زمان عرضه EOS R5 مشخص شد

مقدمه : المپیک‌های ورزشی به‌ویژه المپیک تابستانی، همواره محلی برای برندهای معتبر در زمینه‌های مختلف تکنولوژی بوده تا قدرت محصولات خود را در عرصه‌ی بزرگ‌ترین مسابقات ورزشی جهان معرفی نمایند. اکنون کانن نیز تصمیم گرفته است تا عرضه EOS R5 را پیش از المپیک توکیوی 2020 در دستور کار قرار دهد.

بدون شک عرضه EOS R5 با امکانات شگفت‌انگیزی که تا به امروز در رابطه با آن شنیده‌ایم، می‌تواند یک گام دیگر در پیشروی این برند در رده‌ی دوربین‌های بدون آینه فول فریم باشد.

کانن همچنین در این سال دوربین فوق‌العاده‌ی EOS-1DX Mark III را هم معرفی کرده که مهم‌ترین چالش ارزیابی آن قطعا المپیک تابستانی توکیو است؛ یک DSLR فول فریم با امکان عکاسی پیاپی 20 فریم بر ثانیه.

آیا زمان عرضه EOS R5 به‌صورت دقیق مشخص شده است؟

سرفصل هایی که در این مقاله مورد بررسی قرار می دهیم:

کانن از 27 فوریه 2020 شروع به انتشار اطلاعات جذابی در رابطه با دوربین EOS R5 نمود. اما کم‌کم و به‌رسم ساختار قدرتمند تبلیغاتی این شرکت، از انتشار اخبار تکمیلی جلوگیری کرده تا همچنان مشتاقان به خرید آن را در حالت انتظار نگاه دارد.

پیشنهاد نویسنده : کانن به زودی دوربین بدون آینه Eos R5 را با لرزشگیر داخلی و فیلم برداری ۸K معرفی می‌کند

با این حال که صفحه‌ی EOS R5 در سایت کانن اروپا و آمریکا فعال گردیده، اما اطلاعات ما از این دوربین، همچنان محدود به سرفصل‌های زیر است :

  • قیمتی در حدود 3500 دلار
  • قابلیت ثبوت تصویر داخلی
  • توانایی عکاسی پیاپی تا 20 فریم بر ثانیه
  • امکان فیلمبرداری تا کیفیت 8K
  • رزولوشن بالا در هنگام ثبت تصویر احتمالا چیزی در حدود 70 مگاپیکسل
  • دارای سنسور فول فریم CMOS
  • و ساختار طراحی در قالب خانواده‌ی EOS R

البته تصاویری محدود از این دوربین تا به امروز عرضه شده که در انتهای این خبر، آنها را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

با توجه به آغاز برگزاری المپیک تابستانی توکیو 2020 ، در 24 جولای و همچنین وعده‌های پیشین کانن برای عرضه‌ی این دوربین فوق‌العاده قبل از المپیک، می‌توان زمان عرضه EOS R5 را در اوایل ماه جولای 2020 در نظر گرفت.

کانن یکی از اسپانسرهای اصلی المپیک است و عرضه EOS R5 در کنار EOS-1DX Mark III می‌تواند یکبار دیگر قدرت دوربین‌های این برند را در عکاسی ورزشی به اثبات برساند.