مقدمه : کمپانی کانن سال 2020 را با سر و صدای فراوان و اخبار هیجان‌انگیز متعددی آغاز کرد. اخباری که بیشتر تمرکزش در حوزه‌ی دوربین‌های کانن و لنزهای کانن بود. به همین دلیل شاید خبر معرفی پرینتر سلفی اسکور QX10 کانن علاقه‌مندان به عکاسی‌ را به‌اندازه‌ی معرفی دوربین کانن 1DX Mark III و یا دوربین بدون آینه‌ی Canon R5 هیجان‌زده نکرده باشد.

اما پرینتر جیبی QX10 کانن به‌قدری دوست‌داشتنی و کاربردی است که از همین حالا طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

پرینتر جیبی QX10 کانن

پرینتر جیبی QX10 کانن ( Canon Selphy Square QX10 ) چیست؟

کانن با معرفی پرینتر سلفی اسکور QX10 کانن با باتری قدرتمند داخلی و سیستم چاپ با تکنولوژی بالای تصعید رنگی، قصد دارد تا به تسلط خود بر بازار پرینترهای جیبی ادامه دهد.

پرینتر جیبی کانن قادر است عکس‌هایی با ابعاد 68×68 میلیمتر را با رزولوشن 278dpi چاپ کند. شما قادر خواهید بود با هر بار شارژ کامل پرینتر، 20 عکس را به چاپ رسانده که برای چاپ هر عکس 43 ثانیه زمان نیاز است.

پرینتر جیبی QX10 کانن

کاغذ چاپ پرینتر جیبی QX10 کانن با کمی تفاوت نسبت به نسخه‌ی پیشین، قطع مربع داشته و با نام تجاری XS-20L به بازار عرضه شده است.

کانن معتقد است عکس‌های چاپ شده با این پرینتر، تا 100 سال بدون ترک خوردگی و یا محو شدن تصویر، در آلبوم‌های شما ماندگار خواهد بود.

معرفی پرینتر سلفی اسکور QX10 کانن

این کمپانی با معرفی پرینتر سلفی اسکور QX10 کانن قیمتی هوشمندانه و اقتصادی نیز برای آن در نظر گرفته است. قیمتی که در مقابل رقبا، دست برنده را دارد.

پرینتر سلفی اسکور QX10 کانن و تجهیزاتش

پرینتر جیبی جدید Canon تنها 150 دلار قیمت داشته و در رنگ‌های سیاه، سبز، صورتی و سفید موجود است.

قیمت پک 20 عددی کاغذ چاپ و ست جوهر نیز تنها 15 دلار است.

دسته بندی ها: