عضویت در سایت

درباره ما

  • ۱۹ دی ۱۳۹۷
  • 490 بازدید
didnegar_academy didnegar_academy
didnegar_academy didnegar_academy

 

 

آموزشگاه دیدنگار:

آموزشگاه فنی و حرفه ای دیدنگار در زمینه آموزش عکاسی ، با همت دکتر علی فروغی و مهندس سهیل قنبرزاده در ابتدای سال ۱۳۹۷ در راستای آموزش عکاسی و آموزش فیلم سازی به صورت مهارتی جهت خوداشتغالی جوانان تاسیس شد .

اهداف آموزشی این مجموعه به صورتی در نظر گرفته شده که هنرجویان آموزشگاه عکاسی و آموزشگاه فیلم سازی با گذراندن دوره های عکاسی بیشتر مطالب را در قالب مهارت آموزی ، کسب تجربه عملی و ارتباط مناسب با اساتید مجرب در نهایت آرامش به تجربیات خود بیافزایند.

همچنین این مجموعه آموزشی در راستای خدمات هنری خود و به منظور حفظ ارتباط موثر بین هنرجویان و مدرسین اقدام به راه اندازی کانون عکس دیدنگار نموده است. راه اندازی این کانون صرفا جهت توسعه هنر می باشد و حضور در آن به صورت کاملا رایگان است.

ضمناً آموزشگاه دیدنگار دارای مجوز سازمان فنی و حرفه ای است و به کارآموزان دیپلم فنی و حرفه ای عکاسی ارایه می کند. این مجوز در بسیاری از کشورهای جهان برای ایجاد فرصت های شغلی بسیار پر کاربرد است.

آکادمی دیدنگار با تهیه فیلم های آموزشی عکاسی و نیز تولید محتواهای کاربردی، تمامی تلاش خود را در راستای مهارت افزایی عکاسان بکار بسته و امیدوارم با کمک شما بتوانیم گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای کشورمان برداریم.

 

ضمناً دوستان عزیز می توانید از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

تلفن های تماس: ۷۷۶۱۴۴۱۲ – ۷۷۶۱۴۴۷۵ – ۷۷۶۱۶۴۳۸ – ۰۹۳۷۹۶۷۳۷۱۷

آدرس: خیابان انقلاب – ابتدای خیابان بهار جنوبی- برج تجاری و اداری بهار- طبقه ۵- واحد ۶۱۸

 

 

تعداد مطالب : 23 تاریخ عضویت : ۲۳ مهر , ۱۳۹۸

دیدگاهها بسته است.

برو بالا