فوجی‌فیلم آپدیت نسخه 3.00 فریمور سیستم عامل خود را برای دوربین بدون آینه X-T3 خود عرضه کرده است. از موارد بهبود یافته در آن می‌توان به ارتقا سیستم تشخیص چهره یا چشم ، بهبود عملکرد خودکار فوکوس (AF) و رفع اشکال‌های اولیه است.

نسخه فریمور 3.00 ، بعد از نسخه 2.10 عرضه شد و یک الگوریتم فوکوس خودکار پیشرفته برای هر دو حالت ضبط ویدیو و عکاسی را ارائه می‌کند که چهره های دور را دقیق‌تر از قبل تشخیص می‌دهد. فوجی‌فیلم می‌گوید عملکرد این ویژگی حدود 30٪ بهبود یافته ‌‌، اما مشخص نیست که آیا بهبود در دقت ، سرعت و یا ترکیبی از این دو انجام گرفته‌است. سیستم ردیابی فوکوس خودکار همچنین دقیق تر شده است ، به ویژه هنگامی که اشیاء بین دوربین و سوژه قرار می گیرند. همچنین یک گزینه برای ردیابی چهره در نظر گرفته شده که برای زمان‌هایی به درد میخورد که تعدادی چهره پر سک عکس وجود داشته باشند. عملکرد آن عالیست و دقت و سرعت خوبی دارد.

فوجی‌فیلم همچنین یک تابع برای دوربین بدون آینه X-T3 عرضه کرده که با دوبار ضربه زدن یا Double Tap به صفحه عمل می‌کند و از طریق منوی تنظیمات لمسی تنظیم می‌شود. پیشرفت‌های دیگر شامل یک سیستم فوکوس جدید برای زمانی که تشخیص چشم روشن است ، بهبود AF و AE در هنگام استفاده از EVF و چندین رفع اشکال می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود نسخه جدید فریمور نرم افزار ، به وب سایت فوجی‌فیلم مراجعه کنید.

آخرین دوربین‌های فوجی‌فیلم

دسته بندی ها: