Aquatech، یکی از کمپانی‌های تولید کننده‌ی لوازم جانبی ضد آب مخصوص گوشی‌های هوشمند، قاب جدید ضد آب AxisGo را برای آیفون های اپل معرفی و عرضه کرده است. این شرکت قاب جدید را به عنوان ” درجه حرفه‌ای ” توصیف می‌کند و می‌گوید که می‌توان از آن در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد، از گشت و گذارهای خشن گرفته تا ماهیگیری و شنا در استخر و دریا !

این محفظه به گونه‌ای طراحی شده است که گوشی درون آن قرار گرفته و سپس محکم بسته شود. همچنین می‌تواند تا عمق 10 متر ( 33 فوت ) زیر آب دوام بیاورد. بدنه‌ی آن از پلی کربنات، آلومینیوم و استیل ضد زنگ مخصوص تجهیزات دریایی ساخته شده است. عناصر شیشه‌ای نیز در آن به کار رفته‌اند و با این وجود کل وزن آن به 510 گرم ( 18 اونس ) می‌رسد.

پیشنهاد نویسنده : بهترین قاب‌های آیفون برای عکاسی !

قاب ضد آب AxisGo برای آیفون

AxisGo به عنوان یک پکیج بیسیک و ساده در دسترس است اما کاربران پیشرفته‌تر نیز می‌توانند از انواع دسته‌ها و مانت‌های اتصال، درگاه‌های لنز، لوازم جانبی و کیت‌های مختلف نیز استفاده کنند که ویژگی‌های آن را ارتقا خواهد داد. همچنین موارد خاصی نیز برای آن وجود دارد، به عنوان مثال یک کیت اکشن برای گشت و گذار در دل طبیعت، یک بورد مخصوص برای ورزش اسنوبورد، یا کیت Over-Under که همراه با لنزهایی است که به شما کمک می‌کند عکس‌های اسپلیت را در بالا و پایین خط آب ثبت کنید.

قاب‌های عکاسی برای آیفون

قاب ضد آب AxisGo اکنون با قیمت 199 دلار برای طیف وسیعی از مدل‌های آیفون از جمله جدیدترین سری آیفون 11 در دسترس است. اطلاعات بیشتر در وب سایت Aquatech در دسترس است.

امیدوارم مقاله ” قاب ضد آب AxisGo برای آیفون : زیر آب عکاسی و فیلم برداری کنید ! “ برایتان مفید بوده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین اگر پرسشی وجود داشت، آن را در بخش نظرات همین پست مطرح کنید تا پاسخ دهم. موفق باشید !

دسته بندی ها: