نیکون آپدیت فریمور نرم افزار را برای دوربین بدون آینه Z6 و دوربین بدون آینه Z7 که به کاربران اجازه می‌دهد از فوکوس خودکار ردیاب چشم استفاده کنند ، منتشر کرد. این آپدیت چند بار در دسترس قرار گرفت ، اما در حال حاضر ، برای دانلود به طور رسمی در وبسایت نیکون در دسترس است.

نیکون پس از سونی و فوجی‌فیلم اقدام به اضافه کردن ویژگی های جدید از طریق به روز رسانی‌های نرم افزاری کرد. با استفاده از این بروزرسانی ، دوربین نیکون Z6 و دوربین نیکون Z7 در مورد مشخصات و ویژگی های روی کاغذ عملکرد بهتری خواهند داشت. همانطور که بسیاری از شما نیز می دانید ، نیکون Z7 نسخه‌ای حرفه‌ای تر و تواناتر از نیکون Z6 است ، اما هر دو مدل همان ویژگی‌های جدید را با آخرین به روز رسانی فریمور سیستم عامل دریافت خواهند کرد.

بدون شک ، بزرگترین ویژگی این بروزرسانی ، ویژگی جدید فوکوس خودکار ردیاب چشم است که امروزه به عنوان پیش فرض در بسیاری از دوربین های بدون آینه استفاده می‌شود.

مطالب پیشنهادی
بهترین دوربین‌های بدون آینه 2019

ویژگی‌های برجسته این به روز رسانی فریمور :

  • سیستم فوکوس خودکار ردیاب چشم که حتی می‌تواند برای چند مورد دیگر نیز کاربرد داشته و مورد استفاده قرار گیرد ؛
  • بهبود عملکرد دوربین در نور کم ؛
  • سیستم فوکوس خودکار بهبود یافته برای عکاسی و فیلمبرداری ؛
  • عملکرد بهتر نوردهی هنگام عکاسی از یک سوژه داینامیک و پویا ؛
  • بهبود سیستم منو و متن‌های داخلی و رابط کاربری ؛
  • رفع اشکال برای نسخه قبلی فریمور سیستم عامل.

با توجه به تفاوت های فنی بین دو مدل ، دوربین نیکون Z6 و دوربین نیکون Z7 به طور متفاوتی از ویژگی‌های بهبود یافته فوکوس اتوماتیک در نور کم بهره مند خواهند شد. شما می‌توانید اطلاعات کامل را از طریق وبسایت رسمی نیکون خوانده و آخرین نسخه فریمور سیستم عامل را نیز از همانجا دانلود کنید.

شما در مورد این به روز رسانی چه فکر میکنید؟ به نظر شما در نسخه‌های بعد و به روز رسانی‌های جدیدتر شاهد چه ویژگی‌هایی خواهیم بود؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید.

دسته بندی ها: