یکی از مهمترین روش‌های سرمایه‌گذاری حال حاضر سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال بوده که در چند سال اخیر تب و تاب آن بسیار افزایش یافته است. معامله بر روی ارزهای دیجیتال را می‌توان یک سرمایه‌گذاری بلند مدت اما دارای ریسک در نظر گرفت؛ چرا که کسی از آینده‌ ارزهای دیجیتال خبر ندارد. اما در صورتی که افراد در زمینه‌ ارز دیجیتال و ترید آموزش دیده و مهارت داشته باشند، می‌توانند پیش‌بینی‌های فوق‌العاده‌ای را در زمینه ارزهای دیجیتال و آینده‌ آن داشته باشند. بر همین اساس دوره‌های آموزش ترید ارز دیجیتال طراحی شده تا علاقه‌مندان به این نوع سرمایه‌گذاری بتوانند تمامی آنچه برای موفقیت در این عرصه نیاز دارند را بیاموزند.

دوره‌های آموزش ترید ارز دیجیتال زیادی وجود داشته که در این مقاله تعدادی از بهترین این دوره‌های آموزشی را معرفی می‌کنیم. البته پیش از آن بد نیست تا با مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال آشنا شویم. اگر شما هم مشتاق هستید تا با زیر و بم این رشته آشنا شوید، تا خط آخر این متن با ما همراه باشید.

مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال نیز مانند دیگر نمونه‌های سرمایه‌گذاری دارای مزایا و معایبی بوده که در ادامه به بررسی برخی از این مزایا و معایب می‌پردازیم.

مزایای سرمایه‌گذاری در حوزه‌ ارزهای دیجیتال

  • سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال دارای تنوع بالایی است؛ چرا که بیش از هزاران رمز ارز در بازار وجود داشته که سرمایه‌گذاران می‌توانند بر روی مطمئن‌ترین آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند.
  • بازار ارزهای دیجیتال در اکثر روزهای سال روند صعودی و رو به رشد دارد.
  • رمز ارزهای معتبر که برای سرمایه‌گذاری استفاده می‌شوند از قابلیت نقد شوندگی بالایی برخوردار هستند.
  • سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال دارای کارمزد بسیار پایینی می‌باشد.

معایب سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال

  • ریسک مربوط به اعتبار صرافی‌ها یکی از معایب سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها است.
  • در صورت اشتباه در تراکنش‌ها سرمایه‌گذاران باید کارمزدهای بالایی را پرداخت کنند.
  • در صورتی که از Username و Password کیف پول به درستی مراقبت نشود ممکن است اطلاعات در اختیار دیگر افراد قرار گرفته و دارایی‌های دیجیتالی موجود در کیف پول از بین برود.
  • ریسک بالا سرمایه‌گذاری بر روی شت کوین‌ها که روزانه رشدهای چند هزار درصدی دارند از دیگر معایب سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها می‌باشد.
بهترین صرافی ارز دیجیتال

بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال از صفر تا صد

حال که با مزایا و معایب سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال آشنا شدیم نوبت به آن می‌رسد تا به معرفی برخی از بهترین آموزش‌های صفر تا صد سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال پرداخته تا با استفاده از این آموزش‌ها بیشترین استفاده را از مزایای سرمایه‌گذاری روی رمز ارزها داشته و تا جای ممکن از معایب آن دوری کنیم.

دوره‌ آموزش نخبگان ارز دیجیتال محمد هلاکویی

آموزش ترید ارز دیجیتال

محمد هلاکویی یکی از مشاورین باتجربه در حوزه‌ رمز ارزها و بلاک‌چین بوده که در دوره‌ آموزشی نخبگان ارز دیجیتال تمامی آنچه سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این حوزه احتیاج دارند را به آنان آموزش داده است. از جمله مباحث پوشش داده شده در این دوره می‌توان به بررسی مقدمات ارز دیجیتال، بیت کوین، بررسی تفاوت‌های کوین و توکن، روش‌های درآمدی ارز دیجیتال، بررسی ارزهای استیبل کوین، بررسی صرافی‌های داخلی، مدیریت فرمول سرمایه گذاری قبل از شروع ارز دیجیتال، بررسی بازار ارزهای دیجیتال، بررسی نکات سرمایه‌گذاری، بررسی کامل Coinmarket Cap اشاره کرد.

علاوه بر آن بررسی ویژگی‌های ارزهای دیجیتال، بررسی قراردادهای هوشمند، بررسی کیف پول، انواع تحلیل‌ها، رهگیری تراکنش‌های بلاک‌چین، آموزش نصب و استفاده از اپلیکیشن کیف پول Trust و infinito، بررسی سندروم فومو، آموزش خرید پله‌ای، بررسی جفت‌ارزها، روش‌های شناسایی ارزهای دیجیتال معتبر و نامعتبر، نکات کلیدی شروع ارز دیجیتال، آموزش سایت و کیف پول بلاک‌چین، آموزش کیف پول ترون والت، روش‌های شناسایی کلاهبرداری در ارز دیجیتال، بررسی ارز دیجیتال تتر و ابهامات آن، بررسی ICO و IEO و فرصت‌های سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال، بررسی نمونه‌ای از کلاهبرداری بزرگ، بررسی هاوینگ بیت کوین، بررسی هارد فورک و نکات کلیدی در بلاک‌چین و آموزش بایننس نیز آموزش داده می‌شود.

دوره‌ جامع ارز دیجیتال محمد حسینی | بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال

آموزش ترید ارز دیجیتال

محمد حسینی از دیگر تریدرهای موفق در بازار بیت‌کوین بوده که دوره‌ آموزشی کاملی برای سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال را در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. از جمله سرفصل‌های پوشش داده شده در این دوره‌ جامع می‌توان رمزنگاری ارز دیجیتال، تاریخچه‌ پول و انواع سیستم‌های مالی بلاک‌چین، بررسی انواع پروتکل‌ها، بررسی بیت‌کوین و آلت‌کوین‌ها، بررسی انواع کیف پول الکترونیک، بررسی کلیدهای عمومی و خصوصی، امنیت در بازار ارزهای دیجیتال، آموزش کامل صرافی بیتمکس، آموزش کامل صرافی بایننس، آموزش ICO و IEO، آموزش سایت‌های منبع، آموزش تحلیل‌های فاندامنتال، آموزش تحلیل‌های تکنیکال، آموزش روش‌های کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال، آموزش صفر تا صد ماینینگ ارزهای دیجیتال و آموزش استراتژی‌های پول‌ساز را نام برد.

پکیج آموزشی ترید با آدام

آموزش ترید ارز دیجیتال

پکیج آموزشی ترید با آدام توسط آقای آدام مرادی که از تریدها و مدرسین موفق ارزهای دیجیتال است تهیه شده است. در این دوره‌ آموزشی آقای مرادی به آموزش ابتدایی رمز ارزها، آموزش ساخت کیف پول، آموزش کار با سایت CoinmarketCap، آموزش کار با صرافی‌ها، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش اندیکاتورها، آموزش کار با سایت Tradingview، آموزش ایچیموکو و دیگر آموزش‌های مرتبط با حوزه‌ ترید می‌پردازد.

از جمله سرفصل‌های پوشش داده شده در دوره‌ آموزشی آدام می‌توان به تاریخچه‌ پول، نحوه‌ ساخت و استفاده از کیف پول رمز ارزها، آموزش اصطلاحات رایج در دنیای رمز ارزها، راهنمای استفاده از منابع معتبر از جمله معرفی سایت‌ها، آموزش‌های تخصصی مانند ساخت جیمیل برای تریدینگ، آموزش استفاده از اندیکاتورها و اسیلاتورها، آموزش تحلیل‌های تخصصی و آموزش زبان تریدینگ اشاره کرد. هر یک از این سرفصل‌ها خود در برگیرنده‌ موضوعات متعددی بوده که پیچ و خم‌های تریدینگ را به علاقه‌مندان آموزش می‌دهد.

دوره معامله‌گر شو | بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال

آموزش ترید ارز دیجیتال

آرش کهنگی یکی از تحلیلگران و معامله‌گران موفق در بازار ارزهای دیجیتال بوده که دوره‌ آموزشی ترید خود را تحت عنوان دوره‌ معامله‌گر شو ارزهای دیجیتال آکادمی مالی آرش در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. از جمله سرفصل‌های پوشش داده شده در دوره‌ معامله‌گر شو می‌توان به سرفصل‌هایی همچون خرید آسان ارزهای دیجیتال، آموزش کار با کیف پول، اصول و استراتژی مدیریت سرمایه، صرافی بایننس، آموزش نوسا‌ن‌گیری کلاسیک، همبستگی، آموزش ایچیموکو و استراتژی آن، آموزش کسب سود از ارزهای جدید، آموزش استراتژی BTC24V، آموزش امنیت حساب، آموزش معاملات مارجین، آموزش معامله بر پایه بیت‌کوین و وبینارهای ارزهای دیجیتال اشاره کرد.

دوره ارز دیجیتال

دوره‌ آموزش ارز دیجیتال علیرضا محرابی

آموزش ترید ارز دیجیتال

مهندس علیرضا محرابی یکی از فعالان بازارهای مالی و بورس بوده که توانایی رصد بازار ارز و تحلیرل‌های بنیادی را دارد. مهندس علیرضا محرابی دوره‌ای را تحت عنوان دوره‌ آموزش ارز دیجیتال در اختیار علاقه‌مندان قرار داده که شامل مباحث پایه مانند روش‌های درآمدی، روش‌های کلاهبرداری، اصطلاحات بازار، اصطلاحات معامله‌گری، اصطلاحات بلاکچین و معرفی سایت‌های مهمی مانند CoinmarketCap، CoinDesk و CoinCodex می‌شود. از دیگر سرفصل‌های این دوره‌ آموزشی می‌توان به شروع معامله‌گری، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، تحلیل سنتیمنتال و قلق‌های تحلیلی کریپتو، اقتصاد کلان و لایف استایل معامله‌گری اشاره کرد. لازم است بدانید هر یک از این سرفصل‌ها عنوانی مختلفی را در برمی‌گیرد که آموزش‌ها کامل‌تر می‌شود.

آموزش ارزهای دیجیتال آکادمی رمزعلی | بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال

آموزش ترید ارز دیجیتال

 

امیر رمزعلی یکی از فعالان حوزه‌ اقتصاد و سرمایه‌گذاری در عرصه ارزهای دیجیتال بوده که یک دوره‌ جامع را برای آموزش ارزهای دیجیتال در اختیار علاقه‌مندان قرار داده است. در این دوره‌ آموزشی علاقه‌مندان با فناوری بلاک‌چین و الگوریتم‌های مختلف آن آشنا شده و مباحث رمزنگاری و استخراج، کاربرد رمز ارزها، مفهوم اهرم، بازدهی و ریسک ناشی از آن، معاملات مارجین، نحوه‌ استفاده از اهرم‌ها، سفارش‌گذاری در بخش فیوچرز مارجین، خریدهای پله‌ای و شبکه‌های مختلف ارسال و برداشت پول را یاد می‌گیرند. همچنین با استفاده از این دوره‌ آموزشی ارزهای دیجیتال علاقه‌مندان می‌توانند با مباحث مختلف تحلیل بنیادی و آموزش‌های تکنیکال آشنا شده و زبان تخصصی کریپتو را بیاموزند. همچنین می‌توانند با صرافی‌های بایننس، کوینکس و کوکوین نیز آشنا گردند.

دوره‌ آنلاین جامع نخبگان خانه‌ سرمایه

آموزش ترید ارز دیجیتال

 

دوره‌ جامع نخبگان خانه‌ سرمایه توسط بنیان‌گذار و موسس خانه‌ سرمایه یعنی علی صابریان برگزار شده است. در این دوره‌ آموزشی علاقه‌مندان با ارز دیجیتال یا کریپتو کارنسی، تاریخچه‌ پول، بلاک‌چین، بیت‌کوین، آلت‌کوین‌ها، انواع توکن‌ها، فورک‌ها و هارد فوک‌ها آشنا می‌شوند. سپس سرمایه‌گذاری در کریپتو، ترید کریپتو، استخراج ارزهای دیجیتال و کار با کیف پول‌ها را یاد می‌گیرند. همچنین پس از آن می‌توانند مباحث مختلفی را که زیر مجموعه‌ سرفصل‌های مهارت‌های معاملاتی، ترید پیشرفته و مدیریت ثروت هستند را بیاموزند.

دوره‌ آموزش اطلس ارز دیجیتال پلاس | بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال

آموزش ترید ارز دیجیتال

یکی از جامع‌ترین دوره‌های آموزش ارز دیجیتال دوره‌ جامع غیرحضوری اطلس بوده که شامل 13 ساعت محتوای آموزشی ویدئویی می‌شود. این دوره تمامی مباحث بازار ارزهای دیجیتال را در سرفصل‌های معرفی دوره و اطلاعات کلی درباره‌ ارزهای دیجیتال، تهیه و نگهداری ارز دیجیتال، کیف پول و صرافی‌ها، آموزش جامع کار با صرافی بایننس، راهنما و مرجع بررسی ارزهای دیجیتال و ICO‌ها، تحلیل تکنیکال و آشنایی با اندیکاتورها و اسیلاتورها و استراتژی‌های تریدینگ، ترید با استفاده از اندیکاتورهای اختصاصی اطلس، الگوهای هارمونیک، آموزش جامع پلتفرم تریدینگ ویو، نکات فنی و اقتصادی استخراج ارزهای دیجیتال، نحوه‌ استفاده از دستیار ترید و ابزارهای کاربردی اطلس و نصب و تنظیمات ربات اتوتریدر مون بات پوشش می‌دهد.

استخراج ارز دیجیتال

امیدواریم بتوانید دوره مورد علاقه و مفید را از بین آموزش‌هایی که معرفی کردیم پیدا کنید و نهایت بهره را ببرید. اما اگر شما آموزش‌دهنده چنین دوره‌هایی هستید و یا اساتید حرفه‌ای را در این زمینه می‌شناسید حتما در کامنت‌ها به ما و سایر خوانندگان این متن معرفی کنید.

آموزش ترید ارز دیجیتال در یک نگاه

سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال یکی از پرسودترین روش‌های سرمایه‌گذاری حال حاضر بوده که علارغم ریسک‌های موجود در آن، علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است. از آن‌جایی که این حوزه سرمایه‌گذاری جدید و تا حدودی ناشناخته بوده، لازم است تا سرمایه‌گذاران پیش از سرمایه‌گذاری تا حدی با این دنیای نوین آشنا شده و آموزش ببینند. از این رو افراد موفق در زمینه ترید ارزهای دیجیتال دوره‌های آموزشی مختلفی را برای آموزش سرمایه‌گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال طراحی کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌اند.

شما تا به حال آموزش ترید ارز دیجیتال دیده‌اید؟ به نظرتان مهم‌ترین ویژگی‌های یک دوره حرفه‌ای آموزش ارز دیجیتال چیست؟ آیا تجربه نامطلوبی در زمینه آموزش داشته‌اید و یا سرمایه‌تان را در این زمینه به خاطر ریسک بالا و عدم شناخت کافی از دست داده‌اید؟ از تجربیات و چالش‌های خود برای ما بنویسید و اگر دوستانتان هم به شرکت در این دوره‌های آموزشی علاقه دارند، این مقاله را برایشان بفرستید.

پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را بخوانید

ماینر Miner

دسته بندی ها: