تعمیرگاه تخصصی دوربین، لنز و تجهیزات عکاسی دیدنگار

دوربین یا لوازم عکاسیت خراب شده؟ دیدنگار میتونه خیلی سریع برات تعمیرش کنه
فقط کافیه با ما تماس بگیری یا فرم روبرو رو تکمیل کنی بعد از تکمیل آن در سریع ترین زمان ممکن هزینه تعمیر دوربین و وسایلتون رو بهتون اعلام میکنیم.
آدرس و شماره تماس ما؟
آدرس : خیابان انقلاب، خیابان بهار جنوبی، مجتمع بهار، طبقه 5، واحد 617
اگر سوالی داشتی کافیه با ما تماس بگیری : 77616438-021


لوازمی که میتونن توسط ما تعمیر بشن
دوربین، لنز یا لوازم مربوط به عکاسی رو ما میتونیم برای شما تعمیر کنیم . در ادامه هرجایی که به واژه "دوربین" اشاره میکنیم منظورمون تمامی لوازم مربوط به عکاسی هست.
دریافت و ارسال کاملا رایگان
اگر ما کالاتون رو تعمیر کنیم، دیگه نیازی نیست هزینه ای برای ارسال و تحویل کالاتون پرداخت کنید؛ این خدمت رو مهمون ما باشید.
اعلام فوری هزینه تعمیر
اگر مشکل دوربینتون رو بدونید، اعلام هزینه خیلی سریع تر اتفاق میوفته؛ بعد از ارتباط با اپراتور دیدنگار، در کمتر از 1 ساعت هزینه به شما اعلام خواهد شد؛ اما اگر کالای شما نیاز به بررسی حضوری داشته باشد، در کمتر از 48 ساعت پس از تحویل کالا، نتیجه به شما اعلام خواهد شد.
دریافت فوری در تهران
شما تهران هستین؟؟ خب عالیه؛ در کمتر از 24 ساعت پس از ثبت درخواستتون، پیک ما کالای شمارو تحویل خواهد گرفت.
لوازم جانبی پیش خودتون باشه
در صورتی که میخواین دوربین برای ما ارسال کنید، هیچ نیازی نیست لوازم جانبی مربوط به اون رو برای ما بفرستین؛ این کار باعث میشه که با خیال راحت تری کالاتون رو برای ما بفرستین.
2ماه تضمین سلامت کالا
هر دستگاهی که ما براتون تعمیرش کنیم، تضمین میکنیم که تا 2 ماه اگر مشکلی در رابطه با تعمیری که ما انجام دادیم براش پیش بیاد، آن را بدون پرداخت هیچ گونه هزینه ای مجددا تعمیر خواهیم کرد.
گزارش دقیق وضعیت کالای شما
هر مرحله از فرآیند تعمیر کالا به صورت تلفنی توسط اپراتور ما به شما اطلاع رسانی خواهد شد؛ این موضوع سبب میشود که شما در جریان مراحل انجام شده برای دوربین خود باشید و زمان تقریبی تحویل کالای خود را دقیق تر محاسبه کنید.
نیروی متخصص با تجربه ای بیش از 5 سال
ما خیلی خوب میدونیم که خیلی از مشتری ها نگران اند که آسیبی به دستگاهشون نرسه و حداقل در صورت عدم امکان تعمیر، به همون وضعیت اولیه دستگاه بهشون برگردونده بشه؛ خب این اتفاق در مجموعه ما نخواهد افتاد چون تجربه ای بیش از 5 ساله داریم و از ماهر ترین نیرو ها استفاده میکنیم.