آموزش بازیابی عکس کارت حافظه

بازیابی عکس کارت حافظه

در این مقاله به شما چگونگی بازیابی عکس کارت حافظه دوربین را نشان خواهم داد. همچنین اطلاعاتی را در مورد آنچه که می‌تواند بازیابی شود را می‌گویم. آیا تا به حال تصادفا کارت حافظه خود را با تصاویری که برایتان بسیار مهم بوده، فرمت کرده اید؟ یا شاید هارد دیسک شما سقوط کرده باشد، بدون اینکه هیچ پشتیبانی از آن گرفته باشید. آیا قبلاً تصاویری از کارت حافظه خود حذف کرده‌اید؟ هرگز به این موضوع فکر نمی‌کنید تا زمانی که اتفاق بیفتد و وقتی این اتفاق برایتان پیش بیاید به شدت نگران و آزرده خاطر خواهید شد. من یکبار تمام تصاویرم را که برایم بسیار عزیز بود از دست دادم و نتوانستم تصاویری که از سفر خود گرفته بودم را حتی یکبار ببینم.

متأسفانه، بلایای طبیعی برای همه اتفاق می‌افتند و اگر در وضعیت مشابه قرار گرفتید، بهتر است آمادگی داشته باشید و بدانید که چه کاری را باید انجام دهید. پس در ادامه با مقاله آموزش بازیابی عکس کارت حافظه همراه شوید تا آمادگی و شناخت لازم را پیدا کنید.

مقاله پیشنهادی
معرفی انواع کارت حافظه و کاربردهایشان

.

انواع حوادثی که برای داده‌ها پیش می‌آید

فرقی ندارد که از یک فلش یا کارت SD استفاده می‌کنید، انواع مختلفی از بلایای طبیعی وجود دارد که می توانند به آن‌ها آسیب برساند:

🔸​فرمت شدن (شانس بازیابی: زیاد)

اگر شما به هر دلیلی در داخل دوربین و یا بر روی کامپیوتر خود کارت حافظه را فرمت کنید، شانس بازیابی همه داده‌ها بسیار بالاست؛ آن هم تا زمانی که کارت حافظه بعد از آخرین فرمت استفاده نشود. دلیل این موضوع آماده شدن کارت حافظه برای نوشتن مجدد بعد از قرار دادن داخل دوربین است. به این صورت دسترسی به بسیاری از اطلاعات قبلی بسیار سخت خواهد شد.

🔸​حذف دستی تصاویر (شانس بازیابی: زیاد)

اگر تصاویر را به صورت دستی بر روی کامپیوتر و یا روی دوربین خود حذف کردید، احتمال بازیابی اطلاعات بسیار بالاست؛ تا زمانی که تصاویر و داده‌های بیشتری بر روی دیسک نوشته نشده باشند. درست مثل حالت قبل، عکس‌های حذف شده بخش خاصی از حافظه را اشغال می‌کنند. این نوع فایل‌های واقعی هرگز از دیسک پاک نمی‌شوند.

🔸​آسیب غیر فیزیکی (شانس بازیابی: متوسط تا کم)

ممکن است سناریوهای مختلفی وجود داشته باشد، اما یکی از موارد متداول زمانی است که یک کارت حافظه در طول فرآیند نوشتن تصاویر آسیب می‌بیند. در اینجا دوربین اخطار می‌دهد که این داده‌ها نمی‌توانند بر روی کارت نوشته شوند. شانس بازیابی داده‌ها در این حالت متوسط تا کم است. بسته به این که چقدر آسیب عمیق است.

🔸​آسیب فیزیکی (شانس بازیابی: تقریبا صفر)

اگر کارت حافظه آسیب فیزیکی دیده باشد و غیرقابل خواندن باشد، احتمال بازیابی آن بسیار کم است. شما می‌توانید یکی از ترفندهای بازیابی داده که پایین‌تر گفتم را امتحان کنید تا ببینید آیا می‌شود چیزی را بازیابی کرد یا نه. اگر همه‌ی ترفندها ناموفق بودند و کارت حافظه شناسایی نشد، بهتر است آن را به متخصصان بازیابی که می‌توانند داده‌ها را در یک محیط آزمایشگاهی بازیابی کنند، تحویل دهید.

آموزش بازیابی عکس کارت حافظه

❗​یک نکته مهم | بازیابی عکس کارت حافظه

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد، امکان بازیابی عکس‌های حذف شده از روی کارت حافظه به نحوه‌ حذف شدن عکس‌ها و اتفاقاتی که برای کارت حافظه افتاده است بستگی دارد. زمانی که اطلاعات و تصاویر موجود بر روی کارت حافظه را از دست دادید، در وهله‌ اول به این نکته توجه کنید که باید استفاده از کارت حافظه متوقف شود. به عبارت دیگر امکان بازیابی عکس‌ها و اطلاعات موجود بر روی کارت حافظه تا زمانی ممکن است که داده‌های جدیدی بر روی کارت حافظه رونویسی نشده باشد. بنابراین اگر همچنان از کارت حافظه برای عکاسی استفاده شود شانس بازیابی تصاویر پاک شده کاهش می‌یابد. در واقع کارت‌های حافظه به یک جدول تخصیص فایل مجهز شده‌اند که امکان دسترسی به فایل‌ها را فراهم می‌کند. این فایل‌ها و داده‌ها تا زمانی قابل دسترسی هستند که اطلاعات جدیدی بر روی آن‌ها بازنویسی نشود.

روش‌های بازیابی عکس‌های کارت حافظه

بهترین روش بازیابی اطلاعات کارت حافظه استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای ریکاوری می‌باشد که این نرم‌افزارها برای سیستم عامل‌های مختلف متفاوت هستند. در ادامه به بررسی هر یک از این نرم‌افزارها می‌پردازیم.

✅بازیابی عکس‌های حذف شده از کارت حافظه در ویندوز و مک

برای آن که اطلاعات پاک شده از روی کارت حافظه را با استفاده از کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز یا مک ریکاوری کنید، باید از نرم‌ افزار ریکاوری مخصوص ویندوز استفاده شود. از جمله این نرم‌ افزارها می‌توان به نرم‌ افزار EaseUS Data Recovery Wizard اشاره کرد. این نرم‌ افزار علاوه بر آن که برای بازیابی اطلاعات موجود بر روی یک کارت SD فرمت شده قابل استفاده می‌باشد، بلکه می‌توان از آن در هنگام ویروسی شدن کارت حافظه‌ و یا خرابی سیستم نیز استفاده کرد. در ضمن با استفاده از این نرم‌ افزار می‌توان علاوه بر کارت‌های SD انواع حافظه‌های هارد دیسک، کارت‌های CF، فلش‌های USB و دوربین‌های دیجیتال را نیز بازیابی کرد. برای استفاده از این نرم‌ افزار کافی‌ست مراحل زیر طی شود.

 1. برنامه‌ EaseUS Data Recovery Wizard را دانلود و نصب کرده و آن را بر روی سیستم خود اجرا کنید.
 2. پس از باز کردن نرم‌ افزار فهرستی از پوشه‌های سیستم نمایش داده شده که در این مرحله باید کارت حافظه مورد نظر را انتخاب کرده و بر روی گزینه‌ Scan کلیک کنید.
 3. زمانی که اسکن کامل شد، از پنجره‌ سمت چپ گزینه‌ Pictures را انتخاب کرده و برای بازیابی اطلاعات بر روی گزینه‌ Lost کلیک کنید تا تصاویر با توجه به نوع و تاریخشان بازیابی شوند.
 4. پس از تکمیل این مرحله پیش‌نمایش تصاویر را مشاهده کرده و گزینه‌های مد نظر را انتخاب کنید. سپس بر روی گزینه‌ Recovery کلیک کنید و مکانی را برای ذخیره تصویر انتخاب نمایید.

✅بازیابی عکس‌های حذف شده از کارت حافظه با گوشی

اگر می‌خواهید به جای استفاده از لپ‌ تاپ از گوشی هوشمند خود برای بازیابی اطلاعات استفاده کنید، می‌توانید به سراغ نرم‌ افزار بازیابی اطلاعات DiskDigger بروید. این نرم‌ افزار مخصوص سیستم عامل اندروید طراحی شده است. برای استفاده از این نرم‌ افزار کافی‌ست تا…

 • اپلیکیشن را از پلی‌ استور دانلود کرده و آن را اجرا کنید.
 • سپس برنامه را باز کرده و کارت SD مد نظر خود را انتخاب کرده و بر روی Scan ضربه بزنید.
 • در مرحله بعد نوع فایل‌های مد نظر را مشخص کرده و گزینه‌ OK را انتخاب نمایید. خوب است بدانید که تصاویر در بسیاری از موارد با فرمت JPEG ثبت می‌شوند. با این حال می‌توانید جزئیات تصاویر و فرمت آن‌ها را از گالری گوشی مشاهده کنید.
 • زمانی که اسکن تصاویر کامل شد، بر روی تصاویر دلخواه کلیک کرده و گزینه‌ Recover را انتخاب نمایید.
 • سپس محل ذخیره‌ آن‌ها را انتخاب کنید.

نرم‌ افزارهای بازیابی تصاویر حذف شده از کارت SD

علاوه بر دو نرم‌ افزار ذکر شده در بالا که برای بازیابی تصاویر کارت حافظه با استفاده از لپ‌ تاپ و گوشی معرفی شد، می‌توان از نرم‌ افزارهای دیگری نیز استفاده کرد. برخی از شرکت‌های تولیدکننده‌ کارت حافظه اغلب نرم‌ افزارهای ریکاوری را نیز عرضه می‌کنند. به عنوان مثال کارت SDهای تولید شده توسط شرکت Lexar را می‌توان با ابزار Lexar Recovery بازیابی کرد. با این حال اگر کارت حافظه‌ای که استفاده می‌کنید فاقد چنین نرم‌ افزاری است، می‌توانید با استفاده از نرم‌ افزارهای زیر فرآیند بازیابی اطلاعات کارت حافظه را انجام دهید.

نرم‌ افزار TestDisk | بازیابی عکس کارت حافظه

یکی از منابع باز برای بازیابی فایل‌ها، نرم‌ افزار TestDisk بوده که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. این نرم‌ افزار را می‌توان بر روی سیستم‌عامل‌های ویندوز و مک اجرا کرده و با استفاده از آن اطلاعات از دست رفته‌ کارت حافظه را به دست آورد. البته کار با این نرم‌ افزار قدری دشوار است.

نرم‌ افزار Recuva

اگر می‌خواهید از سیستم عامل ویندوز برای بازیابی عکس‌های کارت SD استفاده کنید، می‌توانید به سراغ نرم‌ افزار Recuva بروید. با استفاده از این نرم‌ افزار می‌توانید انواع حافظه‌های خارجی مانند کارت‌های SD، انواع هارددیسک، فلش USB، CDها و دیگر حافظه‌ها را بازیابی کنید. همچنین با استفاده از این نرم‌ افزار می‌توان کارت SDهای فرمت شده و یا آسیب دیده را نیز بازیابی کرد. این نرم‌ افزار دارای نسخه‌های رایگان و پولی می‌باشد.

نرم‌ افزار Stellar Photo Recovery | بازیابی عکس کارت حافظه

از دیگر نرم‌ افزارهای ریکاوری طراحی شده برای سیستم عامل‌های ویندوز و مک می‌توان به نرم‌ افزار Stellar Photo Recovery اشاره کرد. این نرم‌ افزار علاوه بر قابلیت بازیابی فایل‌های حذف شده، امکان بازیابی برخی از فایل‌های خراب را نیز دارد.

نرم‌ افزار Starus Photo Recovery

از دیگر نرم‌ افزارهای قدرتمند برای بازیابی تصاویر حذف شده می‌توان به نرم‌ افزار Starus Photo Recovery اشاره کرد که امکان بازیابی تصاویر دیجیتالی با فرمت‌های JPEG، PNG، TIFF، GIF و… را دارد. این نرم‌ افزار حتی از تصاویری با فرمت RAW نیز پشتیبانی می‌کند. نرم‌ افزار Starus Photo Recovery قابلیت بازیابی تصاویر از کارت SDهای فرمت شده‌ یا آسیب دیده را داشته و از الگوریتم‌های پیشرفته‌ای برای بازیابی تصاویر در کیفیت اصلی استفاده می‌کند. بازیابی تصاویر با این نرم‌ افزار به صورت گام به گام انجام شده که این امر سبب می‌شود فرآیند بازیابی به صورت کامل صورت گیرد. نرم‌ افزار Starus Photo Recovery با ویندوزهای مختلف سازگار بوده و از رابط کاربری ساده‌ای برخوردار می‌باشد. از دیگر ویژگی‌های این نرم‌ افزار می‌توان به ارائه‌ پیش‌نمایشی از تصاویر، قبل از بازیابی آن‌ها اشاره کرد.

استفاده از سرویس‌های بازیابی اطلاعات

در صورتی که نرم‌ افزارهای بازیابی اطلاعات کارت حافظه افاقه نکند و یا به واسطه‌ آسیب فیزیکی کارت حافظه امکان بازیابی اطلاعات با استفاده از این نرم‌ افزارها نباشد، می‌توان از سرویس‌های بازیابی اطلاعات استفاده کرد. از آن‌جایی که کارت حافظه دچار آسیب فیزیکی شده است، احتمال آن که دستگاه‌های کارتخوان امکان شناسایی آن را نداشته باشند وجود دارد. اما شرکت‌ها و سرویس‌های بازیابی اطلاعات، تجهیزاتی را برای خواندن کارت‌های آسیب دیده در اختیار دارند. برای استفاده از خدمات این سرویس‌ها کافی‌ست کارت SD آسیب دیده را برای آن‌ها پست کرده تا افراد متخصص در این شرکت‌ها خدمات بازیابی اطلاعات را انجام داده و فایل‌ها را برای شما ارسال نمایند. علاوه بر این شرکت‌ها برخی از فروشگاه‌های لوازم الکترونیکی نیز ارائه‌ دهنده‌ خدمات بازیابی اطلاعات هستند.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

کارت حافظه

دیدگاهی در مورد “آموزش بازیابی عکس کارت حافظه

 1. زهر گفت:

  عکس های روی رم م حذف شده باید چیکارکنم

  1. امیر علی آقایی گفت:

   وقت بخیر
   دوست عزیز با نرم افزارهای ریکاوری می توانید اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنید

  2. ربابه گفت:

   سلام من تو رمم عکس های قدیمی رو پاک کردم چه جوری میتونم برشگردونم به رم

   1. امیر علی آقایی گفت:

    سلام وقت بخیر
    اگر فایل های شما خیلی قدیمی باشه،بازیابی انها به علت داده ها واطلاعات بعدی سخت و غیر ممکن می باشد،از نرم افزار های موجود داخل سایت ها می توانید استفاده کنید.

  3. زینب گفت:

   لطفا بگید چه جوری باید کارت حافظه گوشم عکساشو برگردونم

  4. کایا گفت:

   آموزش خوبی بود

 2. وارتوش گفت:

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من یک رم ۲ گیگ روی گوشی سامسونگ e250 داشتم که سالها پیش چندتا فیلم پاک کردم اصلا نمیدونم اون فیلم ها روی کارت حافظه ثبت شده بود یا رم؟ولی بعد از پاک کردن اون فیلم های مادربزرگم خب چندسال ازون گوشی استفاده شد.در این حالت نمیشه فیلم هارو برگردوند؟

  1. امیرمحمد مشهدی فراهانی گفت:

   سلام دوست عزیز، فایل‌های حذف شده از روی حافظه در بهترین حالت بعد از چند هفته میتونن بازیابی بشن، چون هر چی از اون حافظه استفاده بشه داده‌های جدید جایگزین داده‌های قدیمی میشن، تقریبا غیر ممکنه بازیابی فایل‌هاتون

 3. Diyana گفت:

  سلام وقت بخیرببخشید من عکس و فایل های شخصی رو رم رو‌ انتقال دادم رو‌لپتاب بعداینک الان میتونم همین‌عکس و فایل هاری رم رو‌برگردونم

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله دوست عزیز امکانش بازیابی فایل های شما هست.

   1. عاطفه گفت:

    منم همین مشکلو دارم چجوری میتونم برگردونم ،هر نرم افزاری نصب میکنم نمیشه،خسته شدم دیگ،راهنمایی کنید لطفا

  2. مَری گفت:

   سلام.
   بعد از فرمت کردن کارت حافظه چطور فایلها و عکساهای پاک شده رو برگردونم ؟؟؟

   1. محمد گفت:

    سلام
    من رمو دراوردم بعد گوشیمو ریست کردم الان رمو کردم تو گوشی ولی عکسا رو باز نمیکنه چرا؟
    عکسا رو نشون میده که هست ولی باز نمیکنه
    چیکار کنم؟

    1. امیر علی آقایی گفت:

     سلام وقت بخیر
     باید از طریق رم ریدر عکس ها را به لپتاپ یا سیستم جدا انتقال بدید و بعد رم را فرمت کنید.

 4. ناشناس گفت:

  سلام من فیلم های خیلی مهمی رو از کارت حافظه ام پاک کردم و الان کامپیوتر ندارم که برنامه رو روش نصب کنم و فیلم هارو برگردونم

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز متاسفانه نرم افزار های بازیابی اطلاعات برای تلفن های همراه مناسب نیستند.

 5. Paniz گفت:

  سلام من به مدت یکماه پیش کارت حافطه موبایلن فرمت شد بعدش هم هیج استفاده ایی از رم نکردم حالا چطوری میشه حافظه شو برگردونم؟

  1. امیرمحمد مشهدی فراهانی گفت:

   سلام دوست عزیز
   از نرم افزارهای PhotoRescue Pro یا Active File Recovery استفاده کنید، اگرچه با توجه به زمانی که گذشته احتمالش زیاده که خیلی از فایل‌هایی که بازیابی میشن خراب باشن و نشه ازشون استفاده کرد، اما باز با این حال از این دو مورد استفاده کنید، احتمالش هست که نتیجه بگیرید

  2. من گفت:

   سلام من کارت حافظم رو به اشتباه فرمت کردم و بعدش هم یک اهنگ فرستادم به کارت حافظم. یعنی الان دیگه نمیشه اطلاعات رو برگردوند؟

   1. امیر علی آقایی گفت:

    سلام وقت بخیر
    امکان بازیابی اطلاعات شما هست،دیگه نباید فایل دیگه به کارت حافظتان اضافه کنید.

 6. مهدی گفت:

  اگه پاک شده باشه بعد برنامه نصب کنیم ایا بر میگردد

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   باید سعی کنید اطلاعات کمتری روی حافظه بریزید.

 7. Pari گفت:

  سلام
  من کلی عکس بچگی داداشم روی کارت حافظه بوده اما حالا اخطار فرمت میده ایا اگر فرمت کنم قطعا میتونم دوباره عکس هارو برگردونم ؟؟

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر هیچ فایلی روی کارت حافتان نریزید هیچ مشکلی نیست.

 8. ناشناس گفت:

  سلام من رم ۳۲ گیگ پاک شد عکسام اگه دباره با دوربین عکس بگیرم اشکالی ندادره تا بعدا عکسارو ریکاوری کنم؟

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر دیتا یا اطلاعات کمتر روی حافظه ی خود انتقال بدید فایل های حذف شده از بین نمی روند.

 9. negin گفت:

  سلام من عکس داخل رممو تقریبا یه سال پیش پاک کردم و بعد از اون بازم ازش استفاده کردم یعنی فایل های زیادی توش ریختم ایا میتونم عکس هام و برگردونم

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر فایل های زیادی به کارت حافظتان انتقال دادید،بازیابی اطلاعات قبل کمی سختر هست.

 10. zeinab گفت:

  سلام وقت بخیر
  من تقریبا یک ماه قبل متوجه شدم که رمم خودش عکس ها رو پاک میکنه و اون رو از گوشی خارج کردم هر چند وقتی متوجه شدم عکس های زیادی بعد از اون اتفاق گرفتم میتونم عکس هامو برگردونم؟

 11. zeinab گفت:

  سلام ببخشید حتما باید گوشی رو به کامپیوتر وصل کنیم یا میتونیم رمو با رم ریدر به کامپیوتر وصل کنیم که اطلاعات پاک شده رو برگردونیم

  1. کا ظم گفت:

   سلام ببخشید فیلم وعکسهائ از قبل داشتم که نا خواسته حزف شون یعنی غیبشون زد برای روعیت مجدد اونها چکار کنم میشه دوباره اونها را دید

   1. امیر علی آقایی گفت:

    سلام وقت بخیر
    از نرم افزار های ریکاوری می تونید استفاده کنید.

  2. Roya گفت:

   سلام. عکس و فیلم های رم من حدود ۲ ، ۳ ماه پیش ییار پاک شدن و هرجا بردم گفتن نمیشه بازیابی کرد و باید فرمت بشه بعد اینکه فرمت شد رمو درست کردن و من دوباره استفاده کردم ازش و امروز بازم همون اتفاق افتاد???واقعا دیگه برنمیگرده؟؟

 12. پروا منوچهری گفت:

  ممنونم خیلی عالی و جامع بود

  1. ناشناس گفت:

   سلام کارت حافظه ام رو گوشی بود زد که فرمت شده عکس ها و فیلم ماهم پاک شدن میشه کاری کرد

 13. انیس گفت:

  سلام
  من کارت SD رو از گوشیم به طور یهویی جدا کردم و کل برنامه و ها و عکسها و ویدیو هایی ک توی رمم داشتم پاک شدن آیا امکان برگردوندنشون به گوشی یا رمم هست؟

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با نرم افزار های ریکاوری می توانید همه اطلاعات را ریکاوری کنید.

  2. نظام گفت:

   عالی بود

 14. ناشناس گفت:

  سلام،کارت حافظه ام خراب شده برای بازگرداندن فایل هام باید چیکار کنم توروخدا جواب بدین ممنون

  1. مهدی ناطقی گفت:

   سلام فرمتش نکنید و اینکه باید ببرید جایی که برنامه بک آپ دارن شاید بشه اطلاعات رو برگردونید

 15. Elmira گفت:

  عالیه توضیحات کامل بود

 16. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  خیلی عالی

 17. فاطمه گفت:

  سلام وقت بخیر
  خیلی عالی

 18. ناشناس گفت:

  نمیدونم چرا گوشیم خرابه

 19. Sm گفت:

  عالی بود ممنون از شما

 20. مائده گفت:

  سلام ممنون از مقالتون خیلی کامل بود

 21. فاطمه گفت:

  سلام من یه کارت حافظه ۱۶ گیگابایت دارم که وقتی گوشیمو عوض کردم نمیدونستم باید کارت حافظه رو طوری دربیارم که داده هاش از بین نرن بعد درش آوردم چند مدت استفاده نکردم بعد چند مدت وارد گوشی جدیدم کردمش بعد همه اطلاعاتش توش بود نگاهشون کردم دوباره درش آوردم یهو یه پیامی اومد که کارت حافظه رو ناامن در آوردین ممکنه بعضی اطلاعاتتون پاک بشن الان که دوباره تو گوشیم کردم میبینم بیشتر عکس و فیلمهام پاک شدن خواهش میکنم کمکم کنین من چطوری میتونم دوباره اونارو برگردونم؟؟!????????

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   هیچ اطلاعات دیگه ای را روی کارت حافظتون نریزیید
   و
   حتما ریکاوری کنید

 22. فاطمه گفت:

  مدل گوشیمم سامسونگa31 هستش

 23. مینا گفت:

  سلام کارت حافظه ام رو گوشی بود زد که فرمت شده عکس ها و فیلم ماهم پاک شدن میشه کاری کرد

 24. بهار گفت:

  کامل و دقیق

 25. ناشناس گفت:

  ممنون از مقاله کاملتون

 26. ویدا. گفت:

  خسته نباشید خیلی خوب بود.

 27. فاطمه گفت:

  سلام اگر کارت حافظه رو فرمت کنیم یا ریکاوری کنیم دیگه نباید اطلاعاتی بهش اضافه کنیم لطفا هردو حالت رو بگید ممنون.

 28. ناشناس گفت:

  من همیشه ک فضای گوشیم پر میشد فضارو انتقال میدادم مموری بعد چند وقت ک مموری پر شد میخاستم مموری رو فضاش و خالی کنم زدم عکسارو پاک کردم عکسامم خیلی واسم مهم بودن هیچ جوری نمیتونم برشون گردونم چون واقعا سختمه عکسام نباشن

 29. دنیا گفت:

  سلام من میخواستم گوشیم رو تنظیم کارخانه کنم مموریم رو در آورده بودم بعد تنظیم کارخانه یه ایکون آورد که نوشته بود مموری از گوشی جدا خوانده شود ویه گزینه روی گوشی باشد من جدا رو زدم همه عکسای مموری رفت الان امکان برگشت عکسا هست یا نه ؟

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   اگر اطلاعات دیگه ای روی کارت حافظه خود وارد نکرده باشید امکان برگشت اطلاعات قبلی هست.

  2. ناشناس گفت:

   سلام من کارت حافظه را از رو گوشی برداشتم حالا که رو گوشی میزارم عکس ها رو نشون نمیده

 30. نیما گفت:

  سلام گوشی من ردمی نوت ۸ هست کارت حافظه رو در آوردم یک روز بعد انداختم روی گوشی من ۱۴۰۰تا عکس و فیلم داشتم الان ۴۰۰ تا مونه چیکار کنم میتونم برگردونمشون

 31. میثم گفت:

  سلام.من کارت حافظم از وسط ی ترک ریز و کوچیک برداشته-اینو میشه کاریش کرد؟

  1. مهدی داودی گفت:

   سلام متاسفانه خیر.

 32. میثم گفت:

  سلام.من کارت حافظم از وسط ی ترک ریز و کوچیک برداشته-اینو میشه کاریش کرد؟

  1. امیر علی آقایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   تلفن : ۷۷۶۱۶۴۳۸-۰۲۱
   داخلی ۱۱۰ تعمیرگاه

 33. رهه شادمان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من حواسم نبود Eject کردم عکسای رم رو امکان بازگشت هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.