DJI نسخه 1.0.6 اپلیکیشن DJI Fly را منتشر کرد

مقدمه : دیروز کمپانی DJI آخرین نسخه اپلیکیشن DJI Fly را با شماره نسخه 1.0.6 برای iOS و Android منتشر کرد. به نظر می‌رسد که این به روزرسانی بر پیشرفت‌های نرم افزاری و رفع اشکالات گزارش شده در نسخه‌ی قبلی متمرکز شده و هیچ ویژگی جدیدی را شامل نمی‌شود که برای پهباد DJI Mavic Mini به ارمغان بیاورد.

نسخه 1.0.6 اپلیکیشن DJI Fly از هم اکنون در دسترس است

سرفصل هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم:

اپلیکیشن DJI Fly به شما این امکان را می‌دهد که پهباد خود را توسط یک دستگاه هوشمند همراه، مانند لپ تاپ یا گوشی هوشمندتان کنترل کنید. این اپلیکیشن قابلیت اتصال به تمامی پهبادهای کمپانی DJI را نداشته و تنها به مویک مینی خلاصه می‌شود. سایر پهبادها مثل سری اینسپایر، مویک پرو و فانتوم از طریق اپلیکیشن DJI GO کنترل شده و می‌توانید با اتصال آنها به این اپلیکیشن چیزی فراتر از یک پرواز معمولی با پهباد را تجربه کنید.

پس از اتصال برنامه، می‌توانید دوربین پهپاد خود را مشاهده کنید، تنظیمات دوربین را مرتب سازی کنید، تصاویر مورد نظر خود را بازبینی کنید، حرکات کنترلی مربوط به پهباد را تنظیم کنید، حالت‌های پرواز هوشمند را مورد استفاده قرار دهید یا بسیاری از موارد دیگر که قبلا مفصلا درباره آنها در یک مقاله مجزا توضیح داده‌ام.

پیشنهاد نویسنده : آموزش پیشرفته و قدم به قدم منوهای اپلیکیشن DJI GO

دیروز، DJI آخرین نسخه اپلیکیشن DJI Fly خود را برای iOS و Android منتشر کرد. این به روزرسانی هیچ ویژگی جدیدی را برای پهباد DJI Mavic Mini ارائه نمی‌دهد. این کمپانی چینی در مورد نسخه جدید اپلیکیشنش تنها ذکر می‌کند :

” مشکلات گزارش شده را برطرف کرده و ثبات برنامه را بهبود می‌بخشد. “

دانلود نسخه جدید اپلیکیشن DJI Fly برای اندروید از گوگل پلی

دانلود نسخه جدید اپلیکیشن DJI Fly برای ios از اپ استور

نظر شما در مورد پهباد دی جی آی مویک مینی و اپلیکیشن DJI Fly چیست ؟ آیا دوست دارید با این اپ جدید پهباد خود را به پرواز درآورید یا اپلیکیشن محبوب DJI Go 4 را ترجیح می‌دهید که برای پهبادهایی مانند مویک مینی، مویک پرو، مویک 2 پرو، مویک زوم و حتی سری فانتوم استاندارد است ؟

امیدوارم مقاله ” DJI نسخه 1.0.6 اپلیکیشن DJI Fly را منتشر کرد “ برایتان جذاب بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی داشتید، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم.