عضویت در سایت

عکاسی پرتره

بی‌شک عکاسی پرتره یکی از هیجان‌انگیزترین و پرطرفدارترین ژانرهای عکاسی است که غالبا تمام مردم به آن علاقه دارند. منظور از عکاسی پرتره عکس‌هایی از چهره افراد است که کیفیتی از زیبایی یا شخصیت آن‌ها را به تصویر می‌کشد. در حال حاضر و با پیشرفت‌هایی که در سال‌های اخیر صورت گرفته دوربین‌های گوشی‌های هوشمند پیشرفت زیادی داشته‌اند و این باعث شده تا مردم به گرفتن عکس‌های سلفی از خود روی بیاورند و پرتره‌های تخصصی که در آتلیه‌های تخصصی ثبت می‌شدند را به فراموشی بسپارند. 

اما پرتره دوباره در حال احیاست و همگان در حال متوجه شدن این موضوع هستند که عکاسی تخصصی با عکاسی مبتدی تفاوت دارد و برای داشتن عکس‌های با کیفیت و پرتره‌های زیبایی که حسی از درونیات شخص و ماندگاری داشته باشند باید به متخصصین امر مراجعه کنند.

آتلیه تخصصی پرتره دیدنگار برای پرداختن به این مهم به تازگی تاسیس شده است تا بصورت حرفه‌ای به ثبت پرتره و عکس‌های مدلینگ بپردازد. آتلیه تخصصی پرتره دیدنگار هرچند تازه تاسیس است اما تجربه و اعتبار سالیان درازی را که دیدنگار همراه شما عزیزان بوده را با خود به همراه دارد.

این آتلیه با بهره‌گیری از عکاسان ماهر و امکانات تخصصی برای ثبت پرتره شرایطی را فراهم آورده که شما عزیزان بتوانید به بهترین کیفیت و خروجی دست یابید و با رضایت کامل از پرتره‌های خود از آن‌ها استفاده کنید. 

عکاسی پرتره سبکی پیچیده و بسیار گسترده است و می‌توان گفت که هر پرتره خوب شرایط خاص خود را دارد و نمی‌توان آن را با عکس دیگری مقایسه کرد. از لحاظ پس‌زمینه نیز باید گفت که در آتلیه تخصصی عکاسی پرتره دیدنگار انواع پس‌زمینه‌ها برای گرفتن پرتره‌های شما عزیزان موجودند.

از پس‌زمینه‌های ساده با فون‌های عکاسی گرفته تا پس‌زمینه‌های رنگی و متنوع در آتلیه تخصصی عکاسی پرتره دیدنگار موجود هستند تا بتوانید هر نوع پرتره‌ای با هر پس‌زمینه‌ای که دوست دارید را داشته باشید. 

عکاسی پرتره شیوه‌های نورپردازی متنوعی را در بر می‌گیرد و تنها محدود به یک شیوه نورپردازی نیست اما متاسفانه در بعضی آتلیه‌ها تنها از یک شیوه نورپردازی استفاده می‌شود که این مسئله باعث تکراری شدن عکس‌ها می‌شود. ما در آتلیه تخصصی عکاسی پرتره دیدنگار از عکاسانی استفاده می‌کنیم که به شیوه‌های روز نورپردازی در عکاسی پرتره آگاهند و می‌توانند عکس‌های شما را در حالت‌های نوری متفاوت ثبت کنند و جلوه‌های متفاوتی از شما را به تصویر بکشند.

نورپردازی مهم‌ترین عنصر تعیین کننده کیفیت در عکاسی پرتره است و باید بدانیم که بدون نورپردازی حرفه‌ای و بدون بهره‌گیری از عکاسی که به شیوه‌های نورپردازی تسلط داشته باشد نمی‌توان به عکس پرتره با کیفیتی دست یافت. 

پس برای خودتان هم که شده و برای از دست ندادن هزینه‌ای که صرف می‌کنید به آتلیه‌های غیرتخصصی مراجعه نکنید تا با عکس‌هایی بی‌کیفیت مواجه نشوید. آتلیه تخصصی عکاسی پرتره دیدنگار با ارائه پکیج‌های متنوع با قیمت‌های بسیار مناسب شما را به گرفتن عکس‌های پرتره دعوت می‌کند تا خاطره‌ای ماندگار را برایتان ثبت کند. 

 

برو بالا