معرفی کتاب نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی

95
نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی
معرفی کتاب نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسیReviewed by دیدنگار on Jan 15Rating: 5.0نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی ⭐️| ارسال رایگان کتاب های عکاسی به سراسر ایرانکتاب نگاهی بر مفاهیم بنیادی عکاسی ⭐️ نوشته‌ی دیوید‌بیت با ترجمه شیرین‌حکمی ، انتشارات پرگار راهنمایی مناسب برای شناخت عکاسی معاصر با تمرکز بر ژانر‌های گوناگون عکاسی است. این کتاب راهنمایی متناسب با جایگاه عکاسی معاصر،با دامنه‌ای بسیار وسیع در زمینه‌ی ژانرهای گوناگون عکاسی است. نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی.معرفی کتاب نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی

نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی

 

  • عنوان: نگاهی به مفاهیم بنیادی عکاسی
  • نویسنده: دیوید‌بیت
  • مترجم: شیرین‌ حکمی
  • سال انتشار: ۱۳۹۶
  • انتشارات: کتاب پرگار
  • موضوع: عکاسی

 

کتاب نگاهی بر مفاهیم بنیادی عکاسی نوشته‌ی دیوید‌بیت با ترجمه شیرین‌ حکمی، راهنمایی مناسب برای شناخت عکاسی معاصر با تمرکز بر ژانر‌های گوناگون عکاسی است.
برجسته‌سازی تاریخ عکاسی و شرح پیکره‌ی نظری حول آن، خواننده را با ژانرهای عکاسی مستند، پرتره، منظره، طبیعت‌بی‌جان، هنری و جهانی یاری می‌رساند.
هدف از انتشار چنین مجموعه‌ کتابی، اِشراف بر رشته‌های محوری و ایده‌های رشته‌محور درباره‌ی علوم انسانی و اجتماعی است. هر کتاب مفاهیم کلیدی را جدا می‌کند تا جزئیات آن‌ها را از زمینه‌ی نظری حول موضوع یا ایده‌ی خاصی به‌دقت بررسی کند. هر فصل شامل اطلاعات موردی، نکات مهم فصل به‌صورت خلاصه، رهنمودهای همراه با شرح و تفسیر برای مطالعه‌ی بیشتر و پرسش‌هایی برای مقاله‌ها و بحث‌های کلاسی است و به‌طور خاص برای دانشجویان تنظیم شده است.
این کتاب که با مجموعه‌ای از عکس‌های تاریخی و معاصر و موضوع‌های موردی ارائه شده،کتابی است مفید برای هرکسی که به عکاسی علاقه دارد.

 

⭐️ مشاهده فروشگاه اینترنتی دوربین و لوازم عکاسی دیدنگار  ⭐️

ارسال نظر

*

code

آخرین رویدادها

همین الان شاهکارتو ثبت کن !

۱۳۹۷ اردیبهشت ۲۴