بهترین فروشگاه های خرید اقساطیبهترین فروشگاه های خرید اقساطی آنلاین! چرا روزانه این عبارت بارها سرچ می‌شود؟ از زمانی که خرید از فروشگاه‌های اینترنتی رواج بیشتری بین آدم‌ها پیدا کرد، به همان نسبت هم آپشن‌هایی به این خریدها اضافه شد. برای مثال 6 یا 7 سال پیش کسی اصلاً نمی‌دانست ارسال سریع با پیک موتوری چیست! یا مثلاً پرداخت درب منزل یعنی چی؟ اما حالا این موردها تقریباً جزو واجبات هر فروشگاهی شده است که می‌خواهد در حوزه خودش موفق شود.

یکی از این امکانات ویژه، خرید اقساطی اجناس از فروشگاه‌های اینترنتی است؛ که این روزها خیلی بیشتر نسبت به قبل رواج پیدا کرده و افراد زیادی سمت این قضیه تمایل پیدا می‌کنند. خب حالا یعنی چی؟ این موضوع خیلی با دنیای واقعی فرقی ندارد و یک جورایی همان نسیه خودمان است. مثلاً وقتی می‌گوییم: از سوپرمارکت سر کوچه خرید می‌کنم. اما یکسری شرایط و تعهدات دارد که باید رعایت شود و بستگی به فروشگاهی دارد که در حال خرید از آن هستید.

در این مطلب قرار است به شرح همین شرایط بپردازیم، و فروشگاه‌های منتخب را معرفی کنیم؛ تا شما هم بتوانید یک خرید اقساطی مناسب و یک جورایی پر سود و کم ضرر داشته باشید. پیش به سوی یک خرید هوشمندانه از بهترین فروشگاه های خرید اقساطی .

چطور می‌توانم از بهترین فروشگاه های خرید اقساطی خرید کنم؟

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیخرید اقساطی چند حالت دارد. یک حالت از شرایط اقساط با ضامن و چک تضمین انجام می‌شود. حالت دیگر بدون چک تضمین انجام می‌شود که بستگی به سیاست‌های ارائه دهنده وام دارد. در بعضی موارد نیازی به چک تضمین نیست؛ اما سفته لازم بوده و همچنین مبلغ سودی که به وام اضافه می‌شود، رقم قابل توجهی است. در برخی موارد چک تضمین و یا ضامن لازم است؛ اما خوب به همان نسبت مبلغ سود و کارمزد وام کاهش پیدا می‌کند. باید سعی کنید در خرید اقساطی موارد مختلفی را با توجه به شرایط خود بسنجید و مطمئن شوید که از پس آن مواردی که قبول کرده‌اید برخواهید آمد.

خب یک حالت که به طور مرسوم از پیش از این هم وجود داشته، خرید اقساطی از خود فروشگاه های اینترنتی به صورت مستقیم است. یعنی شما به سایت فروشگاهی که کالای مدنظر شما را دارد مراجعه می‌کنید و با خواندن شرایط تصمیم می‌گیرید که قسطی خرید کنید یا نه.

در حالت آخر هم که شاید کمتر کسی با آن آشنا باشد و تا به حال از آن استفاده کرده باشد، سایت واسطه است. یکسری سایت واسطه هستند که کارت اعتباری در اختیار شما می‌گذارند؛ البته در قبال چک و تضمین‌های مختلف و حالا شما می‌توانید با آن کارت خرید کنید. در واقع اگر بخواهیم عامیانه‌تر به این موضوع نگاه کنیم، همان وام بانکی می‌شود. ولی با تفاوت اینکه شما سریع‌تر و آسان‌تر به پول می‌رسید.

بهترین فروشگاه های اینترنتی خرید لباس

واسطه‌های بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیوب سایت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند. مثل: قسطا، از کی وام و لندو که می‌توانید با مراجعه به وب سایت‌های‌شان اطلاعات کاملی را دریافت کنید. اما ما قصد داریم خیلی خلاصه هر کدام را به شما معرفی کنیم.

وب سایت لندو LENDO

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیلندو یک وب سایت است که خدمات خرید اقساطی به کاربران می‌دهد. این وب سایت با کلی از فروشگاه‌های اینترنتی قرارداد دارد و با توجه به کالایی که دنبال آن هستید، به شما پیشنهاد می‌کند که از کجا خرید کنید. به راحتی وام را در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید از سایت مورد نظر خریدتان را انجام دهید. بعد از گذراندن مراحل ثبت نام و احراز هویت، به مقدار رقمی که درخواست داشته باشید، یک کد تخفیف به شما داده می‌شود؛ با قرار دادن کد تخفیف در سبد خرید تخفیف برای شما اعمال می‌شود.

شرایط خرید اقساطی لندو

  • ثبت نام و احراز هویت: تمامی مراحل ثبت نام و دریافت وام آنلاین انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری فرد نخواهد بود.
  • محدودیت دریافت وام: تا سقف 20 میلیون تومان قابلیت دریافت وام دارید.
  • ضمانت: نیازی به چک و ضامن معتبر نیست. فقط با سفته می‌توانید وام دریافت کنید.
  • کارمزد: 18 درصد سود به علاوه کارمزد سایت لندو می‌شود مبلغی که باید برای بازگشت پول پرداخت کنید.
  • پیش پرداخت: برای دریافت وام از لندو نیازی به پیش پرداخت نیست؛ اما موظف هستید تا قسط اول خود را قبل از دریافت وام پرداخت کنید.

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیما لندو را معرفی کردیم چون اولین سایت پرجستجو بر اساس مشتریان است؛ اما وب سایت‌های دیگری هم هستند که چنین خدماتی ارائه می‌دهند. در ادامه 2 سایت واسطه خرید اقساطی دیگر را نام می‌بریم. از آنجایی که هدف این مقاله معرفی سایت‌های واسطه نیست، پیشنهاد می‌کنیم برای بررسی بیشتر به راهنمای خود وب سایت‌ها مراجه کنید تا اطلاعات کامل و دقیقی دریافت کنید. اما در یک نگاه کلی، مبلغ کارمزد + سود سایت لندو نسبت به بقیه همکارانش رقم بالایی محسوب می‌شود و می‌تواند جزو انتخاب‌های آخر شما قرار بگیرد. در نهایت انتخاب با شماست.

وب سایت قسطا ghesta

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیقسطا از آن دسته سایت‌هایی است که برای ارائه خدمات یک قسطا کارت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما کار را با مبلغ دلخواه شارژ می‌کنید و در هر کجای ایران به راحتی با آن از بهترین فروشگاه های خرید اقساطی خرید می‌کنید. سپس به صورت ماهیانه اقساط را پرداخت می‌کنید. امکان خرید از فروشگاه‌های اینترنتی و فیزیکی با قسطا کارت فراهم است.

وب سایت از کی وام azkivam

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیاز کی وام هم یکی دیگر از وب سایت‌های فعال در زمینه خرید اقساطی است. این وب سایت با بسیاری از فروشگاه‌های تخصصی از جمله دیدنگار همکاری می‌کند. طرح‌های اعتباری متنوع، سادگی و سرعت و نرخ پایین سود از ویژگی‌های این وب سایت است.

خب حالا برویم سراغ بهترین فروشگاه های خرید اقساطی در ایران. پیش از معرفی این 3 فروشگاه در نظر داشته باشید که نیاز شما تعیین کننده کالا است. بنابراین ما فروشگاه‌هایی را معرفی می‌کنیم که شامل اکثر اجناس باشد.

فروشگاه اینترنتی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی در ایران

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیبه طور منطقی این موضوع به نیاز شما برمی‌گردد؛ برای مثال فروشگاه بزرگی مثل دیجی کالا که تقریباً هر نوع کالایی را اعم از دیجیتال و غیردیجیتال پوشش می‌دهد، می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما باشد. اما به طور تخصصی برای خرید یک موبایل قسطی، وب سایت تکنولایف هم می‌تواند یک انتخاب دیگر باشد که به آن خواهیم پرداخت. در مجموع خرید از فروشگاهی با محصولات کامل مثل دیجی‌ کالا یا فروشگاه‌های تخصصی به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.

دیجی کالا digikala

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیدیجی کالا در یک نگاه کلی رتبه یک در بین فروشگاه‌های اینترنتی ایران را داراست؛ همچنین از شرایط اقساط هم پشتیبانی می‌کند. در این فروشگاه تقریباً محدودیتی برای خرید اقساطی در بین کالاها وجود ندارد. اما باید در نظر بگیرید به همان نسبت که مبلغ کالا بالا می‌رود، تعداد اقساط و مبلغ ضمانت هم بیشتر می‌شود. نگاهی به خرید اقساطی در دیجی کالا داشته باشیم.

ثبت‌نام غیرحضوری: برای خرید اقساطی و طی کردن مراحل ثبت‌نام شما نیازی به مراجعه حضوری ندارید. مراحلی مثل احراز هویت و بررسی سابقه بانکی شما به طور کاملاً غیرحضوری و آنلاین انجام می‌گیرد.

بازپرداخت: شما می‌توانید یک ماه بعد از اینکه مبلغ را دریافت کردید و خریدتان را انجام دادید، اولین قسط را به صورت آنلاین پرداخت کنید و هر ماه ادامه دهید.

سرعت دریافت پول: پس از دریافت اصل چک و تایید توسط کارشناسان، مبلغ اعتبار تأمین کننده در کم‌ترین زمان ممکن در دیجی‌ کالا قابل استفاده است.

ضمانت: شما باید برای خرید اقساطی از دیجی کالا، چک صیادی به نام شخص متقاضی یا اقوام درجه یک آن داشته باشید. در غیر این صورت نیاز به ضامن خواهید داشت.

مبلغ سود: شما با دریافت مبلغ 5 میلیون تومان برای خرید قسطی از دیجی کالا باید حدوداً 5 میلیون و 400 هزار تومان برگردانید و چک ضمانت شما هم باید مبلغی حدود 10 میلیون تومان داشته باشد. این مبلغ سود برای بازگشت 9 ماهه است و به نسبت عدد قابل قبول و معقولی به نظر می‌رسد.

این روزها دیجی کالا یک فروشگاه کاملاً معتبر و قابل اطمینان است. اگر شرایط برای شما ایده‌آل است، نگرانی از بابت خرید و طی شدن مراحل قانونی نداشته باشید. این فروشگاه شماره 1 در لیست بهترین فروشگاه های خرید اقساطی در ایران است.

تکنولایف technolife

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیفروشگاه اینترنتی تکنولایف در حوزه‌ تکنولوژی فعال است و با توجه به سابقه خوبی که دارد، امکان خرید اقساطی را نیز برای کاربران خود فراهم کرده است. با توجه به مقایسه شرایط ارسال و سرعت تحویل کالا بین دو فروشگاه دیجی کالا و تکنولایف، می‌توان تکنولایف را برای خرید موبایل و تجهیزات مرتبط انتخاب کرد. اخیراً شاهد این بودیم که دیجی کالا در امر ارسال و خوش‌قولی در زمان تحویل عملکرد ضعیفی داشته و افراد ترجیح می‌دهند با سنجیدن شرایط از فروشگاه معتبر دیگری که سریع‌تر اجناس را به دستشان می‌رساند خرید کنند. به شرایط خرید اقساطی از تکنولایف اشاره می‌کنیم.

ثبت‌نام و انجام مراحل غیرحضوری: در تکنولایف تمامی مراحل ثبت‌نام و احراز هویت شما به صورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌گیرد.

اقساط 12 ماهه: در تکنولایف شما قادر خواهید بود تا پرداخت اقساط را به صورت 12 ماهه یا کمتر انجام دهید.

کارمزد 2 درصدی: فروشگاه تکنولایف به طور ماهانه و ثابت 2 درصد کارمزد از شما دریافت خواهد کرد.

ضمانت: نیازی به ضامن نخواهید داشت و با چک یا سفته هم می‌توانید خرید اقساطی انجام دهید. همچنین نیازی به پیش پرداخت هم ندارید.

