سیستم کمیاب

فریمور نیکون Z6 و Z7 در نهایت با فوکوس خودکاری ردیاب چشم عرضه شد

454
فریمور نیکون Z6 و Z7 در نهایت با فوکوس خودکاری ردیاب چشم عرضه شد

نیکون آپدیت فریمور نرم افزار را برای دوربین بدون آینه Z6 و دوربین بدون آینه Z7 که به کاربران اجازه می‌دهد از فوکوس خودکار ردیاب چشم استفاده کنند ، منتشر کرد. این آپدیت چند بار در دسترس قرار گرفت ، اما در حال حاضر ، برای دانلود به طور رسمی در وبسایت نیکون در دسترس است.

نیکون پس از سونی و فوجی‌فیلم اقدام به اضافه کردن ویژگی های جدید از طریق به روز رسانی‌های نرم افزاری کرد. با استفاده از این بروزرسانی ، دوربین نیکون Z6 و دوربین نیکون Z7 در مورد مشخصات و ویژگی های روی کاغذ عملکرد بهتری خواهند داشت. همانطور که بسیاری از شما نیز می دانید ، نیکون Z7 نسخه‌ای حرفه‌ای تر و تواناتر از نیکون Z6 است ، اما هر دو مدل همان ویژگی‌های جدید را با آخرین به روز رسانی فریمور سیستم عامل دریافت خواهند کرد.

بدون شک ، بزرگترین ویژگی این بروزرسانی ، ویژگی جدید فوکوس خودکار ردیاب چشم است که امروزه به عنوان پیش فرض در بسیاری از دوربین های بدون آینه استفاده می‌شود.

[post_in_paragraph post_list=”53212″ title=”مطالب پیشنهادی”]

ویژگی‌های برجسته این به روز رسانی فریمور :

  • سیستم فوکوس خودکار ردیاب چشم که حتی می‌تواند برای چند مورد دیگر نیز کاربرد داشته و مورد استفاده قرار گیرد ؛
  • بهبود عملکرد دوربین در نور کم ؛
  • سیستم فوکوس خودکار بهبود یافته برای عکاسی و فیلمبرداری ؛
  • عملکرد بهتر نوردهی هنگام عکاسی از یک سوژه داینامیک و پویا ؛
  • بهبود سیستم منو و متن‌های داخلی و رابط کاربری ؛
  • رفع اشکال برای نسخه قبلی فریمور سیستم عامل.

با توجه به تفاوت های فنی بین دو مدل ، دوربین نیکون Z6 و دوربین نیکون Z7 به طور متفاوتی از ویژگی‌های بهبود یافته فوکوس اتوماتیک در نور کم بهره مند خواهند شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل را از طریق وبسایت رسمی نیکون خوانده و آخرین نسخه فریمور سیستم عامل را نیز از همانجا دانلود کنید.

شما در مورد این به روز رسانی چه فکر میکنید؟ به نظر شما در نسخه‌های بعد و به روز رسانی‌های جدیدتر شاهد چه ویژگی‌هایی خواهیم بود؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

دوره عکاسی مناسب شما در 10 ثانیه
1