواجه باشد. اپلیکیشن‌های موجود در APKMirror شامل نسخه‌های قدیمی و جدید بوده و کاملا امن و بدون بدافزار هستند. از دیگر ویژگی‌های این وب سایت می‌توان به معرفی محبوب‌ترین برنامه‌ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه اشاره کرد.

برنامه‌ Aurora Store | بهترین جایگزین گوگل پلی

برنامه‌ Aurora Store

از دیگر جایگزین‌های گوگل پلی می‌توان به برنامه‌ Aurora Store اشاره کرد که نرم‌ افزارها و برنامه‌های گوناگونی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. در واقع تمامی اپلیکیشن‌هایی که در سایر پلتفرم‌ها از جمله پلی استور وجود ندارد را می‌توان در برنامه‌ Aurora Store یافت. این برنامه دارای رابط کاربری کاربرپسندی بوده و دانلود و نصب برنامه از آن بسیار آسان می‌باشد. برای استفاده از این برنامه کافی‌ست تا از سایت auroraoss.com یا سایت‌های F-Droid و Github نسبت به دانلود و نصب این نرم‌ افزار بر روی دسکتاپ خود اقدام کنید. از جمله مزیت‌های این نرم‌ افزار می‌توان به عدم اجبار برای استفاده از سرویس‌های گوگل اشاره کرد.

این برنامه همچنین تمامی نرم‌ افزارهای نصب شده را به روز نگه می‌دارد. علی‌رغم تمامی مزایای ذکر شده برای برنامه‌ Aurora Store، این برنامه دارای یک عیب نیز هست. بسیاری از افراد نسبت به امنیت این نرم‌افزار دچار شک هستند؛ اگرچه این برنامه ناامن نیست، اما نمی‌توان امنیت آن را نیز به طور کامل تایید کرد. با این حال هنوز هم برنامه‌ Aurora Store بهترین جایگزین پلی استور شناخته می‌شود.

نرم‌ افزار SlideMe

نرم‌ افزار SlideMe

از جمله قدیمی‌ترین نرم‌ افزارهای دانلود اپلیکیشن که به عنوان جایگزینی برای گوگل پلی در تمامی دستگاه‌های اندروید شناخته می‌شود، نرم‌ افزار SlideMe می‌باشد. برای استفاده از این نرم‌ افزار کافی است تا به وب‌ سایت Slideme.org مراجعه کرده و سپس اپلیکیشن را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید. نرم‌ افزار SlideMe به شما این امکان را می‌دهد تا بدون هیچ مشکلی وارد نرم‌ افزار شده و علاوه ‌بر بازی‌هایی که با دیگر نرم‌ افزارهای دانلود اپلیکیشن مشترک است، به بازی‌های بیشتری دسترسی داشته باشید. از جمله مزیت‌های ویژه‌ این برنامه می‌توان به امنیت بالای آن اشاره کرد. چرا که تمامی نرم‌ افزارهای آن فرآیند بررسی و کنترل کیفیت را پشت سر می‌گذارند. با وجود تمامی مزیت‌ها این نرم‌ افزار یک عیب بزرگ دارد که ممکن است بسیاری از افراد را از نصب و استفاده آن منصرف کند. این عیب هم وجود تبلیغات بسیار زیاد در آن است. لازم به ذکر است که نرم‌ افزار SlideMe دارای نرم‌ افزارهای رایگان و پولی می‌باشد.

نرم‌ افزار Aptoid | برنامه جایگزین گوگل پلی

نرم‌ افزار Aptoid

نرم‌ افزار Aptoid جزو قدیمی‌ترین برنامه‌های دانلود بازی و نرم‌ افزارهای مختلف بوده که عملکردی بسیار شبیه به گوگل پلی دارد. این نرم‌ افزار با استانداردهای گوگل تطابق داشته و بسیاری از نرم‌ افزارهای اندرویدی از جمله نرم‌ افزارهایی که از گوگل پلی حذف شده است را نیز در خود جای داده است. درون نرم‌ افزار Aptoid می‌توان فایل APK بسیاری از نرم‌ افزارها را به طور مستقیم دانلود و بر روی گوشی نصب کرد. جهت استفاده از این نرم‌ افزار کافی‌ست تا نسبت به دانلود آن از سایت en.Aptoid.com اقدام کنید.

لازم به ذکر است که این برنامه شامل 3 نسخه‌ متفاوت برای گوشی و تبلت، برای ست‌آپ باکس و تلویزیون هوشمند و برای دستگاه‌های کودکان می‌باشد. از مزیت‌های این نرم‌ افزار نسبت به گوگل پلی می‌توان به رایگان بودن تمامی برنامه‌های موجود در آن اشاره کرد. همچنین استفاده از برنامه‌های این نرم‌ افزار نیازی به ثبت‌نام و پرداخت هزینه برای ورود به نرم‌ افزار ندارد. از دیگر مزیت‌هایی که بسیاری از کاربران را نسبت به استفاده از این نرم‌ افزار ترغیب کرده است، مصرف کمتر باتری و پردازنده و همچنین فضای بصری و شخصی آن می‌باشد.

بهتر است بدانید که در این نرم‌ افزار امکان دانلود نسخه‌های قدیمی‌تر هر یک از نرم‌ افزارها نیز وجود دارد. با این حال نرم‌ افزار Aptoid نیز مانند بسیاری از نرم‌ افزارها کاملا بی‌عیب نیست و از جمله معایب آن می‌توان به وجود برنامه‌های ناامن، بدافزارها و برخی برنامه‌های بزرگسال در آن اشاره کرد. اگر چه بسیاری از نرم‌ افزارهای موجود در این برنامه امن هستند با این حال بهتر از پیش از دانلود برنامه از این نرم‌ افزار از وجود آنتی‌ویروس قوی بر روی گوشی خود اطمینان حاصل کنید.

كوییك Quik

نرم‌ افزار APKPure | برنامه جایگزین گوگل پلی

نرم‌ افزار APKPure | جایگزین گوگل پلی

از جمله مورد توجه‌ترین نرم‌ افزارهایی که جایگزین گوگل پلی شده‌، می‌توان به نرم‌ افزار APKPure اشاره کرد. این برنامه علاوه بر بسیاری از برنامه‌هایی که در گوگل پلی موجود است، بسیاری از برنامه‌هایی که از گوگل پلی حذف شده است را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. از جمله کاربران اصلی نرم‌ افزار APKPure گیمرها بوده که از طریق این نرم‌ افزار می‌تواند به بسیاری از بازی‌هایی که در گوگل پلی قابل اجرا یا قابل دانلود نیستند دسترسی داشته باشند. همچنین این نرم‌ افزار بسیاری از بازی‌هایی که در گوگل پلی نصب آن‌ها نیازمند فیلترشکن است را به سادگی در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

از آنجایی که این نرم‌ افزار بسیاری از برنامه‌های موجود بر روی گوشی را مورد بررسی قرار می‌دهد، در نتیجه امکان بروزرسانی برنامه‌ها با استفاده از آن نیز وجود دارد. از جمله مزیت‌های نرم‌ افزار APKPure می‌توان به تنوع بسیار بالای برنامه‌ها و همچنین عدم نیاز به دانلود جداگانه‌ فایل دیتا برای بازی‌ها و برنامه‌ها اشاره کرد. نرم‌ افزار APKPure از رابط کاربری آسانی برخوردار بوده و برنامه‌ها و بازی‌های خود را در دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای در اختیار کاربران قرار می‌دهد. امکان جستجو بین نرم‌ افزارها، امکان ثبت نظر و قابلیت حذف اپلیکیشن‌ها نیز از دیگر مزیت‌های این نرم‌ افزار به شمار می‌آیند.

نرم‌ افزار Galaxy Store | بهترین جایگزین گوگل پلی

نرم‌ افزار Galaxy Store | جایگزین گوگل پلی

با شنیدن نام گلکسی مسلما به یاد برند سامسونگ می‌افتید. نرم‌ افزار Galaxy Store توسط برند سامسونگ طراحی شده و به صورت پیش‌فرض بر روی دستگاه‌های سامسونگ قرار دارد. با این حال امکان دانلود آن از سایت GalaxyStore.samsung.com نیز برای کاربران وجود دارد. نرم‌ افزار Galaxy Store یک جایگزین قابل اطمینان برای گوگل پلی بوده که طیف گسترده‌ای از برنامه‌ها، بازی‌ها و فیلم‌های رایگان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

اپلیکیشن‌های ارائه شده در Galaxy Store کاملا امن بوده و به راحتی قابلیت دانلود و نصب بر روی گوشی‌های سامسونگ را دارند. از جمله مزیت‌های نرم‌ افزار Galaxy Store می‌توان به رابط کاربری مناسب و تعداد زیادی اپلیکیشن محبوب موجود در آن اشاره کرد. با این حال این نرم‌ افزار یک عیب بزرگ داشته و آن هم طراحی آن تنها برای کاربران دستگاه‌های سامسونگ می‌باشد. بنابراین افرادی که از گوشی‌های سایر برندها استفاده می‌کنند نمی‌توانند نرم‌ افزار Galaxy Store را مورد استفاده قرار دهند.

نرم‌ افزار Yalp Store

نرم‌ افزار Yalp Store

نرم‌ افزار Yalp Store یکی از بهترین جایگزین‌های گوگل پلی به شمار آمده که امکان دانلود مستقیم فایل APK برنامه‌ها از گوگل پلی را در اختیار شما قرار می‌دهد. علت طراحی و استفاده از نرم‌ افزار Yalp Store آن است که گوگل پلی نیاز به وارد کردن اطلاعات کاربری داشته و از طرفی با گذر زمان حجم زیادی از گوشی شما را اشغال می‌کند. به همین منظور نرم‌ افزار Yalp Store برای ارائه‌ خدمات در خارج از چارچوب گوگل طراحی شد تا دانلود نرم‌ افزارها به صورت امن و کم حجم صورت گیرد. برای استفاده از این نرم‌ افزار کافی‌ست تا آن را از سایت F-Droid یا Github دانلود کنید.

با استفاده از این نرم‌ افزار می‌توانید برنامه‌های مورد نظر خود را جستجو کرده و آن‌ها را نصب کنید و پس از ارائه‌ نسخه‌ی جدید هر یک از برنامه‌ها نسبت به بروزرسانی آن‌ها نیز اقدام کنید. لازم به ذکر است که اگر موبایلی که نرم‌ افزار Yalp Store بر روی آن نصب شده است روت شده باشد، این نرم‌ افزار امکانات اضافه‌ای را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد. حائز اهمیت است که برای استفاده از این نرم‌ افزار حالت احراز هویت دو مرحله‌ای گوشی خود را خاموش کنید؛ چرا که اگر حالت احراز هویت روشن باشد، امکان ورود به این برنامه وجود ندارد.

برنامه Mobile Market | بهترین جایگزین گوگل پلی

برنامه Mobile Market | بهترین جایگزین گوگل پلی

از جمله فروشگاه‌های اندرویدی که به صورت اختصاصی برای دانلود نرم افزار و بازی‌های رایگان طراحی شده می‌توان به برنامه Mobile Market اشاره کرد. برنامه Mobile Marke یکی از جایگزین‌های خوب برای پلی استور بوده که علاوه بر ارائه نرم‌ افزارها و بازی‌های مختلف، امکان انتشار و آپلود کردن برنامه و بازی را به صورت رایگان در اختیار برنامه‌سازان نیز قرار می‌دهد.

برنامه Mobile Market تمامی برنامه‌ها را پیش از آپلود شدن از لحاظ امنیتی بررسی کرده و برنامه‌هایی که از لحاظ امنیت و کیفیت در سطح بالایی قرار دارند را آپلود می‌کند. جهت استفاده از برنامه Mobile Market کافی‌ست تا به سایت mobile-market.en.softonic.com مراجعه کرده و نسبت به دانلود و نصب آن اقدام کنید. از دیگر مزیت‌های این نرم‌ افزار می‌توان به سرعت دانلود بالای آن اشاره کرد. برنامه Mobile Market دارای رابط کاربری ساده‌ای بوده، محیطی شبیه به پلی‌استور داشته و امکان بروزرسانی نرم‌ افزارها را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه Amazon Appstore

جایگزین گوگل پلی

اپ‌ استور آمازون از دیگر نرم افزارهای جایگزین گوگل پلی برای دستگاه‌های اندرویدی می‌باشد. با استفاده از این نرم افزار امکان دانلود روزانه‌ یک برنامه‌ پولی به شکل رایگان وجود داشته که همین امر سبب شده این اپلیکیشن مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گیرد. با استفاده از اپلیکیشن Amazon Appstore می‌توان به ده‌ها هزار برنامه و بازی اندرویدی دسترسی یافته و جهت آسان‌تر شدن دسترسی به برنامه‌ها و بازی‌ها از دسته‌بندی‌های مختلف آن استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به رابط کاربری سریع، سرعت بالای دانلود برنامه‌ها و امنیت بالای برنامه‌ها اشاره کرد.

برنامه 9Apps

جایگزین گوگل پلی

کاربران اندروید می‌توانند از نرم افزار 9Apps نیز به جای گوگل پلی استفاده کنند. این نرم افزار دربردارنده‌ تقریبا تمامی نرم افزارها و بازی‌های اندرویدی بوده که به شکل دسته‌بندی شده در اختیار کاربران قرار گرفته است. اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موجود در این نرم افزار کاملا ایمن بوده و کاربران می‌توانند با خیال راحت نسبت به دانلود آن‌ها اقدام کنند. از دیگر ویژگی‌های نرم افزار 9Apps می‌توان به رابط کاربری ساده، پشتیبانی از اکثر دستگاه‌های اندرویدی، امکان دانلود تصویر زمینه و آهنگ زنگ و سرعت عملکرد بالای نرم افزار اشاره کرد.

اپلیکیشن GetApps

جایگزین گوگل پلی

کاربران گوشی‌های شیائومی می‌توانند به جای گوگل پلی از نرم افزار GetApps استفاده نمایند. نرم افزارهای موجود در این برنامه دارای دسته‌بندی‌های گوناگونی بوده و برخی از برنامه‌های انحصاری شیائومی اعم از Mi Pay و Mi Credit نیز تنها از این برنامه قابل دانلود هستند. GetApps یک برنامه رایگان بوده که استفاده از آن نیازی به ثبت‌نام ندارد. از جمله ویژگی‌های این برنامه می‌توان به دسته‌بندی نرم افزارها بر اساس امتیاز و تعداد دانلود، پیشنهاد برنامه متناسب با علایق کاربر، رابط کاربری جذاب و موتور جستجوی قدرتمند اشاره کرد. لازم به ذکر است که این نرم افزار در حال حاضر تنها برای گوشی‌های شیائومی قابل استفاده می‌باشد.

اپلیکیشن App Gallery

جایگزین گوگل پلی

App Gallery که در ابتدا تنها برای گوشی‌های هواوی و محصولات Honor قابل استفاده بوده، در حال حاضر به یکی از جایگزین‌های گوگل پلی برای تمامی دستگاه‌های اندرویدی بدل شده است. این نرم افزار دارای میلیون‌ها برنامه و بازی بوده و بیش از 400 میلیون کاربر را نیز به خود اختصاص داده است. از جمله ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به امنیت بالا، پخش نرم افزارهای محلی، دسته‌بندی نرم افزارها برای دسترسی آسان‌تر، سازگاری با انواع گوشی‌های اندرویدی و بخش ویژه کنترل والدین اشاره کرد.

نرم افزار مایکت

جایگزین گوگل پلی

کاربرانی که ترجیح می‌دهند از نرم افزارهای ایرانی استفاده کنند، می‌توانند نرم افزار مایکت را جایگزین گوگل پلی نمایند. مایکت ارائه‌دهنده‌ انواع برنامه‌های قابل نصب بر روی سیستم عامل اندروید بوده که فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است. این نرم افزار دربردارنده‌ بیش از 350 هزار برنامه و بازی به شکل رایگان و پولی بوده و بیش از 22 هزار دولوپر و توسعه‌دهنده، بازی‌ها و برنامه‌های خود را در آن منتشر کرده‌اند. از این نرم افزار می‌توان برای دانلود اپلیکیشن‌های خاص ایرانی مثل برنامه‌های مخصوص بانک‌ها نیز استفاده کرد.

نرم افزار F-Droid

جایگزین گوگل پلی

کاربرانی که حریم خصوصی برایشان اهمیت بالایی دارد می‌توانند نرم افزاری F-Droid را به جای پلی‌استور استفاده نمایند. این نرم افزار دربردارنده‌ برنامه‌های رایگان منبع باز بوده و از رابط کاربری ساده‌ای برخوردار می‌باشد. F-Droid جهت دسترسی راحت‌تر کاربران به برنامه‌های مورد نیازشان برنامه‌ها و بازی‌های خود را به شکل دسته‌بندی عرضه کرده است. این نرم افزار به شکل پیش فرض بر روی دستگاه‌های مجهز به emtreiaOS نصب شده است.

سایت Uptodown

جایگزین گوگل پلی

سابقه‌ وب سایت Uptodown به سال 2002 و پیش از معرفی سیستم عامل اندروید برمی‌گردد که عملکرد فوق‌العاده‌ی آن سبب شده در حال حاضر به عنوان یکی از جایگزین‌های محبوب گوگل پلی به شمار آید. این وب سایت در ابتدا با هدف متصل کردن مستقیم توسعه‌دهندگان بازی و نرم افزار به کاربران ویندوز و مک ساخته شد، اما رفته رفته اپلیکیشن‌های اندروید نیز به آن اضافه گشت. در حال حاضر علاوه بر وب سایت Uptodown، اپلیکیشن رسمی آن نیز طراحی شده که امکان دانلود و نصب آن بر روی انواع گوشی و تبلت وجود دارد. این نرم افزار ارائه‌دهنده‌ برنامه‌های ایمن و کاربردی می‌باشد.

نرم افزار 1Mobile market

جایگزین گوگل پلی

از دیگر فروشگاه‌های اندرویدی که به شکل اختصاصی برای دانلود بازی‌ها و برنامه‌های رایگان طراحی شده است می‌توان به 1Mobile market اشاره کرد. توسعه‌دهندگان نرم افزارها و بازی‌های مختلف جهت آپلود برنامه‌ها و بازی‌های خود در این فروشگاه نیاز به پرداخت هزینه ندارند؛ البته این به آن معنا نبوده که هر بازی و برنامه‌ای قابلیت به اشتراک‌گذاری در این فروشگاه را دارد. چرا که تمامی نرم افزارها باید به شکل تک به تک از لحاظ امنیتی بررسی شده و در صورت کسب امتیاز کیفیت و امنیت در نرم افزار منتشر ‌گردد. 1Mobile Market در حدود 100 میلیون کاربر داشته که همین امر نشان‌دهنده‌ عملکرد خوب آن در زمینه‌ عرضه‌ بازی و برنامه می‌باشد.

از جمله ویژگی‌های این نرم افزار می‌توان به محیط کاربری شبیه پلی‌استور، جعبه‌ جستجوی بازی و برنامه، کاربری آسان، امکان کشف برنامه‌های جالب و سرگرم‌کننده، قابلیت دانلود فایل‌های مورد نیاز با یک تپ، امکان مدیریت برنامه‌های نصب شده در بخش APK Manager و بخش برنامه‌های قابل به روزرسانی اشاره کرد.

نرم افزار XDA Labs

جایگزین گوگل پلی

XDA Labs از دیگر نرم افزارهای جایگزین گوگل پلی بوده که به عنوان نرم افزار مورد علاقه‌ طرفداران اسمارت فون‌ها و فناوری شناخته می‌شود. XDA Labs یک فروشگاه نرم افزار کوچک بوده و تحت عنوان مینی اپ استور شناخته می‌شود. با این حال باکیفیت‌ترین و قابل اطمینان‌ترین نرم افزارها را می‌توان در آن یافت. این نرم افزار مجهز به مسدودکننده‌ تبلیغات بوده از دارک مد نیز پشتیبانی می‌کند. از دیگر ویژگی‌های XDA Labs می‌توان به رابط کاربری ساده و امنیت بالای نرم افزارها اشاره کرد. در ضمن این نرم افزار توسعه‌دهندگان و منتشرکنندگان بازی و نرم افزار را در اولویت قرار داده که این امر سبب می‌شود درآمد توسعه‌دهندگان بالا رود.

برنامه APPVN

جایگزین گوگل پلی

اگر به دنبال فروشگاهی برای دانلود نرم افزارهای رایگان هستید، اپ استور APPVN یکی از بهترین گزینه‌ها می‌باشد. این فروشگاه در ابتدا برای عرضه‌ نرم افزارهای ویتنامی طراحی شد اما با گذر زمان فعالیت آن گسترش یافته و در حال حاضر قابل استفاده برای انواع نرم افزارهای موجود در دنیا می‌باشد. در ضمن این نرم افزار از زبان انگلیسی نیز پشتیبانی می‌کند.

برنامه AC Market

جایگزین گوگل پلی

از دیگر جایگزین‌های مطلوب گوگل پلی می‌توان به اپ استور AC Market اشاره کرد که برای دانلود انواع فیلم، بازی و اپلیکیشن‌های اندرویدی قابل استفاده می‌باشد. این نرم افزار دارای رابط کاربری مینیمال و ساده‌ای بوده که همین امر کار کردن با آن را برای کاربران آسان کرده است. اگرچه این اپ استور تبلیغات زیادی را شامل می‌شود، با این حال نرم افزارهای مورد نیاز کاربران در آن قرار داده شده است. البته امکان فعال کردن اد بلاکر در این اپ استور وجود داشته که با استفاده از آن تبلیغات نرم افزار مسدود می‌گردد.

بهترین برنامه جایگزین گوگل پلی از نگاه شما

گوگل پلی یا پلی استور یک موتور جستجوی قدرتمند بوده که به ارائه‌ انواع اپلیکیشن‌ها، بازی‌ها، کتاب‌ها، موسیقی‌ها، فیلم‌ها و… برای سیستم عامل اندروید می‌پردازد. نرم‌ افزارهای موجود در گوگل پلی شامل انواع رایگان، پولی و برنامه‌های نیازمند پرداخت درون برنامه‌ای می‌باشد. اگرچه پلی استور یکی از کامل‌ترین فروشگاه‌ها برای دانلود نرم‌ افزار و بازی به شمار می‌آید، با این حال به واسطه‌ اینکه این روزها برای کاربران ایرانی فیلتر شده است، برخی از کاربران ترجیح می‌دهند تا از نرم‌ افزارهای مشابه و جایگزین گوگل پلی استفاده کنند. نرم‌ افزارها و سایت‌های مختلفی وجود داشته که امکانات پلی استور را در اختیار کاربران قرار می‌دهند.

شما کدام برنامه را به عنوان جایگزین پلی استور در نظر گرفته‌اید؟ آیا تا به حال از برنامه‌هایی که ما به آنها اشاره کردیم به دانلود اپلیکیشن پرداخته‌اید؟ به نظرتان بهترین جایگزین برای گوگل پلی در حال حاضر کدام برنامه است؟ از چالش‌ها، تجربیات و نظرات خود برای ما بنویسید و اگر این مقاله را پسند کردید، آن را برای دوستانتان هم بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم ابن برنامه را بخوانید

۱ نظر در “جایگزین گوگل پلی | معرفی بهترین برنامه جایگزین گوگل پلی ✅​📲​👌​

  1. Hamid گفت:

    سپاس از لطف شما
    بسیار عالی و مفید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.