دوربین کانن Canon EOS 78D چگونه خواهد بود؟

725
دوربین کانن Canon EOS 78D چگونه خواهد بود؟

معرفی دوربین کانن Canon EOS 78D  (دوربین کانن ۷۸D چگونه دوربینی است؟)

طبق سنت قدیمی در بازار وسایل دیجیتال و الکترونیکی، قبل از عرضه مدل‌های جدید حدس‌هایی راجع‌به آن‌ها زده می‌شود. ما نیز امروز قصد داریم که دوربین کانن ۷۸D را به شما معرفی کنیم و حدس‌هایی که درباره‌ی این دوربین زده می‌شود را بطور مختصر، بررسی کنیم.

دوربین کانن ۷۸D، یک دوربین DSLR از سری EOS شرکت کانن خواهد بود که می‌توان آن را ارتقایی بر دوربین موفق کانن ۷۷D دانست. در واقع، دوربین کانن ۷۷D ، آنچنان موفق بود که انتظارهای عمومی از دوربین کانن ۷۸D را بسیار بالا می‌برد.

اولین مسئله‌ی مهم در انواع دوربین‌ها، نوع حسگر می‌باشد. با توجه به علاقه شرکت کانن در استفاده از حسگرهای CMOS می‌توان از نوع حسگر در دوربین کانن ۷۸D مطمئن بود. انتظار می‌رود که میزان دقت نیز در حسگر این دوربین به حداقل ۲۶ مگاپیکسل بطور موثر برسد.

با توجه به عدم قابلیت فیلم‌برداری ۴K در دوربین کانن ۷۷D، اضافه شدن این قابلیت به دوربین کانن ۷۸D، کاملاً مورد انتظار است. همچنین باید شاهد قابلیت فوکوس خودکار دوال پیکسل در حین فیلم‌برداری، در این دوربین باشیم. سرعت مورد انتظار و معقول ما برای فیلم‌برداری با کیفیت ۴K در دوربین کانن ۷۸D، بین ۲۰ تا ۳۰ فریم بر ثانیه می‌باشد.

دوربین کان 78D

با توجه به نمایشگر فوق‌العاده دوربین کانن ۷۷D، انتظار نمی‌رود که تغییری در نمایشگر دوربین کانن ۷۸D شاهد باشیم. پس باید انتظار یک نمایشگر لمسی چرخشی TFT LCD با دقت ۱٫۰۴ میلیون نقطه‌ای و با اندازه‌ی ۳٫۰ اینچ را داشته باشیم.

درباره‌ی منظره‌یاب نیز، با توجه به منظره‌یاب اپتیکال بی‌نقص دوربین کانن ۷۷D، نمی‌توان انتظار تغییری در منظره‌یاب دوربین کانن ۷۸D داشت. همچنین، بدون شک، شاهد انتقال پردازشگر قدرتمند DIGIC 7 از دوربین کانن ۷۷D به دوربین کانن ۷۸D خواهیم بود.

با توجه به برخورداری دوربین کانن ۷۷D از قابلیت‌های اتصال بی‌سیم از طریق Wi-Fi، NFC و Bluetooth ؛ باید شاهد این قابلیت‌های اتصال بی‌سیم در دوربین کانن ۷۸D نیز باشیم.

همچنین انتظار می‌رود که دوربین کانن ۷۸D از کارت‌های حافظه‌ی Eye-Fi، SD، SDXC و SDHC پشتیبانی کند. هرچند در دوربین کانن ۷۷D شاهد پشتیبانی از USB 3.0 نبودیم و این دوربین فقط از USB 2.0 پشتیبانی می‌کرد؛ اما انتظار اینکه دوربین کانن ۷۸D از قابلیت پشتیبانی از USB 3.0 برخوردار باشد، بسیار بالا است.

[post_in_paragraph post_list=”52891″ title=”این مطلب را هم بخوانید”]

همچنین قابلیت‌هایی مانند برخورداری از خروجی HDMI و خروجی تلویزیون، میکروفون و بلندگوی داخلی، قابلیت تشخیص چهره و حساسیت ISO با حداقل میزان ۱۰۰ و حداکثر میزان ۲۵۶۰۰؛ در دوربین کانن ۷۸D بطور حتمی، وجود خواهد داشت. (گرچه ممکن در میزان حساسیت ISO، شاهد تغییرات اندکی باشیم.)

محتمل‌ترین گزینه برای باتری دوربین کانن ۷۸D نیز، باتری لیتیوم یونی LP-E17 می‌باشد که به شما امکان ثبت ۸۲۰ تصویر در هربار شارژ را می‌دهد. گزینه‌ی بعدی برای دوربین این باتری که کمتر محتمل بنظر می‌رسد، باتری لیتیوم یونی LP-E6N می‌باشد که امکان ثبت ۹۶۰ تصویر در هربار شارژ را برای شما به ارمغان می‌آورد.

[post_in_paragraph post_list=”53076,42617″ title=”این مطالب را هم بخوانید”]

سخن آخر اینکه دوربین کانن ۷۸D، بدون شک، طیف گسترده‌ای از مخاطبان را راضی خواهد کرد. از عکاسان حیات‌وحش و خبری گرفته تا کسانی که بصورت روزمره، به عکاسی می‌پردازند.

[posti_in_paragraph cat_list=”13165″ tedad=”4″ title=”این مطالب را هم بخوانید”]

دوره عکاسی مناسب شما در 10 ثانیه
1