عضویت در سایت

اساتید

didnegar_academy
didnegar_academy

سهیل ارجمند

سهیل ارجمند عکاس، فیلمساز و مدرس با سال‌ها تجربه کار جهانی است.

او دارای مدرک کارشناسی عکاسی تبلیغاتی است و اکنون به واسطه سال‌ها تجربه و مهارت و کسب دانش عکاسی، در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی به تدریس این رشته می‌پردازد.

ارجمند در سن دوازده سالگی با دوربین قطع متوسط پدرش عکاسی را شروع کرد. در سال ۱۳۶۵ به “انجمن سینمای جوانان ایران” پیوست و در این مسیر جوایز مختلفی از جمله “برگ بلورین بهترین فیلمبرداری” را در سال ۱۳۷۱ از دهمین جشنواره سراسری سینمای جوان کسب کرد. سال‌ها فعالیت در “مدیا سیتی دبی” باعث همکاری با مشتریان بین‌المللی و کسب دانش و تجربه جهانی برای اوست.

سهیل ارجمند در چندین جشنواره عکس و فیلم به عنوان شرکت کننده و داور حضور داشته است و مولف کتاب “عکاسی پایه” بر اساس سرفصل دانشگاه جامع علمی کاربردی است.

سبا گیلکی

متولد ۱۳۶۷ در تهران. ایشان  فارغ التحصیل رشته تصویرسازی در مقطع کارشناسی‌ارشد و طراحی گرافیک در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر و معماری تهران می باشند.
او فعالیت هنری خود را بصورت غیر آکادمیک از سن دوازده سالگی زیر نظر استاد “نیما پتگر” آغاز نمود و در طول سال‌های بعد فعالیت‌های مختلف هنری را تجربه نمودند. بعد از گذراندن دوران هنرستان به تحصیل در رشته گرافیک بصورت آکادمیک پرداختند.

اساتید نادر فاطمی، اکبر نیکان‌پور، بهرام کلهرنیا، حافظ میرآفتابی و… در نگاه و آثار او تاثیرگذار بودند.
تا کنون آثار او در بیش از ده نمایشگاه به نمایش درآمده است. وی در سال ۲۰۱۵ جزو هنرمندان برگزیده مجله عکاسی ” گوپ ” در کشور هلند شده است. همچنین در سال ۱۳۹۲ به عنوان استعداد جوان در ششمین بینال تصویرسازی تهران معرفی شد. وی از سال ۱۳۸۶ بصورت حرفه‌ای در زمینه‌های طراحی گرافیک، تصویرسازی، مشاور هنری، مولف، مدرس و صفحه‌آرا در انتشارات متعدد فعالیت کرده است.

در حال حاضر ایشان به عنوان مدرس نرم افزار در مجموعه آموزشی دیدنگار مشغول به همکاری می باشند.

علیرضا شریفی متولد ۱۳۷۳ .

ایشان عکاسی را در دانشگاه و تحت تاثیر اساتید عالی رتبه‌ای همچون محمود عبدالحسینی، سهیل قنبرزاده، مرتضی حسنی، مهسا پرتووی، محمد جعفر حاج صادقی و … شروع نمود.

وی هدف خود را از عکاسی، ثبتی متفاوت از بناهای شهری و نگاه‌های شخصی بیان می کند و علاقه‌مند و فعال در زمینه فاین آرت و در این حوزه تخصص مورد نظر را کسب کرده است.

در طول دوره فعالیت هنری خود موفق به شرکت در نمایشگاه گروهی هنرهای عاشورایی شد. همچنین در جشنواره‌های متعدد عکاسی نیز شرکت داشته است.

در حال حاضر ایشان به عنوان مسئول تولید محتوی شرکت دیدنگار و متخصص دوربین‌های عکاسی مشغول به فعالیت می باشند و دوره های آموزش عکاسی و کارگاه های متفاوتی را پشتیبانی می‌کنند.

علی آدینه

متولد ۱۳۵۹ ، فوق دیپلم الکترونیک

ایشان فعالیت خود را به عنوان تکنسین تعمیرات در شرکت سونی آغاز نمود و  طی مدت حضور خود در آن شرکت موفق به کسب تجربیات ارزشمند شد. سپس ایشان به عنوان مدیر بخش فنی دوربین های دیجیتال در شرکت المپیوس مشغول به کار شدند و در حال حاضر به عنوان کارشناس فنی تعمیرات شرکت دیدنگار مشغول به فعالیت می باشند.

ایشان به عنوان نفرات برتر ایران در زمینه تعمیرات دوربین های عکاسی دیجیتال موفق به دریافت بورسیه آموزشی در دبی و سنگاپور شدند.

سهیل قنبرزاده

سهیل قنبرزاده گرگری متولد سال ۱۳۶۰  می باشند . ایشان موفق به کسب  درجه ۳ هنری  ( لیسانس عکاسی) از سازمان ارزشیابی هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شده اند و هم اکنون به عنوان کارشناس خبره در دانشگاه های تهران مشغول به تدریس می باشند.

وی در فراگیری هنرعکاسی از اساتید ابوالقاسم قاسمی، مسعود امامی، افشین بختیار، داود عامری، مهدی تیرانی، کتایون قدس راد، بابک صدیقی، جاسم غضبانپور و حسن غفاری تاثیرگرفته است .

ایشان در زمینه عکاسی اجتماعی، منظره و طبیعت ، ماکروگرافی ، عکاسی باستان شناسی ، عکاسی تبلیغاتی و صنعتی، خبری و عکاسی بحران تجربیات عملی را اندوخته اند .

برگزاری نمایشگاه عکس انفرادی در کانادا و ۵ نمایشگاه عکس انفرادی در ایران و همچنین کسب مقام های برتر در جشنواره ها و مسابقات عکاسی در ایران  ، تاسیس کانون عکس انجمن سینمای جوان گرگان، مسئولیت برگزاری بیش از۳۰ نمایشگاه گروهی عکس و برگزاری تورهای تخصصی عکاسی در استان گلستان برخی از فعالیت این هنرمند و کتاب های عکاسی پایه ، گردآوری کتاب چیدمان تجربه، دانشگاه آزاد به روایت تصویر، طبقه بندی گیاهان، صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین تولید و پخش ۱۵۰ دقیقه فیلم آموزش عکاسی با همکاری شبکه استانی گلستان از تالیفات قنبرزاده گرگری به شمار می رود .

برو بالا