عضویت در سایت

درباره ما

  • ۱۹ دی ۱۳۹۷
  • 647 بازدید

آموزشگاه کارگاهی عکاسی آموزشگاه دید نگار
didnegar_academy didnegar_academy

 

 

.

 

آموزشگاه دیدنگار

 

آموزشگاه فنی و حرفه ای دیدنگار با دودهه سابقه درخشان درامر فروش تجهیزات عکاسی و در زمینه آموزش عکاسی ، با همت دکتر علی فروغی و مهندس قنبرزاده در راستای آموزش عکاسی  به صورت مهارتی و کاربردی جهت خوداشتغالی جوانان تاسیس شد

 

دوره آموزش عکاسی جامع دیدنگار

هر آنچه لازم است از عکاسی بدانید، در دوره آموزش عکاسی جامع آموزشگاه دید نگارخواهید آموخت. پس از پایان دوره آموزش عکاسی شما مهارت های لازم را جهت تبدیل شدن به یک عکاس حرفه ای آموزش خواهید دید.

در دوره آموزش عکاسی جامع دیدنگار، سعی بر آن هست تا در محیط حرفه ای و با استفاده از تجارب اساتید حرفه ای، شما چندین گام در این حرفه رشد یابید و به راحتی در صورت تمایل در بازار کسب و کار مرتبط جذب شوید. در بخش اول سعی بر آن هست تا با مفاهیم پایه ای و مفاهیم اصلی عکاسی همچون  لنز دوربین، انواع کادربندی، مبانی نور و نورپردازی، آشنا شوید و در بخش دوم به صورت حرفه ای کار با نرم افزار فتوشاپ روتوش را خواهید آموخت.

آموزشگاه فنی حرفه ای دیدنگار با ارائه مدرک  رسمی فنی حرفه ای و بین المللی مورد تایید وزارت کارو امور اجتماعی (امتیاز مدرک:مهاجرت،جواز کسب، قابل ترجمه) با کارگاه مجهز در رشته آموزش عکاسی مقدماتی تا عکاسی پیشرفته، آموزش را به صورت تئوری،عملی و اجرایی انجام می دهد .

آکادمی دیدنگار با تهیه فیلم های آموزشی عکاسی و نیز تولید محتواهای کاربردی، تمامی تلاش خود را در راستای مهارت افزایی عکاسان بکار بسته و امیدوارم با کمک شما بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای کشورمان برداریم.

 

ضمناً دوستان عزیز می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس: ۷۷۶۱۴۴۱۲ – ۰۹۳۸۶۵۷۵۰۳۴

آدرس: خیابان انقلاب – ابتدای خیابان بهار جنوبی- برج تجاری و اداری بهار- طبقه ۲ تجاری- واحد ۳۱۹

 

 

تعداد مطالب : 23 تاریخ عضویت : ۷ بهمن , ۱۳۹۸

دیدگاهها بسته است.

برو بالا