دیدنگار حامی انجمن علمی دانشگاه هنر شد

205
دیدنگار حامی انجمن علمی دانشگاه هنر شد
دیدنگار حامی انجمن علمی دانشگاه هنر شدReviewed by دیدنگار on May 27Rating: 5.0دیدنگار حامی انجمن علمی دانشگاه هنر شد | مجله خبری، آموزشی دیدنگاردر این جلسه جناب فروغی با توجه به همکاری های صورت گرفته از سوی انجمن علمی دانشگاه هنر، خواستار حمایت هرچه بیشتر از فعالیت های این انجمن شدند که نشان از بینش عمیق فرهنگی ایشان می باشد. انجمن علمی دانشگاه هنر نیز ضمن تشکر از شرکت دیدنگار، تقاضای حمایت و استقبال دانشجویان از اقدامات و خدمات این شرکت می باشد..دیدنگار حامی انجمن علمی دانشگاه هنر شد

در روز سی اردیبهشت ساعت ۶ در شرکت دیدنگار جلسه ای برگزار شد. آثار دانشجویان دانشگاه هنر تحویل داده شد؛ و از سوی مدیر عامل این شرکت، جناب دکتر علی فروغی هدایایی به دانشجویان عرضه شد.

در این جلسه جناب فروغی با توجه به همکاری های صورت گرفته از سوی انجمن علمی دانشگاه هنر، خواستار حمایت هرچه بیشتر از فعالیت های این انجمن شدند که نشان از بینش عمیق فرهنگی ایشان می باشد.

انجمن علمی دانشگاه هنر نیز ضمن تشکر از شرکت دیدنگار، تقاضای حمایت و استقبال دانشجویان از اقدامات و خدمات این شرکت می باشد.

این شرکت علاوه بر اینکه حامی انجمن علمی دانشگاه هنر می باشد (که در تفاهم نامه ای به زودی به اطلاع خواهد رسید) در زمینه هایی همچون:

– برگزاری مسابقه های منظم عکاسی

– حمایت برای تولید محتوا (متن، فیلم و پادکست)

– خدمات استودیو عکاسی

– برگزاری ورکشاپ های معرفی محصولاتِ عکاسی به صورت مجازی و حضوری

ارسال نظر

*

code

آخرین رویدادها