با من همراه باشید تا در این مقاله به آموزش اتصال گوپرو به گوشی‌های اندروید بپردازیم.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما را قانع کند تا دوربین گوپروی خود را به گوشی هوشمندتان متصل کنید. اتصال این دوربین‌ها به گوشی‌های هوشمند اندرویدی بسیار ساده بوده و تنها نیازمند گذراندن چند مرحله است.

از ویژگی‌های خوبی که با اتصال دوربین به گوشی اندرویدتان به دست خواهید آورد، می‌توان به ضبط فیلم از راه دور یا عکاسی اشاره کرد. همچنین می‌توانید تصاویر خود را به سادگی بارگیری کرده و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

در این مقاله قصد دارم آموزش اتصال گوپرو به گوشی‌های اندروید را برایتان بگویم. پس همراه من باشید.

شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما جالب باشد
آموزش استفاده از اپلیکیشن Wireless mobile utility نیکون

آموزش اتصال گوپرو به گوشی‌های اندروید

گوپرو برای سیستم عامل اندروید یک برنامه رایگان را توسعه داده که می‌توانید با یک جستجوی ساده در فروشگاه گوگل پلی آن را پیدا کرده و دانلود کنید. البته این برنامه کاملا هم رایگان نیست و برای بعضی ویژگی‌های آن می‌بایست پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهید.

برای دانلود اپلیکیشن گوپرو از فروشگاه Google Play، بر روی این لینک کلیک کنید.

پس از بارگیری و نصب برنامه بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود، باید دوربین گوپروی خود را با آن جفت و همگام سازی کنید. دکمه Mode را در دوربینتان فشار دهید تا به فهرست تنظیمات منتقل شوید.

بسته به مدل دوربین گوپرویی که در اختیار دارید، باید یکی از گزینه‌های Pair یا Connection را انتخاب کرده تا آن را با اپلیکیشن همگام سازی کنید.

آموزش اتصال گوپرو به گوشی‌های اندروید

نکته : می‌توانید از طریق اتصال Wi-Fi یا اتصال بلوتوث جفت شوید. Wi-Fi از آنجا که سریعتر، پایدارتر و ایمن‌تر است، گزینه‌ی بهتری برای جفت شدن محسوب می‌شود، اما بلوتوث نیز می‌تواند در برخی مواقع مفید باشد، زیرا این امکان را به شما می‌دهد تا حتی اگر سیگنال‌های Wi-Fi را در گوشی هوشمند خود مشاهده نکردید، باز هم بتوانید ارتباط را به درستی برقرار کنید.

حالا در گوشی هوشمند اندرویدی خود، برنامه GoPro را باز کنید. مدل دوربین خود را در برنامه پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید تا این دو را با هم جفت کنید. از شما خواسته می‌شود تا کدی را که در صفحه دوربین شما ظاهر می‌شود وارد کنید. پس از انجام این مرحله، همگام سازی تکمیل می‌شود.

شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما جالب باشد
آموزش استفاده از اپلیکیشن Camera Connect کانن

چرا باید گوشی‌های اندروید را به گوپرو وصل کنید؟

پس از جفت شدن هر دو دستگاه، می‌توانید دوربین گوپروی خود را از طریق گوشی هوشمندتان کنترل کنید. شما قادر خواهید بود تا آنچه را که دوربینتان می‌بیند، بر روی صفحه نمایش گوشیتان نیز مشاهده کرده و همه چیز را از آن طریق کنترل کنید.

می‌توانید فیلم برداری را متوقف کرده یا تنظیمات آن را تغییر بدهید و یا حالت‌های مختلف عکاسی را انتخاب کنید.

یادداشت سردبیر : کیفیت ویدیوهایی که در گوشیتان می‌بینید، از کاهش برخوردار خواهند شد، اما در زمانیکه فایل اصلی و واقعی ویدیو را نگاه کنید، همان سطح اصلی کیفیت را مشاهده خواهید کرد.

همچنین می‌توانید از طریق گوشی خود، به راحتی تصاویر و فیلم‌ها را بارگیری کرده و پس از ویرایش، به اشتراک بگذارید.

با گزینه‌هایی که در بخش Media برنامه وجود دارد بازی کرده تا همه کارهایی را که می‌توانید با آن انجام دهید، کشف کنید.

در این مقاله سعی کردم آموزش اتصال گوپرو به گوشی‌های اندروید را برایتان بگویم. امیدوارم نکاتی که برایتان گفتم مفید بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی دارید، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم.

جدیدترین دوربین‌های گوپرو و تجهیزات آن‌ها در فروشگاه دیدنگار

دسته بندی ها: