محصول جدید Sumire Primes کانن

استیون هارت دایک، مدیر بازاریابی محصول جدید Sumire Primes کانن، در مورد آخرین لنزهای هنری این شرکت سخن گفت.

لنز جدید sumire prime کانن در حال حاضر یکی از قابل قبول ترین لنزهای ترند شده در میان لنزهای تولیدکنندگان است که توانسته پیوندی میان ویژگی های طراحی مدرن  و سلایق هنری برقرار کند تا لنزی اصیل تر به نظر بیاید.

استفن هارد دایک مدیر فروش و بازاریابی لنزهای جدید کانن می گوید نام این لنز-suprime- از یک اصطلاح ژاپنی گرفته که شده که به معنی ملایمت و یا به معنی یک نوع گل بنفش در ژاپن است. البته طراحی پشت لنز بیشتر شبیه گل است؛ وقتی که دیافراگم گشوده و تیغه ها کاملا باز هستند شما یک نمای بسیار زیبا را مشاهده خواهید کرد.

او این نما را به سادگی «یک طعم هنری متفاوت» تعریف می کند و در ادامه می گوید این لنز از طرف اعضای DPs (مدرسه عکاسی دیجیتال) که مدت هاست به استفاده از لنزهای کانن مشغولند بازخوردهای مثبتی گرفته است.

به گفته دایک، آنها واقعا تفاوت را احساس می کنند. به طور مثال شما می توانید بوکه هایی نرم و زیبا را در پس زمینه عکستان ببینید. نکته دیگری که مشاهده می کنید یک تون پوست بسیار نرم تر از آن چیزی که در دیگر لنزهای پرایم با وضوح بالا می بینید. این لنز در تمام عناصر عکس به شما یک حس کاملا متفاوت می دهد.