دوربین های جدید پاناسونیک برای سال 2019 با مشارکت سیگما و لایکا

اگر دوست دارید در جریان تازه ها و آخرین اخبار داغ دنیای عکاسی در سال 2019 باشید، مجله‌ی دیدنگار را دنبال کنید. در ادامه پیش بینی های خود را در رابطه با دوربین های جدید پاناسونیک در سال 2019 با شما به اشتراک می‌گذاریم.

شاید مطالعه این مقالات نیز برای شما جالب باشد
دوربین های جدید الیمپوس برای سال 2019
تازه ها و خبرهای پنهان دوربین های جدید سونی (Sony) و دنیای عکاسی در سال 2019
تازه ها و خبرهای پنهان دوربین های جدید فوجی فیلم (Fujifilm) و دنیای عکاسی در سال 2019
تازه ها و خبرهای پنهان دوربین های جدید نیکون ( Nikon ) و دنیای عکاسی در سال 2019
تازه ها و خبرهای پنهان دوربین های جدید کانن و دنیای عکاسی در سال 2019

تازه ها و خبرهای پنهان دوربین های جدید پاناسونیک (Panasonic) و دنیای عکاسی در سال 2019

سال 2018، سال بزرگی برای پاناسونیک بود. در این سال این غول صنایع الکترونیک، صد ساله شد و در کنار آن، سالگرد 10 سالگی عرضه‌ی اولین دوربین بدون آینه (Mirror-less) خود با نام G1 را جشن گرفت. دوربینی که از لنز مانت (Lens Mount) 3/4 ماکرو برای اولین بار استفاده می‌کرد؛ و اکنون پس از گذشت 10 سال در فتوکینا (Photokina) 2018 ، این کمپانی در لیست دوربین های جدید پاناسونیک ، خبر از عرضه‌ی دو دوربین فول فریم (Full-Frame) L-Mount با مشارکت لایکا (Leica) و سیگما (Sigma) می‌دهد.

اخبار داغ دنیای عکاسی می‌گویند : ” این دو دوربین بدون آینه قرار است با نام‌های S1 و S1R به بازار عرضه شوند. ” شایعاتی در رابطه با اینکه در لیست دوربین های جدید پاناسونیک چند فول فریم وجود خواهند داشت در ابتدا کمی عجیب به نظر می‌آمد، زیرا پاناسونیک در حال حاضر تنها یک سری لنز MFT تولید کرده است. اما هنگامی که اخبار داغ دنیای عکاسی خبر از مشارکت لایکا و سیگما در این پروژه دادند، ناگهان همه چیز رنگ واقعیت به خود گرفت.

در فتوکینا 2018 غرفه‌ی پاناسونیک برای مشاهده S1R بسیار شلوغ بود !

اما در لیست دوربین های جدید پاناسونیک ، امسال باید منتظر چه دوربینی باشیم؟

دوربین پاناسونیک S1

برای ما و بسیاری از دنبال کنندگان اخبار داغ دنیای عکاسی ، واضح است که هدف از عرضه S1 با مگاپیکسل کیفیت در میان دوربین های جدید پاناسونیک ، جهت رقابت با بازاری است که در حال حاضر در تصرف نیکون Z6 و سونی a7 III است.

شایعات و اخبار داغ دوربین های جدید پاناسونیک در سال 2019

پاناسونیک S1R یکی از اصلی ترین دوربین های جدید پاناسونیک در سال 2019

در حالیکه پاناسونیک S1 برای دو مدل نیکون Z6 و سونی a7III خود را آماده‌ی رقابت می‌کند، دوربین قدرتمند پاناسونیک با عنوان S1R ( 47 مگا پیکسل ) جهت گرفتن سهمی از بازار نیکون Z7 و سونی a7r III به بازار عرضه خواهد شد. یعنی پاناسونیک برنامه‌ای دقیق برای گرفتن سهمی از بازار دو نسل متفاوت از دوربین‌های شاخص نیکون و سونی را دارد.

آخرین دوربین‌های پاناسونیک را با گارانتی معتبر و با اطمینان از اصالت کالا، تنها از فروشگاه دیدنگار تهیه کنید.

برخی از دوربین های پاناسونیک

ما چه حدسی در رابطه با دوربین های جدید پاناسونیک برای سال 2019 داریم؟

به نظر می‌آید اخبار داغ دنیای عکاسی ، پیرامون دوربین های جدید پاناسونیک در شاخه‌ی بدون آینه، حداقل برای سال 2019 به همین جا ختم خواهد شد. ما اعتقاد داریم این کمپانی با این دو دوربین جدید تا مدت‌ها سرگرم باشد و پاناسونیک حداقل برای سال 2019 دوربین بدون آینه جدیدی در جدول عرضه‌ی محصولات خود نخواهد داشت.

پاناسونیک S1

اما در نقطه مقابل، کمپانی سیگما که پس از عرضه و همکاری در سری L-Mount بطرز عجیبی ساکت به نظر می‌آید، گویی قرار است این بار نه تنها خبر از عرضه‌ی سری جدید لنزهای خود بدهد، بلکه با یک سری جدید دوربین فول فریم در سال 2019، بازگشتی قدرتمند به بازار خواهد داشت. دوربین‌هایی که قرار است جایگزینی برای سری‌های قدیمی این دوربین و سنسورهای معروف آنها باشد.

در روزهای آینده، خبرهای داغ دیگری در رابطه با شایعات عکاسی در سایر برندهای معتبر عکاسی در سال 2019 را خدمت شما عرضه خواهیم کرد. در مجله وب‌سایت دیدنگار، تازه‌ترین اخبار دوربین‌ها و لنزهای کانن ، نیکون ، فوجی فیلم ، سونی و الیمپوس را دنبال کنید.


با مجله دیدنگار همراه باشید تا پاسخ تمامی سوالاتتان را دریافت کنید

مقاله دوربین های جدید پاناسونیک برای سال 2019 برای شما مفید بود؟

اگر در زمینه عکاسی فعالیت می‌کنید، تجربیات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید

⭐️ مشاهده فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی دیدنگار ⭐️