اکنون حدود دو ماه از انتشار نسخه 1.4.0 آپدیت فریمور EOS R می‌گذرد، اما کانن حالا دوباره یک به روزرسانی جزئی جدید برای فریمور عرضه کرده که پشتیبانی از لنزهای جدید را اضافه می‌کند و تعدادی از اشکالات کوچک را نیز برطرف می‌کند.

نسخه 1.6.0 فریمور به طور کلی تغییر عمده‌ای در بخش فوکوس خودکار دوربین به وجود نمی‌آورد، همانطور که در نسخه سیستم عامل 1.4.0 دیده بودیم، اما این آپدیت صرفا پشتیبانی را برای لنزهای جدید کانن مثل RF 85mm F1.2L USM DS به وجود آورده و تعدادی از مشکلات را برطرف می‌کند که در پایین به آنها اشاره کرده‌ام :

  • پدیده‌ای را اصلاح می‌کند که عملکرد و یا مقدار تنظیم شده در حلقه کنترل، ممکن بود هنگام قرار دادن حلقه کنترل روی حالت Eco تغییر کند.
  • پدیده‌ای را اصلاح می‌کند که در آن دوربین ممکن بود هنگام استفاده از دوربین اتصال با اتصال Wi-Fi به درستی کار نکند.
  • پدیده‌ای را اصلاح می‌کند که در آن هماهنگ سازی با سرعت بالا با استفاده از فلاش خارجی بسته به تنظیم دوربین برای حالت C.Fn2 ” تنظیم دامنه سرعت شاتر ” ممکن بود به درستی کار نکند.
شاید مطالعه این مقاله نیز برای شما جالب باشد
کانن پتنت یک لنز 35 میلی متری سافت فوکوس را برای EOS R ثبت کرد

هم اکنون می‌توانید آپدیت نسخه 1.6.0 فریمور را برای دوربین بدون آینه کانن Eos R از طریق این لینک دانلود کنید.

آیا شما تجربه استفاده از دوربین کانن Eos R را دارید ؟ نظرتان در مورد آپدیت جدید فریمور برای آن چیست ؟ هنوز نصب نکرده‌اید ؟

امیدوارم مقاله ” کانن آپدیت نسخه 1.6.0 فریمور را برای دوربین بدون آینه Eos R عرضه کرد “ برای شما جالب بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی داشتید، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم.

دسته بندی ها: