لایکا به تازگی عینک‌های آفتابی جدیدی را رونمایی کرده که طراحی جالبی دارد و در ساخت آن از دوربین‌های عکاسی الهام گرفته شده است. این عینک در دو مدل روانه‌ی بازار می‌شود.

کمپانی لایکا اعلام کرده است همکاری قابل توجهی را با برند معتبر در زمینه تولید عینک میکیتا ” MYKITA ” در برلین برای ایجاد یک مجموعه جدید از عینک‌های آفتابی با الهام از دوربین‌های عکاسی داشته که بهترین لنزها و اپتیک‌های لایکا را همراه خود دارند.

به گزارش Hypebeast، این مجموعه با دو طرح معرفی می‌شود، یکی از فولاد ضد زنگ خالص و دیگری لز فولاد ضد زنگ با ترکیب MYLON که ماده‌ای اختصاصی است که از فناوری چاپ سه‌بعدی استفاده می‌کند.

پیشنهاد نویسنده : ۵۲ ایده عکاسی : هر هفته یک پروژه و تکنیک عکاسی در سال ۹۹ !

مدل MYLON.
مدل all-steel.

Hypebeast می‌نویسد : ” در مدل‌های ترکیبی MYLON، از یک نوار مستحکم در بالای بدنه استفاده شده که با الهام گرفتن از لنز دوربین، از چشم شخص در برابر اشعه‌ی خورشیدی که از بالای سر می‌تابد با پوشش دادن فاصله‌ی بین ابرو و عینک محافظت می‌کند. “

هود لنز برای محافظت از چشم‌های شما.

Hypebeast می‌گوید: ” مدل‌های فولاد ضد زنگ بیشتر به محصولات مهندسی شده لایکا توجه کرده‌اند و در مورد لنزهای دوربین این مارک از لبه‌های قرمز رنگ استفاده می‌کنند و این باعث کاهش ناهنجاری‌ها و اختلالات نور محیطی می‌شود. “

شکل هندسی لنزهای این عینک آفتابی نیز ادای احترامی به هود لنزهای زاویه‌ای لایکا است.

این لنزها از نظر اپتیکی و کیفیت ساخت کاملا همانند لنزهای خورشیدی هستند، در واقع با فناوری خاصی شفاف و مقاوم در برابر اشعه می‌شوند، فرایندی که معمولاً برای لنزهای خاص لایکا استفاده می‌شود. از دیگر ویژگی‌های آن می‌توان به محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش به صورت 100٪، فیلتر پولاریزه، پوشش AquaDura Vision Pro ( الهام گرفته شده از عکاسی حرفه‌ای ) اشاره کرد که در برابر آب، گرد و غبار، مه، ضربه، اثر انگشت و لکه محافظت می‌کند.

پیشنهاد نویسنده : در خانه بمانید : ۲۰ پروژه فوق العاده برای عکاسی در خانه در دوران قرنطینه !

در اینجا فیلمی 2 دقیقه‌ای داریم که عینک آفتابی جدید را نشان می‌دهد :

مجموعه MYKITA x Leica برای خرید از ژوئن سال 2020 ( خرداد – تیر 1399 ) از طریق فروشگاه‌های MYKITA و Leica و در وب سایت‌های مربوطه این شرکت‌ها در دسترس خواهد بود. قیمت گذاری آنها نیز هنوز اعلام نشده است.

امیدوارم مقاله ” لایکا از عینک‌های آفتابی جدیدش با الهام از دوربین‌های عکاسی رونمایی کرد ! “ برایتان مفید بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی وجود داشت، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم. موفق باشید !

خریدانواع دوربین عکاسی

دسته بندی ها: