سایت های کسب درامد با گوشی | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

این روزها دیجیتالی شدن بسیاری از امور سبب شده تا افراد زیادی بتوانند از طریق اینترنت و تنها با استفاده از لپ‌ تاپ یا گوشی خود به کسب درآمد برسند. اینترنت فضا بسیار گسترده و نامحدودی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که هر کس با هر مهارت و توانایی می‌تواند در کسب درآمد از آن به موفقیت برسد. سایت‌های خارجی و داخلی بسیار زیادی هستند که در این راه به کاربران کمک می‌کند. روش‌های کسب درآمد از اینترنت نیز بسیار متفاوت می‌باشد. در این مقاله قصد داریم تا شما را با روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی آشنا کرده و تعدادی از وب سایت‌های خارجی و داخلی کسب درآمد را به شما معرفی کنیم. راه‌های کسب درآمد از طریق گوشی موبایل نیز به شما آموزش داده می‌شود. پس اگر به فکر راه‌اندازی یک کسب و کار اینترنتی هستید، این مقاله را تا انتها دنبال کنید. با ما همراه باشید.

فهرست محتوا پنهان کردن

روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

روش‌های زیادی برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی وجود دارد که در ادامه تعدادی از این روش‌ها را معرفی می‌کنیم. در نظر داشته باشید که هر یک از این روش‌ها نیازمند برخی مهارت‌ها می‌باشد. از جمله روش‌های کسب درآمد اینترنتی می‌توان موارد زیر را نام برد.

 • طراحی سایت بدون کدنویسی
 • برنامه‌ نویسی تحت وب
 • طراحی اپلیکیشن
 • طراحی بازی برای موبایل
 • فعالیت در زمینه‌ سئو
 • دیجیتال مارکتینگ
 • کسب درآمد از شبکه‌های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام
 • آموزش آنلاین
 • افیلیت مارکتینگ (استفاده از سیستم همکاری در فروش)
 • طراحی وب‌ سایت
 • راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی
 • فروش محصولات خود در سایر فروشگاه‌های اینترنتی
 • فعالیت به عنوان ادمین
 • انجام امور کامپیوتری مثل تایپ
بازی کامپیوتری

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی

بسیاری از کاربران ایرانی می‌توانند به کسب درآمد از وب سایت‌های خارجی بپردازند. کسب درآمد اینترنتی از سایت‌های خارجی باعث می‌شود تا درآمد افراد به دلار باشد و این امر به منزله‌ کار مشابه با سایت‌های داخلی اما با درآمد چندین برابر است. سایت‌های بسیار زیادی هستند که کاربران ایرانی می‌توانند از طریق آن‌ها به کسب درآمد برسند. پیش از معرفی این سایت‌ها لازم است به این نکته نیز توجه شود که درآمد کسب شده از سایت‌های خارجی به دلار بوده و به طبع باید به یک حساب خارجی واریز شود. پس کاربران به روشی برای تبدیل درآمد دلاری خود به تومان نیاز دارند. یکی از این روش‌ها پیش از اعمال تحریم‌ها باز کردن حساب پی‌ پال بوده که در حال حاضر دور زدن تحریم‌ها برای باز کردن این حساب بسیار دشوار است.

اما روش دیگری نیز برای این امر وجود داشته که آن هم استفاده از حساب‌های وب‌ مانی یا بیت کوین می‌باشد. البته شرکت‌هایی در ایران فعال هستند که در زمینه‌ خدمات ارزی فعالیت می‌کنند. برای استفاده از خدمات این شرکت‌ها کافیست تا در وب سایت آن‌ها حسابی ایجاد کرده و درخواست کنید تا درآمد واریز شده به حساب این شرکت‌ها، به صورت تومان به حساب ایرانی شما واریز شود.

معرفی سایت‌های خارجی برای کسب درآمد اینترنتی

همانطور که گفتیم سایت‌های خارجی زیادی بوده که کاربران ایرانی می‌توانند به کسب درآمد از آن‌ها بپردازد. از جمله محبوب‌ترین و معتبرترین این سایت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

سایت Freelancer.com

افرادی که به کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی مشغول هستند با واژه‌ فریلنسری یا دورکاری آشنایی دارند. سایت Freelancer.com بستری را برای فریلنسرها در تمام نقاط جهان فراهم کرده که می‌توانند متناسب با مهارت‌ها و توانایی‌های خود به پذیرش پروژه‌های موجود در این سایت پرداخته و پس از انجام و تحویل پروژه‌ها، دستمزد خود را دریافت کنند. مزیت این سایت این است که برای مهارت‌های مختلف و در تمام نقاط جغرافیایی برای فریلنسرها کار پیدا می‌شود.

سایت Theme Forest

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

سایت Theme Forest از دیگر وب سایت‌های خارجی بوده که کاربران ایرانی می‌توانند به کسب درآمد از آن بپردازند. این سایت بستری را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند محصولات وردپرسی خود مثل قالب‌ها، پلاگین‌ها و سایر امکانات وردپرس را به فروش برسانند. برای موفقیت بیشتر در این سایت بهتر است کاربران تسلط کافی بر زبان انگلیسی داشته باشند و بر زبان‌های برنامه‌ نویسی وردپرس نیز مسلط باشند.

سایت Shutterstock | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

افرادی که در زمینه‌ عکاسی و امور گرافیکی تخصص و مهارت کافی دارند می‌توانند با استفاده از سایت Shutterstock به کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی بپردازند. این سایت خارجی شرایط را برای فروش آنلاین تصاویر فراهم می‌کند و کاربران می‌توانند با آپلود عکس‌های با کیفیتی که ثبت کرده‌اند، از این سایت خارجی کسب درآمد دلاری داشته باشند.

سایت Zirtual

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

یکی از پرسودترین سایت‌های خارجی که کاربران ایرانی می‌توانند به کسب درآمد زیادی از آن بپردازند، سایت Zirtual بوده که در طی آن کاربر به یک دستیار مجازی تبدیل می‌شود. در این سایت افراد در حکم دستیار یه کارفرما بوده و هم در امور کاری و هم برخی از امور شخصی مثل انجام برخی خریدها به کارفرما کمک می‌کنند. مبلغ پایه کسب درآمد از این سایت برای هر ساعت 11 دلار می‌باشد.

سایت YouTube | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

یکی دیگر از بهترین سایت‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی فعالیت در یوتیوب است. افرادی که در زمینه‌ تولید محتواهای ویدیویی فعالیت داشته و یا مهارتی دارند که می‌توانند آن را در قالب ویدیو به دیگران آموزش دهند، می‌توانند به کسب درآمد بسیار زیادی از سایت یوتیوب بپردازند. البته کاربران باید توجه داشته باشند که کسب درآمد از یوتیوب در گرو بازخورد بالای ویدیوهاست. پس کاربران باید به کیفیت ویدیوها و جذب مخاطب بسیار توجه داشته باشند.

سایت Skillshare

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

در صورتی که مهارت یا دانش خاصی دارید، می‌توانید با آموزش آن در قالب کلاس‌های مجازی به کسب درآمد از سایت Skillshare بپردازید. برای این امر لازم است تا شما ویدیوهای آموزشی خود را در قالب یک مجموعه در این سایت بارگذاری کرده و به نوعی آموزش‌های خود را در این سایت به فروش برسانید.

حال که با بهترین سایت‌های غیر ایرانی برای کسب درآمد آشنا شدید، بهتر است برویم سراغ سایت‌های ایرانی و کسب درآمد اینترنتی با محدودیت‌های کمتر.

کسب درآمد از اینستاگرام

کسب درآمد اینترنتی از سایت های ایرانی

با وجود سایت‌های خارجی و کسب درآمد دلاری، بسیاری از افراد هستند که به دلیل دشواری‌های مربوط به این سایت‌ها و سختی‌هایی که تبدیل‌های ارزی به همراه دارد، ترجیح می‌دهند تا به کسب درآمد از سایت‌های ایرانی بپردازند.

معرفی سایت‌های ایرانی کسب درآمد اینترنتی

سایت‌های ایرانی زیادی بوده که کاربران می‌توانند به کسب درآمد از آن‌ها بپردازند. از جمله این سایت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

سایت پونیشا

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

در سایت پونیشا فریلنسرها می‌توانند با هر نوع مهارتی که دارند در بین پروژه‌های مختلف جستجو کرده و پروژه‌ متناسب با مهارت خود را پیدا کنند. این افراد پس از انجام و تحویل پروژه می‌توانند مبلغ مشخص شده توسط کارفرما را دریافت کنند. از جمله مهارت‌ها و پروژه‌هایی که در این سایت یافت می‌شود می‌توان به انجام امور گرافیکی، طراحی لوگو، برنامه‌ نویسی، تولید محتوای ویدیویی، تولید محتوای متنی، ساخت وب سایت، ترجمه، تایپ و… اشاره کرد.

سایت ژاکت | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

 

سایت ژاکت به صورت تخصصی در زمینه‌ی وردپرس فعالیت دارد. افرادی که بر امور وردپرسی مسلط بوده می‌توانند قالب‌ها و افزونه‌های وردپرسی خود را در سایت ژاکت به فروش برسانند. از طریق این سایت می‌توانید به کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی بپردازید.

سایت بوتیک

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کاربران می‌توانند در سایت بوتیک به فروش لباس بپردازند. در واقع این سایت فروشندگان لباس را به خریداران لباس متصل می‌کند. این سایت به فروشندگان لباس کمک می‌کند تا نیازی به طراحی سایت فروش ویژه‌ خود و مشکلات مربوط به رشد و توسعه‌ فروشگاه اینترنتی خود نداشته باشند.

سایت شبکه‌ مترجمین | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

فعالیت این سایت همانطور که از نام آن مشخص است در زمینه‌ امور ترجمه می‌باشد. افرادی که به زبان‌های مختلف تسلط دارند می‌توانند با عضویت در این سایت از ترجمه به کسب درآمد برسند.

سایت نویسش

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

فعالیت سایت نویسش در زمینه‌ مهارت نویسندگی و تولید محتوای متنی است. افراد زیادی هستند که برای وب‌ سایت‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی خود به محتواهای متنی نیاز دارند. این افراد می‌توانند با مراجعه به سایت نویسش به افرادی که در زمینه‌ تولید محتوای متنی تخصص دارند متصل شده و نیاز خود را برطرف سازند. بنابراین سایت نویسش یک روش کسب درآمد برای نویسندگان است.

سایت فرانش | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

زمینه‌ فعالیت سایت فرانش آموزش آنلاین است. در نتیجه افرادی که مهارت خاصی داشته و قصد دارد تا مهارت خود را به دیگر کاربران آموزش دهند، می‌توانند با تولید ویدیوهای آموزشی به کسب درآمد از این سایت بپردازند. محتواهای آموزشی نیز می‌توانند شامل موارد بسیار متنوعی از جمله آموزش آشپزی، زبان‌های خارجی، امور گرافیکی، بازاریابی، برنامه‌نویسی، آموزش‌های فنی، کسب و کار و… باشد.

سایت کادرو

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

افرادی که در زمینه‌ عکاسی و فیلمبرداری تخصص دارند می‌توانند با عضویت در سایت کادرو به کسب درآمد بپردازند. در واقع کادرو مانند سایت اسنپ عمل کرده با این تفاوت که افراد نیازمند به امور عکاسی و فیلمبرداری را به عکاسان و فیلمبرداران متصل می‌کنند.

سایت دیوار

کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

به احتمال زیاد با سایت دیوار آشنایی دارید. این سایت عرصه را برای فروش محصولات مختلف و خرید محصولات مورد نیاز فراهم می‌کند. افرادی که کالاهایی برای فروش یا خدماتی برای ارائه دارند می‌توانند با آگهی کالا یا خدمات خود در این سایت به کسب درآمد برسند.

کسب درآمد اینترنتی از عکاسی

روش‌های کسب درآمد اینترنتی با گوشی

در بالا با روش‌های کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی که کاربران می‌توانند به کسب درآمد از آن‌ها بپردازند آشنا شدیم. همانطور که در بالا نیز مشخص است بسیاری از روش‌های کسب درآمد اینترنتی نیاز به هیچ سرمایه‌ اولیه و تجهیزات خاصی نداشته و تنها به یک لپ تاپ یا گوشی نیاز دارد. همین امر سبب شده تا بسیاری از جوانان به فکر کسب درآمد با استفاده از گوشی موبایل خود بیفتند. البته بسیاری از روش‌های کسب درآمد با گوشی موبایل از سایت‌های خارجی، به واسطه‌ محدودیت‌هایی که برای ساخت حساب‌های بانکی بین‌المللی وجود دارد، برای ایرانیان در دسترس نیست. اما همچنان روش‌های زیادی برای کسب درآمد با گوشی وجود داشته که در ادامه به معرفی این روش‌ها می‌پردازیم.

بلاگری

یکی از جدیدترین روش‌های کسب درآمد که به راحتی با استفاده از یک گوشی هوشمند می‌تواند انجام شود بلاگری است. برای شروع این فعالیت به هیچ سرمایه‌ اولیه‌ای نیاز نبوده و تنها فعالیت مستمر، اعتماد به نفس بالا و آشنایی مختصر با روش‌های ادیت عکس و ویدیو کفایت می‌کند. افراد می‌توانند در زمینه‌های مختلفی از جمله بلاگری فروش و یا بلاگری خدمات فعالیت داشته باشند.

فعالیت به عنوان ادمین اینستاگرام | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

اینستاگرام را می‌توان یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دانست که فعالیت در آن می‌تواند همراه با کسب درآمد همراه باشد. افرادی که به عنوان ادمین اینستاگرام شروع به فعالیت می‌کنند لازم است تا با برخی نرم‌افزارهای ویرایش عکس و فیلم آشنایی داشته و روش‌های تولید محتوای جذاب را بشناسند. این افراد با شناخت الگوریتم‌های اینستاگرام می‌توانند پیج خود را گسترش داده و پس از آن با استفاده از تبلیغات به کسب درآمد خوبی برسند.

تبلیغات در اینستاگرام

همانطور که گفته شد افرادی که به عنوان ادمین اینستاگرام فعالیت می‌کنند، هم با گسترش پیج‌هایی که ادمین آن هستند می‌توانند به کسب درآمد برسند و هم با قبول تبلیغات در پیج گسترش یافته می‌توانند درآمد کسب کنند. کسب و کارهای زیادی هستند که برای دیده شدن فعالیت‌های خود نیاز به تبلیغات دارند. این افراد می‌توانند با سپردن تبلیغات محصولات و خدمات خود به پیج‌های پر مخاطب اینستاگرامی کسب و کار خود را معرفی کنند. برای اینکه افراد بتوانند با تبلیغات در اینستاگرام به کسب درآمد برسند باید با مفاهیم پایه‌ بازاریابی و تبلیغات آشنا بوده و همچنین با آشنایی با روش‌های کسب مخاطب بتوانند پیج خود را گسترش داده و در نهایت تبلیغات پذیرفته شده را با گروه عظیمی از مخاطبان به اشتراک بگذارند.

کسب درآمد از فروش دوره‌های آموزشی | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

افرادی که مهارت‌های خاصی مثل آشپزی، زبان خارجی، امور گرافیکی، کنکور و… دارند می‌توانند با تولید محتواهای آموزشی و فروش آن‌ها از طریق اینستاگرام یا سایت‌های مختلف به کسب درآمد برسند. برای این امر کافیست تا افراد به آموزش مطالب کاربردی پرداخته و با اصول فن بیان و ارائه‌ جذاب آموزش‌ها نیز آشنا باشند. همچنین جهت ادیت ویدیوها لازم است تا مهارت استفاده از نرم‌ افزارهای ادیت ویدیو را نیز داشته باشند. افرادی که قصد فعالیت در این زمینه را دارند باید بدانند که برای موفقیت و کسب درآمد بیشتر از آموزش آنلاین، تبلیغات، فعالیت مستمر، تعامل با فالوئرها و کیفیت بالای محتواهای به اشتراک گذاشته شده بسیار اهمیت دارد.

همکاری در فروش

شما می‌توانید تنها با فروش محصولات دیگر فروشندگان در سایت یا پیج‌های اینستاگرام و تلگرام خود از فروشندگان حق کمیسیون دریافت کنید. پس از آن با افزایش فالوورها و رشد پیج فروشگاهی خود می‌توانید علاوه بر دریافت کمیسیون، با افزایش قیمت محصولات نیز به کسب درآمد برسید.

خرید و فروش پیج‌های اینستاگرامی | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

افراد زیادی هستند که توانایی بالایی در گسترش پیچ‌های اینستاگرامی و جذب مخاطب دارند. از طرفی بسیاری از افرادی که می‌خواهند پیج‌های فروش محصول یا اموری از این دست را راه‌اندازی کنند، مایل‌اند تا از همان ابتدا با یک پیج پر مخاطب فعالیت خود را آغاز کنند. افرادی که پیج‌های اینستاگرامی با تعداد فالوور بالا دارند می‌توانند این پیج‌ها را به افرادی که برای آغاز کسب و کار خود نیاز به پیج فعال دارند بفروشند و به کسب درآمد بالایی بپردازند.

آپلود ویدیو و استریم

امروزه بسیاری از جوانان و نوجوانان به بازی‌های رایانه‌ای روی آورده که می‌توانند از همین طریق و تنها با گوشی موبایل خود به کسب درآمد بپردازند. برای این امر تنها کافیست تا در حین بازی از نمایشگر فیلم گرفته شده که تحت عنوان استریم شناخته می‌شود و پس از آن، فیلم‌ها را در سایت‌هایی مثل آپارات یا یوتیوب بارگذاری کنند. البته برای کسب درآمد از استریم لازم است تا توانایی بالایی در اجرای بازی‌ها داشته و همچنین گوشی هوشمندی با قابلیت اجرای بازی‌های پرطرفدار در اختیارتان باشد. در ضمن لازم است تا با نرم‌افزارهای فیلمبرداری از صفحه نمایش نیز آشنا باشید.

عکاسی با موبایل | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

اگر گوشی هوشمند شما به دوربین باکیفیتی مجهز شده است، می‌توانید با عکاسی به کسب درآمد برسید. برای این امر هم می‌توانید در زمینه‌ عکاسی از محصولات فعالیت داشته باشید و هم با ثبت تصاویر باکیفیت و جذاب از طبیعت، جامعه و… و فروش عکس‌ها در سایت‌های فروش عکس به کسب درآمد برسید. برای موفقیت در این امر لازم است تا با اصول عکاسی و روش‌های ادیت و ویرایش عکس آشنا باشید.

انجام امور ترجمه

همان‌طور که می‌دانید گوشی‌های هوشمند به نرم‌ افزارهای مختلف آفیس از جمله ورد مجهز شده‌اند. بنابراین افرادی که به هر یک از زبان‌های خارجی مسلط هستند می‌توانند با قبول پروژه‌های ترجمه و تایپ آن‌ها از طریق گوشی به کسب درآمد بپردازند.

انجام امور سئو | کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی

افرادی که با امور سئو آشنایی دارند می‌توانند با استفاده از گوشی موبایل خود به تولید محتواهای سئو شده پرداخته و یا متونی که قرار است در سایت‌ها بارگذاری شود را طبق اصول سئو ویرایش کنند. این امر نیز به راحتی با استفاده از گوشی موبایل قابل انجام است.

کسب درآمد از عکاسی

سخن آخر

امروزه به واسطه‌ دیجیتالی شدن بسیاری از امور و دسترسی همگانی به اینترنت، کسب درآمد از اینترنت تنها با استفاده از گوشی موبایل یا لپ‌تاپ به امر آسانی تبدیل شده است. فعالیت‌های زیادی بوده که می‌تواند سبب کسب درآمد اینترنتی برای افراد شود که از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به انجام امور گرافیکی، انجام امور برنامه‌ نویسی، بلاگری، تبلیغات، ترجمه، انجام امور سئو، تولید محتوای ویدئویی، تولید محتوای متنی، عکاسی، فروش محصولات و… اشاره کرد.

کاربران ایرانی نه‌ تنها می‌توانند با مراجعه به سایت‌های داخلی به کسب درآمد بپردازند، بلکه با استفاده از برخی سایت‌های خارجی مثل سایت یوتیوب، فریلنسر و… نیز می‌توانند درآمد دلاری داشته باشند. البته به واسطه‌ تحریم‌هایی که برای ساخت حساب‌های ارزی بین‌المللی وجود دارد، ممکن است فعالیت در سایت‌های خارجی و کسب درآمد از آن‌ها دشواری‌های داشته باشد.

آیا شما فریلنسر هستید یا به تازگی وارد این عرصه شده‌اید؟ تا به حال با سایت‌هایی که ما به آنها اشاره کردیم به درآمد رسیده‌اید؟ به نظرتان بهترین سایت‌ها برای کسب درآمد اینترنتی از سایت های خارجی و ایرانی کدام‌ها هستند؟ اگر سایتی را ما معرفی نکردیم، حتما شما نام آن را برای ما و خوانندگان این مقاله بنویسید. از چالش‌ها، تجربیات و نظرات خود برای ما بگویید و اگر این متن برای شما کارساز بود، آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

کسب درآمد از عکاسی تبلیغاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.