شما با دریافت مبلغ 10 میلیون تومان برای خرید قسطی از تکنولایف باید حدوداً 11 میلیون و 200 هزار تومان برگردانید و در 6 قسط 1 میلیون و 800 هزار تومانی این مبلغ را باز می‌گردانید. به نسبت کمی این عدد بالا و گران به نظر می‌رسد. اما ممکن است برای شما در خرید کالای به خصوصی سودآور باشد. برویم سراغ فروشگاه سوم.

اتما etma

بهترین فروشگاه های خرید اقساطی

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیاتما یکی از با قدمت‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی در کشور است. اما با توجه به تنوع کالایی محدودی که دارد نسبت به رقبای خود زیاد شناخته شده و پر مخاطب نیست. این وب سایت نیز شرایط خرید اقساطی را برای کاربران خود فراهم کرده است. البته این خرید اقساطی مختص قشر خاصی از جامعه است. اگر شما جزو این گروه هستید، شرایط مناسبی برای خرید اقساطی در اختیارتان می‌گذارد.

محدودیت در شرایط اقساط: شرایط اقساط وب سایت اتما فقط شامل فرهنگیان، کارمندان دولت حقوق‌بگیر از بانک ملی، تجارت، صادرات و سایر حقوق‌بگیران که دارای دسته چک صیادی معتبر هستند، خواهد شد؛ و عموم مردم نمی‌توانند از این شرایط بهره‌مند شوند.

نیاز به وجود شرایط خاص: شرایط استفاده از اقساط این وب سایت کمی پیچیده است. برای مثال افرادی که تا سقف 20 میلیون تومان خرید اقساط نیاز دارند و ضامن هم ندارند باید: بانک دریافت حقوق‌شان ملی یا صادرات باشد، سن زیر 70 سال داشته باشند، حکم رسمی پیمانی آزمایشی داشته باشند، سنوات با احتساب تعداد اقساط زیر 29 سال باشد.

اقساط بلند مدت: اتما شرایطی را فراهم کرده تا اقساط به طور بلند مدت تا 36 ماه قابل پرداخت است. البته در صورت واجد شرایط بودن. وب سایت اتما بستری را برای قشر خاصی از جامعه فراهم کرده تا از خرید اقساطی استفاده کنند و با توجه به محدودیت‌های موجود این شرایط شامل حال تعداد کمی خواهد شد. به هر حال افرادی که مشمول استفاده از شرایط اقساط اتما هستند، می‌توانند کالاهای این سایت را خریداری کنند.

در این مطلب سعی کردیم تا برخی از بهترین فروشگاه های خرید اقساطی را معرفی و نقاط قوت و ضعف‌شان را بررسی کنیم. در نهایت این خود شما هستید که انتخاب می‌کنید. گاهی بهتر است کالای خود را از فروشگاه‌های تخصصی خریداری کنید. مثلاً برای خرید دوربین عکاسی فروشگاه دیدنگار شرایط اقساطی را فراهم کرده است. برای خرید کالاهای عمومی سراغ فروشگاه‌های اینترنتی معتبر بروید.

بالاخره بهترین فروشگاه های خرید اقساطی کدام است؟

بهترین فروشگاه های خرید اقساطیبه نظر ما بر اساس تحقیق، دیجی کالا می‌تواند انتخاب مناسب و معقولی باشد؛ هم از لحاظ تنوع کالایی و هم از لحاظ شرایط مناسب اقساطی نسبت به سایر فروشگاه‌ها. دیجی کالا در تمامی شهرستان‌ها و اکثر نقاط کشور امکان ارسال را فراهم کرده و محدود به تهران نیست. به جرئت می‌توان گفت این مجموعه با تمام فروشندگان اینترنتی داخل ایران قرارداد دارد و محصولات‌شان را به فروش می‌رساند.

اولین انتخاب شما کدام فروشگاه است؟ آیا تا به حال تجربه تلخی از خرید اینترنتی داشته‌اید؟ به نظر شما مهم‌ترین ویژگی یک فروشگاه اینترنتی برای خرید اقساطی چیست؟ اگر شما فروشنده اینترنتی باشید چه شرایطی را برای خرید اقساطی پیشنهاد می‌کنید؟ منتظر شنیدن نظرات و تجربیات شما در بخش کامنت‌ها هستیم.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

بهترین دوربین های فیلمبرداری ارزان

دسته بندی ها: