کانن آپدیت فریمور نسخه 1.1.0 را برای 1D X Mark III با قابلیت فیلم برداری با نرخ 23.98p عرضه کرد

همانطور که چند هفته‌ی پیش کمپانی کانن قول داده بود، اکنون نسخه جدید فریمور ( ورژن 1.1.0 ) را برای دوربین 1D X Mark III منتشر کرده است که به مسئله قفل شدن ( فریز شدن عملکرد منظره یاب اپتیکال در حین عکاسی پیاپی ) که برای اولین بار در اوایل ماه مارس گزارش داده شد پرداخته است. علاوه بر این مسئله، به روز رسانی چند مورد دیگر از پیشرفت‌ها و اصلاحات را نیز شامل می‌شود.

قبل از هر چیز، نسخه سیستم عامل 1.1.0 مشکلی را اصلاح می‌کند که باعث می‌شد هنگامی که قصد عکاسی به صورت پیاپی را با استفاده از منظره یاب اپتیکال داشتید، دوربین قفل شده یا عملکرد AF-ON فعال شود. در زیر یک ویدیوی گزارش شده از این مشکل را توسط Hamilton Pytluk مشاهده می‌کنید که به توضیح این اتفاق پرداخته است :

این بروزرسانی، که در 31 مارس منتشر شد و اخیراً به دست من هم رسید، همچنین یک مسئله‌ی دیگر را هم برطرف کرده که می‌تواند در حالت فیلم برداری، تنظیمات بیشتری را در اختیار کاربر قرار دهد. به این ترتیب فیلم برداری با نرخ 23.98 فریم بر ثانیه نیز به این دوربین اضافه شده است. کانن همچنین سرعت برقراری ارتباط را در هنگام اتصال از طریق شبکه بی سیم بهبود داده است، همینطور یک تابع ‘ Remote Browser ‘ نیز اضافه شده است و این امکان را می‌دهد که تنها تصاویر محافظ شده را انتقال دهید.

پیشنهاد نویسنده : نقد و بررسی تخصصی کانن EOS-1D X Mark III : ترکیبی از بهترین‌ها برای حرفه‌ای‌ها !

شما نیز می‌توانید به روزرسانی فریمورد را که برای دانلود در MacOS و ویندوز در دسترس است، در صفحه پشتیبانی کانن 1D X Mark III پیدا کنید.

امیدوارم مقاله ” کانن آپدیت فریمور نسخه 1.1.0 را برای 1D X Mark III با اضافه شدن فیلم برداری 23.98p عرضه کرد “ برایتان مفید بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی وجود داشت، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم. موفق باشید !