ویدیو معرفی تجهیزات نورپردازی

مقدمه : آموزشگاه عکاسی دیدنگار با همراهی مجله دیدنگار، مجموعه‌ای از بهترین فیلم‌های آموزش عکاسی و نورپردازی را در قالب یک مجموعه‌ی یکپارچه، از سطح مقدماتی تا پیشرفته منتشر کرده است. ویدیو معرفی تجهیزات نورپردازی در واقع اولین ویدیو منتشر شده از این مجموعه است و شما در آن با بسیاری از تجهیزات یک آتلیه عکاسی به‌صورت مختصر آشنا خواهید شد.

در تهیه‌ی این مجموعه از فیلم‌های آموزش عکاسی و نورپردازی تلاش داشتیم تا از بهترین و جامع‌ترین منابع استفاده کرده و ضمنا با ترجمه‌ای روان و گویا، به راحت‌ترین شکل ممکن شما را با مباحث مختلف هنر عکاسی آشنا کنیم.

آنچه در ویدیو معرفی تجهیزات نورپردازی مشاهده خواهید کرد

اکثر ویدیوهای بخش مبتدی این مجموعه، از تیم آموزش عکاسی تونی و چلسی تهیه شده است. از مهمترین ویژگی این مجموعه آموزش عکاسی و نورپردازی ویدیویی می‌توان به بیان ساده و مختصر و در عین حال کاربردی آن‌ها اشاره کرد. کانال یوتیوب این تیم آموزشی چیزی نزدیک به یک و نیم میلیون نفر دنبال کننده دارد.

در این ویدیو تونی و چلسی شما را به گوشه و کنار استودیوی عکاسی خود می‌برند و در یک تور کوتاه، شما با مهم‌ترین و کاربردی‌ترین تجهیزات آتلیه عکاسی آن‌ها آشنا خواهید شد. در این ویدیو معرفی تجهیزات نورپردازی ، شما به ساده‌ترین شکل ممکن با کاربردهای این تجهیزات نیز آشنا خواهید شد.

لیست تجهیزات معرفی شده در ویدیو معرفی تجهیزات نورپردازی