ویدیو آموزش عکاسی پرتره با یک فلاش

عکاسی پرتره با یک فلاش

مقدمه : از مجموعه فیلم‌ها و آموزش عکاسی و نورپردازی دیدنگار در پنجمین فیلم، موضوع عکاسی پرتره با یک فلاش را برای شما انتخاب کرده‌ایم. این مجموعه فیلم‌های آموزشی توسط آموزشگاه عکاسی و مجله دیدنگار از بهترین منابع جمع‌آوری شده و با ترجمه‌ای روان و گویا در اختیار شما عزیزان و همراهان دیدنگار قرار گرفته است.

آنچه در ویدیو آموزش عکاسی پرتره با یک فلاش مشاهده خواهید کرد

این ویدیو آموزشی هم از گروه تونی و چلسی بوده و در رده‌ی نورپردازی و عکاسی پرتره پایه قرار می‌گیرد. به سبک سایر فیلم‌های آموزشی این گروه معتبر، آموزش عکاسی پرتره با یک فلاش راهنمایی کاملا تجربی و در عین حال کوتاه و کاربردی است.
نوردهی تنها با یک منبع نور، مرسوم‌ترین و قطعا اقتصادی‌ترین روش نورپردازی در عکاسی پرتره است. در این فیلم شما مشاهده می‌کنید که با یک سِت کم تعداد از تجهیزات عکاسی که تنها شامل یک اسپید لایت و دو گونه چتر می‌باشد، می‌توان پرتره‌هایی کاملا حرفه‌ای در فضای بسته یا باز به ثبت رساند.
مشاهده‌ی این فیلم می‌تواند به شما تجربه‌ای فوق‌العاده در دست‌یابی به بالاترین کیفیت عکاسی پرتره از مشتریانتان، با حداقل امکانات را بدهد. تونی در این فیلم گام به گام شما را با نورسنجی در محیط‌های مختلف آشنا کرده و با کمک چند تنظیم ساده در اسپید لایت و دوربین خود، مرحله به مرحله به عکس ایده‌آل و فوق‌العاده‌ی نهایی نزدیک می‌شود. او هر بار تصویر نهایی که حاصل تنظیمات جدید نورپردازی و دوربین است را با شما به اشتراک گذاشته و به بررسی نقاط قوت و ضعف آن‌ها می‌پردازد. شما نیز به ساده‌ترین شکل ممکن با روش نورسنجی حرفه‌ای در فضای بسته و باز آشنا می‌شوید؛ اما همچنان جالب‌ترین بخش این آموزش، فراگیری روش دست‌یابی به عکسی حرفه‌ای با حداقل امکانات است.

کارگاه_عکاسی_پرتره

کارگاه جامع عکاسی پرتره

هر آنچه باید در رابطه با عکاسی پرتره بصورت حرفه بیاموزید را در این کارگاه فرا خواهید گرفت. برای اولین بار در ایران شما با حضور در یک کارگاه جامع، 24 سبک از عکاسی پرتره را آموزش خواهید دید. این کارگاه در آتلیه مجهز دیدنگار و با حضور اساتید مجرب برگزار خواهد شد.

لیست تجهیزات و تکنیک‌های معرفی شده در ویدیو آموزش عکاسی پرتره با یک فلاش

  • تاثیر فلاش پاپ آپ و اسپید لایت بر روی سوژه و کارکرد آن‌ها در محیط‌های مختلف
  • ساده‌ترین روش‌های نورپردازی به‌وسیله‌ی یک منبع نور
  • مودهای کنترلی و مدیریت فلاش
  • تنظیمات دستی دوربین و تجهیزات نورپردازی در عکاسی پرتره
  • آشنایی با روش‌های جبران نوردهی و کاهش نور مازاد
  • مفهوم استاپ نوری در تنظیمات فلاش و دوربین عکاسی
  • آشنایی پایه با مفاهیم و تاثیرات ایزو و سرعت شاتر
  • روش تفکیک سوژه از بک گراند در عکاسی پرتره
  • آموزش ساده‌ی روش استفاده از چتر عبور دهنده‌ی نور و چتر رفلکتور

بخش اول

بخش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.